Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast
Results 301 to 330 of 357
  1. #301
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Χολαργό μένω. :Ρ Νομίζω κατάλαβα ποιο λες, ένα που είναι στη Μεσογείων, πρέπει να το έχω δει. Σε ευχαριστώ πολύ, θα το έχω υπόψιν όταν αποφασίσω να τρυπηθώ γενικότερα. Χαχα!
    Ναι ναι, λιγο πιο περα απο το μετρό αναμεσα σε μια Πειραιως κ σε μια Vodafone στο στενακι .. ;)

  2. #302
    New Member P2G's Avatar
    Join Date
    10-07-15
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Ενταξει πολλά από αυτά ειναι κακες φημες και γενικοτερα spam κι εγώ δε ξερω για ποιο λογο!
    Δε θα πας να το κάνεις με μηχανακι που τρυπανε τα αυτια σε κανα μαγαζι στην ομονοια!!! Εχουμε φυγει πια από το μεσαιωνα στην Ελλάδα τουλαχιστον στα γνωστά κ βραβευμενα διεθνως studio tattoo/piercing

    Αν θες και εισαι κοντα στο Χολαργο, πηγαινε στο uncle chronis tattoo & piercing. Ειτε ο Χρονης ειτε ο αλλος συνεργατης του (τωρα ξεχασα το ονομά του) στο κανει, οι ανθρωποι ειναι "πιο αποστειρωμενοι πεθαινεις" !!!

    Η φροντιδα που θα σου πουν μετά ειναι πολυ συγκεκριμενη, σιγουρα θα χρειαστει ιδιαιτερη προσοχη αν σκοπευεις να πας θαλασσα κυρίως λογω αμμου, κτλ. Σιγουρα θα κανεις πλυσεις με ειδικο αλατονερο κ θα βαζεις ειδική αλοιφή για κανα 20ημερο, θα πας κ να στο ξανατσεκαρουν στο ιδιο διαστημα, κτλ.

    Τιμή 10-20 ειναι ανήκουστη (ουτε εγω δε δινω τοσα που τους ξέρω) !!! 25-50 υπολογιζε (worst case scenario)

    Επειδη εχεις κανει ωραια δουλεια με την κοιλιά σου, θα σου πηγαινει καργα, ειμαι σιγουρη!!! Θεωρώ πολυ θηλυκο το κοσμημα εκει, αρκεί να ειναι ωραια η περιοχή (καλή ωρα σαν τη δική σου) και το κοσμημα να ειναι ωραιο.. (Η κολλητή μου εχει ενα ωραιο κροκοδειλάκι :-P )

    Άντε με το καλο! :)
    Έμενα μια κοπέλα που είχαμε δεσμό την έκανε με 15 τώρα τι να σε πω ίσως της έκανε καλύτερη τιμή γιατί είχε αρκετά και μάλλον τα είχε κάνει εκεί
    Αλλά με τέτοιους κοιλιακούς το piercing θα επισκιάζεται
    Last edited by P2G; 17-07-15 at 13:52.

  3. #303
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Quote Originally Posted by maka02049 View Post
    Ναι ναι, λιγο πιο περα απο το μετρό αναμεσα σε μια Πειραιως κ σε μια Vodafone στο στενακι .. ;)
    Ντάξει, το ίδιο λέμε! ;)

  4. #304
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Καλησπερα! Σκεφτομαι πολλους μηνες να κανω ταττου αλλα κολλαω στο σχεδιο. Θα μπορουσα να κανω ανιμε που εχω τρελα αλλα στα 40 μου δεν θα το θελω πιθανως. Οποτε σκεφτηκα τι αγαπαω, μουσικη,κιθαρα και γυμναστικη.
    Για μουσικη σκεφτομουν μια κιθαρα ηλεκτρικη με νοτες γυρω απο το μπρατσο. (μαλλον μπρατσο ωμο θα το κανω). Αλλα την γυμναστικη πως θα την κολλησω ?! Εχετε καμια ιδεα να προτεινετε??
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  5. #305
    Senior Bodybuilder Mirto_'s Avatar
    Join Date
    03-02-15
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    1,307

    Default

    Quote Originally Posted by NewKuriakos View Post
    Καλησπερα! Σκεφτομαι πολλους μηνες να κανω ταττου αλλα κολλαω στο σχεδιο. Θα μπορουσα να κανω ανιμε που εχω τρελα αλλα στα 40 μου δεν θα το θελω πιθανως. Οποτε σκεφτηκα τι αγαπαω, μουσικη,κιθαρα και γυμναστικη.
    Για μουσικη σκεφτομουν μια κιθαρα ηλεκτρικη με νοτες γυρω απο το μπρατσο. (μαλλον μπρατσο ωμο θα το κανω). Αλλα την γυμναστικη πως θα την κολλησω ?! Εχετε καμια ιδεα να προτεινετε??
    Κανε μια κοτα για να σου θυμιζει τα στηθη που εχεις φαει
    Μαζί μου όποιος θέλει,απέναντι μου όποιος μπορεί.

  6. #306
    Senior Bodybuilder NewKuriakos's Avatar
    Join Date
    17-06-13
    Posts
    1,502

    Default

    Κανε μια κοτα για να σου θυμιζει τα στηθη που εχεις φαει
    Και θα μου ερχεται αναγουλα καθε φορα που θα το βλεπω
    "If you have time to think of a beautiful end, then live beautifully until the end."
    Sakata Gintoki



  7. #307

    Default

    Μια τρυπα στον αριστερο λοβο και στο δεξι tragus. Τα τατου μου αρεσουν αλλα δεν εχω σκοπο να κανω στο αμμεσο μελλον, λογο της μονιμοτητας. Τα piercings μου αρεσουν γιατι οποτε θες τα βγαζεις.

  8. #308
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Τις τελευταίες μέρες μου περνάει πολύ από το μυαλό η ιδέα του piercing στον αφαλό... Το ήθελα στην εφηβεία, μετά μου πέρασε και τώρα σιγά σιγά μου ξαναέρχεται και το σκέφτομαι για κάποια στιγμή στο σχετικά άμεσο μέλλον. Έχει κανείς εμπειρία; Πχ τι φροντίδα θέλει μετά, πόσο καιρό χρειάζεται για επούλωση, πόσο περίπου κοστίζει...;
    Σε μια λεπτή μεσούλα,πολύ περισσότερο δουλεμένη κοιλίτσα,με εξιτάρει το πιρσινγκ στον αφαλό.Πρίν χρόνια λέγοντας αυτή την άποψη σε μια πρώην της έδωσα ώθηση ώστε να μην
    το αναβάλει ξανά.Έτσι έγινε η όλη διεργασία ώστε να τρυπήσει τον αφαλό της.Για αρχή γίναν εξετάσεις αίματος και ύστερα πήγε να κάνει τρύπα.Τότε (για τώρα δεν ξέρω) πολλές
    δεν πετυχαίναν και ξανανοίγανε τρύπα (η πρώτη πήγαινε χαμένη) λόγω του ιδιαίτερου του σημείου.Πόναγε θυμάμαι στην αρχή,έβαζε ειδική αλοιφή,αλλά την βοήθαγε που ήτανε
    χειμώνας και δεν είχε να κάνει με θάλασσα και γενικότερα την κοιλιά εκτεθειμένη.Στην αρχή λίγο ζοριζότανε με τον πόνο αλλά μετά από 5-6 εβδομάδες ήταν μια φυσιολογική τρύπα.

    Άντε καλοτρύπητη

  9. #309
    Advanced Bodybuilder ursus's Avatar
    Join Date
    28-08-14
    Posts
    793

    Default

    Κι εγω ηθελα τρυπα στον αφαλο αλλα εφαγα ακυρο απο τη δερματολογο . Επειδη οι εγχειρησεις που χα κανει εκαναν χυλοειδη μου πε οτι ειναι πολυ πιθανο να κανε και η τρυπα κι ετσι το αφησα

  10. #310
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Το έχω σχεδόν πάρει απόφαση, το χειμώνα αν όλα είναι καλά, να πάω να το κάνω. Και σκέφτομαι επίσης πολύ έντονα το τατουάζ... Θέλω κάτι να συμβολίζει την ελευθερία, αυτό πρέπει να το ψάξω πολύ...

  11. #311
    Advanced Bodybuilder maka02049's Avatar
    Join Date
    06-03-10
    Location
    United Kingdom
    Posts
    1,091

    Default

    Αντε αντε!!! Με το καλο!

    Join our club! :)

  12. #312
    Pumping Iron KirinQue's Avatar
    Join Date
    06-04-15
    Location
    Athens
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Το έχω σχεδόν πάρει απόφαση, το χειμώνα αν όλα είναι καλά, να πάω να το κάνω. Και σκέφτομαι επίσης πολύ έντονα το τατουάζ... Θέλω κάτι να συμβολίζει την ελευθερία, αυτό πρέπει να το ψάξω πολύ...


    Καλησπέρες! Έλενα επειδή εγώ έχω ηδη στον αφαλό, don't worry, piercing εκεί δεν έχει κανενα θέμα με αιμορραγίες & μολύνσεις, εφόσον βέβαια έχεις πάει σε καλό studio.. Τιμή δε θυμάμαι ακριβώς, γιατί τότε το'χα κάνει ίδια μέρα με 2 μικρούλια tattoos, οπότε το'χα πληρώσει σύνολο.
    Σίγουρα δεν είναι πανάκριβο, αλλα εχε υπόψην ότι σε τέτοιες δουλειές ο,τι πληρώνεις παίρνεις που λέει & η παροιμία
    Μόνο τις πολύ 1ες μέρες θα'χει μια ελαφριά ενόχληση, λόγω μη-συνήθειας για το σώμα & that's it.
    Το τρύπημα το ίδιο είναι σαν τις εξετάσεις αίματος περίπου σε πόνο/διάρκεια. Αν είσαι ανθεκτική σε αυτό, δεν θα'χεις κανένα θέμα.


    Και τώρα για τα tattoos.. Επειδή έχω ηδη 5 *ζντουπ* χεχεχε, & σκέφτομαι & κάτι για 6ο, εκεί μπορώ να σε συμβουλεύσω πολύ καλύτερα για τα διάφορα. Θέλει πολύ, μα ΠΟΛΎ ψάξιμο πριν το κάνεις, μια & είναι κατι μόνιμο. Μην σε ανυσηχεί να το αργήσεις, καλύτερα αργά παρά να το μετανιώσεις. Οπότε πάρε όσο χρόνο χρειάζεσαι!!

    Προσωπικά, & τα 5 "παιδάκια μου", έτσι μου αρέσει να τα λέω τα tattoos μου, τα έκανα όλα στο ίδιο στούντιο, γιατί τους εμπιστεύομαι πολύ, είναι τζιτζί στην υγειινή {εξαιρετικά βασικό αυτό!!!!} αγαπούν πολύ τη δουλειά τους, το ψάχνουν πάντα το ζήτημα & σε συμβουλεύουν κιόλας καλά αν θες εξτρα ιδέες ή κάποια λεπτομέρεια να διορθώσεις.

    Αν & όποτε θες κάποια εξτρα συμβουλή, ευχαρίστως να σε βοηθήσω. Στείλε μου είτε πμ, είτε από μύνημα εδώ


    Με το καλό!




    "Not every legend is a myth. Some are flesh and blood. Some legends walk among us, but... they are nοt born. They are built!"
    ~ Arnold Schwarzenegger ~

  13. #313
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Σε ευχαριστώ πολύ! Το σκουλαρίκι θα το κάνω πιστεύω μες το χειμώνα, το τατουάζ θα δούμε πότε.

  14. #314

    Default

    εχω 2 σκουλαρικια (stretch 12mm στο καθε αυτι)
    ηθελα να κανω και tattoo αλλα λεω ασε ας παρω διπλωμα για μηχανη καλυτερα,και τωρα δεν περισεβουν λευτα για tattoo :P

  15. #315
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    13-07-13
    Posts
    3,544

    Default

    Ε σήμερα λοιπόν έκανα το πιο light απ όλα που ήθελα: το σκουλαρίκι στο αφτί, εκεί στο πτερύγιο! Νόμιζα ότι θα πονούσε παραπάνω απ το κανονικό τρύπημα μιας και το δέρμα εκεί είναι πιο ξερό αλλά συνέβη το ακριβώς αντίθετο. Τίποτα, ένα τσακ ήταν. Η μικρή ανανέωση των ημερών!

  16. #316
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Ε σήμερα λοιπόν έκανα το πιο light απ όλα που ήθελα: το σκουλαρίκι στο αφτί, εκεί στο πτερύγιο! Νόμιζα ότι θα πονούσε παραπάνω απ το κανονικό τρύπημα μιας και το δέρμα εκεί είναι πιο ξερό αλλά συνέβη το ακριβώς αντίθετο. Τίποτα, ένα τσακ ήταν. Η μικρή ανανέωση των ημερών!
    Με γεια σου Έλενα

  17. #317
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Η μεγάλη απόφαση πάρθηκε κυρίες και κύριοι 2 Φεβρουαρίου θα ξαπλώσω και εγώ στο κρεβάτι του πόνου.Σε αυτή την φάση χρειάζομαι μια ψυχολογική ώθηση να κάνω κάτι για τον εαυτό μου στην τελική και μετά από σκέψη κατέληξα να κάνω ένα motivation tattoo για τον εαυτό μου και μόνο!!!!

  18. #318
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
    Η μεγάλη απόφαση πάρθηκε κυρίες και κύριοι 2 Φεβρουαρίου θα ξαπλώσω και εγώ στο κρεβάτι του πόνου.Σε αυτή την φάση χρειάζομαι μια ψυχολογική ώθηση να κάνω κάτι για τον εαυτό μου στην τελική και μετά από σκέψη κατέληξα να κάνω ένα motivation tattoo για τον εαυτό μου και μόνο!!!!
    Προσωπικά μιας και έχω και εγώ τατουάζ, το μικρό και Motivation που έχω είναι το αγαπημένο μου και είναι και στο πιο εμφανές σημείο (που λένε κάποιοι αν το κοιτάς θα το βαρεθείς). Για πρώτο πολύ σωστή επιλογή. Με το καλό λοιπόν!

  19. #319
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εγώ την Δευτέρα θα προσέλθω στον δικό μου για να κάνω μια μικρή μετατροπή σε ένα που έχω και να χτυπήσω ένα μικρό στο δάχτυλο.

    Παρ' όλο που είμαι Φιλόλογος δεν με νοιάζει καθόλου, μα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  20. #320
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Εγώ την Δευτέρα θα προσέλθω στον δικό μου για να κάνω μια μικρή μετατροπή σε ένα που έχω και να χτυπήσω ένα μικρό στο δάχτυλο.

    Παρ' όλο που είμαι Φιλόλογος δεν με νοιάζει καθόλου, μα ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Έλα βρε συνάδελφε!!!

  21. #321
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    23-03-14
    Posts
    3,552

    Default

    Quote Originally Posted by Red Sonja View Post
    Έλα βρε συνάδελφε!!!
    Επεσε το καθηγηταριο εδω μεσα ε;
    "Everyone works hard when they want to, when they get quick results, when it’s convenient to put forth effort. The best work hard when they don’t want to, when it’s inconvenient to give it that little extra effort... and that extra effort might be just what they need to place them on top." -Peter Vidmar

  22. #322
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by StreetGymnast View Post
    Επεσε το καθηγηταριο εδω μεσα ε;
    Και εσύ;;; Τι γίνεται;

    Καλησπέρα από ΦΠΨ Αθηνών λοιπόν! Inked κιόλας

  23. #323
    Pumping Iron KirinQue's Avatar
    Join Date
    06-04-15
    Location
    Athens
    Posts
    642

    Default

    Quote Originally Posted by Elena29 View Post
    Ε σήμερα λοιπόν έκανα το πιο light απ όλα που ήθελα: το σκουλαρίκι στο αφτί, εκεί στο πτερύγιο! Νόμιζα ότι θα πονούσε παραπάνω απ το κανονικό τρύπημα μιας και το δέρμα εκεί είναι πιο ξερό αλλά συνέβη το ακριβώς αντίθετο. Τίποτα, ένα τσακ ήταν. Η μικρή ανανέωση των ημερών!
    Με το καλό Έλενα! Καλή επούλωση!
    Και'γω την επόμενη βδομάδα ή ίσως την μεθεπώμενη θα πάω να μου τελειώσουν κατι λεπτομέρειες στο τελευταίο μου tattoo, εκείνο στα πλευρά, το 6ο μου "παιδάκι". χιχι
    "Not every legend is a myth. Some are flesh and blood. Some legends walk among us, but... they aren not born. They are built. Legends are made from iron & sweat, mind and muscle, blood and vision... and victory. Legends are champions, they grow... They win, they conquer."
    ~ Arnold Schwarzenegger ~

    "Everybody wants to be a beast... Until it's time to do what beasts do!"
    "When you want to succeed as bad as you wanna breathe, then you will be successful."

    ~ EricThomas ~

  24. #324
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by KirinQue View Post
    Με το καλό Έλενα! Καλή επούλωση!
    Και'γω την επόμενη βδομάδα ή ίσως την μεθεπώμενη θα πάω να μου τελειώσουν κατι λεπτομέρειες στο τελευταίο μου tattoo, εκείνο στα πλευρά, το 6ο μου "παιδάκι". χιχι
    Μαρίνα που πας για ταττου; Έχω και εγώ ένα μεγάλο στα πλευρά που θέλει σουλούπωμα... Αυτός που θα μου το έκανε και εμπιστευόμουν ξενιτεύτηκε και είμαι σ' αναμμένα κάρβουνα τώρα...

  25. #325
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by Red Sonja View Post
    Και εσύ;;; Τι γίνεται;

    Καλησπέρα από ΦΠΨ Αθηνών λοιπόν! Inked κιόλας
    Ο Πάνος είναι "εχθρός", μαθηματικός :P

    Από Αθήνα Nicko Tattoo, στην Πλάκα (απίστευτοι εκεί τα παιδιά) και Dildo Studio (αν και δεν εχω δική μου εμπειρία από εκεί).
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  26. #326
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Ο Πάνος είναι "εχθρός", μαθηματικός :P

    Από Αθήνα Nicko Tattoo, στην Πλάκα (απίστευτοι εκεί τα παιδιά) και Dildo Studio (αν και δεν εχω δική μου εμπειρία από εκεί).
    Χαχαχα εχθρός! Γέλασα
    Παρόλο που είμαι φιλόλογος, Μαθηματικά έδωσα για Πανελλήνιες και ήταν και το αγαπημένο μου! Κάτι δεν πάει καλά με την πάρτη μου μάλλον
    Dildo έχω κάνει piercings πιο μικρή. Για τατουάζ έχω ακούσει ότι είναι πολύ καλοί απλά το ραντεβού αργεί πολύ...
    Θα κάνω μία έρευνα για το άλλο που λες

  27. #327
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εγώ τις πληρωμές των μαθητών στο φροντιστήριο που εχω, τις κανω με κομπιουτεράκι, γιατί είμαι τόσο άσχετος, που θα μπω μεσα...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Ο τύπος που εχει το Dildo ειναι και γαμώ τους ανθρωπους!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #328
    Junior Bodybuilder Red Sonja's Avatar
    Join Date
    16-11-15
    Location
    Athens
    Posts
    247

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Εγώ τις πληρωμές των μαθητών στο φροντιστήριο που εχω, τις κανω με κομπιουτεράκι, γιατί είμαι τόσο άσχετος, που θα μπω μεσα...

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ

    Ο τύπος που εχει το Dildo ειναι και γαμώ τους ανθρωπους!!!
    Καλά το κομπιουτερακι για σιγουριά είναι πάντα φίλος

    Ναι έτσι φαίνεται! Αυτός μου είχε κάνει τα piercings. Το ένα βέβαια μου το απέβαλε ο οργανισμός (στον αφαλό). Βέβαια, έχω ακούσει ότι είναι συνηθισμένο κάποιοι οργανισμοί να μη το δέχονται το συγκεκριμένο piercing.

    Όποιος έχει λοιπόν και καμία άλλη πρόταση για studio δεκτή. Για να κάνω μία έρευνα

  29. #329
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    17-11-13
    Posts
    208

    Default

    Με γειά μας λοιπόν.Τελικά είναι μεγάλη αλήθεια αυτό που λένε ότι ποτέ δεν μένεις στο 1 με το που γύρισα από το μαγαζί που είχα κλείσει το ραντεβού ξεκίνησα να σκέφτομαι το επόμενο Αντε μετράμε μέρες ανάποδα.

  30. #330
    Senior Bodybuilder Kruphix's Avatar
    Join Date
    16-03-15
    Posts
    1,414

    Default

    Quote Originally Posted by Red Sonja View Post
    Και εσύ;;; Τι γίνεται;

    Καλησπέρα από ΦΠΨ Αθηνών λοιπόν! Inked κιόλας
    Tο τμημα ιστοριας Αθηνων καλησπεριζει!


 
Page 11 of 12 FirstFirst ... 789101112 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •