Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 151 to 180 of 357
  1. #151
    Pumping Iron leuteris19's Avatar
    Join Date
    04-03-13
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    347

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Εχω μπολικα παιδια,καλα ειναι,χομπι ειναι βασικα αλλα κ μια διεξοδος,δεν αισθανεσαι καλα εχεις καποιο προβλημα πας βαρας ενα κ ξενοιαζεις,δεν κανω πλακα,εγω ετσι το αντιμετωπιζα κυριως σε νεαροτερη ηλικια(22-28)

    Το παρακανα βεβαια,οχι οτι με πειραζει αλλα οσο να'ναι σε κοιτουν καπως ειδικα εαν πας καπου για δουλεια κτλ
    δεν το παρακανες..ετσι πρεπει...θα δεις και εγω σε λιγο καιρο...αχαχαχ..

  2. #152
    Pumping Iron leuteris19's Avatar
    Join Date
    04-03-13
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    347

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Οσο εκανες τις αλλες φορες Λευτερη.
    4-5 μερες νομιζω ειναι καλα :)
    να σε καλα κωσταραα αλανι!

  3. #153
    New Member
    Join Date
    25-05-05
    Location
    greece.
    Posts
    60

    Default

    Ποσταρω και γω το δικο μου ,εχω αλλο ενα και συμφωνω απολυτα με τον kos 316!!
    Attached Images Attached Images

  4. #154
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    να και το δικο μου
    Attached Images Attached Images
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  5. #155
    New Member vodka's Avatar
    Join Date
    27-08-13
    Location
    Νησι των ανεμων
    Posts
    85

    Default Τατουαζ και bodybuilding

    Σκεφτομαι σοβαρα εδω και πολυ καιρο να κανω ενα τατου. Με κραταει ομως η ανησυχια οτι θα χαλασει και θα παραμορφωθει με τα χρονια απο τις αυξομειωσεις του βαρους λογω του bodybuilding. Πιο συγκεκριμενα θελω να κανω ενα στο στηθος μα ειμαι 17 χρονων και 78 κιλα και σκοπευω να φτασω 90-95 στο κοντινο μελλον. Ας με διαφωτισετε οσοι γνωριζετε το θεμα ή ακομη καλυτερα εχετε προσωπικη εμπειρια.
    Ευχαριστω και καλες προπονησεις!!! :D
    Eat clen
    Tren hard
    Test yourself

  6. #156
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    31-03-12
    Posts
    123

    Default

    Εγώ θα σου πρότεινα να το σκεφτείς πολύ καλά πριν το κάνεις, γιατί είναι κάτι που μπορεί να το μετανιώσεις αργότερα. Στο λέω απλά σα συμβουλή, φιλικά. Καλές προπονήσεις και σε εσένα.

  7. #157
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Τι το θες το tatoo 17 χρονων παιδι.. Δυστυχως πολλοι νεοι εχουν τις ιδιες "ανησυχιες" σ' αυτη την ηλικια.. Οπως ειπε και ο φιλος πιο πανω, ξανασκεψου το!
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  8. #158
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Και εγω ειμαι εναντιον των tatoo για τους λογους που ηδη αναφερθηκαν.Αν δεν εισαι σιγουρος σκεψου το αν θες λιγο παραπανω.

  9. #159
    Senior Bodybuilder Mikekan's Avatar
    Join Date
    26-08-12
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    1,332

    Default

    Είμαι τελείως κατά, γενικώς και ειδικώς στο bodybuilding. Μόδα είναι θα περάσει.
    Μιχάλης

  10. #160
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    To τατουάζ είναι μια απόφαση καθαρά προσωπική. Το τατουάζ έχει τη δική του φιλοσοφία. Δεν είμαι φαν, ποτέ δε μου άρεσε να στιγματίζω το σώμα μου (δεν είμαι μπλοκ ζωγραφικής), αλλά σέβομαι όσους το κάνουν από επιλογή και συνειδητοποιημένα και όχι για μόδα. Σε σένα μάλλον είναι το δεύτερο. Αν θες μπορείς να κάνεις κάποιο που να φεύγει, αλλά είναι κρίμα στα 17 σου να κάνεις κάτι που ίσως σε λίγο καιρό το μετανιώσεις.

  11. #161
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Εγώ πάλι είμαι φάν των ταττού και έχω 2 αλλά πέρασαν 12 χρόνια από τη πρώτη σκέψη μέχρι να το κάνω.Είανι κάτι πολύ προσωπικό και πρέπει να είσαι 10000%σίγουρος για να το κάνεις. Δεν πρέπει να είανι σκέψη του στύλ "ααααα έχουν όλοι ας κάνω και εγω". Θεωρώ πως είσαι μικρός για να κάνεις. Ας περάσουν λίγα χρόνια και μετά το χτυπάς το καλούδι!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  12. #162
    New Member vodka's Avatar
    Join Date
    27-08-13
    Location
    Νησι των ανεμων
    Posts
    85

    Default

    Ευχαριστω για την υποστηριξη χεχε. Δικιο εχετε παντου μονο που εγω απο τα 15 ηθελα ενα οχι απο μοδα, αυτο ειναι το χειροτερο. Θα ανεβασω και φωτογραφια του τι θελω περιπου. Και εχω φανταστει τον εαυτο μου σε 10-20 χρονια. Οτι θα το κανω τωρα ή αργοτερα ειναι σιγουρο οπως ειπα μονο ο φοβος οτι θα χαλασει με κραταει :/
    Eat clen
    Tren hard
    Test yourself

  13. #163
    Advanced Bodybuilder jonic's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια
    Posts
    851

    Default

    εχω το τατουαζ μου απο το 2002 !!! εχω φτασει κ 100 κιλα απο 82 που ημουν !!! αν σε ανυσηχει αυτο δεν παιζει αγχος !!! χτυπατο αφοβα !!! αρκει να εισαι σιγουρος το τι θελεις !!!

  14. #164
    New Member vodka's Avatar
    Join Date
    27-08-13
    Location
    Νησι των ανεμων
    Posts
    85

    Talking

    Ενα παρομοιο θα χτυπησω αλλα πιο μικρο και διακριτικο
    Attached Images Attached Images
    Eat clen
    Tren hard
    Test yourself

  15. #165
    Senior Bodybuilder giannis_84's Avatar
    Join Date
    04-10-09
    Location
    Greek bb Mecca
    Posts
    1,814

    Default

    Τωρα, χωρις πλακα, λες αληθεια?
    "Don't bitch at me when your results aren't there, don't tell me your program sucks... Your program's just fine, YOU suck!"
    Μερα χωρις γυμναστηριο, ποσο χαμενη πηγε..!
    ...Albums are on!

  16. #166
    New Member vodka's Avatar
    Join Date
    27-08-13
    Location
    Νησι των ανεμων
    Posts
    85

    Default

    Quote Originally Posted by giannis_84 View Post
    Τωρα, χωρις πλακα, λες αληθεια?
    Ναι, γιατι? Καλα δε θαναι τοσο τρανταχτο σαν εκεινο ενοειται
    Eat clen
    Tren hard
    Test yourself

  17. #167
    New Member Königstiger's Avatar
    Join Date
    30-10-13
    Location
    Deutschland
    Posts
    87
    My Honor is Loyalty

  18. #168

    Default

    EEE λατρευω και τα τατουαζ και τα σκουλαρικια..μεχρι στιγμης εχω σκουλαρικι στην μυτη 4 τρυπες στο αριστερο αυτι κ 2 στο δεξι...τατουαζ θελω πολυ να κανω και θα κανω αλλα αργοτερα!

  19. #169
    Pumping Iron
    Join Date
    09-03-13
    Posts
    301

    Default

    αν εκανα θα ηθελα να κανω 2 πραγματα 1)μπαρα στο φρυδι και 2) 1 σκουλαρικι σε καθε αυτι τιποτε αλλο.Και αυτα αν δεν μ αρεσαν θα τα εβγαζα με τη μια ισα ισα να δω θελω πως θα ναι και αν μου αρεσουν θα τα κρατησω.Οσο για ταττοο καποτε ηθελα τωρα μου περασε.Παντως οταν ηθελα να κανω ταττοο δεν θα εκανα σε καμια περιπτωση κατι ετσι απλα για να πω εκανα ταττοο.θα ηθελα να κανω κατι που να εχει καποιο νοημα για μενα και φυσικα να βαζει τον αλλον στην διαδικασια να σκεφτει τι ειναι αυτο που εκανε και τι συμβολιζει και ειχα σκεφτει ενα καλο: ενα φιδι παγιδευμενο μεσα σε ενα καθρευτη.Τωρα το νοημα ο καθενας το αποδιδει διαφορετικα.

  20. #170
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    Έχω σκουλαρίκη στο αριστερό αυτί.. και θα θελά να κάνω και στο τρανό =)
    BODYBUILDING IS AN ART, YOUR BODY IS THE CANVAS, WEIGHTS ARE YOU BRUSH AND NUTRITION IS YOUR PAINT. WE ALL HAVE ABILITY TO TURN A SELF PORTRAIT INTO A MASTERPIECE.

  21. #171
    Senior Bodybuilder Κωστας21's Avatar
    Join Date
    19-06-12
    Location
    Ελλαδα,-
    Posts
    3,601

    Default

    Quote Originally Posted by giorgos98 View Post
    Έχω σκουλαρίκη στο αριστερό αυτί.. και θα θελά να κάνω και στο τρανό =)
    Τρανό?
    Μη με πεις εκεί που νομίζω!!
    Victory loves preparation...

  22. #172
    Pumping Iron giorgos98's Avatar
    Join Date
    06-06-13
    Posts
    434

    Default

    τρανό και αυτό στο αυτί εκείνο που εξωγκόνει λίγο =Π http://prntscr.com/25jaak
    Last edited by giorgos98; 20-11-13 at 21:44.
    BODYBUILDING IS AN ART, YOUR BODY IS THE CANVAS, WEIGHTS ARE YOU BRUSH AND NUTRITION IS YOUR PAINT. WE ALL HAVE ABILITY TO TURN A SELF PORTRAIT INTO A MASTERPIECE.

  23. #173
    Junior Bodybuilder cube capacity's Avatar
    Join Date
    25-12-13
    Location
    Νεα Ιωνια,Αθηνα
    Posts
    172

    Default

    Απο TAΤTOO εχω ενα σε ολο το αριστερο μου στηθος,ενα στον αριστερο μου ωμο,ενα στον αριστερο τραπεζιο.Ολα αυτα συνδεονται μεταξυ τους.

    Επισης ενα λιγο πιο κατω απο τον αφαλο και ενα στον καρπο μου....

    Το καλοκαιρι που θα ''τουμπανιασω"' θα φοραω αμανικα να τα δειτε
    Γιωργος

  24. #174
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Κωστας21 View Post
    Τρανό?
    Μη με πεις εκεί που νομίζω!!
    Ετώρα πάρε καμια 235336457567657346436354 κάμψεις για να μάθεις ανατομία
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  25. #175
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Για μενα ειναι μορφή τέχνης (φυσικα δεν ειναι ολοι οι δημιουργοί ταλαντουχοι) που απεικονίζει την ψυχη πανω στο σώμα. Εχω 2 το πρώτο μεγάλο και έγχρωμο , το δεύτερο μεσαίο χωρις χρωμα και πολλές φορές σκέφτομαι και για τρίτο αλλα ακόμα δε το αποφασίζω.
    A head full of fears has no space for dreams.

  26. #176
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Για μενα ειναι μορφή τέχνης (φυσικα δεν ειναι ολοι οι δημιουργοί ταλαντουχοι) που απεικονίζει την ψυχη πανω στο σώμα. Εχω 2 το πρώτο μεγάλο και έγχρωμο , το δεύτερο μεσαίο χωρις χρωμα και πολλές φορές σκέφτομαι και για τρίτο αλλα ακόμα δε το αποφασίζω.
    Έλένα αυτό με το χρώμα πόσο καιρό το έχεις? Στο ένα που έχω θέλω να το εμπλουτίσω αλλά φοβάμαι το χρώμα. Είναι στο χέρι μου και ο ήλιος το κοιτάει κάργα.
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  27. #177
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Το εχω 8 χρονια. Περισυ πηγα και το εκανα ενα χρωματικο refresh και λιγο και το περίγραμμα. Πολυ πιο γρηγορα και οικονομικά απο την αρχική φορα εννοειται. Στάνταρ τρωνε μια αλλοίωση με τον καιρο αλλα μπορεις να τα φρεσκαρεις που και που. Κοιτα, εμενα μου αρεσει το χρωμα, θεωρω εκει μπορει να δείξει καλυτερα ο καλλιτέχνης τι αξίζει. Ειδικα σε γυναικα, γιατι οχι; Απλα ψάξε καλα το πού θα πας!!
    Ειναι ομορφα θεωρω εαν εχουν γινει σωστα...:-)
    A head full of fears has no space for dreams.

  28. #178
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Quote Originally Posted by Ελενα View Post
    Το εχω 8 χρονια. Περισυ πηγα και το εκανα ενα χρωματικο refresh και λιγο και το περίγραμμα. Πολυ πιο γρηγορα και οικονομικά απο την αρχική φορα εννοειται. Στάνταρ τρωνε μια αλλοίωση με τον καιρο αλλα μπορεις να τα φρεσκαρεις που και που. Κοιτα, εμενα μου αρεσει το χρωμα, θεωρω εκει μπορει να δείξει καλυτερα ο καλλιτέχνης τι αξίζει. Ειδικα σε γυναικα, γιατι οχι; Απλα ψάξε καλα το πού θα πας!!
    Ειναι ομορφα θεωρω εαν εχουν γινει σωστα...:-)
    Το ξέρω πως χάνει λίγο το τατουάζ με το καιρό. Καλά σου πήγε 8χρόνια. Μερικοί πάνε και στα 5 χρόνια. Έχω τατουατζή τζιμάνι είναι πολύ καλός. Ειδικά το σχέδιο που έχω πίσω στη πλάτη ζωγραφισε ο άτιμος!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  29. #179
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Καλέ τι σχέδια έχεις?
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  30. #180
    Senior Bodybuilder Ελενα's Avatar
    Join Date
    18-12-13
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,600

    Default

    Πιςω το μεγάλο ειναι ενας φοίνικας (το πτηνό) γιατι μου αρεσει η αίσθηση να πεταω (μεταφορικά) και ξερω πως πεταλούδες και νεράιδες δε μου ταιριάζουν, δεν ειμαι εγω! Επισης συμβολίζει την αναδόμηση μεςα απο τις στάχτες και αυτο με αγγίζει επισης. Μπροστα εδω και 2 χρονια εχω έναν σκορπιό μεσαίου μεγέθους που τον αγαπώ πολυ και τέλος πολλές φορές σκέφτομαι να φτιάξω κι έναν λύκο σε στάση που αλυχταει γιατι μου αρεσει πολυ αυτο το ζώο καθώς ειναι δυνατο ανεξάρτητο και αθορυβο. Βουνησια!
    Εσυ τι εχεις;
    A head full of fears has no space for dreams.


 
Page 6 of 12 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •