Quote Originally Posted by Red Sonja View Post
Μαρίνα που πας για ταττου; Έχω και εγώ ένα μεγάλο στα πλευρά που θέλει σουλούπωμα... Αυτός που θα μου το έκανε και εμπιστευόμουν ξενιτεύτηκε και είμαι σ' αναμμένα κάρβουνα τώρα...
Όλα μου τα 6 tattoos & το 1 piercing επίσης, τα'χω κάνει στο Eightball Tattoo, κοντά στο σταθμό Βικτώρια του ηλεκτρικού. Τους θεωρώ πολύ καλούς, καθαρούς & προσεγμένους. Έχουν 5-6 διαφορετικούς artists για tattoo & έναν για piercing.
Επίσης πολύ σημαντικό θεωρώ ότι σε συμβουλεύουν κιόλας αν θες εξτρα ιδέες ή κάποια λεπτομέρεια & δεν σε "σπρώχνουν" ντε και καλά να το κάνεις αν τους πεις ότι π.χ. διστάζεις.
Τώρα το πόσο σύντομο θα'ναι το ραντεβού, αυτό εξαρτάται με ποιόν/ά artist θα το δουλέψεις & το αντίστοιχο πρόγραμμά του/ης, αν τυχόν έχει & άλλα άτομα.

Quote Originally Posted by Greek fighter View Post
Με γειά μας λοιπόν.Τελικά είναι μεγάλη αλήθεια αυτό που λένε ότι ποτέ δεν μένεις στο 1 με το που γύρισα από το μαγαζί που είχα κλείσει το ραντεβού ξεκίνησα να σκέφτομαι το επόμενο Αντε μετράμε μέρες ανάποδα.
Εν μέρει έχεις δίκιο, αλλα προσωπικά πιστεύω ότι μεταξύ του να το σκέφτεται/ορματίζεται κανείς, από το να το κάνει κιόλας, μπορεί να μεσολαβήσει αρκετός καιρός. Όλα είναι θέμα προσωπικότητας, του τί σημαίνει πχ το σχέδιο για'σένα, αντοχής στον πόνο, σημείου εφαρμογής