Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 72 of 72
  1. #61
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    22-09-11
    Posts
    14

    Default

    Εγω δεν μπορω να απαντισω σε αυτο το τοπικ γτ απλα δεν εχω ολοκλιροση ακομα την διατροφη μου (ειμαι ακομα στο πσακσιμο :P) το μονο που θα πω ειναι οτι ειναι πολυ εκσυπνο τοπικ γτ οντως η οικονομικι κριση επιρεαζει λιγο-πολυ την διατροφη!!!!

  2. #62
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Για να ετοιμαζουμε τις βαλιτσες μας για εξω σιγα σιγα λεω εγω
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  3. #63
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Νομιζω πως πρεπει να δημιουργησουμε τοπικ ΠΡΟΣΦΟΡΩΝ οπου θα αναφερουμε οτι καλη τιμη βρισκουμε!!! Ειδικα στα μεγαλα S/M με τις προσφορες που μας ενδιαφερουν, π.χ Lidl, carrefour, AB.... και υπαρχουνε σε ολη την Ελλαδα.... Λεω να ανοιξω ενα μπας και βοηθηθουμε....
    Last edited by Antoin; 22-09-11 at 16:03.
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  4. #64
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Antoin αυτο θα ηταν το καλυτερο αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται για
    λογους διαφημησης!Ας μας απαντησουν οι mods!!!

    (of topic: Ρε συ Αντωνη οσες φορες και να διαβασω την υπογραφη
    σου δεν την χορταινω στο εχω ξαναπει!ειναι καταπληκτικη!)
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  5. #65
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by ageloskorg View Post
    Antoin αυτο θα ηταν το καλυτερο αλλα δεν ξερω αν επιτρεπεται για
    λογους διαφημησης!Ας μας απαντησουν οι mods!!!

    (of topic: Ρε συ Αντωνη οσες φορες και να διαβασω την υπογραφη
    σου δεν την χορταινω στο εχω ξαναπει!ειναι καταπληκτικη!)
    Εγω Αγγελε το ανοιξα,αν κρινουν οι mods οτι υπαρχει θεμα ας το κλειδωσουνε, αλλα δε νομιζω..
    off topic(Αntoin de saint-exupery.. Δικα του ειναι, εγω απλα τα ασπαζομαι....)
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  6. #66
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Όχι παιδιά, αλίμονο, δεν τίθεται τέτοιο θέμα.. Ίσα ίσα που θα βοηθήσει όλους μας να αγοράζουμε οικονομικά.

  7. #67
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Quote Originally Posted by Antoin View Post
    off topic(Αntoin de saint-exupery.. Δικα του ειναι, εγω απλα τα ασπαζομαι....)
    Xαχα τωρα κατι μου ειπες και καταλαβα!χαχα δεν ξερω καλα αγγλικα φιλε μου! :)

    Ειρηνη πολυ χαιρομαι!
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  8. #68
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Nα ζητησουμε να μας βρει δουλεια ο Bigsteve στη Ταυλανδη να μετακομισουμε εκει .Αυτη ειναι η λυση
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  9. #69
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Χαχα ο ψηλός έχει πιάσει το νόημα!

  10. #70
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by ageloskorg View Post
    Xαχα τωρα κατι μου ειπες και καταλαβα!χαχα δεν ξερω καλα αγγλικα φιλε μου! :)
    Ο συγγραφεας του βιβλιου ειναι ρε Αγγελος.... :)
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  11. #71
    Junior Bodybuilder nikos nikos's Avatar
    Join Date
    26-07-11
    Posts
    159

    Default

    Καλησπέρα παιδια, θα σας πω και τι δικιά μου εκδοχή παρόλο που ειμαι σε επίπεδο αρχάριου στο ββ και κανω κυριως αεροβιες ασκησεις. Εγω ψωνίζω απο Μακρο-λιντλε-καρφουρ. Απο το Μακρο αγοραζω τα κρεατικα μου και ειδικοτερα 15κιλα κοτόπουλο για 15 περιπου ευρω, καθως και μπριζολες 6,7κιλα στα ~25 ευρω κτλ τις περισσοτερες φορες αγοραζω και συσκευασιες για να βγαινουν πιο φτηνα. Απο λιντλ αγοραζω αυγά( ~1,2 τα 8),γάλα( 1l 0,87Ε) και τονο( 1,2Ε) σε πολύ καλές τιμές ενώ απο τα Καροφουρ αγοραζω κορν φλαικσ των καρφουρ(2,2Ε τα 500γρ και τα πρασινα πρεπει να ειναι στα 750γρ 2,5Ε αν θυμαμαι καλα) που εκτος του οτι εχουν πολυ καλη γευση, σαν ποιοτητα και θρεπτικα στοιχεια(φυτικες ινες κυριως) δεν διαφερουν και τοσο πολυ απο τα γνωστα προϊοντα. Αυτα πανω κατω ειναι ο κυριος κορμος της διατροφης μου. Απο συμπληρωματα δεν χρησιμοποιω κατι το ιδιαιτερο,μονο μια isolate πρωτεινη της Nature Best, ενα σκουπ την ημέρα και λιγότερο μετά τη γυμναστική μου, που για το επιπεδο μου ειναι υπέραρκετο. Σύνολο σε όλα αυτα μπορειτε να καταλάβετε οτι είναι πολύ πολύ μικρο. Σαν γυμναστικη κανω τα p90x,insanity και αυτη τη στιγμη το insanity:asylum που ειναι πολυ δυνατα προγραμματα! δηλαδη οπως καταλαβατε δεν πληρωνω και συνδρομες γυμναστιριου
    Last edited by nikos nikos; 22-09-11 at 19:19.

  12. #72
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Σε άλλες χώρες πάντως το να τρως υγειινά έρχεται φθηνότερα http://www.on-news.gr/2011/10/blog-post_4266.html


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ΧΤΥΠΗΣΤΕ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ !!!
    By giannis_kan in forum Off Topic
    Replies: 26
    Last Post: 25-03-11, 08:51
  2. Οικονομική πρωτεϊνη για σωματοδόμηση
    By toubano19 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 28
    Last Post: 17-08-10, 22:58
  3. Οικονομική Κρίση Και Συμπληρώματα Ανάπτυξης.
    By HERCULES123 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 11
    Last Post: 15-04-10, 22:11
  4. ζηταω την κριση σας!
    By Iron_angel in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 12
    Last Post: 11-04-08, 23:12

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •