Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 16 of 16
  1. #1
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default Cell-Tech Hardcore Pro Series,Nitrotech Pro Series,naNO Vapor Pro Series,Vitakic

    Θα μπορουσα να εκανα εναν τετοιο συδυασμο?Ο συνδυασμος κρεατινης με την συγκεκριμενη πρωτεινη ειναι συνηθισμενος.Μηπως υπαρξει προβλημα με τη συγκεντρωση κρεατινης διοτι και τα 4 προιοντα εχουν κρεατινη,αν και η πολυβιταμινη και το νιτρικο δεν νομιζω να εχουν μεγαλη ποσοτητα.
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  2. #2
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    φίλε καταρχήν να ξέρεις ότι το παν είναι η διατροφή..τώρα το να πάρεις ντε κ καλά supps από muscletech ντάξει κ ενώ περιέχουν όλα κρεατίνη πάει πολύ..πάντως αν θες την γνώμη, το stack επειδή τ έχω κάνει δλδ cell-tech nitro tech και vapor pro series φυσικά δουλεύει τέλεια..

  3. #3
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by Raf View Post
    φίλε καταρχήν να ξέρεις ότι το παν είναι η διατροφή..τώρα το να πάρεις ντε κ καλά supps από muscletech ντάξει κ ενώ περιέχουν όλα κρεατίνη πάει πολύ..πάντως αν θες την γνώμη, το stack επειδή τ έχω κάνει δλδ cell-tech nitro tech και vapor pro series φυσικά δουλεύει τέλεια..
    ωραια γιατι σκεφτομαι να κανω κι εγω τον ιδιο συνδυασμο.πρεπει να εχει φοβερα αποτελεσματα. :)

  4. #4
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Ου καλα εισαι, με nano vapor και vitakic θα πετας
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  5. #5
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Κ εισαι κ 17.. Μαλιστα..
    Last edited by juniorjack; 10-04-11 at 12:28.

  6. #6
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default

    Συμφωνω απολυτως με τη διατροφη!με τα συμπληρωματα δε μπορει κανεις να περιμενει σιγουρα αποτελεσματα,ειτε σε πιανουν ειτε οχι.Πολλοι εχουν δωσει αρκετα λεφτα χωρις αποτελεσμα,ωστοσο λεω να εμπιστευτω τον συνδυασμο αυτον.Raf οταν τελειωσες με τη Cell-Tech "επεσες" καθολου?
    Last edited by Πανος; 10-04-11 at 12:42.
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  7. #7
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Ου καλα εισαι, με nano vapor και vitakic θα πετας
    Τα κουτιά τους;

  8. #8
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Τα κουτια ειναι το μονο χρησιμο, εχω βαλει κατι psillium και κατι δεξτροζες αλλο πραγμα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  9. #9
    Pumping Iron cano's Avatar
    Join Date
    30-08-06
    Location
    athens.
    Posts
    538

    Default

    LOOOL

  10. #10
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    ναι λίγο έπεσα..πρέπει να προσέχεις πολύ όμως με τις θερμίδες π καταναλώνεις γιατί αν ξεφύγεις θα βάλεις αρκετό λίπος και νερό εξαιτίας της cell tech..

  11. #11

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Mπορεις να τον κανεις τον συνδυασμο ,δεν θα εχεις προβλημα με την χρηση τους ,απλα αν εισαι τυπος που βαζει ευκολα κιλα προσεξε την cell-tech λογω των πολλων υδατανθρακων-στην αναγκη αν τα αγορασες βαλτη μονο μεταπροπονητικα.Διαφορετικα παρε μια καθαρη μονουδρικη η καποιο αλλο προιον χωρις ζαχαρες.

  12. #12
    Junior Bodybuilder efthimis's Avatar
    Join Date
    26-02-11
    Location
    Constantinople
    Posts
    146

    Default

    Καλημέρα ,

    Λόγο αποχής τώρα μαθαίνω για τα νέα συμπληρώματα και μου φάνηκε ελκυστική η πρόταση σου λόγο ότι είχαν πάνω μου και καλά αποτελέσματα τα προϊόντα muscletech , βέβαια πολλοί έχουν τις αμφιβολίες τους με την εταιρία και λένε οτι έχουν πολλές γλυκαντικές , υδατάνθρακες και πολύ κατακράτηση υγρών κλπ Επειδή πλέον 34 και παντρεμένος ( η γυναίκα μου δυσκολεύει την δίαιτα ) με φοβίζουν λίγο αυτά που λέτε για muscletech .
    Sorry για το off αλλά θέλω και την γνώμη σου Πάνο αφού έψαξες και τα συγκεκριμένα εσύ , πως σας φαίνονται τα GOLD STANDART WHEY OPTIMUM , PURE CREATINE OPTIMUM , naNO Vapor Pro Series,Vitakic και ίσως & FISH OIL
    JUST BELIEVE YOUR CAPABILITY

  13. #13
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default

    Καλημερα,για τα προιοντα της ΟΝ δεν εχω ψαξει καθολου,αλλα πιστευω οτι το νιτρικο και η πολυβιταμινη της MT πρεπει να ειναι καλα απο τα συστατικα που ειδα.Αν και εχω τη Vitakic δεν τη χρησιμοποιω ακομη γιατι την κραταω για συνδυασμο με τα υπολοιπα που θα κανω τον Ιουνιο.Γενικα πιστευω οτι με τα συμπληρωματα ισχυει οτι το οσο πληρωνεις τοσο παιρνεις(δεν ειναι σιγουρο ομως οτι θα λειτουργησει τελεια το ταδε συμπληρωμα λογω οργανισμου,διατροφης,προπονησης).
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  14. #14
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by Πανος View Post
    Καλημερα,για τα προιοντα της ΟΝ δεν εχω ψαξει καθολου,αλλα πιστευω οτι το νιτρικο και η πολυβιταμινη της MT πρεπει να ειναι καλα απο τα συστατικα που ειδα.Αν και εχω τη Vitakic δεν τη χρησιμοποιω ακομη γιατι την κραταω για συνδυασμο με τα υπολοιπα που θα κανω τον Ιουνιο.Γενικα πιστευω οτι με τα συμπληρωματα ισχυει οτι το οσο πληρωνεις τοσο παιρνεις(δεν ειναι σιγουρο ομως οτι θα λειτουργησει τελεια το ταδε συμπληρωμα λογω οργανισμου,διατροφης,προπονησης).
    Πόσο καιρό παίρνεις εξειδικευμένα συμπληρώματα και το πιστεύεις αυτό; Μπορώ να σου δείξω πολλά παραδείγματα που ισχύει το αντίστροφο.
    Η vitakic είναι ΟΚ, απλά με λιγότερα λεφτά μπορείς να πάρεις την ADAM που είναι πολύ πιο πλήρης.

    efthimis πέραν αυτών που ανέφερες, η muscletech έχει ξεπερασμένες φόρμουλες και φόρμουλες με 500 συστατικά σε μηδαμινές ποσότητες, μόνο για να βλέπουμε πολλά μέσα και να λέμε θα είναι πολύ δυνατό αυτό με τόσα μέσα, που τελικά δε σου δίνουν τίποτα γιατί οι δόσεις των συστατικών δεν αρκούν.

  15. #15
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default

    Η αποψη μου ηταν γενικη και δεν επαιξα τον εξυπνο εφηβο με την εξειδικευση στα συμπληρωματα.Εγραψα εξαλλου οτι δεν ειναι σιγουρη 100% η λειτουργια ενος συμπληρωματος.Εσκασα πενηνταρικο για κρεατινη και πηγε κατα διαολου.Εδωσα 15 για μονουδρικη και δε λειτουργησε οπως επρεπε(δε περιμενα να με κανει θηριο ετσι κι αλλιως).Τελος,θεωρω πως η ΜΤ δεν ειναι τυχαια η νουμερο 1 σε πωλησεις στον κοσμο.Πολλοι λενε οτι παιζει καλα το παιχνιδι του Marketing.Υπαρχουν ομως και αρκετοι οι οποιοι την υποστηριζουν.Μη βγουμε και Off topic ομως για reviews περι ΜΤ.
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  16. #16
    Advanced Bodybuilder razor023's Avatar
    Join Date
    17-04-09
    Location
    .
    Posts
    1,080

    Default

    Quote Originally Posted by efthimis View Post
    Καλημέρα ,

    Λόγο αποχής τώρα μαθαίνω για τα νέα συμπληρώματα και μου φάνηκε ελκυστική η πρόταση σου λόγο ότι είχαν πάνω μου και καλά αποτελέσματα τα προϊόντα muscletech , βέβαια πολλοί έχουν τις αμφιβολίες τους με την εταιρία και λένε οτι έχουν πολλές γλυκαντικές , υδατάνθρακες και πολύ κατακράτηση υγρών κλπ Επειδή πλέον 34 και παντρεμένος ( η γυναίκα μου δυσκολεύει την δίαιτα ) με φοβίζουν λίγο αυτά που λέτε για muscletech .
    Sorry για το off αλλά θέλω και την γνώμη σου Πάνο αφού έψαξες και τα συγκεκριμένα εσύ , πως σας φαίνονται τα GOLD STANDART WHEY OPTIMUM , PURE CREATINE OPTIMUM , naNO Vapor Pro Series,Vitakic και ίσως & FISH OIL
    φιλε εγω ειχα παρει ον περσυ το καλοκαιρι.πρωτεινη και κρεατινη.αποψη μου--> πηγαινε σε αλλη εταιρεια.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MuscleTech NitroTech Pro Series Για Περίοδο Γράμμωσης
    By johnrambo in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 54
    Last Post: 12-03-14, 12:57
  2. Bodybuilders.gr - Bodybuilding Training Series !!
    By Musclemar in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 2
    Last Post: 04-05-11, 23:02
  3. M/A Educ. Series: Tae Kwon Do - Για σχολιασμό
    By Crimson in forum Αθλήματα Και Πολεμικές Τέχνες
    Replies: 0
    Last Post: 14-12-06, 17:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •