Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 6 of 6

Thread: Νεος!!

  1. #1
    New Member panoos's Avatar
    Join Date
    06-05-11
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    23

    Default Νεος!!

    Γειας σας παιδια...
    Ειμαι ο πανος ειμαι 19 χρονων.το υψος μου ειναι 1.85 και ειμαι 70κιλα.
    γυμναζομαι γυρω στους 8μηνες και εχω προγραμμα ογκου και δυναμης που μου το εχει φτιαξει ο γυμναστης μου.η τορινη κατασταση φαινεται στην φωτογραφια.
    ενω κανω προγραμμα ογκου τα αποτελεσματα που παιρνω ειναι πιο πολυ γραμωση απο οτι ογκο.προσπαθω εδω και 8μηνες να βαλω κιλα αλλα δε τα καταφερνω οσο και να φαω δε περνω τπτ σχεδον(μηπως ειναι καποιο θεμα με το μεταβολισμο μου?).γυμναζομαι 4φορες την εβδομαδα απο 2 με 2μιση ωρες κανοντας περιπου 10-12ασκησεις με βαρη.αυτο που θελω να καταφερω ειναι να παρω αρκετο επιπλεον ογκο και κιλα.
    Μου προτεινετε να παρω καποια πρωτεϊνη και συμπληρωματα ή να συμβουλευτω καποιο διαιτολογο(πραγμα που θα μου στιχισει αρκετα)
    Δε ξερω σχεδον τπτ απο διατροφες και απο ορολογιες το μονο που κανω ειναι να προσπαθω να τρωω οσο πιο πολυ μπορω..αλλα επειδη ειμαι φοιτητης και βγαινω συχνα δε εχω stadar γευματα και δε μπορω να προσεχω παρα πολυ την πιοτητα..
    Αυτο που θελω ειναι να ανεβω επιπεδο...
    Καθε συμβουλη δεκτη...

    Ευχαριστω για τον χρονο σας
    Last edited by panoos; 06-05-11 at 04:44.

  2. #2
    New Member panoos's Avatar
    Join Date
    06-05-11
    Location
    θεσσαλονικη
    Posts
    23

    Default

    Αν βοηθαει μπορω να σας γραψω και το ανηλυτικο μου προγραμμα..


    Υ.Γ. Μερικες ασκησεις δε ξερω πως ονομαζονται και μπορω μονο να τις περιγραψω.

    Ευχαριστω!

  3. #3
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Καλως ηρθες Πανο!
    1ο λαθος :γυμναζεσαι υπερβολικα πολυ ωρα ,το πολυ 1 ωρα γυμναζομαστε ,2 ωρες και 30 λεπτα ουτε χημικη υποστηριξη να ειχες δεν υπηρχε λογος να γυμναστεις
    2ο λαθος : για να βαλεις ποιοτικα κιλα δεν τρως οτι ναναι ,θελει χρονισμο γευματων που αποτελουνται απο πολυ πρωτεινη και επιπλεον να δημιουργηθει και ενα περισευμα θερμιδων ωστε να βαλεις κιλα ,το συμπληρωμα ειναι περιττο απο τη στιγμη που καλυπτεις τα υπολοιπα απο τις τροφες.

    Διαβασε λιγο στις υποενοτητες με τη διατροφη και τη προπονηση και θα κατανοησεις αρκετα ,μετα βγαλε μια διατροφη για τα κιλα σου και θα σε βοηθησουμε να τη διορθωσεις.Καλη αρχη!

  4. #4
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Καλως ηρθες Πανο!
    1ο λαθος :γυμναζεσαι υπερβολικα πολυ ωρα ,το πολυ 1 ωρα γυμναζομαστε ,2 ωρες και 30 λεπτα ουτε χημικη υποστηριξη να ειχες δεν υπηρχε λογος να γυμναστεις
    2ο λαθος : για να βαλεις ποιοτικα κιλα δεν τρως οτι ναναι ,θελει χρονισμο γευματων που αποτελουνται απο πολυ πρωτεινη και επιπλεον να δημιουργηθει και ενα περισευμα θερμιδων ωστε να βαλεις κιλα ,το συμπληρωμα ειναι περιττο απο τη στιγμη που καλυπτεις τα υπολοιπα απο τις τροφες.

    Διαβασε λιγο στις υποενοτητες με τη διατροφη και τη προπονηση και θα κατανοησεις αρκετα ,μετα βγαλε μια διατροφη για τα κιλα σου και θα σε βοηθησουμε να τη διορθωσεις.Καλη αρχη!
    καλως ορησες +1000 οτι ειπε το παλικαρι απο πανω

  5. #5
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Καλως τον
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  6. #6
    New Bodybuilder
    Join Date
    06-05-11
    Posts
    2

    Default neos

    geia sas paidia ti kanete?eimai kainourgos sto club :) exo arxisei gumnastirio ena mina kai 8a i8ela an ginete na me baleter se ena programma diatrofis kai sumpiromaton an k moun eipe o gumnastis na paro kai perno proteini bromiki kai nitriko oksidio


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Νέος
    By robokop in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 18-05-09, 19:54
  2. Νεος εδω!!
    By tompras in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 18
    Last Post: 23-06-07, 19:51
  3. Νέος
    By laziofan88 in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-04, 23:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •