Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 63
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    26-03-11
    Posts
    12

    Default Animal Cuts της Universal - Γνώμες;

    ειμαι 17 χρονων και εχασα 35 τους τελευταιους 5 μηνες αλλα εμειναν ακομα 18 και θελω να τα χασω οσο το δυνατον γρηγοροτερα επειδη ομως εκανα ανορθοδοξη διατροφη π.χ ενα γευμα την ημερα τορα εφτασα στο σημειο να μην χανω τιποτα ετσι αναγκαστηκα να αγορασω το animal cuts μηπως δω διαφορα τορα εχω οργανωσει την διατροφη και την προπονηση αλλα φοβαμαι να το παρω για τυχον παρενεργειες σε συκοτι , θυροειδη ... καμια συμβουλη

  2. #2
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Φιλε εγω αφησα το γυμναστηριο για 6 μηνες και ειχα κατρακυλισει..1.5 μηνα εχω ξεκινησει παλι με διατροφη και ολα..αεροβιο καθε πρωι με αδειο στομαχι..σημερα ξεκινησα το cuts απο αποτελεσματα δν ξερω ακομα τπτ..το μονο που ξερω ειναι οτι οταν το ειπια για λιγο ειχα κατι σαν καψιμο στο ισοφαγο και μια γευση σαν πιπερι-πιπερια..μια τσιτα απο την καφεινη και στο διαδρομο εκανα 40 λεπτα χωρις να κουραστω και χωρις τπτ..τωρα απο διουριτικα που λεει ειναι κλαιν αλλα απο ενεργεια ειναι κορυφη..βεβαι δν εχω κσαναπαρει καποιο λιποτροπικο οποτε δν μπορω να συγκρινω σε σχεση με αλα..ελπιζω να σε βοηθησα

  3. #3
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-04-10
    Posts
    144

    Default

    Υπομονη και σωστη διατροφη τα συμπληρωματα δν σου χρειαζονται !!!Το συμπληρωμα ειναι αυτο που βλεπεις ,απλα συμπληρωνει μια τελια διατροφη οποτε εσυ δν το χρειαζεσαι!!

  4. #4
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Γιατι ξερεις αν δν κανει τελεια διατροφη? Τωρα αφου το αγορασες θα το χρησιμοποιησεις, απλα να πινεις 3 λιτρα νερο στανταρ και περισσοτερο αν μπορεις...Και αν το δευτερο πακετακι το παιρνεις αργα ή δν κανεις προπο το απογευμα βγαζε το κοκκινο χαπακι που ειναι η καφεινη..

  5. #5
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    15-05-11
    Posts
    8

    Default

    Ναι χρειαζεται αρκετο νερο καθημερινα ειναι μεγαλος παραγοντας για να δεις αποτελεσματα

  6. #6
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-04-10
    Posts
    144

    Default

    Songoku δν υπαρχει περιπτωση να κανει τοσο καλη διατροφη ωστε να χρειαζετε συμπληρωματα επισης ειναι και 17 χρονο πραγματικα σε τετοιες ηλικιες ο μεταβολισμος ειναι δυναμιτης !!! αλλα νταχ αφου το πηρε..... απλα πεταξε μερικα λεφτα στα σκουπιδια !!!

  7. #7
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Τωρα ειδα ηλικια,απλα το σιγουρο ειναι οτι θα δωση μια πολυ καλη τσιτα και θα γουσταρει μετα συνεχιζει οπως πριν και μπαμ μπαμ εστρωσε, αρκει να υπαρχει θεληση.

  8. #8
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    17 χρονων? Φτιαξε το μεταβολισμο σου εχοντας σε ταξη τη διατροφη σου για να αρχισεις να χανεις παλι κιλα. Μην μπλεξεις με τετοια πραγματα 17 χρονων. Ριξε και μια ματια εδω http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...t=15319&page=1

    *Το "αφου το αγορασες θα το χρησιμοποιησεις.." δεν ειναι απάντηση που πρέπει να δίνεται σε κάποιον ειδικα μικρης ηλικίας και μάλιστα που δεν ειναι καν σε ενα επίπεδο άθλησης σχετικα προχωρημενο. Μιλάμε για ενα παιδι που οι ορμονες στον οργανισμο του δεν εχουν ωριμασει ακομα, με πολλα κιλά παραπανίσια που απλα θελει να χασει βαρος και που σταματησε να χανει απο δικο του λάθος στη διατροφή. Αν ότι αγοραζαμε επρεπε να το φαμε κιολας..
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  9. #9
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    17 χρονων? Φτιαξε το μεταβολισμο σου εχοντας σε ταξη τη διατροφη σου για να αρχισεις να χανεις παλι κιλα. Μην μπλεξεις με τετοια πραγματα 17 χρονων. Ριξε και μια ματια εδω http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...t=15319&page=1

    *Το "αφου το αγορασες θα το χρησιμοποιησεις.." δεν ειναι απάντηση που πρέπει να δίνεται σε κάποιον ειδικα μικρης ηλικίας και μάλιστα που δεν ειναι καν σε ενα επίπεδο άθλησης σχετικα προχωρημενο. Μιλάμε για ενα παιδι που οι ορμονες στον οργανισμο του δεν εχουν ωριμασει ακομα, με πολλα κιλά παραπανίσια που απλα θελει να χασει βαρος και που σταματησε να χανει απο δικο του λάθος στη διατροφή. Αν ότι αγοραζαμε επρεπε να το φαμε κιολας..
    +1

    Και πριν το αγορασει δεν ειναι καλυτερα να ρωτησει να μαθει; (Λεω γω τωρα)

  10. #10
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Αφου δεν ρωτησε και το πηρε , θα τον σκοτωσουμε ρε παιδια? Δεν ειναι και στεροειδη ή κατι αλλο να πω ειναι λαθος..Θα του δωσει μια τσιτα θα τελειωσει και θα ξανασυνεχισει ετσι. Δεν εχει κατι το επηκυνδινο για να του πειραξει θυροειδη ή κατι αλλο. Δικια του ειναι η αποφαση..αν δεν το εχει παρει ηδη και μιλαμε τσαμπα.

  11. #11
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    27-04-10
    Posts
    144

    Default

    Παντος αν θες να εισαι τυπικος δν ενδείκνυται στις οδηγιες η χρηση του απο ανηλικα ατομα !!!Μονο και μονο απο αυτο επρεπε να παει στα σκουπιδια !!!

  12. #12
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Πολλα δεν ενδεικνυονται για ανηλικες αλα τελωσπαντων, ας μην το συεχισουμε γιατι μονοι μας μιλαμε.

  13. #13
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by songoku View Post
    Πολλα δεν ενδεικνυονται για ανηλικες αλα τελωσπαντων, ας μην το συεχισουμε γιατι μονοι μας μιλαμε.
    Πρόσεξε νεαρέ το ύφος σου. Όταν κάτι δεν ενδείκνυται για ανήλικους αυτό δεν είναι τυχαίο. Με πόση ελαφρότητα του λες "Πολλα δεν ενδεικνυονται για ανηλικες αλα τελωσπαντων, ας μην το συεχισουμε γιατι μονοι μας μιλαμε.".

    Έχεις μήπως την εμπειρία, τη γνώση, ή ακόμη και το σώμα, ώστε να αποδείξεις πως "Δεν εχει κατι το επηκυνδινο για να του πειραξει θυροειδη ή κατι αλλο. Δικια του ειναι η αποφαση..αν δεν το εχει παρει ηδη και μιλαμε τσαμπα";! Σε παρακαλώ περιόρισε την απολυτότητα των συμβουλών σου και των απόψεών σου.

    Άλλωστε είναι πάρα πολλά τα topic όπου μιλούν για τον θυροειδή και τα Animal Cuts, Mitotropin, Lipo 6 Black κλπ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  14. #14
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Ειναι τα νιτρικα , οι κρεατινες , τα θερμογενετικα για ανηλικους? ΟΧΙ . Σε οποιο γυμναστηριο και αν πας ομως, ειναι γεματο απο ανηλικους και μη οι οποιοι κακως βεβαια κανουν χρηση τετοιων συμπληρωματων. Εσυ τα ξερεις καλυτερα απο μενα γιατι λογικα ασχολεισαι και τα βλεπεις πολλα περισσοτερα χρονια απο μενα. Καλα αμα εχουμε καποιο ιστορικο ή δν τηρουμε τις οδηγιες τα παντα ειναι επικυνδηνα. Αλλα με βαση το λιπο 6 που εγραψες δν ειναι το ιδιο..Το λιπο 6 αν θυμαμαι αποτι ειχα κοιταξει ειχε τ2 νμζω..Μονοι μας μιλαμε αφου το εχει παρει και δν εχει απαντησει τοσες μερες τι πρεπει να πω..Τελωσπαντων συγνωμη αν εγινα αποτομος .

  15. #15
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Με τίποτα...
    17 χρονών να παίρνεις τέτοια πράγματα...

    Μπασκετάκι, μπαλίτσα κλπ κλπ

    φιλικά πάντα

  16. #16
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by songoku View Post
    Ειναι τα νιτρικα , οι κρεατινες , τα θερμογενετικα για ανηλικους? ΟΧΙ . Σε οποιο γυμναστηριο και αν πας ομως, ειναι γεματο απο ανηλικους και μη οι οποιοι κακως βεβαια κανουν χρηση τετοιων συμπληρωματων. Εσυ τα ξερεις καλυτερα απο μενα γιατι λογικα ασχολεισαι και τα βλεπεις πολλα περισσοτερα χρονια απο μενα. Καλα αμα εχουμε καποιο ιστορικο ή δν τηρουμε τις οδηγιες τα παντα ειναι επικυνδηνα. Αλλα με βαση το λιπο 6 που εγραψες δν ειναι το ιδιο..Το λιπο 6 αν θυμαμαι αποτι ειχα κοιταξει ειχε τ2 νμζω..Μονοι μας μιλαμε αφου το εχει παρει και δν εχει απαντησει τοσες μερες τι πρεπει να πω..Τελωσπαντων συγνωμη αν εγινα αποτομος .
    Μα ποιός σου είπε πως επειδή κάνουν χρήση τέτοιων συμπληρωμάτων κάνουν καλά;! Δηλαδή εσένα αμα ένας φίλος σου πάρει μια μηχανή 700άρα (που πάλι απαγορεύεται σε τέτοια ηλικία) και κάνει κόντρες κινδυνεύοντας τη υγεία του, θα το κάνεις κι εσύ;!

    Το ίδιο είναι και το Lipo 6 και όλα. Σου τα λένε και άλλο topic που θες να πάρεις test booster, τη στιγμή που οι ορμόνες σου δουλεύουν υπερωρίες. Και μη ζητάς συγνώμη, δεν έγινες απότομος. Σου έκανα παρατήρηση γιατί συμβούλεψες κάποιον για κάτι, χωρίς να έχεις τη στοιχειώδη γνώση, ή τουλάχιστον τον "φόβο" να σκεφτείς και να πεις "ας μην του προτείνω κάτι που λέει επάνω ότι δε κάνει για ανήλικους". Σκεφτόμαστε, κρίνουμε με βάση την εμπειρία μας και μετά συμβούλεψε (και πάλι μην είσαι σίγουρος ότι θα "δασκαλέψεις" σωστά).

    Ξαναδές την απάντηση του afthartou.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #17
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Ναι δικιο εχεις, δεν ειπα οτι κανουν κατι σωστο ή λαθος, ειπα τι γινεται. Και δεν συμβουλεψα να το παρει,απλα γραφει οτι το εχει ηδη παρει.

  18. #18
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    26-03-11
    Posts
    12

    Default

    παντως επειδη δοκιμασα ενα πακ ειχα αυτο που ειπε ο songukou ενα καψιμο στον ισοφαγο και μια απωλεια 2.3 κιλων την πρωτη μερα απο υγρα μαλλον γιατι τρεαλαθηκα να κατουραω, παντως φοβηθηκα απο το καψιμο και το σταματησα

  19. #19
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by augi View Post
    παντως επειδη δοκιμασα ενα πακ ειχα αυτο που ειπε ο songukou ενα καψιμο στον ισοφαγο και μια απωλεια 2.3 κιλων την πρωτη μερα απο υγρα μαλλον γιατι τρεαλαθηκα να κατουραω, παντως φοβηθηκα απο το καψιμο και το σταματησα
    Άστο στο ράφι σου...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  20. #20
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    26-03-11
    Posts
    12

    Default

    ετσι θα κανω γιατι με πειραζει αλλιως μπορει και να το επαιρνα

  21. #21
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    To καψιμο ειναι "φυσιολογικο απο το αυτα που εχει μεσα βοτανα και πιπεροκαταστασεις" τωρα για τις διουριτικες ικανοτητες μαλλον ηταν ψυχολογικο ή ειπιες εσυ παραπανω νερο.Δεν σε τσιτωσε? Γεματο καφεινη ειναι.. Καλα εκανες εφοσον εκρινες ετσι. Χρησιμοποιησετο σε μερικα χρονια που θα εισαι φετες . ;)

  22. #22
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by songoku View Post
    To καψιμο ειναι "φυσιολογικο απο το αυτα που εχει μεσα βοτανα και πιπεροκαταστασεις" τωρα για τις διουριτικες ικανοτητες μαλλον ηταν ψυχολογικο ή ειπιες εσυ παραπανω νερο.Δεν σε τσιτωσε? Γεματο καφεινη ειναι.. Καλα εκανες εφοσον εκρινες ετσι. Χρησιμοποιησετο σε μερικα χρονια που θα εισαι φετες . ;)
    Αφού αυτή είναι η κύριά του δράση, η διούρηση!!! Χριστέ κι Απόστολε πια!!!

    Επίσης ΟΧΙ, να μην το χρησιμοποιήσει σε μερικά χρόνια. Δεν θα τον κάνει φέτες. Έλεος!!! Φέτες θα τον κάνει η αυστηρή και πειθαρχημένη διατροφή και η αερόβια άσκηση, όχι το ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ λιποτροπικό-θερμογεννητικό.

    Τα ίδια Παντελάκη μου, τα ίδια Παντελή μου...

    Edit: Και σε άλλο topic συνεχίζεις να λαλείς το ίδιο βιολί... εκεί μάλιστα δίνεις και συμβουλές δοσολογίας, λέγοντας "αν κάνεις μια καλή διατροφή"... και σε ρωτάω, ποιά είναι για σένα η καλή διατροφή;! Όχι, για να δώσεις και σε εμένα καμιά συμβουλή βρε αδερφέ!!!

    Σε παρακαλώ, μετρίασε λίγο το ύφος σου και κόψε τις συμβουλές. Είναι άσχημο και για εμένα να σε επιπλήτω συνέχεια, άσχετα αν έχω δίκιο.
    Last edited by Mazda 6; 19-05-11 at 21:36.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #23
    Pumping Iron wolfpi's Avatar
    Join Date
    27-06-08
    Location
    Greece.
    Posts
    669

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    17 χρονων? Φτιαξε το μεταβολισμο σου εχοντας σε ταξη τη διατροφη σου για να αρχισεις να χανεις παλι κιλα. Μην μπλεξεις με τετοια πραγματα 17 χρονων. Ριξε και μια ματια εδω http://www.bodybuilders.gr/forum/sho...t=15319&page=1

    *Το "αφου το αγορασες θα το χρησιμοποιησεις.." δεν ειναι απάντηση που πρέπει να δίνεται σε κάποιον ειδικα μικρης ηλικίας και μάλιστα που δεν ειναι καν σε ενα επίπεδο άθλησης σχετικα προχωρημενο. Μιλάμε για ενα παιδι που οι ορμονες στον οργανισμο του δεν εχουν ωριμασει ακομα, με πολλα κιλά παραπανίσια που απλα θελει να χασει βαρος και που σταματησε να χανει απο δικο του λάθος στη διατροφή. Αν ότι αγοραζαμε επρεπε να το φαμε κιολας..
    ^^^ αυτό.!Για μαγικά στον Coperfield!

  24. #24
    Junior Bodybuilder songoku's Avatar
    Join Date
    12-04-09
    Location
    Αthens
    Posts
    158

    Default

    Μου φενεται με εχεις βαλλει στο ματι και δν νομιζω να ειναι η ιδεα μου, οπως διαβασες το χρησιμοποιω και εγω πριν την πρωινη αεροβια εδω και 2 μερες, δεν εχω παρει ποτε κατι σε λιποτροπικο ,διουρηση δν εχει κανει σχεδον τπτ παρπανω αποτι ειμουν φυσιολογικα, τωρα αν ο δικος του οργανισμος τον εποιασε αλλιως δν ξερω.ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΕΙ ΦΕΤΕΣ!!!! ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΦΕΤΕΣ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑΝΕΙ, ΚΑΙ ΗΤΑΝ "ΑΣΤΕΙΟ" ΑΛΛΑ ΑΜΑ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΕ ΣΤΡΑΒΟ ΜΑΤΙ, ΤΟ ΜΕΤΡΑΣ ΑΛΛΙΩΣ.

  25. #25
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εκεί που λες για τις φέτες, ναι εγώ δεν διάβασα σωστά την πρότασή σου και ζητώ συγνώμη ετεροχρονισμένα. Δικό μου λάθος.

    Ωστόσο νεαρέ μάζεψε το ύφος σου, για τρίτη και τελευταία φορά στο λέω. Εάν σε είχα πάρει με "στραβό μάτι" ή άν σε είχα βάλει στο μάτι, τώρα θα ήσουν υπό moderation.

    Είσαι μερικές μέρες στο φόρουμ, είμαι κάμποσα χρόνια απλό μέλος αλλά και moderator. Δεν έχω βάλει ποτέ κάποιον στο μάτι. Όταν επιπλήτω κάτι γνωρίζω πολύ καλά γιατί το κάνω. Εδώ είμαστε για να στηρίζουμε την εύρυθμη λειτουργία του forum και την ομαλή διάδοση πληροφοριών. Επαναλαμβάνω πως συνεχίζεις το ίδιο βιολί που έχεις και σε άλλο topic. Εδώ πάλι μόλις δυό μέρες το παίρνεις, βάζω στοίχημα πως όλο και κάτι θα βρούμε μείον στη διατροφή σου και πάλι μιλάς για τη διούρηση και πως δε σου δουλεύει το συμπλήρωμα με δυό μέρες χρήση... Γι' αυτό όταν κάτι το παίρνω αλλιώς ή το μετράω αλλιώς, ξέρω πολύ καλά γιατί το μετράω αλλιώς... κι όχι μόνο αυτό, αλλά όπως ήδη απέδειξα αναγνωρίζω το λάθος μου και ζητώ συγνώμη όποτε το κάνω. Λαγός τη φτέρη κούναγε, κακό της κεφαλής του.

    Η πλάκα είναι πως κι εγώ φέτος που είμαι κάπως καλύτερα οικονομικά, θα χρησιμοποιήσω Animal Cuts. Περιμένω όμως πρώτα να τελειώσει, να δω ότι δω και μετά να βουτήξω τη γλώσσα μου στο μυαλό μου, να κρίνω, να αξιολογίσω, να εκφράσω γνώμη κι έπειτα να προτείνω. Δυστηχώς για σένα, αυτή είναι η μόνη σωστή σειρά.

    Τέρμα τα off topic, αν έχεις να πεις κάτι από εδώ και πέρα on topic. Τα ασχέτα post, ακόμη και τα δικά μου, θα διαγράφονται. Οτιδήποτε πρόβλημα έχεις με εμένα αφού θεωρείς πως σε "έχω πάρει με στραβό μάτι" να μου το πεις με ΡΜ.

    Augi συγνώμη για το off topic!!! On topic παρακαλώ από εδώ και πέρα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  26. #26
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    κριμα ρε παιδια να χαλαμε τις καρδιες μας!οσον αφορα το θεμα(για να ειμαστε και on topic) για το cuts φιλε μου θα ακουσεις τα καλυτερα,αυτο ειναι το μονο σιγουρο.το εχω χρησιμοποιησει για 50 μερες και εχω ιδιαν αποψιν.προσεξε ομως...το χρησιμοποιησα οντας 23ων οχι 17.στα 17 μου απλως ετρωγα οτι ειχε το ψυγειο του πατερα μου και οτι μαγειρευε η μανα μου.επισης ο αδερφος μου ειναι 17 χρονων 1,77 και 85 κιλα.ασχολειται με τα βαρη και εχει τρελα με αυτο απο τα 15.αν δεις τι εχει φτιαξει σε 2 χρονια....εγω παντως καθε φορα που τον βλεπω(δεν μενουμε κοντα) μενω λαλακας.ειναι 85 κιλα κομματια και η φλεβα τουμπανο.και το καλυτερο?ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΟΥΤΕ ΠΡΩΤΕΙΝΗ.οταν σου λενε τα παιδια οτι στην ηλικια σου κανετε τρελες καυσεις κατι ξερουν.προσπαθησε να τα σκεφτεις ολα αυτα και κανε focus εκει που πραγματικα αξιζει.κατι τελευταιο.νοιωθω μεγαλη χαρα να βλεπω πιτσιρικαδες να ασχολουνται με αυτο το χωρο οπως εκανα εγω πριν 8 χρονια που πρωτοαρχισα στα 16 μου.να σαι καλα και συνεχισε τη γυμναστικη!μονο ωφελη θα δεις!

  27. #27
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Εγω που το χρησιμοποιω εδω και λιγες ημερες,δεν ειδα να με τσιτωνει,διουρηση ειχα εντονη τις πρωτες ημερες αλλα επινα και αρκετο νερο.Πιο πολυ με πιανει ενας διπλος ελληνικος παρα το Cuts.Ειπα να ξεκινησω με ενα σακουλακι να δω αν θα με πιανει για να μην πιεσω τον οργανισμο μου,παω για 2 σακουλακια μου φαινεται τελικα.Τωρα το παιρνω μιση ωρα πριν την προπονηση,ποτε ειναι προτιμοτερο να παιρνω το δευτερο?Φανταζομαι εξαρταται και με το ποτε πηγαινω για υπνο,γιατι δουλευω βαρδια(07:00-15:00,15:00-23:00,23:00-07:00) και δεν εχω παντοτε το ιδιο προγραμμα καθε ημερα.Να δω που θα στριμωξω αλλα 9 χαπια,μιας και παιρνω και το Pak.:-)

  28. #28
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Γιάννη, νομίζω μαζί τα παίρνεις και τα 2 σακουλάκια! Αλλιώς πάρτα με 6-7 ώρες διαφορά το ένα από το άλλο.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  29. #29
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Εγω που το χρησιμοποιω εδω και λιγες ημερες,δεν ειδα να με τσιτωνει,διουρηση ειχα εντονη τις πρωτες ημερες αλλα επινα και αρκετο νερο.Πιο πολυ με πιανει ενας διπλος ελληνικος παρα το Cuts.Ειπα να ξεκινησω με ενα σακουλακι να δω αν θα με πιανει για να μην πιεσω τον οργανισμο μου,παω για 2 σακουλακια μου φαινεται τελικα.Τωρα το παιρνω μιση ωρα πριν την προπονηση,ποτε ειναι προτιμοτερο να παιρνω το δευτερο?Φανταζομαι εξαρταται και με το ποτε πηγαινω για υπνο,γιατι δουλευω βαρδια(07:00-15:00,15:00-23:00,23:00-07:00) και δεν εχω παντοτε το ιδιο προγραμμα καθε ημερα.Να δω που θα στριμωξω αλλα 9 χαπια,μιας και παιρνω και το Pak.:-)
    Μπορείς να παίρνεις το ένα κανα μισάωρο πριν το πρωινό και άλλο ένα πριν την προπόνησή σου. Νομίζω πως αυτή τη δοσολογία αναγράφει και το κουτί.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  30. #30
    New Member
    Join Date
    29-08-08
    Location
    πυργος,ηλεια
    Posts
    67

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Μπορείς να παίρνεις το ένα κανα μισάωρο πριν το πρωινό και άλλο ένα πριν την προπόνησή σου. Νομίζω πως αυτή τη δοσολογία αναγράφει και το κουτί.
    σωστος.να συμπληρωσω πως προτεινεται κυκλος 21 ημερων(ενα κουτι) διαλειμμα μιας εβδομαδας και επαναληψη του πρωτου κυκλου.


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Animal Cuts Της Universal Nutrition
    By savis in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 16
    Last Post: 01-07-14, 23:09
  2. Super Cuts 3 (Universal)
    By panagos in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 15
    Last Post: 24-04-09, 20:14
  3. Animal Cuts Universal
    By alter45 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 05-12-06, 07:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •