Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 39 of 39
  1. #31
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Παναγιά μου φύλαγε..
    Obese To Fit

  2. #32
    Junior Bodybuilder gsisr's Avatar
    Join Date
    04-03-11
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    224

    Default

    Quote Originally Posted by zxcv View Post
    πως γίνετε να έχει τόσο μεγάλη κοιλια?έχει πρόβλημα εκ φύσεως η δεν πέφτει σε ποσοστό λίπους?
    μα δεν έχει λίπος......!!!!είναι πρόβλημα 'παραφύσεως'

  3. #33
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Μα τι σκατα προγραμμα κανει...ογκο στην κοιλια και γραμμωση στο υπολοιπο?

    Χωρις να θελω να μειωσω οτι εχει καταφερει,δε μου αρεσει καθολου σαν αθλητης.Ωραια τα χερια του,ωραια η πλατη του,τα ποδια του, ΑΛΛΑ μεμονωμενα..σαν συνολο δε μου αρεσει καθολου.Το στομαχι ειναι απ τα πιο αθλια στο αθλημα,μαζι με του του coleman και χαλαει ολη την εικονα του.Επισης το dresscode δε μου αρεσει καθολου,το ποζαρισμα του επισης καθολου,ισως για το dancing with the stars με τη μπεκατορου να εκανε καλο ζευγαρι,οπως επισης οι γυμνες φωτο απο το παρελθον του και γενικα κατα τη γνωμη μου δεν αντιπροσωπευει επαξια εναν bb που αγωνιζεται και ειναι στα προθυρα να στεφθει με τον τιτλο "ο καλυτερος του κοσμου".Ε οχι,δε μου το βγαζει με τιποτα αυτος ο ανθρωπος..αν ποτε παρει ολυμπια,θα ξενερωσω.

    Μη πεσετε να με φατε οι greene lovers,τα ειπα οσο πιο κομψα μπορουσα..ειναι προσωπικη μου αποψη τα παραπανω και αν μη τι αλλο δε τα λεω για να τον προσβαλω,απλως εκφραζω τη γνωμη μου.

    Quote Originally Posted by bigsteve View Post
    Εμενα απο τον λαιμο κ πανω μου φερνει σε Μπρούτο απο το "Ποπαϋ" Δεν μου αρεσει,ειναι κ πολυ κοντος κ φαινεται ασχημο τοσο κρεας πυκνο επανω του.Επισης κ το ποζαρισμα του με εχει κουρασει με ολα αυτα τα μπαλαρινιστικα,καιρος να δωσει κ κατι καινοργιο στο κοινο το οποιο θα ταιριαζει κ με την καινουργια του εμφανιση γιατι σιγουρα εχει ξεφυγει απο θεμα μαζας!
    χαχαχαχαχα...συμφωνω

  4. #34
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Δεν μπορουμε να παραβλεψουμε το γεγονος οτι η προοδος που παρουσιαζει καθε φορα πριν απο μια διοργανωση ειναι μεγαλη.

    Αυτο απο μονο του λεει πολλα για εναν αθλητη.

    Ο Greene ριχνει πολυ σκληρη δουλεια και το αποδεχομαστε πιστευω ολοι. Τωρα αν καποιοι δεν τον γουσταρουν για τον αλφα-βητα λογο...αυτα ειναι υποκειμενικες αποψεις και γουστα σεβαστα...

    Εμενα πχ με χαλαει η κλαψα του...κατι παιδαριωδη σκερτσα απογοητευσης...κατι κακιες για αλλους συναθλητες του...που ολα αυτα μαζι δεν τον τιμανε σαν pro BBer, αυτα μου θυμιζουν "τσικο"...

    Αυτα, κατα τα αλλα ευχομε ο πατριωτης μου να τον σκισει να τελειωνουμε...

  5. #35
    Mr. Hellas gianagnostou's Avatar
    Join Date
    12-08-07
    Location
    katerini, Greece.
    Posts
    220

    Default

    απιστευτος ειναι.....
    mr hellas nabba-wff 2000,2003,2005,2006,2007,mr hellas ifbb 2001,2002,second place mr europe nabba-wff masters 2006.third place world nabba-wff masters 2007

  6. #36
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by noz1989 View Post
    αν πιασει φορμα ο kai και δεν κρατησει νερα, θα ειναι απιστευτος!!!

    Αλλα το θεμα με την κοιλια παραμενει και δυστυχως πιστευω οτι δεν μπορει να κανει κατι για αυτο!!!
    ναι φαινετε οτι αργησε λιγο στο Conditioning ο Kai, αν και ειναι αρκετες μερες πριν οποτε δν ξερουμε πως θα εμφανιστει.. και η κοιλια του αρκετα αντι αισθητικη.


    noz1989 το εχω περιεργεια απο καιρο, ο τυπος στη φωτο σου πως λεγετε?
    Last edited by stathis23; 28-05-11 at 01:02.

  7. #37
    Pumping Iron Eddie's Avatar
    Join Date
    04-09-10
    Location
    Hades
    Posts
    523

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    noz1989 το εχω περιεργεια απο καιρο, ο τυπος στη φωτο σου πως λεγετε?
    Denis Sergovskiy...

  8. #38
    Advanced Bodybuilder jonic's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια
    Posts
    851

    Default

    o ανθρωπος ειναι πολυ κτηνος !!!!! κ οταν ποζαρει η κοιλια του δεν φαινεται σαν τον ψηλορειτη ..

  9. #39
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Για τον Sergovskiy λες φιλε μου?Γιατι αν λες γι αυτον να σου πω πως ναι συμφωνω παρα πολυ μαζι σου και μενα μαρεσει τρελα το σωμα του ομως ο Dennis παραπεμπει περισσοτερο σε μοντελο-bber..Μια ματια στις θεσεις που εχει καταλαβει στους-λιγους- αγωνες που εχει συμμετασχει θα σε κανουν να δεις κι εσυ οτι δεν μπορει να συγκριθει καν με τα θηρια του επαγγελματικου bbing ουτε σε μαζα μα ουτε και σε ποιοτητα/conditioning....

    Ας παραμεινουμε ομως στο θεμα του τοπικ Kai Greene που κατα τη γνωμη μου εχει ηδη κλεισει τη πρωτη θεση κι ας εχει λιγο μεγαλη κοιλια..Σε αυτα τα κιλα με αυτη τη μαζα και σε αυτο το υψος θα ηταν περιεργο να μην ειχε...
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2011 IFBB New York Pro - Η Επιστροφή Του Kai Greene!
    By Musclemar in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 4
    Last Post: 04-03-11, 00:03
  2. Kai Greene - 5 Εβδομάδες Πριν Το Mr. Olympia 2010
    By Musclemar in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 21
    Last Post: 11-11-10, 22:31
  3. Ο Dennis Wolf μερικές μέρες πριν το Mr. Olympia 08
    By Musclemar in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 20
    Last Post: 08-09-08, 15:54

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •