Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    28-05-11
    Posts
    3

    Default REQUEST:Διατροφη ογκου χωρις περιττο λιπος και συμπληρωματα

    Καλησπερα παιδια...καταρχην να πω πως διαβασα ολο το topic του "MAZDA 6"σχετικα με το τι πρεπει να δει ενας εφηβος σε αυτο το forum αλλα λογω του οτι δεν ασχολουμαι με BD δεν καλυφθηκα πληρως...!!!Ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο και ειμαι γυρω στο 1.82-70 kg!!!προσπαθω να παρω κιλα τρωγοντας πολλες τροφες με πρωτεινες πολλα γευματα και πολλες καλες θερμιδες αλλα ο μεταβολισμος μου και η καθιμερινη μεγαλη πιεση στην προπονηση και γυμναστικη δεν μου το επιτρεπει...θα ηθελα λοιπον αν καποιος εχει ορεξη ειτε να μου δωσει ενα προτυπο προγραμμα για να παρω 4-6 κιλα(οχι παραπανω γιατι θα επηρεαστει η ταχυτητα μου) χωρις να παρω λιπος(πλησιαζει και καλοκαιρι εξαλλου ) ειτε να μου δωσει καποιο Link απο προηγουμενο topic που ισως παρολο την αρκετη ωρα ψαξιματος να μην επεσε στο ματι μου(επισης δεν επιθυμω να παρω καποιο συμπληρωμα διατροφης)...να τονισω οτι παρολο το βαρος μου τα εργομετρικα μου εδειξαν οτι και η αντοχη μου και η δυναμη,ταχηδυναμη ειναι απο τις πιο υψηλες σε παιδια της ηλικιας μου(15-16 ετων)!!!Γνωριζω οτι ειναι ενα forum για bodybuilders αλλα δεν μπορεσα να βρω λυση αλλου!!Ελπιζω καποιος να βρει την ορεξη να μου απαντησει!Ευχαριστω προκαταβολλικα!

  2. #2
    Pumping Iron ThomasT's Avatar
    Join Date
    31-05-10
    Location
    Void
    Posts
    417

    Default

    αρχικά να ξέρεις οτι για να βάλεις μυς θα χρειαστείς πολλές θερμίδες και ως συνέπεια θα μπει και κάποιο λίπος..
    ΥΓ.πόσες φορές την βδομάδα παίζεις μπάλα και πόση ώρα?
    I will believe what others have doubted.
    -Kai Greene


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμπλήρωμα διατροφής χωρίς να πάρω λίπος
    By sotos ap in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 8
    Last Post: 18-02-11, 15:49
  2. Συμπληρώματα σε περίοδο χωρίς προπόνηση;
    By aristos 22 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 11-02-10, 03:55
  3. Πρωτεΐνη όγκου χωρίς λακτόζη
    By joman in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 17
    Last Post: 03-11-08, 20:11

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •