Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 61 to 90 of 324
  1. #61
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    http://youtu.be/EFTXMU2v4PY Τωρα ? Λεωνιδα μονο για σενα που δε το βλεπεις
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  2. #62
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ρε συ θα με κανεις να παω για pr αυτη την εβδομαδα με ολα αυτα που βλεπω...θηριο αδαμαστο εισαι!!!!!!!

    μπραβο ρε φιλε μου...και παλι μπραβο!!!! εντυπωσιακος!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  3. #63
    Senior Bodybuilder shadowmaker's Avatar
    Join Date
    12-05-11
    Posts
    2,825

    Default

    Σου πάει το μίνι....

    Ρε συ Θάνο[?] με όλο το θάρρος... νομίζω ότι σκύβεις πολύ μπροστά...
    Γνώμη μου πάντα, έτσι; Δεν σε τραβάει στην μέση;

    Mike: It is almost literally impossible for most people to work too "hard" -- but it is easily possible for anybody to work too "much."

    Yoda: Try not. Do... or do not. There is no try.

    Shadow: Frequency, volume, intensity... choose two.

  4. #64
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Σου πάει το μίνι....

    Ρε συ Θάνο[?] με όλο το θάρρος... νομίζω ότι σκύβεις πολύ μπροστά...
    Γνώμη μου πάντα, έτσι; Δεν σε τραβάει στην μέση;
    το μινι σουπερ...!!!!!!

    σκια εχεις δικαιο για το οτι γερνει μπροστα...δεν ειναι λαθος η τεχνικη του...προσωπικη ταπεινη μου γνωμη ειναι μια αδυναμια της ανω πλατης να στηριξει το βαρος...πολυ συχνο φαινομενο...

    τωρα οσο αφορα τη διορθωση του δεν θα πω παλι για οπισθολαιμιες και τραπεζιους γιατι θα με κραξουν πολλοι και εχω σαν κανονα να μην σχολιαζω τεχνικες και να μην δινω συμβουλες για διορθωσεις...ο τσουρεκας ομως πιστευω δεν θα εχει προβλημα με μια μου παρατηρηση...

    τα κιλα τα εχει και με το παραπανω...λιγο ενδυναμωμα της ανω πλατης μαζι με τραπεζιους και θα δει θαυματα...κατι σαν και αυτο που του εδειξα... εδω παιδια βοηθαει το σμιθ...στο να στηριξεις περισσοτερα κιλα και να δυναμωσεις περισσοτερο...

    προσωπικη μου ταπεινη αποψη παντα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  5. #65
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ρε συ θα με κανεις να παω για pr αυτη την εβδομαδα με ολα αυτα που βλεπω...θηριο αδαμαστο εισαι!!!!!!!

    μπραβο ρε φιλε μου...και παλι μπραβο!!!! εντυπωσιακος!
    Nαι με τη λιποκουβερτα επανω μου ......κατσε να φυγει ο μισος θα μεινω.

    Quote Originally Posted by shadowmaker View Post
    Σου πάει το μίνι....

    Ρε συ Θάνο[?] με όλο το θάρρος... νομίζω ότι σκύβεις πολύ μπροστά...
    Γνώμη μου πάντα, έτσι; Δεν σε τραβάει στην μέση;
    Τι θαρρος ... γιαυτο της εβαλα για κριτικη , εχεις απολυτο δικιο αλλα ειμαι χωρις βοηθεια ε και προτιμω να γυγω μπροστα παρα πισω. Φανηκε το βρακακι μου ?
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  6. #66
    Pumping Iron kostas69's Avatar
    Join Date
    08-04-10
    Location
    Μαρούσι
    Posts
    375

    Default

    Και εγώ όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν εσένα

    Anyway μετά τα 40 είναι καλύτερα μιας και βελτιώνονται οι παιδικές αδυναμίες (π.χ παρορμητικότητα, ανυπομονησία, έλλειψη αυτοπειθαρχίας κ.λ.π). Μη παρεξηγηθώ από τους μικρότερους please.

  7. #67
    Advanced Bodybuilder mirmidon's Avatar
    Join Date
    23-06-05
    Location
    LA, Greece.
    Posts
    808

    Default

    εγω παλι νομιζω πως δεν ειναι θεμα ανω πλατης γιατι το προβλημα του ειναι πως σηκωνει φτερνα και φευγει μπροστα. αυτο ειναι λαθος τεχνικης (συγνωμη φιλε τσουρεκα,για καλο το λεω). το squat ειναι ΠΡΩΤΑ κινηση των ισχυων και μετα παει στα γονατα. το squat δεν ειναι κινηση πανω κατω αλλα πισω κατω,μπροστα πανω. διορθωσε το τωρα που τα κιλα ειναι λιγα γιατι θα δυσκολευτεις πολυ μετα! ανοιξε πιο πολυ ποδια και μυτες προς τα εξω,μαθε να καθεσαι κατω και μετα βαλε κιλα...
    Weightlifting is sport; weight training is not.

  8. #68
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by kostas69 View Post
    Και εγώ όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν εσένα

    Anyway μετά τα 40 είναι καλύτερα μιας και βελτιώνονται οι παιδικές αδυναμίες (π.χ παρορμητικότητα, ανυπομονησία, έλλειψη αυτοπειθαρχίας κ.λ.π). Μη παρεξηγηθώ από τους μικρότερους please.
    μας την ειπες κανονικα τωρα!!!

    αλλα respecti για την αποψη σου!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #69
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by mirmidon View Post
    εγω παλι νομιζω πως δεν ειναι θεμα ανω πλατης γιατι το προβλημα του ειναι πως σηκωνει φτερνα και φευγει μπροστα. αυτο ειναι λαθος τεχνικης (συγνωμη φιλε τσουρεκα,για καλο το λεω). το squat ειναι ΠΡΩΤΑ κινηση των ισχυων και μετα παει στα γονατα. το squat δεν ειναι κινηση πανω κατω αλλα πισω κατω,μπροστα πανω. διορθωσε το τωρα που τα κιλα ειναι λιγα γιατι θα δυσκολευτεις πολυ μετα! ανοιξε πιο πολυ ποδια και μυτες προς τα εξω,μαθε να καθεσαι κατω και μετα βαλε κιλα...
    φιλε mirmidon να μου επιτρεψεις να διαφωνησω στη περιπτωση του τσουρεκα...οτι ειπες οντως ισχυει και εχεις απολυτο δικαιο.εγω ομως πιστευω πως αν ενιωθε τα κιλα πιο ελαφρια επανω του τοτε ολα οσα ειπες που ειναι σωστα θα διορθωνονταν...εγω εκει εντοπιζω το προβλημα μια και το ενιωθα και γω παλια
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  10. #70
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by kostas69 View Post
    Και εγώ όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν εσένα

    Anyway μετά τα 40 είναι καλύτερα μιας και βελτιώνονται οι παιδικές αδυναμίες (π.χ παρορμητικότητα, ανυπομονησία, έλλειψη αυτοπειθαρχίας κ.λ.π). Μη παρεξηγηθώ από τους μικρότερους please.
    xaxaxaaxa !

    Quote Originally Posted by mirmidon View Post
    εγω παλι νομιζω πως δεν ειναι θεμα ανω πλατης γιατι το προβλημα του ειναι πως σηκωνει φτερνα και φευγει μπροστα. αυτο ειναι λαθος τεχνικης (συγνωμη φιλε τσουρεκα,για καλο το λεω). το squat ειναι ΠΡΩΤΑ κινηση των ισχυων και μετα παει στα γονατα. το squat δεν ειναι κινηση πανω κατω αλλα πισω κατω,μπροστα πανω. διορθωσε το τωρα που τα κιλα ειναι λιγα γιατι θα δυσκολευτεις πολυ μετα! ανοιξε πιο πολυ ποδια και μυτες προς τα εξω,μαθε να καθεσαι κατω και μετα βαλε κιλα...
    Ti συγγνωμη ρε mirmi ,ειναι ολα τα λαθη που επισημενονται στο so you thing you can scouat ! ΣΩΣΤΟΣ

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    το μινι σουπερ...!!!!!!

    σκια εχεις δικαιο για το οτι γερνει μπροστα...δεν ειναι λαθος η τεχνικη του...προσωπικη ταπεινη μου γνωμη ειναι μια αδυναμια της ανω πλατης να στηριξει το βαρος...πολυ συχνο φαινομενο...

    τωρα οσο αφορα τη διορθωση του δεν θα πω παλι για οπισθολαιμιες και τραπεζιους γιατι θα με κραξουν πολλοι και εχω σαν κανονα να μην σχολιαζω τεχνικες και να μην δινω συμβουλες για διορθωσεις...ο τσουρεκας ομως πιστευω δεν θα εχει προβλημα με μια μου παρατηρηση...

    τα κιλα τα εχει και με το παραπανω...λιγο ενδυναμωμα της ανω πλατης μαζι με τραπεζιους και θα δει θαυματα...κατι σαν και αυτο που του εδειξα... εδω παιδια βοηθαει το σμιθ...στο να στηριξεις περισσοτερα κιλα και να δυναμωσεις περισσοτερο...

    προσωπικη μου ταπεινη αποψη παντα
    Και συ εχεις δικιο στη τελευταια παρατηρηση σου γιατι στα λιγοτερα κιλα τη κανω πολυ καλυτερα λογο ελλειψεις φοβου
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  11. #71
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Tsoureka είσαι μορφάρα πάει και τελείωσε. Καλή φάση το home gym τα σπαει. Συγχαρητίρια για τα κιλά που παίζεις αλλά όπως είπε και ο mirmidon θέλει δουλειά η τεχνική και είμαι σίγουρος οτι μετά θα ανέβεις αρκετά. Αλλά το πιό σημαντικό ρε φίλε, πέτα αυτη την κολοζώνη δλδ σε βλέπω και τρελένομαι.... όλη την κίνηση σου γ***μαει η ζώνη... πως θα πετάξεις τον κώλο πίσω? πώς θα σφίξεις την μέση έτσι ωστε να μάθει την κίνηση? Πάνω σε αυτό που λέει ο mirmidon για την φτέρνα θα μπορούσες να βάλεις 2 ξυλαράκια ή 2 δίσκους κιλών για να πατάς πανω με τις φτέρνες.

    Υ.Γ. Έχεις κάτι απο 80'ς πάνω σου :P
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  12. #72
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    Μπραβο φιλε για την προσπαθεια σου βελτιωνεσαι συνεχως, το λαθος σου ειναι οντως οπως σου ειπαν κ πιο πανω στισ φτερνες δοκιμασε με λιγο πιο μπροστα τις πατουσες απ το υπολοιπο σωμα η βαλε κατι να πατας, επισης η ζωνη δεν χρειαζεται σε κιλα που τα εχεις τοσο ανετα δοκιμασε χωρις αυτην θα εχεις καλυτερα την τεχνικη
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  13. #73
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Εγω θα τυπωσω μπλουζάκι που θα γράφει "ΑΪ ΛΑΒ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ"

    Μπράβο Θάνο, είσαι λεβεντιά, καλές προπονήσεις από μένα!

  14. #74
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Tsoureka είσαι μορφάρα πάει και τελείωσε. Καλή φάση το home gym τα σπαει. Συγχαρητίρια για τα κιλά που παίζεις αλλά όπως είπε και ο mirmidon θέλει δουλειά η τεχνική και είμαι σίγουρος οτι μετά θα ανέβεις αρκετά. Αλλά το πιό σημαντικό ρε φίλε, πέτα αυτη την κολοζώνη δλδ σε βλέπω και τρελένομαι.... όλη την κίνηση σου γ***μαει η ζώνη... πως θα πετάξεις τον κώλο πίσω? πώς θα σφίξεις την μέση έτσι ωστε να μάθει την κίνηση? Πάνω σε αυτό που λέει ο mirmidon για την φτέρνα θα μπορούσες να βάλεις 2 ξυλαράκια ή 2 δίσκους κιλών για να πατάς πανω με τις φτέρνες.

    Υ.Γ. Έχεις κάτι απο 80'ς πάνω σου :P
    Καλα ρε δε ντρεπεσε , ειχες αμφιβολιες για τη μορφη μου Για την τεχνικη εχετε ολοι δικιο(δε ξερετε τι σας γινετε)στα λιγα κιλα ειμαι ποιο σωστος γιατι δε με νιαζει η απουσια σποτερ. Ναι οντως στα λιγα κιλα που δεν φοραω ζωνη αισθανομαι much butter

    Quote Originally Posted by maxmuscle View Post
    Μπραβο φιλε για την προσπαθεια σου βελτιωνεσαι συνεχως, το λαθος σου ειναι οντως οπως σου ειπαν κ πιο πανω στισ φτερνες δοκιμασε με λιγο πιο μπροστα τις πατουσες απ το υπολοιπο σωμα η βαλε κατι να πατας, επισης η ζωνη δεν χρειαζεται σε κιλα που τα εχεις τοσο ανετα δοκιμασε χωρις αυτην θα εχεις καλυτερα την τεχνικη
    Nαι ναι μικρος ειμαι θα τα καταφερω xaxaxaxa
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  15. #75
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Εγω θα τυπωσω μπλουζάκι που θα γράφει "ΑΪ ΛΑΒ ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ"

    Μπράβο Θάνο, είσαι λεβεντιά, καλές προπονήσεις από μένα!
    Oσο για σενα ......!!! ΑΧ βρε κουτο αν μου το ελεγες εχτες θα σου επερνα και τριανταφυλλα ΥΓ. κανονικα επρεπε να σου απαντησω στο θρετ του βαλεντινου Σ ευχαριστω κουκλα μου ( μα λεβεντια ετσι ελεγα στο μπαρμπα μου) για τα καλα σου λογια
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  16. #76
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Τσουρεκα γερα με τσαμπουκα!
    Φιλε,οπως επισημανε κι ο μιρμιδον πιο πανω,προσεχε τις φτερνες.
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  17. #77
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    εντυπωσιακός...keep on training!!

  18. #78
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTASFIT View Post
    Τσουρεκα γερα με τσαμπουκα!
    Φιλε,οπως επισημανε κι ο μιρμιδον πιο πανω,προσεχε τις φτερνες.
    Αυτες οι φτερνες του Αχιλλεα με φαγανε Να εισαι καλα Κωστα

    Quote Originally Posted by Raf View Post
    εντυπωσιακός...keep on training!!
    Σ ευχαριστω Raf και στα δικα σου....xaxaxaxa
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  19. #79

    Join Date
    18-02-08
    Location
    Patra, R\'lyeh, Greece.
    Posts
    2,820

    Default

    Ξέρεις ότι σ'αγαπάω 10 χρόνια αγόραρε αλλά...το SQ που είδα είναι ένα μεγάλο "no,no,no".Αδερφέ μου,στο γράφω γιατί ειλκρινά δεν θέλω ούτε να τραυματιστείς ούτε τίποτα για αυτό με απόλυτα καλή διάθεση έχουμε τα εξής:

    1)Μάθε να ξερακάρεις τα κιλά!!!!!!!Ποτέ,ποτέ,ποτέ δεν κάνουμε τόσα πολλά βήματα και μάλιστα κατ'αυτόν τον τρόπο(δλαδή μικρά και "σουρτά")ο κίνδυνος ακόμα και να πέσεις είναι μεγάλος άσε το γεγονός ότι σου κόβει από δύναμη
    2)Μάθε πώς να πιάνεις την μπάρα.Κατ'αυτόν τον τρόπο υπάρχει θέμα τόσο για τον πίσω ώμο,όσο και για τα δικέφαλά σου.Αυτό θα εκδηλωθεί κάποια στιγμή ίσως στον παγκο(τα δικέφαλα ίσως σε πονάνε στην αρνητική φάση της επανάληψης) και θα τα ρίξεις σε αυτόν τον κακομοίρη ενώ δεν θα φταίει.Ενωμένες οι ωμοπλάτες και οι αγκώνες πιο κάτω.
    3)Μην κοιτάς ποτέ κάτω σε καμία φάση της επανάληψης.ΠΟΤΕ δεν κοιτάς τα πόδια σου πριν ξεκινήσεις μια επανάληψη.Το κεφάλι πάνω.Σπρώξε πρώτα με το κεφάλι όταν είσαι στο κάτω μέρος και μετά με τα πόδια.
    4)Πέτα την ζώνη.
    5)Πιο βαθύ κάθισμα.Αδύναμα δικέφαλα=απροστάτευτη μέση+προβλήματα στα γόνατα.Βγάλε βάρος από τη μπάρα και δούλεψε πραγματικά ass to grass.
    6)Οι φτέρνες πάντα κάτω αδερφέ,είναι πολύ σηματικό και ταυτόχρονα επικίνδυνο να τις σηκώνεις.Για μεγαλύτερο involvement τετρακεφάλων κάνε FSQ.Eίσαι όμως αδύναμος(πολύ)στην πίσω μοίρα οπότε δώσε εκεί έμφαση.Sumo DL,GM's
    7)Τα παπούτσια είναι ακατάλληλα.Κάνε ξυπόλυτος,η καλύτερη επιλογή.

    Εάν δω κάτι ακόμα θα σου πω αδερφέ,ειλκρινά δεν τα λέω με καμία επικριτική διάθεση (ειδικά τέτοια ώρα λολ)αλλά με σεβασμό προς το πρόσωπό σου.
    Last edited by _Akaloupotos_; 16-02-12 at 03:11.

  20. #80
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by _Akaloupotos_ View Post
    Ξέρεις ότι σ'αγαπάω 10 χρόνια αγόραρε αλλά...το SQ που είδα είναι ένα μεγάλο "no,no,no".Αδερφέ μου,στο γράφω γιατί ειλκρινά δεν θέλω ούτε να τραυματιστείς ούτε τίποτα για αυτό με απόλυτα καλή διάθεση έχουμε τα εξής:

    1)Μάθε να ξερακάρεις τα κιλά!!!!!!!Ποτέ,ποτέ,ποτέ δεν κάνουμε τόσα πολλά βήματα και μάλιστα κατ'αυτόν τον τρόπο(δλαδή μικρά και "σουρτά")ο κίνδυνος ακόμα και να πέσεις είναι μεγάλος άσε το γεγονός ότι σου κόβει από δύναμη
    2)Μάθε πώς να πιάνεις την μπάρα.Κατ'αυτόν τον τρόπο υπάρχει θέμα τόσο για τον πίσω ώμο,όσο και για τα δικέφαλά σου.Αυτό θα εκδηλωθεί κάποια στιγμή ίσως στον παγκο(τα δικέφαλα ίσως σε πονάνε στην αρνητική φάση της επανάληψης) και θα τα ρίξεις σε αυτόν τον κακομοίρη ενώ δεν θα φταίει.Ενωμένες οι ωμοπλάτες και οι αγκώνες πιο κάτω.
    3)Μην κοιτάς ποτέ κάτω σε καμία φάση της επανάληψης.ΠΟΤΕ δεν κοιτάς τα πόδια σου πριν ξεκινήσεις μια επανάληψη.Το κεφάλι πάνω.Σπρώξε πρώτα με το κεφάλι όταν είσαι στο κάτω μέρος και μετά με τα πόδια.
    4)Πέτα την ζώνη.
    5)Πιο βαθύ κάθισμα.Αδύναμα δικέφαλα=απροστάτευτη μέση+προβλήματα στα γόνατα.Βγάλε βάρος από τη μπάρα και δούλεψε πραγματικά ass to grass.
    6)Οι φτέρνες πάντα κάτω αδερφέ,είναι πολύ σηματικό και ταυτόχρονα επικίνδυνο να τις σηκώνεις.Για μεγαλύτερο involvement τετρακεφάλων κάνε FSQ.Eίσαι όμως αδύναμος(πολύ)στην πίσω μοίρα οπότε δώσε εκεί έμφαση.Sumo DL,GM's
    7)Τα παπούτσια είναι ακατάλληλα.Κάνε ξυπόλυτος,η καλύτερη επιλογή.

    Εάν δω κάτι ακόμα θα σου πω αδερφέ,ειλκρινά δεν τα λέω με καμία επικριτική διάθεση (ειδικά τέτοια ώρα λολ)αλλά με σεβασμό προς το πρόσωπό σου.
    ΑΤΙΜΕ Πατρινε !!! Σου ειπα να μην αποκαληψεις τη 10χρονη αγαπη μας , αλλα εσυ οχι μονο αυτο δεν εκανες αλλα με ξετιναξες στη κυριολεξια Απορω βεβαια πως δεν προσεξες τη τρυπα στη καλτσα Δικε μου πραγματικα το ποστ σου ηταν το ποιο τεχνικα επικριτηκο και ποιο χρησιμο ταυτοχρονα , και επειδη οι περισσοτεροι απο μας (των 80,s xaxa ,Digitalboy)κανουμε bing με σκοπο την καλυτερη φυσικη κατασταση αλλα καταληγουμε σακατιδες λογο αγνοιας , στο επομενο scuat θα σκεφτομαι τις επισημανσεις σας ΥΓ. ΣΕΒΑΣΜΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΣΟΥ .........ΚΑΦΕΤΖΗ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  21. #81
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Τώρα κάθεσε και ακούς την γνώμη ενός τυποτένιου καφετζή??? Δλδ αν είναι δυνατον! Και μας τα γράφει και με αριθμηση...ας μας γράψει καλύτερα πως γίνετε ο Espresso macchiato σε 5 απλά βήματα!
    Αν τουλάχιστον θέλει να μας κάνει κριτηκή να παραθέσει πρώτα ντοκουμέντα (βιδεο/ντιβιδι) με την αφεντιά του σε ρόλο squater με αναλυτική περιγραφή της τεχνικής του και μετά θα το σκεφτούμε αν θα τον ακούσουμε φίλε Tsoureka...

    Υ.Γ. Μην τον πιστεύεις ενας ωραιοπαθής είναι που θαυμάζει τους κοιλιακούς του στον καθρεύτη όλη μέρα! (τα έχει γράψει ο ίδιος εγω απλα το υπενθυμίζω)
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  22. #82
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Τώρα κάθεσε και ακούς την γνώμη ενός τυποτένιου καφετζή??? Δλδ αν είναι δυνατον! Και μας τα γράφει και με αριθμηση...ας μας γράψει καλύτερα πως γίνετε ο Espresso macchiato σε 5 απλά βήματα!
    Αν τουλάχιστον θέλει να μας κάνει κριτηκή να παραθέσει πρώτα ντοκουμέντα (βιδεο/ντιβιδι) με την αφεντιά του σε ρόλο squater με αναλυτική περιγραφή της τεχνικής του και μετά θα το σκεφτούμε αν θα τον ακούσουμε φίλε Tsoureka...

    Υ.Γ. Μην τον πιστεύεις ενας ωραιοπαθής είναι που θαυμάζει τους κοιλιακούς του στον καθρεύτη όλη μέρα! (τα έχει γράψει ο ίδιος εγω απλα το υπενθυμίζω)

    και παιζει με μονοψηφιο αριθμο σωματικου λιπους και μετα μας λεει για προγραμματα δυναμης! τον ατιμο!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  23. #83
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by digitalboy View Post
    Τώρα κάθεσε και ακούς την γνώμη ενός τυποτένιου καφετζή??? Δλδ αν είναι δυνατον! Και μας τα γράφει και με αριθμηση...ας μας γράψει καλύτερα πως γίνετε ο Espresso macchiato σε 5 απλά βήματα!
    Αν τουλάχιστον θέλει να μας κάνει κριτηκή να παραθέσει πρώτα ντοκουμέντα (βιδεο/ντιβιδι) με την αφεντιά του σε ρόλο squater με αναλυτική περιγραφή της τεχνικής του και μετά θα το σκεφτούμε αν θα τον ακούσουμε φίλε Tsoureka...

    Υ.Γ. Μην τον πιστεύεις ενας ωραιοπαθής είναι που θαυμάζει τους κοιλιακούς του στον καθρεύτη όλη μέρα! (τα έχει γράψει ο ίδιος εγω απλα το υπενθυμίζω)
    Δεν θελω να τον πληγωσω περαιτερω γιατι μετα απο αυτο που εκαναν οι καλαματιανοι στους πατρινους με αποτελεσμα να ξεφυτρωσουν οι πυργιωτες μου δηλωνει 10ετη αγαπη αφοσιωσης οποτε του κανω τα χατηρια

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    και παιζει με μονοψηφιο αριθμο σωματικου λιπους και μετα μας λεει για προγραμματα δυναμης! τον ατιμο!
    Αυτο μπορω να το επιβεβαιωσω , μονο σε ενα σημειο του κορμιου μου εχω τοσο χαμηλο λιπος και απο δυναμη....ξυριζει !!!
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  24. #84
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Δεν θελω να τον πληγωσω περαιτερω γιατι μετα απο αυτο που εκαναν οι καλαματιανοι στους πατρινους με αποτελεσμα να ξεφυτρωσουν οι πυργιωτες μου δηλωνει 10ετη αγαπη αφοσιωσης οποτε του κανω τα χατηρια

    Αυτο μπορω να το επιβεβαιωσω , μονο σε ενα σημειο του κορμιου μου εχω τοσο χαμηλο λιπος και απο δυναμη....ξυριζει !!!
    προφανος θα αναφερεσε για τ αυτια σου! η ακοη σου πρεπει να ξυριζει!

    respect man!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  25. #85
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Παιδια να σας ευχαριστησω ολους ξεχωριστα ,αλλους για το χιουμορ τους αλλους για της συμβουλες τους. Μοναχικος και μονος ...bbuilder οπως εγω ,εχω παρεα της κουβεντες σας και συνεχιζω......Παμε Ντολυ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  26. #86
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Παιδια να σας ευχαριστησω ολους ξεχωριστα ,αλλους για το χιουμορ τους αλλους για της συμβουλες τους. Μοναχικος και μονος ...bbuilder οπως εγω ,εχω παρεα της κουβεντες σας και συνεχιζω......Παμε Ντολυ

    νασαι καλα αδερφι...γιατι αν και δεν σε ξερω μονο ετσι σε φανταζομαι-αδερφο!

    και η προσπαθεια σου ειναι για εμας διδαγμα και εγω προσωπικα σευχαριστω για ολα


    αντε φτανει...αρκετα σοβαρεψαμε για σημερα...
    ρε με πονανε τα βυζια...λες να ειναι απο τον επικλυνη ή μηπως κατεβαζω γαλα??
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  27. #87
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    A να χαθεις παλιοπαιδο με συγκινησες βραδιατικα ...εχω κοπανισει και τα κρασακια μου και αγκαλια με τη τσικνα λεμε το πονο μας ...χικ χικ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  28. #88
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    A να χαθεις παλιοπαιδο με συγκινησες βραδιατικα ...εχω κοπανισει και τα κρασακια μου και αγκαλια με τη τσικνα λεμε το πονο μας ...χικ χικ
    πιες και ενα για τον φιλο σου ρε αρχοντα...που καλα κρατει ακομα...

    εις υγεια φιλε μου και νασαι καλα!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #89
    Junior Bodybuilder mallias's Avatar
    Join Date
    17-12-10
    Posts
    170

    Default

    Ελα ρε tsoureka τωρα ειδα τα βιντεο(ειμαι πολυ γρηγορος το ξερω),ωραιος φιλε ειδικά στα dls,στα squat δυνατος αλλα θελει λιγο βελτιωση η τεχνικη σου....Αν θυμαμαι ειχες ενα θεμα με την μεση,σε ενοχλησε καθολου με αυτες προπονησεις?

  30. #90
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by mallias View Post
    Ελα ρε tsoureka τωρα ειδα τα βιντεο(ειμαι πολυ γρηγορος το ξερω),ωραιος φιλε ειδικά στα dls,στα squat δυνατος αλλα θελει λιγο βελτιωση η τεχνικη σου....Αν θυμαμαι ειχες ενα θεμα με την μεση,σε ενοχλησε καθολου με αυτες προπονησεις?
    Ελα ρε φιλαρακι στειθαν που χαθηκες Τι σημασια εχει ο χρονος μεσα στην αιωνιοτητα......!!! Εισαι καλα οταν ειδα πως κανει σκουατ αυτο ο ασχετος τρομαξα...ειλικρινα Οχι ποτε δεν ειχα θεμα στη μεση , στο γονατο γιαυτο και αρχισα περσι το καλοκαιρι τα ποδια. BE GOOD mallia ΥΓ . Καλα στο αλλο το τομαρι απο πανω εχω βαρεθει να απανταω......
    Last edited by tsourekas; 25-02-12 at 09:46.
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!


 
Page 3 of 11 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2011 IFBB New York Pro - 6ος Ο Μιχάλης Κεφαλιανός!!!
    By Musclemar in forum Νέα Bodybuilding Εξωτερικού
    Replies: 25
    Last Post: 25-05-11, 00:41
  2. Mr. Κρήτη - "Greek King" - Κυριακή 15 Μαϊου - Φωτό & Videos!!
    By kouvidis.87 in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 38
    Last Post: 20-05-11, 17:48
  3. Μιχάλης Κεφαλιανός - 25 Μαρτίου 2011 - Νέες Φωτό!!
    By Musclemar in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 16
    Last Post: 01-04-11, 12:10
  4. Replies: 82
    Last Post: 18-03-11, 00:44
  5. Διατροφή Μαΐου-2000kcal
    By sergoun in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 13
    Last Post: 27-04-09, 03:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •