Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 61 to 90 of 136
  1. #61
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Quote Originally Posted by convicted View Post
    μαγκα προσυπογραφω ολα αυτα που λες για τον εκτο/μεσομορφικο αφου και εγω ετσι ειμαι, και ειδα διαφορες με λιγα σετ , λιγες επαναληψεις και μεγαλα φορτια , επισης στην διατροφη μου εχω μεγαλες ποσοτητες υδατανθρακα και αμα τισ μειωσω χανω αυτοματα βαρος σε λιγες μερες
    Φυσικά και είδες διαφορές, γυμναστική είναι κι αυτό. Πώς μπορείς όμως να ξέρεις ότι δε θα είχες καλύτερα αποτελέσματα με περισσότερες επαναλήψεις, λιγότερο βάρος ανά επανάληψη και μεγαλύτερο συνολικό έργο από τους μυς σου;

    Επίσης, κόβοντας υδατάνθρακα είναι λογικό και μόνο από τα νερά που φεύγουν να οδηγεί σε άμεση απώλεια βάρους. Όποιος τρώει αρκετό υδατάνθρακα και τον μειώσει, το ίδιο πράγμα θα δει.
    Hypertrophy for the win!

  2. #62
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Ειναι τυχαιο οτι τα παιδια που ειναι αντιθετοι με παθος σε αυτα που γραφω κανενα απ'αυτα δεν βαζει φωτο του ουτε για αστειο?
    Συμπερασμα.. Ανοικουν στη κατηγορια του Ντροπαλομορφου σωματοτυπου
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 14:24.
    ..addicted to that Rush

  3. #63
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Ειναι τυχαιο οτι τα παιδια που ειναι αντιθετα σε αυτα που γραφω κανενα απ'αυτα δεν βαζει φωτο του ουτε για αστειο?
    ενταξει, αυτο δεν λεει κατι ομως ειναι επιλογη του καθενος αν θελει να βαλει φωτογραφιες ή οχι. πχ και εγω που εχω το λογκ ποσους μηνες, δεν εχω βαλει φωτογραφια πριν/μετα
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  4. #64
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Ειναι τυχαιο οτι τα παιδια που ειναι αντιθετα σε αυτα που γραφω κανενα απ'αυτα δεν βαζει φωτο του ουτε για αστειο?
    Ο Παυλίδης δε θέλει, εγώ θα βάλω σήμερα ή αύριο κι έχω ήδη βάλει αρκετές φορές. Επίσης, να επαναλάβω μια ατάκα του Lyle McDonald μεταφρασμένη:

    "Ένα πράγμα απέτυχα να βρω ψάχνοντας τόσα χρόνια στο pubmed. Μια έρευνα που να συσχετίζει το πόσο καλό σώμα έχει κάποιος με το πόσο καλές γνώσεις φυσιολογίας έχει"

    Ένας φετούμπανος μπορεί να ξέρει ελάχιστα πράγματα γύρω από εργοφυσιολογία και φυσιολογία της άσκησης σε σχεση με έναν παχουλό και "ενδόμορφο" γιατρό/διατροφολόγο κλπ κλπ.
    Hypertrophy for the win!

  5. #65
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Δικαιωμα του καθενος,φυσικα μαζι σου εδω αλλα οταν μου τσαμπουνας ενα καρο πληροφοριες κ θεωρεις κ μου λες οτι εγω εκεινο κ εγω το αλλο..Ε βαλε μου μια φωτο να σε δω τι κανεις.. Εκτος κ εαν εισαι μαχητης του πληκτρολογιου
    ..addicted to that Rush

  6. #66
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Δικαιωμα του καθενος,φυσικα μαζι σου εδω αλλα οταν μου τσαμπουνας ενα καρο πληροφοριες κ θεωρεις κ μου λες οτι εγω εκεινο κ εγω το αλλο..Ε βαλε μου μια φωτο να σε δω τι κανεις.. Εκτος κ εαν εισαι μαχητης του πληκτρολογιου
    Σε αυτο συμφωνω(σαν αποψη), χωρις να αναφερομαι σε συγκεκριμενα ατομα. περιμενω απαντηση σε αυτο που σε ρωτησα
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  7. #67
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Εσύ που ακριβώς έχεις βάλει φωτογραφίες που ανήκεις στην κατηγορία του περηφανόμορφου; Επίσης ο Σταμάτης από πάνω έχει πάρα πολλές φωτογραφίες στο φόρουμ. Τέλος, σου είπα αν θες να δεις φωτογραφίες μου, μπορώ να σου δείξω, δε θέλω να έχει τη δυνατότητα να τις αποθηκεύει ο καθένας που έχει ίντερνετ σε όλο τον πλανήτη. Βρες μου έναν τρόπο που να μπορώ να σου δείξω χωρίς να μπορείς να τις αποθηκεύσεις και δε θα σου δείξω ούτε 1 ούτε 2.

    Επίσης ποιος τσαμπουνάει θεωρίες; Εσύ εμπειρικά διαπίστωσες για τον εκτομεσόμορφο και τον ενδομεσόμορφο; Είσαι και τα δύο ταυτόχρονα; Η έτρεχες πίσω από κάποιον όλη μέρα για να βγάλεις συμπεράσματα για όλους τους τύπους;

  8. #68
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Σε αυτο συμφωνω(σαν αποψη), χωρις να αναφερομαι σε συγκεκριμενα ατομα. περιμενω απαντηση σε αυτο που σε ρωτησα
    Μπηκα για αλλο λογο(εχω κανει ενα bid στο bay) κ εριξα μια ματια ετσι στα κλεφτα κ εδω,θα σου πω στα γρηγορα οτι φυσικα τα παραπανω αφορουν και γυναικες οι οποιες ομως δεν εχουν φερει στον κοσμο ακομη παιδι(μετα αλλαζει παλι το σωμα σας,ενδοκρινολογικα κτλ)
    ..addicted to that Rush

  9. #69
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Kos316, ξαναλέω: το ότι κάποιος ίσως έχει χειρότερο σώμα από σένα δεν σημαίνει ότι ξέρει λιγότερα.
    Hypertrophy for the win!

  10. #70
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Μπηκα για αλλο λογο(εχω κανει ενα bid στο bay) κ εριξα μια ματια ετσι στα κλεφτα κ εδω,θα σου πω στα γρηγορα οτι φυσικα τα παραπανω αφορουν και γυναικες οι οποιες ομως δεν εχουν φερει στον κοσμο ακομη παιδι(μετα αλλαζει παλι το σωμα σας,ενδοκρινολογικα κτλ)
    οκ,ευχαριστω για την απαντηση =)
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  11. #71
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Εσύ που ακριβώς έχεις βάλει φωτογραφίες που ανήκεις στην κατηγορία του περηφανόμορφου; Επίσης ο Σταμάτης από πάνω έχει πάρα πολλές φωτογραφίες στο φόρουμ. Τέλος, σου είπα αν θες να δεις φωτογραφίες μου, μπορώ να σου δείξω, δε θέλω να έχει τη δυνατότητα να τις αποθηκεύει ο καθένας που έχει ίντερνετ σε όλο τον πλανήτη. Βρες μου έναν τρόπο που να μπορώ να σου δείξω χωρίς να μπορείς να τις αποθηκεύσεις και δε θα σου δείξω ούτε 1 ούτε 2.

    Επίσης ποιος τσαμπουνάει θεωρίες; Εσύ εμπειρικά διαπίστωσες για τον εκτομεσόμορφο και τον ενδομεσόμορφο; Είσαι και τα δύο ταυτόχρονα; Η έτρεχες πίσω από κάποιον όλη μέρα για να βγάλεις συμπεράσματα για όλους τους τύπους;
    Εχεις πολλα ψωμια να φας ακομη τζουνιορ,μπιν δερ νταν δατ,δεν σε παρεξηγω γιατι κ εγω πιτσιρικας εκανα οτι τα ηξερα ολα,αυτο που ηξερα μονο ομως ηταν η ορεξη για διαβασμα(οπως κ εσυ) απο real life δεν ηξερα τπτ(οπως κ εσυ) κ οπως σου ειπα κ παραπανω(κ "λογικα" το παρεξηγησες) Σεβαστη η αποψη σου κ σ'ευχαριστω για'αυτα που εγραψες,παμε παρακατω

    Για αρχη σου προτεινω απλα να κοιταξεις γυρω σου κ να προσπαθησεις να δεις τις διαφορες κ τις ομοιοτητες που παρουσιαζουν πολλοι ανθρωποι μεταξυ τους,ισως μαθεις κατι ουσιαστικο τελικα μεσα απ'ολο αυτο
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 14:44.
    ..addicted to that Rush

  12. #72
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by stamthedrum View Post
    Kos316, ξαναλέω: το ότι κάποιος ίσως έχει χειρότερο σώμα από σένα δεν σημαίνει ότι ξέρει λιγότερα.
    Διαβασες την συντομη περιγραφη μου για τον Μεσομορφο? Μην ακουτε συμβουλες του γιατι οτι κ να κανει πετυχαινει? Προφανως κ δεν εχεις διαβασει τπτ απ'αυτα που εχω γραψει
    ..addicted to that Rush

  13. #73
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Δε μου λες όμως ούτε που έχεις φωτογραφίες σου, ούτε πως να σου δείξω δικές μου χωρίς να μπορείς να αποθηκεύσεις, ούτε αφού εσύ δεν είσαι της θεωρίας πως γίνεται να ξέρεις για τύπους που δε συνάδουν με τον σωματότυπό σου.
    Γιου γουερντ χιαρ.

  14. #74
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Δε μου λες όμως ούτε που έχεις φωτογραφίες σου, ούτε πως να σου δείξω δικές μου χωρίς να μπορείς να αποθηκεύσεις, ούτε αφού εσύ δεν είσαι της θεωρίας πως γίνεται να ξέρεις για τύπους που δε συνάδουν με τον σωματότυπό σου.
    Γιου γουερντ χιαρ.
    ...Αρχισω κ νευριαζω γιτι ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΖΕΤΕ ρε μπαγασες..

    Απλα κανω quote σε αυτα που εγραψα -

    Εκτο/Μεσομορφικος

    Να πω οτι γι'αυτα που θα διαβασετε ας ειναι καλα ο φιλος κ παρτενερ στο γυμν με παρομοιο σωματοτυπο που μεσω αλεπαλληλων λαθων βρηκαμε τελικα τι χρειαζετε για να αναπτυχθει,οπως κ ο γιγαντας Charles Glass τον οποιο μια εποχη τον ζαλισαμε μεσω μειλ απο την προσωπικη του ιστοσελιδα(θελει συνδρομη τωρα πια..) για συμβουλες (κυριως για διαιτα κ αεροβιες) για τον Εκτο/Μεσομορφο σωματοτυπο τον οποιο ο Charles τον γνωριζει σαν την παλαμη του..(ρωτηστε κ τον Flex) Ο ιδιος φυσικα εχει βγει 5oς σε καποιο Masters Olympia στα μεσα '90(μεγαλη υποθεση εαν δειτε με τι αθλητες κατεβηκε)

    - Real life situations jr
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 14:51.
    ..addicted to that Rush

  15. #75

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κωστα το θεμα με τις φωτο ειναι προσωπικο ρε συ, δεν μπορεις να "εκβιαζεις" τον αλλον με το να του λες αν δεν βαλεις δεν εχουν νοημα αυτα που λες. Προσωπικα δεν θα βαλω ποτε φωτο στο ιντερνετ για προσωπικους λογους, βασικα δεν θελω σχολια ειτε θετικα ειτε αρνητικα γιατι το κανω μονο για τον εαυτο μου. Αυτο τι σημαινει; Οτι μεχρι να βαλω φωτο , ολα που λεω ειναι μπουρδες; Ολα καλα γενικως με τις διαφωνιες αλλα το θεμα με τις φωτο δεν ξεκαθαριζει τιποτα κατα την γνωμη μου.

  16. #76
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Ρε Γιωργο με ζαλισαν οι πληκτροπολεμιστες,δεν με αφηναν να ολοκληρωσω την σκεψη μου κ οταν ευγενικα τους ζητησα να με αφησουν τοτε μου επιτεθηκαν με μεγαλυτερη μανια,ε καπου επρεπε να τους την σπασω κ εγω,μαζι σου σε αυτα που λες

    Κοιτα τι γραφω κ κοιτα απαντηση -

    Εγω - Παιδες ηρεμια,φιλε Παυλιδη σεβαστη η αποψη σου κ κατανοητη,μην αναλωνεσαι ομως συνεχως στο ιδιο θεμα,πιστευεις αυτα που πιστευεις καλως τα πιστευεις κ καλη σου επιτυχια σε οτι κ εαν κανεις,μην χαλας ομως το θεμα,καποιοι θελουν να μαθουν τι στο καλο συμβαινει με το σωμα τους σε σχεση με την διαιτα κ την προπονηση τους.

    Ευχαριστουμε που ειπες την αποψη σου - Παμε παρακατω

    Το βραδακι θα γραψω για τον Εκτο/Μεσομορφικο κ για την ικανοτητα του να τρωει τεραστιες ποσοτητες υδατανθρακων σχεδον αναιμακτα
    Αυτοι που ειναι ξερουν τι λεω

    Κοιτα απαντηση - Συγγνώμη, νόμιζα πως γι' αυτό τα γράφεις σε φόρουμ, για να λένε διάφοροι την άποψη τους, δεν ήξερα ότι θες το θέμα για blog σου -

    Ντοινγκ..
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 14:59.
    ..addicted to that Rush

  17. #77
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Βασίζεις το άρθρο σε κάτι που έπιασε σε ένα άτομο και το γενικεύεις για οποιονδήποτε έχει παρόμοιο σωματότυπο; Εμπεριστατωμένο.
    Μαζί σου για το real life. Ούτε σωματότυποι, ούτε ορμόνες, γι' αυτό και δεν έγραψα κανένα άρθρο για κανένα από τα δύο. Φαϊ, προπόνηση, ύπνος, είτε με τεστοστερόνη στα κάτω όρια, είτε στα πάνω, είτε με μεγάλες κλείδες, είτε με μικρές. Οποιος φτύσει παραπάνω αίμα δικαιώνεται.
    +1 στο meageo
    Επίσης βλέπω σταμάτησες να αναφέρεις τις φωτογραφίες, κατάλαβες ότι είναι καλός τρόπος να διαψευθείς και όχι να επιβεβαιωθείς τουλάχιστον.

  18. #78
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Επίσης βλέπω σταμάτησες να αναφέρεις τις φωτογραφίες, κατάλαβες ότι είναι καλός τρόπος να διαψευθείς και όχι να επιβεβαιωθείς τουλάχιστον.
    Ακομη θελω να σε δω,εμενα με βλεπεις στο αβαταρ(mama's worst nightmare )

    Εισαι μακρια νυχτωμενος τζουνιορ δεν σου λεω τπτ αλλο

    Tον Charles Glass τον ξερεις?
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 15:01.
    ..addicted to that Rush

  19. #79

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κωστα για μενα αφου δεν θελεις σχολια μεχρι να ολοκληρωσεις την σκεψη σου, γνωμη μου ειναι να μαζεψεις τα παντα σε ενα κειμενο το οποιο θα μπει σε ενα τοπικ και το οποιο θα κλειδωθει. Εκει θα ειναι οι σκεψεις σου συγκεντρωμενες και θα μπορει καποιος να τις διαβασει. Μετα μπορει να ανοιξει ενα αλλο τοπικ με συζητησεις πανω σε αυτο το αρθρο. Εκει πιστευω δεν θα εχεις προβλημα να γραφουν τα παιδια με αντιθετη αποψη και βεβαιως δεν θα διακοπτονται αυτα που λες.

  20. #80
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Βλέπω την πλάτη σου υπό γωνία και από ψηλά, που όχι μόνο κάνει την πλάτη να φαίνεται μεγαλύτερη αλλά δε φαίνεται και η κατάληξη της μέσης και φροντίζει να κρύβει και τα μέρη που συγκεντρώνουν λίπος.
    Σου προτείνω να σου δείξω μερικές είτε στο skype είτε στο msn που ξέρω ότι δε μπορείς να τις αποθηκεύσεις, αν βρεις άλλον τρόπο, μπορώ να σου τις δείξω από εκεί.
    Οχι, δε ξέρω τον Charles Glass, ελάχιστους bodybuilders ξέρω και δε με απασχόλει να μάθω περισσότερους. Δεν είμαι bodybuilder, δεν με ενδιαφέρουν οι bodybuilders, δε ποζάρω και δε σφίγγομαι.
    Last edited by Παυλίδης; 18-06-11 at 15:03.

  21. #81
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Ούτε σωματότυποι, ούτε ορμόνες, γι' αυτό και δεν έγραψα κανένα άρθρο για κανένα από τα δύο. Φαϊ, προπόνηση, ύπνος, είτε με τεστοστερόνη στα κάτω όρια, είτε στα πάνω, είτε με μεγάλες κλείδες, είτε με μικρές.Οποιος φτύσει παραπάνω αίμα δικαιώνεται.
    +1 στο meageo
    Γιωργο συμφωνεις? Τι λες για ολα αυτα?
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 15:03.
    ..addicted to that Rush

  22. #82
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Κωστα για μενα αφου δεν θελεις σχολια μεχρι να ολοκληρωσεις την σκεψη σου, γνωμη μου ειναι να μαζεψεις τα παντα σε ενα κειμενο το οποιο θα μπει σε ενα τοπικ και το οποιο θα κλειδωθει. Εκει θα ειναι οι σκεψεις σου συγκεντρωμενες και θα μπορει καποιος να τις διαβασει. Μετα μπορει να ανοιξει ενα αλλο τοπικ με συζητησεις πανω σε αυτο το αρθρο. Εκει πιστευω δεν θα εχεις προβλημα να γραφουν τα παιδια με αντιθετη αποψη και βεβαιως δεν θα διακοπτονται αυτα που λες.
    Το εκανε ο Κωστας
    ..addicted to that Rush

  23. #83

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν θες την προσωπικη μου αποψη ναι υπαρχουν σωματοτυποι που επηρεαζουν τα αποτελεσματα. Το εχω δει στον εαυτο μου και σε πολλους ακομα. Απλα ξερεις Κωστα με πιθανη "βοηθεια" πολλα απο αυτα ανατρεπονται γι'αυτο κρατιεμαι απο το να παρω απολυτη θεση στο θεμα.

  24. #84
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Βλέπω την πλάτη σου υπό γωνία και από ψηλά, που όχι μόνο κάνει την πλάτη να φαίνεται μεγαλύτερη αλλά δε φαίνεται και η κατάληξη της μέσης και φροντίζει να κρύβει και τα μέρη που συγκεντρώνουν λίπος.
    Σου προτείνω να σου δείξω μερικές είτε στο skype είτε στο msn που ξέρω ότι δε μπορείς να τις αποθηκεύσεις, αν βρεις άλλον τρόπο, μπορώ να σου τις δείξω από εκεί.
    Οχι, δε ξέρω τον Charles Glass, ελάχιστους bodybuilders ξέρω και δε με απασχόλει να μάθω περισσότερους. Δεν είμαι bodybuilder, δεν με ενδιαφέρουν οι bodybuilders, δε ποζάρω και δε σφίγγομαι.
    Ειναι καλλιτεχνικη φωτο ¨) εχω λιπος,20-22% αλλωστε ειμαι Ενδομεσομορφος με περιπου 65% Ενδο μεσα μου,συνηθως δηλαδη εχω λιπος,εκτος κ εαν εγω θελησω να το κατεβασω ¨) - Θελει κοπο κ χρονο -

    Πως ειναι δυνατον να μην ξερετε τον Charles Glass..

    ΥΓ Τα ειπες ολα στο τελος - Δεν είμαι bodybuilder, δεν με ενδιαφέρουν οι bodybuilders, δε ποζάρω και δε σφίγγομαι.
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 15:10.
    ..addicted to that Rush

  25. #85
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Αν θες την προσωπικη μου αποψη ναι υπαρχουν σωματοτυποι που επηρεαζουν τα αποτελεσματα. Το εχω δει στον εαυτο μου και σε πολλους ακομα. Απλα ξερεις Κωστα με πιθανη "βοηθεια" πολλα απο αυτα ανατρεπονται γι'αυτο κρατιεμαι απο το να παρω απολυτη θεση στο θεμα.
    Ενας ψαγμενος τυπος σαν κ εσενα αποκλειεται να μην τα εχει παρατηρησει αυτα

    Ρε Γιωργο ομως μιλαω για Natural,παντα για Natural,τι να πω δηλαδη στα παιδια..Εσυ τα ξερεις καλυτερα απο'μενα αυτα
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 15:11.
    ..addicted to that Rush

  26. #86
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Ρε Γιωργο με ζαλισαν οι πληκτροπολεμιστες,δεν με αφηναν να ολοκληρωσω την σκεψη μου κ οταν ευγενικα τους ζητησα να με αφησουν τοτε μου επιτεθηκαν με μεγαλυτερη μανια,ε καπου επρεπε να τους την σπασω κ εγω,μαζι σου σε αυτα που λες
    Eισαι απαραδεκτα αλλαζονικος.
    Ο ιδιος το συνεχισες, ενω σε αφησαμε να ολοκληρωσεις το πανσοφο εργο σου.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  27. #87
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Eισαι απαραδεκτα αλλαζονικος.
    Ο ιδιος το συνεχισες, ενω σε αφησαμε να ολοκληρωσεις το πανσοφο εργο σου.
    Το συνεχισες -
    Βεβαια σορι εαν σε εθιξα,εχεις πολλα ψωμια να φας ακομη κ εσυ αλλα συγγνωμη εαν σε εφερα σε δυσκολη θεση,ισως δεν σου αξιζε
    ..addicted to that Rush

  28. #88
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Εγω σχολιαζα, οπως ολοι. Τεσπα, επρεπε να κανεις αυτο που ειπε ο Γιωργος, να τα συγκεντρωσεις ολα μαζι και να τα ποσταρεις μαζι και οποιος θελει μπαινει και βλεπει και αν δε θες σχολιασμμο να κλειδωθει.
    Μαλιστα, εχουμε πολλα ψωμια να φαμε, παρολο που δεν τρωω ψωμι πλεον, μαλλον δε θα μαθω ποτε. Ακομα χειροτερα ειμαι ιδεολογικα πολεμιος των φαρμακων οποτε ειμαι καταδικασμενος ολοκληρωτικα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  29. #89

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Kos316 View Post
    Ενας ψαγμενος τυπος σαν κ εσενα αποκλειεται να μην τα εχει παρατηρησει αυτα

    Ρε Γιωργο ομως μιλαω για Natural,παντα για Natural,τι να πω δηλαδη στα παιδια..Εσυ τα ξερεις καλυτερα απο'μενα αυτα
    Oκ αν μιλας για natural τοτε συμφωνω. Το θεμα ειναι οτι εγω Κωστα εχω πολυ κλασσικες αποψεις στα θεματα bbing και δεν θελω να τις πολυλεω γιατι η νεα μοδα ειναι οτι ολοι μπορουν να γινουν τεραστιοι και κομματια αν κανουν τα ιδια πραγματα. Αλλη μοδα ειναι το calorie is a calorie που για μενα δεν ισχυει στο bbing. Αλλη μοδα στα φαρμακα που παιρνουν οτι να'ναι εξωτικους συνδυασμους και δεν ξερουν τι τους γινεται. Μετα απο καποιο σημειο, φαινομαι σαν συνεχεια αρνητικος και κακος και δεν ξερω τελικα αν αξιζει.

    Παντως τα παιδια ο power και ο Παυλιδης δεν ειναι περαστικοι, ειναι καιρο στο φορουμ και βοηθανε και ακουνε και ολα. Τωρα κατι στραβωσε στην ολη διαδικασια, εμεις που ειμαστε μεγαλυτεροι πρεπει λιγο να κανουμε πισω, σωστα; ;)

  30. #90
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    ..μαλλον δε θα μαθω ποτε.Ακομα χειροτερα ειμαι ιδεολογικα πολεμιος των φαρμακων οποτε ειμαι καταδικασμενος ολοκληρωτικα.
    Θα ηθελα να μου ελεγες περιπου πως εδειχνες στην εφηβεια σου σε σχεση με το πως δειχνει το σωμα σου τωρα αν κ μαντευω οτι αφου δεν τρως πλεον ψωμι θα μοιαζεις περισσοτερο με το δικο μου προφιλ,μπορεις να μαθεις φυσικα κ μπορεις,να ξερεις οτι οι γνωσεις σε συνδιασμο με την εμπειρια λειτουργουν συνεργειακα,στειλε μου πμ εαν θες να τα πουμε,πραγματικα στο λεω,εστω να κουβεντιασουμε γενικοτερα για το σωμα σου κ τις εως τωρα επιδοσεις σου,προοδο κτλ

    +1 γι'αυτο που ειπες για τα φαρμακα

    ΥΓ Ολα τα παιδια που ενδιαφερονται μπορουν να μου στειλουν πμ να κουβεντιασουμε,επισης ειμαι γενικοτερα ανοιχτος κ σε καιν ιδεες,ας πουμε κατι διαβασα που εγραψε ο Stam(το εγραψα κ στον σχολιασμο αλλωστε) περι διατροφης κ χωνεψης που μου φανηκε τοσο λογικο κ εφαρμοσιμο που αμεσως το συμπεριελαβα στο διατροφικο μου πλανο,ακουω παιδες οχι μονο λεω,λεω,λεω αυτο να ξερετε οσοι ειστε ετοιμοι να με παρεξηγησετε
    Last edited by Kos316; 18-06-11 at 15:44.
    ..addicted to that Rush


 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Wheat Germ Τύπος Άρτου
    By kooup in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 17
    Last Post: 02-09-13, 10:40
  2. Άρθρο: Εκτομεσομορφικός & Ενδομεσομορφικός Τύπος Σωματος: Προπόνηση & Διατροφή
    By Kos316 in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 16-06-11, 23:57
  3. τυπος σωματος!
    By Iron_angel in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 24
    Last Post: 07-05-08, 05:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •