Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 31 to 60 of 73
  1. #31
    Advanced Bodybuilder Mystical's Avatar
    Join Date
    23-10-10
    Posts
    744

    Default

    παντως το περιφημο κορμι της παραλιας (LOL) διαφερει λιγο οχι μονο απο την φιλοσοφια του ββινγκ αλλα και σαν "κορμι". Δηλαδη οταν λεμε κορμι για παραλια ειναι κυριως γραμμωση και ο ογκος σχετικα casual επιπεδου. Δηλαδη πχ οριζοντιος παγκος 80-90 κιλα , μονοζυγο 4χ8 χ body weight το πολυ και ενα οσο πιο γινεται χαμηλο ποσοστο λιπους.
    Οταν μιλαμε για εναν bodybuildera μιλαμε για τεραστιες διαστασεις ογκου λολ.
    Φυσικα και το παραπανω που περιεγραψα θελει και αυτο αρκετο χρονο και δουλεια για να γινει και δεν γινετε παλι σε 2 μηνες. Σ ενα χρονο ομως το πετυχαινεις.

  2. #32
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    ρε παιδια μην ασχολειστε καν με τετοιους εμενα μεχρι κ οι φιλοι μ με εχουν νευριασει κ εχω αρχισει κ κανω παρεα μονο με ατομα που ασχολουνται με το bbing!! Δεν κατανοουν τ οτι πρεπει να τρωω καθε 2 ωρες κ κανουν σαν γκομενες!! Γενικα βλεπω απο ατομα που δεν το περιμενα να μη με στηριζουν κ να βγαζουν ολο το κομπλεξ τους σε αυτο που κανω κ το θεωρω κατι βαθυ κ ιερο ειναι τροπος ζωης!!Αν δειτε motivation απο bodybuilders τους παιρνει 15-20 χρονια να φτασουν εκει που ειναι βεβαια αν εχεις ταλεντο για κατι τετοιο φαινεται απ την αρχη αλλα με τα χρονια γινεσαι ολο κ μεγαλυτερος κ ερχετε η μυικη ωριμοτητα!!
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  3. #33
    Pumping Iron xaris110's Avatar
    Join Date
    23-05-08
    Location
    athens, dafni, Greece.
    Posts
    390

    Default

    αυτοί μοιαζουν με τα σαλιγκαρια

    πως αυτα βγαίνουν μετα την βροχη;;;

    ετσι αυτοί βγαίνουν όταν σκάσει ο ήλιος

    μετά... στο καβούκι τους και του χρόνου πάλι

  4. #34
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Ετσι ειναι,2-3 μηνακια στο φαρμακο (ενω πριν δεν ηξεραν τι ειναι ο αλτηρας),"φορανε" το υφος του αγριου και βγαινουν στην παραλια "με τα καρπουζια στη μασχαλη" και τους κοροιδευει ο κοσμος,και με το δικιο του.Απλα μας παιρνει ολους η μπαλα μετα.
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  5. #35
    Bodybuilding Newbie zafalex's Avatar
    Join Date
    28-11-10
    Location
    Ioannina
    Posts
    79

    Default

    το αλλο κακο με αυτους ειναι οτι ειναι στενομυαλοι και κανουν ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ μπορουν για να μεινουν ετσι. αυτοι οι τυποι και 10 χρονια να πηγαινουν γυμναστηριο τα ιδια μυαλα θα εχουν παντα.δεν ακουνε κανεναν, κανουν τους ξερολες.
    οι "γνωσεις τους" φτανουν μεχρι: τρωω πρωτεινη αρα χτιζω μυς, το καλοκαιρι κοβω τους υδατανθρακες τελειως και γραμμωνω, λιπαρα ειναι αχρηστα. και μου ερχονται εδω στο γυμναστηριο με διατροφη 1000 θερμιδων που αποτελειται απο πρωτεινη και 4 στα 5 γευματα ειναι σκονες και λενε χανω κιλα αρα καιω λιπος και δεν βλέπουν τα χαλια τους. και καθε χρονο τα ιδια και τα ιδια, και βλεπεις μερικους να πανε 5 χρονια γυμναστηριο και να ειναι ιδιοι με αποκλιση χειμωνα καλοκαιρι 5-6 κιλα αλλα καθε χρονο τα ιδια κιλα ακριβως, καμια αυξηση. και επειδη δεν βαζουν μυαλο με τπτ, μα με τπτ ομως εγω πλεον εδω στο γυμναστηριο δεν αναλυω περα απο καποιο σημειο γιατι σε λενε και μ@λ@κ@ και σε βγαζουν κ απο τα ρουχα σου....
    ΕΛΕΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΤΟΥΣ!

  6. #36
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Musclemar View Post
    Εμενα μου αρεσει η αλλη κλασσικη ερωτηση, "εσυ πρεπει να κανεις βαρη εεε? ποσα κιλα σηκωνεις?"... !!

    Χαχαχα !! All time classic !!!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #37
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    01-05-07
    Location
    Novi Sad, Srbija.
    Posts
    223

    Default

    Εμενα σημερα με απειλησε ενας χοντρουλης λεγοντας μου θα σε φαω. Ο πιτσιρικας εχει αλλαξει μπαμ μπαμ αλλα τον βλεπεις οτι το σωμα του ειναι λιγο σαν στραβοχυμενος λουκουμας και αυτο φταει οτι δεν ειχε γυμναστει ποτε του, στην εφηβια δεν επαιζε μπαλα, ετρωγε πιτες ( αυτο το μηνα κανει δικεφαλα, τον προηγουμενο εκανε στηθος οποτε λογικα τον επομενο θα κανει τρικεφαλα)

  8. #38
    fanis72's Avatar
    Join Date
    13-11-08
    Location
    ΚΙΑΤΟ, Greece.
    Posts
    509

    Default

    από ότι κατάλαβα είναι γενικό το κακό σε όλη την ελλάδα,οι μ.......ς είναι σαν τους φελούς,επιπλέουν πάντα,σας ευχαριστώ ολους παιδιά γιατί είχα αρχίσει να ανυσηχώ αλλά βλέπω ότι συμβαίνει παντού αυτό.να είστε καλά

  9. #39
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    το φαινομενο ειναι παγκοσμιο φανη!! χαχαχ
    μην τρελαινεσαι...εγω εχω παψει πια να ασχολουμαι και πολυ γτ θα με τρελανουν!

  10. #40
    Junior Bodybuilder rioma123's Avatar
    Join Date
    12-01-09
    Location
    .
    Posts
    233

    Default

    Για εμένα η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΕΡΩΤΗΣΗ που μπορει να μου κάνει κάποιος είναι : Να σου πω για πεσ μου τι να τρώω και τι συμπλήρωμα να πάρω ΑΛΛΑ δεν θέλω να γίνω ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ σε 1 μήνα απλά θέλω να έχω κοιλιακούς. ΑΝ είναι δυνατόν δηλαδη υπάρχουν ατομα που πιστεύουν οτι σε ένα μήνα μπορεις να γίνεις ΘΗΡΙΟ ( δεν το συζητώ οτι μιλάμε για ΑΑΣ ) μόνο για γυμναστική και διατροφή. Εχω πείσει πολλά άτομα και ψήθηκαν να έρθουν στο γυμναστήριο και σε δύο εβδομάδες σταμάτησαν , γιατι φυσικά δεν είναι εύκολος ο δρόμος, Θέλει μεράκι αγάπη και χρόνο αλλιώς δεν κάνεις τίποτα.

  11. #41
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Εγω σημερα γελαγα απο μεσα μου γιατι ενας φιλος μου ελεγε σε ενα παιδι γυρω στα 135-140 κιλα.... εσυ το μονο που θες ειναι να πας γυμναστηριο 3 μηνες, να κανεις μονο πλατες και θα εισαι κομπλε.... αυτο με τις πλατες το εχετε παρατηρησει?... ειναι πολλες οι πλατες τη γινετε?
    και εγω τους ελεγα δν ειναι τοσο ευκολα τα πραγματα και το αλλο παιδι μ ελεγε, ναι ρε καλα τα λεει εγω αμα σφυξω εχω σχημα και κατι τετοια μ ελεγε.... να του πω οτι πρεπει να χασει 30 κιλα πρωτα?? και δν θα μεινει φετες με ογκο αλλα με δερμα κρεμασμενο και αδυνατος?...

    στο γυμναστηριο ειναι ακομα χειροτερα, ειναι ενας βλακας ο οποιος τον ακουσα να λεει οτι παει 4 χρονια σε εναν ΄μαθητη΄ του .. ξερετε τους κλασικους 50 κιλους π κανουν φιλιες με τους χαζους του γυμναστηριου... και να του λεει 'κοιτα πως ειμαι' και κανω μονο 4 χρονια , αμα επαιρνα φαρμακα καλα εισαι.... και δν συμαζευετε, με λιγα λογια νομιζε οτι ειχε σωμα ενω ειχε μονο λιγο δικεφαλα... για ονομα..

  12. #42
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    το κορυφαιο που ακουσα απο σερβιτορο παραλιακης καφετεριας προχθες.σχολιαζωντας εναν τυπα!περιπου 46 χρονων σε φιλο μου παρκαδορο.ο οποιος ειχε γαμω τα γυμνασμενα κορμια.αυτος πρεπει να παιρνει καργα φαρμακο.εκει φρικαρω και τον ρωταω.γιατι το λες αυτο φιλε μου;απο που το συμπαιρενεις;δεν βλεπεις μου λεει;κοιτα πως πεταγωνται οι φλεβες....!.ρε φιλε του λεω απ αυτο εβγαλες συμπαιρασμα οτι φαρμακονετε;ελεος του απανταω.δεν εβαλες το μυαλο σου να σκεφτεις οτι ο τυπος εχει φτυσει αιμα στο gym,και του πηρε χρονια να φτασει εκει που εφτασεκαι αμεσως να πεις την κουταμαρα σου....τον επιασα και στο μπλα μπλα και οντως το παιδι δεν γνωριζε πολλα αλλα απλα ηθελε να πει την μ....α του.φλεβες πεταω και γω..χαχα και τι συμαινει..οτι φαρμακονωμαι ;eleos

  13. #43
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Κακο πραμα η ζηλεια.
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  14. #44
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    16-01-11
    Posts
    160

    Default

    So true ..

    Σημερα θελουν 2-3 μηνες πριν την παραλια να εχουν 50 εκατοστα δικεφαλα και 8 pack κοιλιακων , αν γινεται στο κρεβατι :D

    Το μεγαλυτερο ποσοστο θελει κοιλιακους - χερια , τα αλλα στο διαλο ....

  15. #45
    fanis72's Avatar
    Join Date
    13-11-08
    Location
    ΚΙΑΤΟ, Greece.
    Posts
    509

    Default

    Πιστεύω πως όλα γίνονται για κάποιο λόγο μεγαλώνοντας μαθαίνουμε να ξεχωρίζουμε τους ανθρώπους της καταστάσεις και πολλά αλλά ίσως όμως και αυτό να είναι πλέον το μειονέκτημα μου δύσκολα πλέον δικαιολογώ και ανέχομαι της βλάκες , ζήλειες και κριτικές ηλίθιων γιατί για να μιλάμε για τέτοιος ανθρώπους μόνο για ηλίθιους μιλάμε και δεν το λέω για να μειώσω κανένα παρά μόνο για να τονίσω ότι αυτό που κάνω εδω και 20 χρόνια και αγαπώ έχω φτύσει αίμα για αυτό και θα το ξανά έκανα από την αρχή ξέροντας όλες της δυσκολίες που πέρασα και θα περάσω γιατί συνεχίζουμε πιο δυνατά!!!!

  16. #46
    Bodybuilding Newbie zafalex's Avatar
    Join Date
    28-11-10
    Location
    Ioannina
    Posts
    79

    Default

    φιλε φανη, ακου τι εχω καταλαβει εγω... οπως ειναι ολη η κοινωνια η ελληνικη κακομαθημενη και αργοσχολη και τα θελει ετοιμα (εκτος καποιων ελαχιστων εξαιρεσεων) ετσι και αυτο μεταφερεται και στο γυμναστηριο. δεν γινεται δλδ να γινεται μονο στον τομεα μας. ολοι ψαχνουν να βολευτουν οσο πιο απλα και ανωδυνα μπορουν, ετσι γινεται και με το γυμναστηριο, ολοι θελουν να φτιαξουν ευκολα σωμα και ολοι λενε: " -πο πο, πως ειναι ετσι αυτος; -αν επαιρνα κ εγω τα ιδια ετσι θα ημουν" ή το κορυφαιο: "- εγωωω? 2 μηνες αν παω εφτιαξα, γυμναζομουν μικρος και παιρνω κατευθειαν" .αυτοι ειμαστε,μεχρι εκει φτανει ο νους φιλε γιατι ετσι εχουν μεγαλωσει γενεες πολλες εδω στην ελλαδα. αλλαγη νοοτροπιας θελουμε σε ολα. σε αλλες χωρες ο κοσμος ειναι πιο συγκροτημενος και σωστος, εμεις εδω ακομη οχι. εδω βλεπουν καποιον που γουσταρει να κανει τη διατροφη του και κουβαλαει ταπερακι μαζι του εξω σαν εξωγηινο και οι ιδιοι καθονται και τρωνε σαν βοδια πιτσες και πιτογυρα και δεν βλεπουν τι κακο κανουν στον εαυτο τους και στην υγεια τους και οταν ερχεται η ωρα ξυπνανε και λενε τις εξυπναδες που εγραψα παραπανω.

  17. #47

    Join Date
    02-06-11
    Posts
    5,351

    Default

    εχω παει μια μερα ολυμπιακο χωριο κ τρεχω στο ταρταν
    εχω κανει 10 γυρους πολυ γρηγορους κ σταματαω για 2 λεπτα
    παω στην ακρη φοραω μια φουτερ κ ξεκιναω κοιλιακους

    περνανε λοιπον απο διπλα μου 3 κοπελες 80 κιλα το λιγοτερο η καθε μια
    κ λεει η μια στην αλλη "ειδες..ειδες..κουραστηκε η κοπελα"

    εγω πηγαινα σφαιρα κ εκεινες περπατημα!

    το ακουω κ χαμογελαω

    συνεχιζω τις ασκησεις μου

    περνανε ξανα

    με βλεπουν μουσκεμα

    κ λενε "κοιτα πως ζοριζεται,αμα δεν εχεις αντοχη,υδρωνεις κ κοκκινιζεις"

    με τα πολλα τελειωνω κ κανω διατασεις

    σταματανε ερχονται διπλα μου κ μου λενε

    "επειδη γυμναζομαστε 2 φορες την εβδομαδα,τρεξημο δηλαδη,μηπως πρεπει να παρουμε καποιο συμπληρωμα διατροφης,καμια πρωτεινουλα,καλοκαιριασε για να γραμμωσουμε?κ φαντασου 3 βδομαδες κανουμε κ εχουμε δει φοβερα αποτελεσματα"

    κ τους απαντω..."δεν εχω ιδεα απο αυτα...ρωτηστε καποιον ειδικο διατροφολογο-γυμναστη"

    κ μου ανταταπαντα... "τι δουλεια εχει ο διατροφολογος...τελος παντων θα ρωτησουμε γυμναστη"

    απομακρυνονται κ την ακουω να λεει"σας το ειπα ειναι ασχετη η κοπελα!!!

    χαχαχαχαχαχαχα!!!!!
    Last edited by konstantina81; 29-06-11 at 15:42.

  18. #48
    fanis72's Avatar
    Join Date
    13-11-08
    Location
    ΚΙΑΤΟ, Greece.
    Posts
    509

    Default

    Μα στην ελλάδα είναι όλοι ειδικοί,όλοι επιστήμονες και όλοι γνώστες σε όλα,τι να λέμε

  19. #49
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    xaxaxax!!!!!!!!!!!!!!

  20. #50
    Bodybuilding Newbie MrRomeo's Avatar
    Join Date
    10-06-11
    Location
    Xanthi, Greece
    Posts
    71

    Default

    κ εγω που ειμαι ακομα νεος σ αφτα ακουο πολλα χαζα τριγιρο ειδικα στο γυμναστιριο οταν ερχοντε κατι ατομα.. και τριγιρο πολλοι φιλοι μου μ βλεπουν και συχνα μιλανε μεταξυ τους αυτος παει 8 μινες και δεν εχει ακομα τιποτα... παρε μια πρεσα μεσα στους μυς σου μπασ και ξυπνησουν εσυ οτι και να παρις οτι και να κανεις δεν το κατεχεις δεν το εχεις στο αιμα... ειναι χαζα πραγματα και οταν καθεσε να τους εξιγισις και τους λες μερικα πραγματα οπος οτι αυτο το πραγμα θελει καιρο θελει να το αγαπας να εχεις θελισι και να δουλευεις σωστα κανοντας υπομονι προσεχοντας στον ευατο σου... αυτοι παλι στο δικο τους νομιζοντας πως επιδι πας και σικονεις βαρη ι ακουνε την λεξει γυμναστιριο πας? πρεπει να γινεις τουμπανο μπαμ μπαμ ενο δεν ξερουν πως ειναι και οτι παει αναλογα με τον ανθρωπο παντος καθε μερα τα ακουο κ προσωπικα προσπαθω να κανω το οτι καλυτερο μπωρο γιατι το αγαπαω οχι Βb αλα να γυμναζομε και με τον καιρο να πετυχω αφτο που θελω... καποιες μερες η διατροφη μου δεν ειναι καλη γιατι υπαρχουν στηγμες που δεν προλαβενω να κουνισω το κεφαλι μου που λεμε και δεν τυχενη να φαω δεν ειμαι σπιτι ι κατι αλλο και δεν θελω να μπουκοθω στους γυρους και στης πιτες.. χρησιμοποιουσα συμπληρομα διατροφης μια προτεινη για τον λογο που ειπα αλα ποτε δεν ειπα πως αυτο εδω θα με ανεβασει και θα με κανει δεν ξερω τι σημερα οι ποιο πολλοι ετσι σκεφτονται πως περνεις προτεινες ι κατι αλλο α εσυ περνεις φαρμακα αν επερνα εφω αφτο π επερνες και εσυ θα γινομουν θυριο ενο δεν εχουν την σωστη πληροφοριση γενικα... προσωπικα το φορουμ εδω μ εχει βοηθειση παρα πολυ και εστροσαν μερικα πραγματα γιατι στην αρχη που ημουν στο γυμναστιριο ει8ελα να χασω το λιπος που ειχα γιατι ημουν χαλια παντου και να κανω διαφορα με τον καιρω ενο ετρογα μια φορα την ημερα και ελεγα πως ειμαι νταξη εκαμνα βαρη και απορουσα γιατι δεν εχω καμια διαφορα τοσο καιρο στους μυες μου... ενω δεν εκαμνα καθολου σωστη και καλη διατροφη... πιστευω πως αν δεν διαβαζα μερικα πραγματα εδω και παλι ετσι θα ειμουν μπωρει καποιες μερες να ειναι ελιπις η διατροφη μου αλα υπαρχη ακομα μεγαλο χρονικο διαστιμα μπροστα για να τα καταφερει ο ανθρωπος με γνωση θελιση πιστη...
    Lift Heavy Life is too Short to be Weak

  21. #51
    Senior Bodybuilder kusta80's Avatar
    Join Date
    02-08-04
    Location
    LaRiSa.
    Posts
    1,465

    Default

    Mr Romeo εισαι ελληνας?
    Knowing is not enough,you must apply
    Willing is not enough,you must do!

  22. #52

    Default

    η κλασσικη νοοτροπια του ελληνα πως αν παρει καποιο συμπληρωμα θα γινει fitness model !!!!! τα τελευταια δυο καλοκαιρια εγω δει πολλους να ερχονται στο γυμναστηριο αλλα σε μια βδομαδα γινονται καπνος,,πρεπει να καταλαβουν πως χωρις διατροφη και ασκηση δν γινεται τπτ!!!!

  23. #53
    Bodybuilding Newbie MrRomeo's Avatar
    Join Date
    10-06-11
    Location
    Xanthi, Greece
    Posts
    71

    Default

    οχι φιλε ειμαι μουσουλμανος ξερω οτι εχω αρκετα ορθογραφικα λαθη :D
    Lift Heavy Life is too Short to be Weak

  24. #54
    Bodybuilding Newbie PnLoki's Avatar
    Join Date
    29-06-11
    Posts
    81

    Default

    ΠΟΛΥ ωραίο post. Ετσι να κραταμέ τις (παραδοσεις) αλλα καλη ερωτηση ειναι και η εξης : ρε μ@@@κα παω ΤΡΕΙΣ ΟΛΟΚΛΗΡΟΥΣ ΜΗΝΕΣ γυμναστηριο και δεν βλεπω διαφορα. Μηπως ειμαι hardgainer ? α0οχ0ΑΧ0αο0χ0Ο
    Νους Υγιής Εν Σώματι Υγιεί

  25. #55
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    01-07-10
    Posts
    15

    Default

    Το χειροτερο ποιο ειναι οι αφελείς που νομιζουν πως σε 3μηνες θα ειναι κομματια ή τουμπανα ή οτι αλλο θελουν? H ο φαρμακας της διπλανής πόρτας (γυνμαστηριου) που τους δινει το clen to winny και το anavar σαν στραγαλια? Εχω δει παλικαρι 70κιλα να πινει oxybolone 4 την ημερα και το χειρότερο να το κατεβαζει με μπυρα στην παραλια....
    Last edited by nevolol; 12-07-11 at 15:26.

  26. #56
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    εγω παντως και λογω δουλειασ (γυμναστρια) τουσ βλεπω χειμωνα κ μετα το καλοκαιρι γινονται τρανφορμερσ!!!! μεταλλαξη!!
    ειναι τοσο τραγικοι κατι τετοιοι πυ οταν σ ερχονται να σ μιλησουν ουτε για φτυσιμο!
    εντομεταξυ το "φαρμακο" σε καποιουσ φαινεται τοσο αισθητα που ειναι τραγικο!!!
    να μην μιλησω για τουσ φετεσ κοιλιακουσ κ τα ποδαρακια καλαμακια που εχουν ολοι!!!

  27. #57
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    το χασαμε το κορμι πατριωτη......χαχα

  28. #58
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Quote Originally Posted by nevolol View Post
    Το χειροτερο ποιο ειναι οι αφελείς που νομιζουν πως σε 3μηνες θα ειναι κομματια ή τουμπανα ή οτι αλλο θελουν? H ο φαρμακας της διπλανής πόρτας (γυνμαστηριου) που τους δινει το clen to winny και το anavar σαν στραγαλια? Εχω δει παλικαρι 70κιλα να πινει oxybolone 4 την ημερα και το χειρότερο να το κατεβαζει με μπυρα στην παραλια....
    Με τη μπύρα κάνει δουλειά αλλά που να το ξέρεις εσυ που εισαι άσχετος :) Απορροφάται καλύτερα. Για το winny μιλάω. Το var θέλει τεκίλα. Κατα προτίμηση olmeca με αρωμα σοκολάτα. Γραψτε τα καλά αυτα που λέω. Δε θα τα ξανακουσετε πουθενα. Θελω να εκτιμάτε τη γνωση που παρέχω απλόχερα. Αν δεν πίνεις τεκίλες και μπύρες και τα συναφή και θες μόνο νερό, τοτε 5 panadol 10 λεπτά πριν την προπόνηση.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  29. #59
    Bodybuilding Newbie zafalex's Avatar
    Join Date
    28-11-10
    Location
    Ioannina
    Posts
    79

    Default

    Quote Originally Posted by afthartos View Post
    Με τη μπύρα κάνει δουλειά αλλά που να το ξέρεις εσυ που εισαι άσχετος :) Απορροφάται καλύτερα. Για το winny μιλάω. Το var θέλει τεκίλα. Κατα προτίμηση olmeca με αρωμα σοκολάτα. Γραψτε τα καλά αυτα που λέω. Δε θα τα ξανακουσετε πουθενα. Θελω να εκτιμάτε τη γνωση που παρέχω απλόχερα. Αν δεν πίνεις τεκίλες και μπύρες και τα συναφή και θες μόνο νερό, τοτε 5 panadol 10 λεπτά πριν την προπόνηση.
    τετοιες πληροφοριες ουτε ο cutler δεν τις εχει φιλαρακι...χαχα

    εγω σε εναν σημερα εδω στο γυμ επειδη μου την ειχε σπασει με φαρμακα κτλ του ειπα οτι η τεστο επειδη ειναι λαδι μπορει να την βαλει στη σαλατα αντι για ελαιολαδο....χαχα. με στραβοκοιταξε κ εφυγε.....ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ

  30. #60
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    xaxaxaxa ελιωσα....μετα βγαινουν κι αλλες συνταγες.....πατατες στο φουρνο με τετοστερονη....κτλπ
    Know your limits, never accept them.


 
Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλές Για Γυναίκες Πριν Την Παραλία
    By fanis72 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 16
    Last Post: 10-02-13, 01:20
  2. Nectar™ και παραλία
    By ggeorge in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 11
    Last Post: 25-06-11, 20:49
  3. Ασκήσεις στην παραλία....
    By GuRu in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 03-07-05, 20:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •