Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 73 of 73
  1. #61
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Ξεχασατε τα anavar που τα ριχνουν αντι για canderel στο φραπε...χαχαχ

  2. #62
    Pumping Iron ggeorge's Avatar
    Join Date
    16-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    442

    Default

    βρε παιδια δεν κανετε καμια "μεταφραση"; Εχω πολλες αγνωστες λεξεις στα τελευταια μηνυματα... Τι ειναι ολα αυτα;

  3. #63
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by ggeorge View Post
    βρε παιδια δεν κανετε καμια "μεταφραση"; Εχω πολλες αγνωστες λεξεις στα τελευταια μηνυματα... Τι ειναι ολα αυτα;
    Αναβολικα στεροειδη σε χαπια...

  4. #64
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by kreator View Post
    Αναβολικα στεροειδη σε χαπια...
    Πιστευω οτι πρεπει να φας μπαν ,συκοφαντιες ...χαχαχα

  5. #65
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Πιστευω οτι πρεπει να φας μπαν ,συκοφαντιες ...χαχαχα
    ΟΧΙ ΟΧΙ μη με μπανισετε :Ρ

  6. #66
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-07-11
    Location
    Αθήνα
    Posts
    138

    Default

    Με λίγα λόγια εμένα που δεν μου αρέσει το μπάνιο και πηγαίνω σπάνια στην παραλία,γιατί προτιμώ το βουνό να το κόψω το γυμναστήριο....Κρίμα και είπα να ασχοληθώ!

  7. #67
    Junior Bodybuilder paoki-4-'s Avatar
    Join Date
    08-04-11
    Location
    Βεροια
    Posts
    178

    Default

    Αυτοι ειναι οι χειροτεροι τυποι γιατι ειναι σαν τους φιλους μου που νομιζουν οτι το ββ ειναι μονο χαπια και βαρη...δεν γνωριζουν τιποτα και μιλανε ολο το χρονο που χυνουμαι ιδρωτα και αιμα και αφου ερθει η περιοδος τον εξετασεων και εχουν χρονο και σκεφτονται το καλοκαιρι σε περνουν τηλ και σε λενε για πες τι θα κανουμε τωρα που ερχεται το καλοκαιρακι παμε γυμναστηριο και ξαφνικα ξεχνα οτι ολο το χρονο σε κοροιδευαν που εβγαινες μαζι τους και δεν ετρωγες σαβουρες δεν επινες μπυρες και καφες και στο καπακι σου λενε πες και κανενα συμπληρωμα τους λες μπες στο ββερ.com και δες και βαριουνται και δεν μπαινουν θυμονουν και οταν πατε με παρεα παραλια η πισινα και σε κοιτανε σου λενε τι περνεις και δεν μας δινεις και οταν τους το αρνησε σου λενε σιγα να μην ειναι φυσιολογικα απο κανονικο και αλυπο φαγητο αυτο και καθονται λιγο πιο περα και δεν βγαινουν μαζι μου απο την θαλασσα για να αποφυγουν την συγκρισει

    τετοιους εχουμε πολλες ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ

  8. #68
    New Member
    Join Date
    22-08-11
    Posts
    15

    Default

    ( πεφτει λιγο θαψιμο η ιδεα μου ειναι!?)

    Παντως δεν βλεπω ποστ και απο την αντιθετη μερια. Αρκετοι φαρμακωμενοι και μη ΄ζυγιζουν΄ τον αλλον με ερωτησεις του στυλ
    Ποσα κιλα παγκο παιζεις
    40 ποσο ειναι τα χερια
    πρεσσα δεν κανω πια γιατι τερματισα τα κιλα. σκουοτ ποσα βαζεις κτλ κτλ.
    Σιγουρα υπαρχει κοσμος που νομιζει οτι το σωμα φτιαχνεται απλα σε μια μερα ,( η με ζουμι) αλλα σε αυτο φταιει εκτος απο την παραπληροφορηση που υπαρχει σε συμπληρωματα και 'συμπληρωματα', και ο κοσμος που ενω γνωριζει δεν τους δινει καποια κατευθηνση.

  9. #69
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by vas81 View Post
    ( πεφτει λιγο θαψιμο η ιδεα μου ειναι!?)

    Παντως δεν βλεπω ποστ και απο την αντιθετη μερια. Αρκετοι φαρμακωμενοι και μη ΄ζυγιζουν΄ τον αλλον με ερωτησεις του στυλ
    Ποσα κιλα παγκο παιζεις
    40 ποσο ειναι τα χερια
    πρεσσα δεν κανω πια γιατι τερματισα τα κιλα. σκουοτ ποσα βαζεις κτλ κτλ.
    Σιγουρα υπαρχει κοσμος που νομιζει οτι το σωμα φτιαχνεται απλα σε μια μερα ,( η με ζουμι) αλλα σε αυτο φταιει εκτος απο την παραπληροφορηση που υπαρχει σε συμπληρωματα και 'συμπληρωματα', και ο κοσμος που ενω γνωριζει δεν τους δινει καποια κατευθηνση.
    Ενας σωστος κ καλοσ αν8ρωπος π γυμναζεται ειτε ειναι bber ειτε απλα γυμνασμενο κορμι αν κανει τετοιεσ ερωτησεις σ καποιον π δν ειναι κ τοσο γυμνασμενος ειναι νεος στον χωρο Η και καθολου στον χωρο ειναι πραγματικα συγνωμη π το λεω ετσι Ηλιθιος γιατι ετσι μειωνει τον αλλον κ παραλληλα τον νευριαζει και του πουλαει υφακι λες κ το να σηκωνεις 300 κιλα σκουοτ ειναι το παν τελοσπαντων!Τωρα στο θεμα π ανοιξε ο φανης!Πρωτον να τ ευχηθω καλη συνεχεια σε οτι κανει και να ναι γερος !Εγω μια εμπειρια θελω απλα να πω!Κατα τον μαρτη-Απριλη π σκανε μυτη τα πιτσιρικια γυμναστηριο και παιδια στην ιλικια μ ακομα 18 χρονων γινετε ενας πανικος βαζουν κοντρες στην μπαρα για στηθος σε δικεφαλα και γενικως σ ολες τισ ασκησεις κ κοροιδευουν οι "δυνατοτεροι" τους πιο αδυναμους και τυχαινει αρκετες φορες οι "αδυναμοι" να εχουν ωραιο σωματακι κ οι "δυνατοι να ειναι λαπαδες απλα π εχουν δυναμη!Επισης ενταξει σκανε μυτη για την παραλια το καλοκαιρι εννοειται κ εγω με τα ματια μ εχω δει στα αποδυτηρια 15-16 χρονων μικρα παιδια να παιρνουν Στεροειδη,Κρεατινες,Ενεσεις κ.α .Εγω μερικες φορες μιλαω στα παιδια αλλα ποτε δν με ακουνε.Μιας κ λενε τι ξερει αυτος δν εχει 80 εκατοστα πλατη ουτε 50 εκατοστα δικεφαλο ειναι απλα γυμνασμενος δεν ειναι "ΤΕΡΑΣ" δν κανει για τιποτα κ τετοια.Με λιγα λογια Οπως προειπατε ολοι ψαχνουν την ευκολη λυση γιατι βαριουνται και γιατι μονο θελουν να δειχνουν δεν γυμναζονται γιατι το ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ αλλα επειδη θελουν σορρυ π το λεω ετσι να γ@μη-σουν καμια γκομενα το καλοκαιρι.Οι συζητησεις κ μεγαλων σχετικα σε ηλικια 20-25 με πιο μικρους συνηθως ειναι τα φαρμακα οι πρωτεινες,κρεατινες,τα πολλα κιλα κλπ κ ποτε η καλη διατροφη κ η καλη ασκηση.Φτιαχνουν οτι φτιαχνουν κ μετα οταν λαπαδιαζονται λενε οχι ρε πουστη γιατι ετσι??Τι γιατι ετσι αν τρως πιτογυρα καθε μερα οτι κ να παιρνεισ λαπας θα καταληξεις στο τελος!Συγνωμη αν σας κουρασα αλλα ετσι ειναι η πραγματικοτητα μακαρι να αλλαξει αυτο.Γιατι ειναι πραγματικα ασχημο!
    Last edited by aggelos1994; 24-02-12 at 16:50.
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  10. #70
    New Member Nikos.K's Avatar
    Join Date
    19-02-12
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    60

    Default

    Άγγελε διάβασα όλο το reply και επιτέλους χαίρομαι που βρίσκω κάποιον που σκέφτεται το ίδιο με μένα,
    Είμαι Β' λυκείου και ξεκίνησα γυμναστήριο τον Σεπτέμβριο. Εφόσον πέρσι ήσουν και εσύ στην ίδια τάξη, δεν ξέρω πόσο διάβαζες βέβαια, λογικά ξέρεις ότι είναι μια τάξη με αρκετό θα έλεγα διάβασμα, κυρίως για του χρόνου. Όταν άρχισα στις αρχές τις χρονιάς, έκανα με τον εαυτό μου μια συμφωνία. Είπα ότι εφόσον θες να προλαβαίνεις και τις δύο δραστηριότητες, μελέτη και γυμναστική θα κόψεις από άλλα, όπως τον υπολογιστή, τις περιττές εξόδους κλπ. Τότε, μπορώ να πω ότι πήγαινα γυμναστήριο 40% για μένα και 60 % για να κάνω "κορμί για παραλία" και να θαυμάζουν οι γκόμενες το καλοκαίρι. Δεν λέω, δεν είναι άσχημο motivation να θες να κάνεις σώμα για να σε βλέπουν οι άλλοι, αλλά ειναι αμφίβολο αν θα σε κρατήσει να συνεχίσεις να χύνεις ιδρώτα. Τέλος πάντων, εγώ στην πορεία το λάτρεψα αυτό που έκανα, και γρήγορα αυτά τα ποσοστά άλλαξαν. Τώρα με σιγουριά μπορώ να πω ότι πάω γυμναστήριο τουλάχιστον 80 % για ΜΕΝΑ και μόνο, σε αντιθεση με τους περισσότερους γνωστούς μου. Όταν ξεκίνησα εγώ, ήξερα μόνο 5 άτομα που είχαν ήδη γράφτεί. Τώρα, όσο πάμε προς το καλοκαίρι εχουν γραφτεί πάνω απο 30. Και φυσικά ακούγεται συνέχεια εκεί μέσα " Πόσα κιλά κάνεις πάγκο" ,"Πόσο φουσκώνει ο δικέφαλος όταν τον γυμνάζεις" κλπ κλπ. Το αστείο είναι ότι όλα αυτά γίνονται αποκλειστικά και μόνο εντός του γυμναστηρίου. Έξω όλοι τρώνε ό,τι βρουν μπροστά τους αλλά για τις 3 μέρες την εβδομάδα που θα πάνε γυμναστήριο θα περηφανεύονται στους φίλους τους 213! Άσε που πολλοί μετά, οι "δυνατοί" όπως λες, φροντίζουν να το παίζουν μονίμως fitness expert σε όλους τους υπόλοιπους!
    "Inner strength is the key to success"

  11. #71
    Senior Bodybuilder aggelos1994's Avatar
    Join Date
    03-01-12
    Location
    Λουτρακι
    Posts
    3,093

    Default

    Quote Originally Posted by Nikos.K View Post
    Άγγελε διάβασα όλο το reply και επιτέλους χαίρομαι που βρίσκω κάποιον που σκέφτεται το ίδιο με μένα,
    Είμαι Β' λυκείου και ξεκίνησα γυμναστήριο τον Σεπτέμβριο. Εφόσον πέρσι ήσουν και εσύ στην ίδια τάξη, δεν ξέρω πόσο διάβαζες βέβαια, λογικά ξέρεις ότι είναι μια τάξη με αρκετό θα έλεγα διάβασμα, κυρίως για του χρόνου. Όταν άρχισα στις αρχές τις χρονιάς, έκανα με τον εαυτό μου μια συμφωνία. Είπα ότι εφόσον θες να προλαβαίνεις και τις δύο δραστηριότητες, μελέτη και γυμναστική θα κόψεις από άλλα, όπως τον υπολογιστή, τις περιττές εξόδους κλπ. Τότε, μπορώ να πω ότι πήγαινα γυμναστήριο 40% για μένα και 60 % για να κάνω "κορμί για παραλία" και να θαυμάζουν οι γκόμενες το καλοκαίρι. Δεν λέω, δεν είναι άσχημο motivation να θες να κάνεις σώμα για να σε βλέπουν οι άλλοι, αλλά ειναι αμφίβολο αν θα σε κρατήσει να συνεχίσεις να χύνεις ιδρώτα. Τέλος πάντων, εγώ στην πορεία το λάτρεψα αυτό που έκανα, και γρήγορα αυτά τα ποσοστά άλλαξαν. Τώρα με σιγουριά μπορώ να πω ότι πάω γυμναστήριο τουλάχιστον 80 % για ΜΕΝΑ και μόνο, σε αντιθεση με τους περισσότερους γνωστούς μου. Όταν ξεκίνησα εγώ, ήξερα μόνο 5 άτομα που είχαν ήδη γράφτεί. Τώρα, όσο πάμε προς το καλοκαίρι εχουν γραφτεί πάνω απο 30. Και φυσικά ακούγεται συνέχεια εκεί μέσα " Πόσα κιλά κάνεις πάγκο" ,"Πόσο φουσκώνει ο δικέφαλος όταν τον γυμνάζεις" κλπ κλπ. Το αστείο είναι ότι όλα αυτά γίνονται αποκλειστικά και μόνο εντός του γυμναστηρίου. Έξω όλοι τρώνε ό,τι βρουν μπροστά τους αλλά για τις 3 μέρες την εβδομάδα που θα πάνε γυμναστήριο θα περηφανεύονται στους φίλους τους 213! Άσε που πολλοί μετά, οι "δυνατοί" όπως λες, φροντίζουν να το παίζουν μονίμως fitness expert σε όλους τους υπόλοιπους!
    χαχαχα +1000
    ΑΙΡΟΝ ΝΕΒΕΡ ΛΑΙΣ

  12. #72
    Pumping Iron Billysoner's Avatar
    Join Date
    22-05-11
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    303

    Default

    Πολύ ωραίο άρθρο Φάνη! Γερός και δυνατός και να βοηθάς πάντα τον κόσμο όπως κάνεις! Εγώ έχω να πω ένα σχόλιο μόνο, για όλη αυτήν την φιλοσοφία των ανθρώπων που περιγράφεις... Πρέπει επιτέλους να καταλάβουν όλοι αυτοί, ότι όπως λέει και ο Καβάφης σημασία έχει το ταξίδι... Δεν λέω, όλοι θέλουμε να φτάσουμε στον "προορισμό" μας αλλά αυτός που απολαμβάνει το ταξίδι, θα έχει και έναν ανώτερο αισθητικά (και όχι μόνο) προορισμό!!
    The easy day was yesterday

  13. #73
    Yannis Kor's Avatar
    Join Date
    17-07-12
    Location
    Larissa
    Posts
    93

    Default

    Φάνη η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν πολλά άτομα που την περίοδο Σεπτέμβρη μέχρι και Απρίλιο κάνουν μια συντηρητική γυμναστική του στυλ όποτε θυμάμαι χαίρομαι... διατροφή με διάφορα σκουπίδια πίτσες πινερλί γλυκά άλλα από Απρίλιο μέχρι Αύγουστο μπαίνουν σε θεραπεία πχ με winsrtol, testo, anavar, clen και δυστυχώς γίνοντε καλύτεροι από τα παιδιά που κάνουν σκληρή προπόνηση και στερητική διατροφή όλο τον χρόνο άλλα ούτε την σκληράδα ούτε τους μυς τον φαρμακωμένων έχουν... μιλάω κυρίως για τους Mr Ξαπλώστρα που λες...


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συμβουλές Για Γυναίκες Πριν Την Παραλία
    By fanis72 in forum Βάρη & Αερόβια Άσκηση Για Γυναίκες
    Replies: 16
    Last Post: 10-02-13, 01:20
  2. Nectar™ και παραλία
    By ggeorge in forum Συμπληρώματα Πρωτεΐνης
    Replies: 11
    Last Post: 25-06-11, 20:49
  3. Ασκήσεις στην παραλία....
    By GuRu in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 03-07-05, 20:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •