Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 22 of 22
  1. #1
    New Member
    Join Date
    19-06-11
    Posts
    5

    Default Τέλος Δίαιτας!

    εδώ παραθέτω και εγώ τις δικές μου φοτο απο το τελος τις δίαιτας 8 εβδομαδων τα χαρακτηριστικά μου είναι 1.80 76 κιλα και ξεκινισα τιν διαιτα στα 85 και γυμναζομαι 3 χρονια, 2 σοβαρά, μου φαινεται πως εχω ακομα μερικα υγρα αλλα εχω κουραστη για να την συνεχισω, ποσοστα λίπους δεν ξέρω..ολες οι γνωμες δεκτες
    Attached Images Attached Images

  2. #2
    Advanced Bodybuilder djastral232's Avatar
    Join Date
    10-06-09
    Posts
    947

    Default

    Κατά την προσωπική μου άποψη κ με τα στοιχεία που αναφέρεις (1.80/76) είσαι μια χαρά κ δεν χρειάζεται να πας παρακάτω. Εξάλλου οι φωτό μιλάνε από μόνες τους. Προσπάθησε στην πορεία να έχεις καθαρό διατροφικό πρόγραμμα (όσο το δυνατό πιο στεγνό μπορείς) κ να ανέβεις μυικά. Παίζε κ με την αερόβια για να διατηρείς τον μεταβολισμό σου. Πιστεύω ότι τα "φώτα" τα έχεις κ θα φτάσεις ακόμη πιο ψηλά. Από μένα συγχαρητήρια για τη δουλειά κ τον κόπο σου κ συνέχισε την καλή κ μεθοδική προσπάθεια.
    Η λεβεντιά είναι μια πληγή
    που πάντα αίμα τρέχει
    Θε μου και πώς τηνε βαστά
    εκείνος που την έχει.

  3. #3
    New Member
    Join Date
    19-06-11
    Posts
    5

    Default

    ευχαριστώ φίλε μ..οντως καλά ειμαι για φέτος απο το χρονου πάλι το στέγνωμα και σε περισότερα κιλά .. θα προσπαθήσω να διατηρηθώ οσο μπορω..θα πέξω λιγο με τον υδατάνθρακα και την αερόβια..τώρα δεν θα πεθάνω κιόλας καλοκαίρι είναι θελουμε και τις μπύρες μας ειναι η αλήθεια..και πολυ φοβάμαι επειδή δέν ειχα cheat meal παρα μόνο 1-2 σε όλη την διαίτα οτι ειμαι σαν να βρίσκομαι σε κατασταση υπογλυκαίμίας καλα αυτο οφέιλετε και στο ποσοστό λιπους αλλα δεν ξερω πως θα την παλέψω..

  4. #4
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    καλημέρα φίλε και από μένα..πολύ καλός μου φαίνεσαι από τις φώτο..έχεις μέλλον..μπράβο συνέχισε έτσι..ντάξει τώρα να πιεις καμιά μπύρα να φας και κανά γλυκό δεν πειράζει και εγώ μετά από δίαιτα αυτό κάνω αλλά πρόσεχε μην θολώσεις τπτ τέτοιο...!

  5. #5
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ωραιος μαν καλη συνεχεια !!
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  6. #6
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    ωραιος φιλε!!εισαι πολυ καλος!!δεν νομιζω ομως να χρειαζεται να πεσεις κ αλλο σε λιπος..εισαι στα ιδανικα κιλα!!
    να σου πω εχεις παρατηρησει κανα προβλημα gyno?μου φαινεται στην τελευταια φωτο(μπορει να κανω και λαθος) "πεταει" λιγο το στηθος...

  7. #7
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Μπραβο φιλε,παρα πολυ καλος!Οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω,κανε και κανενα cheat meal,αλλα προσεχε μην θολωσεις,τουλαχιστον ολο το υπολοιπο καλοκαιρι αν μπορεις.Μετα θα εισαι πιο χαλαρα αλλα και παλι προσεκτικα.Καλη συνεχεια σου ευχομαι και μην το αφησεις ποτε!!!

  8. #8
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Ωραίος φίλε!!Μην πέσεις άλλο σε κιλά και η δική μου άποψη, μείνε έτσι και μπες απο Σεπτέμβρη δυνατά σε υπερθερμιδική.
    Φώτο από πόδια έχεις;
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  9. #9
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Παρα πολυ καλος!!!Απο γραμμωση μη πεσεις αλλο εισαι οτι πρεπει για μενα και πιο πανω να ησουν βεβαια δε θα με ενοχλουσε ,αλλα βγαζει εντυπωσιακα κοψιματα και καταλαβαινω οτι δεν θες να τα χασεις ,συνεχισε ισσοθερμιδικα για μενα και αν δεις οτι δε σκληραινεις αλλο ανεβασε λιγες θερμιδες να δεις τι θα βγαλεις.

  10. #10
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Mπραβο ρε παλικαρε εκανες δουλεια, εριξες ιδρωτα....Πολυ ωραια κοψιματα...
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  11. #11
    Pumping Iron Leather Nunn's Avatar
    Join Date
    03-10-08
    Location
    Nicosia, Cyprus.
    Posts
    589

    Default

    Ωραίος φίλε. Πολύ καλά κοψίματα. Κατά τα άλλα έχω και εγώ την ίδια αποροία με jimbiz.
    Where is the power, where is the glory, Heavy Metal is my story.

  12. #12
    New Member
    Join Date
    19-06-11
    Posts
    5

    Default

    καταρχας σας ευχαριστο ολους για τα καλα σας λόγια..τωρα οσο για το πρόβλημα του στήθους καλα παρατηρησες εχω γυναικομαστια την οποια και 8α αφαιρέσω στούς επομενους μήνες ωστε να χτυστή καλήτερα το στήθος μου στον ογκο..βασικά απο κοντα στα ποσοστα λιπους που είμαι τώρα δεν μπορείς να την παρατηρήσης ίσως φταιει ο φωτισμός τις φωτο.Αλλα στον όγκο που ειμαι γύρω στο 15-16% λιπος βγάζει μάτι...τώρα οσο αφορά τα υπόλειπαθα ανέβάσω υδατανθρακά για δύο βδομάδες να ξεπινάσω λιγο..αλλα όχι πολυ πάνω απο τις μονάδες συντηρησής μου για να βάλω 1-2 κιλα όσο πιο καθαρα μπορώ και μετά εχει ισοθερμικη μεχρι τον αύγουστο μετα σταματαώ ενα μηνα τελίως αποχή και ξαναμπένω απο σεπτέμβρη...οσο για αυτο το σ/κ θα κάνω ενα τρελώ cheat meal και δεν το μετανιώνω.

  13. #13
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Καλο το αποτελεσμα σου φιλε..ειδικα τα χερια σου τα τρικεφαλα μαρεσουν πολυ...Κααι η φλεβικοτητα..
    ελπιζω και η πλατη και τα ποδια να ειναι στην ιδια κατασταση...!
    Ενταξει βεβαια αν θελεις τη γνωμη μου αν εξαιρεσουμε τα χερια νομιζω οτι θελεις κι αλλα κιλα..Θα εδειχνες πιο ωραιος...
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  14. #14
    Alejandro's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Paradise City
    Posts
    383

    Default

    συμφωνω με τν Kouvidi εγω... τα χερια γενικα οπως λεει ειναι μανα κ οι ωμοι πολυ καλα, θα θελα να δω ποδαρ πιο πολυ κ τα κοψιματα κ.ο.κ
    η πλατη οσο ναναι πιστευω θα εχει τα σχηματα της... Πολυ καλος παντως με πολυ ωραια σχηματα+ της φλεβες Keep practise dude!
    What Drives U to Train?
    Cause sometimes you feel tired,
    feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
    But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
    and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
    and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse.

  15. #15
    New Member
    Join Date
    19-06-11
    Posts
    5

    Default

    ορίστε και φοτο απο πλάτη,τώρα πόδια δεν έκανα φέτος σαν αλλο χρόνο γιατί ειχα παθει τραυματισμό δλδ οσφυαλγεία σοβαρού βαθμού και είχα πόνους στην μλεση καθε φορά που δοκίμαζα; κοπηλατική ή ασκηση με πόδια...αλλα τωρα είμαι μια χαρά και θα τα βάλω κανονικά
    Attached Images Attached Images

  16. #16
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    comple και η πλατη!λιγο ανοιγμα θες μονο!

  17. #17
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Πολυ ωραιος μπραβο ! Η οποιες ατελιες εχουν ολονων μας τα σωματα υπαρχουν απλα για να συνεχιζουμαι τη διαδρομη προς την ολοκληρωση !!!

  18. #18
    Pumping Iron Kos316's Avatar
    Join Date
    02-05-11
    Location
    Χαλανδρι Αττικης
    Posts
    509

    Default

    Εχεις καλη σκηνικη παρουσια,τουλαχιστον στο ανω σωμα

    Με 5-6 κιλα+ θα εδειχνες σουπερ,φαε μην το φοβασαι
    Last edited by Kos316; 23-06-11 at 13:56.
    ..addicted to that Rush

  19. #19
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    πολύ καλή και η πλάτη!

  20. #20
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    πολυ καλος..μπραβο!
    Know your limits, never accept them.

  21. #21

    Default

    ρε μαγκα αυτο το V(το απολλωνιο) πως στο δι.... γινετε;;!!! :)

  22. #22
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by kostasoeoeoe View Post
    ρε μαγκα αυτο το V(το απολλωνιο) πως στο δι.... γινετε;;!!! :)
    Δεν ξερω αν εισαι απο αθηνα , παντος εδω εχει κατι ζαχαρωπλαστια (αλυσιδα) *ΑΠΟΛΛΩΝΙΟ* εκει θα το βρεις.....................


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Απορία περί δίαιτας και πρωτείνης.
    By salas in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 11-04-09, 01:35
  2. 2 άρθρα περί δίαιτας
    By slaine in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 21-07-08, 06:20
  3. Πρόγραμμα δίαιτας
    By pigouinos in forum Διατροφή Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 5
    Last Post: 10-04-08, 11:04

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •