Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 35 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 61 to 90 of 1026
  1. #61
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μας την έκανε η Χαρτς... δε πειράζει όμως, ήταν δύσκολο δελτίο με μεγάλες αποδόσεις. Πάμε τώρα για το Π/Σ/Κ να δούμε τι μπορούμε να βγάλουμε.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  2. #62
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε ξέρω πραγματικά τι να πω... δε θέλω να χαρακτηρίσω το κουπόνι no bet...

    Έχει ενδιαφέροντα ματς, με αποδόσεις όμως μικρές, και δεν αξίζει να παίξεις πάνω από 4 ματς θεωρώ εγώ. Όλο κι όλο ένα ματς στο διπλό που να αξίζει το ρίσκο του, έχω βρει. Αργότερα θα δώσω μερικά προγνωστικά.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #63
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    δεν αξίζει να ασχοληθείς φίλε!!! πάμε για διακοπές και με την νέα season τα ξαναλέμε! καλή επιτυχία πάντως σε ότι ποντάρεις!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  4. #64
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κάτι βρήκα Λεώ...

    Για 2,10 όμως, όχι παραπάνω. Ίσα ίσα για να πω ότι έπαιξα... λοιπόν:

    202: Γκιγκάμπ - Σατορού, 1 στο 1,80.
    205: Σεντάν - Ναντ, 1 στο 1,75.
    310: Χαρτς - Νταντί Γιουνάϊτεντ, Χ στο 3,10.
    326: Μπρόντμπι - Χόρσενς, Χ στο 3,40.

    Για τα Γαλλικά δεν έχω να πω κάτι, πέρα από το ότι στηρίζω Γκιγκάμπ που σε δικαίωσε προχτές, που αντιμετωπίζει η Σατορού που έχει να παίξει από το Μάιο, Η Σεντάν που πήγαινε για άνοδο έχει να παίξει με τη Νάντ που κέδρισε για το κύπελλο τη Ρεμς στο 115 της παράτασης...

    Κοντράρω τη Χαρτς που μας την έκανε προχτές, καθώς θα είναι κουρασμένη, ενώ η Νταντί είναι μαχητική και μπορεί να πάρει το Χ. Τέλος στηρίζω τη Χόρσενς που μπορεί κι αυτή να πάρει το Χ στη Μπρόντμπι. Αν δεν ήταν όμως στο 3,40 δε θα το έπαιζα.

    Η απόδοση είναι 33 και με 2,10 φτάνει τα 69 ευρώ. Καθόλου άσχημα νομίζω...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  5. #65
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε βγήκε τελικά ο άσος της Γκιγκάμπ, που ήρθε 1-1 τελικά.

    Βγήκε το 205 όμως και τώρα περιμένω να δω εάν θα έρθουν τα αυριανά για να δούμε άσπρη μέρα...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #66
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Τελικά μαύρη μέρα είδαμε!!! Παρ' όλ' αυτά ήρθαν και τα δύο ματς διπλά πράγμα που με κάνει πολύ χαρούμενο γιατί αν και νωρίς σε Σκωτία και Δανία, ήδη το ένστικτό μου διάβασε τη κακή Χαρτς και τη καλή Χόρσενς!!!

    Ωστόσο θέλω να περάσουν οι αγωνιστικές πριν κοντράρω τη μια ή πριν στηρίξω την άλλη. Τα είχαμε πει με το Λεώ, κουπόνι no bet, έπαιξα δύο ευρώ αυτό το Σ/Κ, οπότε περιμένω να δω από αύριο αν βγει μια καλή τριάδα μέσα στην εβδομάδα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  7. #67
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Παιδιά δεν έχω γράψει τίποτα, γιατί δεν έχω βγάλει ούτε ένα σημείο!!! Φώναζε ο κύριος Γιώργος στο πρακτορείο "διπλό θα κάτσει ο βάζελος!!!" και δεν τον άκουσε κανένας!!!

    Προσωπικά κρατάω τη μπάνκα μου για το Σαββατοκύριακο. Σίγουρα θα βρω πιο ενδιαφέροντα παιχνίδια να βάλω τα χρήματά μου.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #68
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Πέρασε και το ΑΠΟΕΛ!!! Μεγάλο διπλό για όποιον το στήριξε!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  9. #69
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Τεράστιο το κουπόνι του Σαββατοκύριακου!!! Όσο αρχίζουν τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, τόσο θα έχουμε περισσότερες επιλογές να κάνουμε και να έχουμε πιο πολλά σημεία να παίξουμε. Πάμε μια μικρή ανάλυση των πρωταθλημάτων:

    Ολλανδία: Άγιαξ, Τβέντε και Αϊντόχβεν οι μεγάλες ομάδες της χώρας. Παρ' όλ' αυτά ομάδες όμως η Χέρνεφεν, η Φέγενορντ ή η Ρόντα έχουν δείξει ότι πρόκειτε για ένα πρωτάθλημα που έχει αρκετές ανατροπές.

    Ολλανδία 2: No Bet. Καλά ταλέντα, μερικές καλές ομάδες, αλλά μακριά κι αγαπημένοι.

    Γερμανία: Από τα πιο γνωστά πρωταθλήματα σοτ στοιχηματικό κουπόνι. Πέρυσι ευχάριστη έξπληξη έκανε η Ντόρτμουντ που πήρε το τίτλο, ενώ ακολούθησαν Μπάγερν Λεβερκούζεν και Μπάγερν Μονάχου. Πρωτάθλημα έτοιμο να ξεκινήσει καθώς έχουν παιχτεί αγώνες κυπέλλου και έχουε πάρει κάποια στοιχεία. Προς το παρόν ζητήστε στήριξη στις δύο Μπάγερν και βλέπουμε στις επόμενες αγωνιστικές.

    Αγγλία Τσάμπιονσιπ: Εδώ δυσκολεύουν τα πράγματα... 24 ομάδες, ένα τεράστιο πρωτάθλημα, με παίκτες που κυνηγούν καλές εμφανίσεις για να βρουν μια θέση στη Πρέμιερ Λιγκ. Νόργουιτς, Σουόνσι, Κάρνιτφ, Ρέντιγκ και Νότινγχαμ Φόρεστ έκατσαν στις θέσεις 2-6 με διαφορά 7 βαθμών μεταξύ τους!!! Πράγμα που μας δείχνει πόσο ρευστά και δύσκολα έρχονται τα αποτελέσματα. Ντέρμπι Κάουντι, Κρίσταλ Πάλλας και Ντονκάστερ μπορούν να κοντραριστούν για πρώτη αγωνιστική. Εδώ πρέπει τουλάχιστον 4 αγωνιστικές να περιμένουμε πριν βγάλουμε αποτελέσματα.

    Αγγλία 1, Αγγλία 2: Παίκτες που το πρωί μοιράζουν γάλα ή δουλεύουν στη τράπεζα και το απόγευμα παίζουν μπάλα. No bet.

    Γαλλία: Άλλο ένα πολύ γνωστό πρωτάθλημα. Λιλ, Λυών και Μαρσέιγ πρωταγωνίστισαν πέρυσι. Πρέπει να πούμε ότι πρόκειτε για ένα μαχητικότατο πρωτάθλημα καθώς από τις θέσεις 7 έως και 14 της βαθμολογίας έχουμε μόλις 4 βαθμούς διαφορά!!! Εβιάν, Αζαξιό και Ντιζόν έχουν ανέβει από τη δεύτερη κατηγορία, αλλά μη βιαστούμε να τις ξεγράψουμε (ειδικά την Αζαξιό).

    Για κάποια σημεία, θα γράψω σήμερα ή αύριο. Κάτι έχει πάρει το μάτι μου, αλλά πρέπει να είμαστε σίγουροι.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #70
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    285: Βεντφόρεντ Κόφου - Χιροσίμα, 2 στο 2,05.
    301: Στουτγάρδη - Σάλκε, 2 στο 2,75.
    361: Χόρσενς - Άλλαμποργκ, 1 στο 2,20.

    Απλή τριάδα που δίνει γύρω στο 13 απόδοση. Για 2,10 είναι μια χαρά...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  11. #71
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Τεράστιο το κουπόνι του Σαββατοκύριακου!!! Όσο αρχίζουν τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα, τόσο θα έχουμε περισσότερες επιλογές να κάνουμε και να έχουμε πιο πολλά σημεία να παίξουμε. Πάμε μια μικρή ανάλυση των πρωταθλημάτων:

    Ολλανδία: Άγιαξ, Τβέντε και Αϊντόχβεν οι μεγάλες ομάδες της χώρας. Παρ' όλ' αυτά ομάδες όμως η Χέρνεφεν, η Φέγενορντ ή η Ρόντα έχουν δείξει ότι πρόκειτε για ένα πρωτάθλημα που έχει αρκετές ανατροπές.

    Ολλανδία 2: No Bet. Καλά ταλέντα, μερικές καλές ομάδες, αλλά μακριά κι αγαπημένοι.

    Γερμανία: Από τα πιο γνωστά πρωταθλήματα σοτ στοιχηματικό κουπόνι. Πέρυσι ευχάριστη έξπληξη έκανε η Ντόρτμουντ που πήρε το τίτλο, ενώ ακολούθησαν Μπάγερν Λεβερκούζεν και Μπάγερν Μονάχου. Πρωτάθλημα έτοιμο να ξεκινήσει καθώς έχουν παιχτεί αγώνες κυπέλλου και έχουε πάρει κάποια στοιχεία. Προς το παρόν ζητήστε στήριξη στις δύο Μπάγερν και βλέπουμε στις επόμενες αγωνιστικές.

    Αγγλία Τσάμπιονσιπ: Εδώ δυσκολεύουν τα πράγματα... 24 ομάδες, ένα τεράστιο πρωτάθλημα, με παίκτες που κυνηγούν καλές εμφανίσεις για να βρουν μια θέση στη Πρέμιερ Λιγκ. Νόργουιτς, Σουόνσι, Κάρνιτφ, Ρέντιγκ και Νότινγχαμ Φόρεστ έκατσαν στις θέσεις 2-6 με διαφορά 7 βαθμών μεταξύ τους!!! Πράγμα που μας δείχνει πόσο ρευστά και δύσκολα έρχονται τα αποτελέσματα. Ντέρμπι Κάουντι, Κρίσταλ Πάλλας και Ντονκάστερ μπορούν να κοντραριστούν για πρώτη αγωνιστική. Εδώ πρέπει τουλάχιστον 4 αγωνιστικές να περιμένουμε πριν βγάλουμε αποτελέσματα.

    Αγγλία 1, Αγγλία 2: Παίκτες που το πρωί μοιράζουν γάλα ή δουλεύουν στη τράπεζα και το απόγευμα παίζουν μπάλα. No bet.

    Γαλλία: Άλλο ένα πολύ γνωστό πρωτάθλημα. Λιλ, Λυών και Μαρσέιγ πρωταγωνίστισαν πέρυσι. Πρέπει να πούμε ότι πρόκειτε για ένα μαχητικότατο πρωτάθλημα καθώς από τις θέσεις 7 έως και 14 της βαθμολογίας έχουμε μόλις 4 βαθμούς διαφορά!!! Εβιάν, Αζαξιό και Ντιζόν έχουν ανέβει από τη δεύτερη κατηγορία, αλλά μη βιαστούμε να τις ξεγράψουμε (ειδικά την Αζαξιό).

    Για κάποια σημεία, θα γράψω σήμερα ή αύριο. Κάτι έχει πάρει το μάτι μου, αλλά πρέπει να είμαστε σίγουροι.

    βλεπω εισαι και συ καμενος με τα ξενα πρωταθληματα οπως και γω...;p

    πολυ το ριχνουμε στην μελετη βεβαια αλλα τα κερδη δεν ερχονται ευκολα. εμενα μου αρεσει πολυ η πρεμιερ λιγκ και γι αυτο παω κουβα συχνα, μ αρεσει πολυ και η μπουντεσλιγκα ομως και σημερα και αυριο θα κανουμε κουπονια... καλη τυχη!

  12. #72
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καμένος και φωθιοκαμμένος που λέμε και στον Αλίκαμπο!!!

    Υπομονή και ξεκινάνε κι άλλα πρωταθλήματα. Προς το παρόν βγήκε το πρώτο σημείο, το διπλό της Χιροσίμα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  13. #73
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ασε χαλαστηκα σημερα....

    εβαλα το αννοβερο και το πηρα, εχασα την μπερνλι που τελικα δεν επρεπε να την παιξω μιας και ειναι πρωτες γευσεις του τι θα ακολουθησει στην τσαμπιονσιπ.
    βεβαια ανουσια τα αλλα σημεια, εβαλα και χερτα, και αζαξιο(η οποια κατα την γνωμη μου ειναι κελεπουρι αποψε και μονο)

    σε ενα αλλο κουπονι εχω παιξει κατι απιστευτα αλλα, καμια σχεση.


    απο οτι φαινεται φετος θα δωσω ιδιαιτερη βαση ξανα, σε πρεμιερ λιγκ, μπουντεσλιγκα,τσαμπιονσιπ,κυπριακο πρωταθλημα(ελαχιστα), ισως να προκυψει κατι στην πριμερα ντιβιζιον, αν δω οτι παει κατι να αλλαξει και να γινει ξανα αμφιρροπο πρωταθλημα

    γενικα αποφευγω να παιζω αν δεν εχει κατι σιγουρο και καλο σε αποδοση απο πλευρας ολλανδιας(το πιο ανουσιο πρωταθλημα κατα την γνωμη μου! απλα ψαχνουν τον 4ο και κατω, ενω ο υποβιβασμος ειναι εξασφαλισμενος απο την αρχη της σεζον), πορτογαλιας(κατι παρομοιο, απλα οι υπολοιποι ακολουθουν πορτο και μπενφικα με καποια ξεπεταγματα της μπραγκα που ξεφουσκωσε πλεον),ιταλια( τι καραστημενο πρωταθλημα, ακομα ειμαι εκνευρισμενος με την serie b που οι ισοπαλιες μετα τον μαρτη επεσαν στο 1.50, μην πω για την serie a που αναμενονται και παλι σκανδαλα), ελλαδα(απλα δεν ασχολουμαι γιατι προπερσι εχασα κατι στοιχηματα σιγουρα, μιλαμε δεν γινεται να χανει ο παο αμα παιζει κατι καβαλες και μλκιες, εχασα και απο την ξανθη πολλα λεφτα, και βγηκε και το σκανδαλο προσφατα που ηταν μια επιβεβαιωση...ωστοσο αν εχεις καποια να προτεινεις αν αρχισει το πρωταθλημα εδω θα μαστε.)

  14. #74
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κοίτα από Ελλάδα ξεχωρίζω με πρώτη ματιά τον ΠΑΟΚ. Δείχνει ότι έχει το πιο έτοιμο σύνολο. Τον βοήθησε σε αυτό ότι δεν έφυγαν πολλοί παίκτες, αλλά ο κορμός είναι ίδιος και τα συστήματά του καλά δουλεμένα.

    Από πλευράς δύναμης ο Ολυμπιακός έχει πάντα τον πρώτο λόγο. Τον Παναθηναϊκό είδατε, τον κόντραρα και βγήκε αυτό που περίμενα.

    Στο κουπόνι τώρα δε βγήκε τίποτα. Έχω ακόμη 1,80 στη μπάνκα μου, αλλά μάλλον δε θα το παίξω αύριο. Δε βρίσκω τίποτα αξιόλογο...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  15. #75
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    παρολαυτα θα επανελθω σημερα με μια δυνατη τριαδα κατα την γνωμη μου. δυσκολακια τα ματς αλλα μακαρι να μου βγουν

    χαλμσταντ-νορκεπινγκ 2

    ειναι φανερο οτι πλεον για τουρισμο και μονο ειναι στην κατηγορια η χαλμσταντ, και μια αποδεκατισμενη νορκεπινγκ ισως να το εκμεταλλευτει. στο 2.50

    συριανσκα-χελσινγκπορκ 2

    οι πρωτοποροι θελουν να συνεχισουν την πορεια τους, και η συριασκα κατα την γνωμη μου δεν μπορει να σταθει εμποδιο. 1.65 το διπλο

    ντιζον-ρεν 2

    πολλα τα διπλα το ξερω αλλα το σημαδεψα το ματς και το ηθελα. ισως να ναι το πιο δυσκολο απο τα τρια και αν βγει ισως παω ταμειο σημερα. η ντιζον μετα την φυγη του ριμπας για μενα δεν μπορει να σταθει αξια στην κατηγορια, αν και εφερε τιλ και αλλους παιχτες. το μονο αρνητικο ειναι η αυτοπεποιθηση του νεοφωτιστου. η ρεν απο την αλλη εχει φτιαξει την ομαδα απο την περσινη σεζον ακομα καλυτερα, στεριωνει στο κεντρο με τον φερε και εχει και ενα δαιμονιο εξτρεμ που ακουει στο ονομα πιτροιπα.. ισως μας βγει, στο 2.45 το διπλο

  16. #76
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ωραίος!!! Πολύ καλός!!! 2 στα 3!!!

    Σίγουρα κάτι θα παίξω μεσοβδόμαδα, να βγει κανα χαρτζηλικάκι για τον 15αυγουστο.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #77
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    απλα δεν αρκει το 2 στα 3...ξερω καλα πηγε αλλα μερα χωρις κερδος ειναι χαμενη μερα... δυστυχως μας τα χαλασε η νορκεπινγκ

    κερδιζε 3-1 και μετα λες και επαιζαν ποδοσφαιρακι, τους το εκαναν 5-4...αυτα εχει η μπαλα.

  18. #78
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Έχω ξαναγράψει ότι αυτά δείχνουν την αξία του συστήματος. Βέβαια θέλει κάπως μεγάλες αποδόσει για να παίξεις ένα σύστημα 2-3 που να αξίζει να του βάλεις 6 ευρώ και πάνω...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #79
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ριχνει πολυ το κερδος το συστημα ρε φιλε... ή πρεπει να εχεις τεραστιες αποδοσεις που συνεπαγονται με δυσκολα ματς, ή πρεπει να εχεις μεγαλα ανοιγματα, που πανω απο 5 ευρω δεν βαζω...αρα θα μεινω στο κλασικο κουπονι για την ωρα...

  20. #80
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ναι, έτσι είναι. Γι' αυτό θέλει να κυνηγήσεις κάποια έκπληξη και να παίξεις μεγάλο ποσό.

    Και σήμερα εγώ είδα κάποια σημεία, αλλά απλά θα τα παρακολουθήσω, δε θα τα παίξω γιατί προτιμώ να δώσω τη μπάνκα μου σε κάτι καλύτερο μεσοβδόμαδα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  21. #81
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    απο οτι βλεπω θα εχουμε εθνικες μεσοβδομαδα, που μαλλον θα παω πασο διοτι ειναι δυσκολη αυτη η αρχη της σεζον. ειμαι λιγο πιεσμενος, πρεπει να βγαλουμε τα εξοδα μας,χεχεχε
    με βλεπω να παω ισως παρασκευη αλλα σιγουρα σ/κ!

  22. #82
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    im back απο διακοπες και καιρος να δουμε κανενα κουπονακι!mazda6 ειδες το ΑΠΟΕΛ????χασαμε ενα καλο διπλο ρε γμτ που θα πονταρα σιγουρα!οσο γιαυτο που ειπε ο neos cy για κουπονι 2-3 καλο ειναι να παιζεις μαζι και 2-3 φαβορι εκτος επιλογων για αποσβεση των γραμμων που νομιζω ειναι 4 στο 2 απο 3 ή να παιζεις το διπλασιο των γραμμων που θα ειναι περιπου 8 euro.anw θα τα πουμε μαζι με τα κουπονια που θα βλεπουμε κατα τη διαρκεια του χρονου!ατε και καλα κερδη
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  23. #83
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    πωπω δεν ξερω για στοιχημα αλλα χθες εγω ειδα ονειρο οτι κερδισα 4 εκατομμυρια ευρω και θυμαμαι μονο το 1 νουμερο ρε γαμωτο

  24. #84
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    πωπω δεν ξερω για στοιχημα αλλα χθες εγω ειδα ονειρο οτι κερδισα 4 εκατομμυρια ευρω και θυμαμαι μονο το 1 νουμερο ρε γαμωτο
    Για τη περίπτωσή σου λοιπόν υπάρχει η ρουλέτα...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  25. #85
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Για τη περίπτωσή σου λοιπόν υπάρχει η ρουλέτα...
    Οχι ρε γαμωτο την ειχα ξεχασει , ειμαι 21 ομως οποτε δν μπαινω ακομα καζινο, δν το πιστευω, ετσι χανονται τα λεφτααα πατριωωτη

  26. #86
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    επιστροφη σημερα στα πονταρισματα και πιστευω υπαρχει κατι πολυ καλο για να δουμε αν θα παρουμε κανενα ευρω.

    αρχιζω με τα εξης ματς, ετσι χαλαρα για το τι θα ακολουθησει αυριο.

    μπαστια-λε μαν 1

    ισως απο τους πιο δυνατους ασσους της ημερας.η μπαστια ανανεωμενη και με ενισχυση με τον μαουλιντα θα παει για το 3 στα 3 σημερα απεναντι στην λε μαν που αρχισε ασχημα. στο 1,80

    σενταν-κλερμον 1

    δυνατο φαβορι η σενταν αφου αρχισε και αυτη φορτσατα, ισως να δουμε μια ευρεια νικη, χωρις να βαζω το χερι στη φωτια. στο 1.65 ο ασσος

    τουρ-σατορου 1

    οπως και την προηγουμενη εβδομαδα και αυτη κραταμε τα σημεια τυχαια τα ιδια. και εδω ασσος με την τουρ να εχει πολλες πιθανοτητες για την νικη, αλλα με μια υποψια οτι κατι θα μας χαλασει τον ασσο εδω που μας τον δινει 1.80

    βγηκαν αποδοσεις γυρω στα 5.5, με 3.5 ευρω πονταρισμα αναμενω ταμειο τελος της ημερας, που στην τελικη ειναι χαλαρη μερα με 3 ασσους και πολλες πιθανοτητες επιβεβαιωσης. καλη μας τυχη λοιπον!

  27. #87
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ωραίος φίλε!!! Δε ξέρω και το μικρό σου όνομα... τέσπα...

    Εγώ δεν μελέτησα ακόμη. Ότι βγάλω όμως θα το γράψω. Δε θα παίξω πολλά όμως. 2,10 και πολλά μου είναι. Πάντως το δελτίο στοιχηματισμού του Σαββάτου είναι τεράστιο!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #88
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    καλα στην τελικη αλλα νταλλα το στοιχημα... μονο η μπαστια εκατσε που ημουν 100%... αλλα και οι αλλες αδικαιολογητες ρε φιλε...δεν πειραζει, για να δουμε πως θα βγαλουμε τα εξοδα μας!! να παιξουμε κανενα προπο και να περιμενουμε..χαχαχα


    εννοειται σαββατο και καθε σαββατο θα παιζουμε, αλλες φορες 2 ευρω, αλλες φορες αν ευνοει και η τυχη να παιζουμε μεχρι και 5..αρκει να εχει καλες επιλογες..και εμενα αν με ρωτας η γερμανια εχει κατι ωραια και θα ριξω κατι ψιλα..αγγλια φοβαμαι αλλα την μελετω αρκετα, ισως να ρισκαρω.. Σαββα με λενε ρε φιλε, εσενα?

  29. #89
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Σταύρος φίλε!!! Εγώ μελέτησα και αύριο θα γράψω τις προβλέψεις μου!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  30. #90
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    λοιπον, μελετησαμε και βγαλαμε 2 μπετακια σημερα, ελπιζοντας οτι θα παρουμε κατι ψιλα.

    το πιο δυνατο στοιχημα σημερα ειναι κουπονι 4 ομαδων.

    ντονκαστερ-γουεστ χαμ 2

    η γουεστ χαμ ατυχη την περασμενη βδομαδα εχασε αλλα σημερα αν θελει να ανεβει θα πρεπει να ανακαμψει. εχει πολυ καλη ομαδα, κοουλ,νολαν,παρκερ,νομπλ,πικιον και πολλοι αλλοι που θα συμβαλουν φετος. προσθετοντας σε αυτο η ντονκαστερ μετρα πολλες απουσιες με μεγαλυτερη του μοναδικου της σκορερ του σαρπ. για μενα μονοπωλιο το διπλο στο 1.85 για μενα θεωρειται ευκαιρια

    βολφσμπουργκ-μπαγερν μοναχου 2

    η μπαγερν εχασε την προηγουμενη βδομαδα και επεσε θυμα εκπληξης. για μενα μια μπαγερν καλη μπορει να κερδισει την βολφσμπουργκ αν και κερδισε 3-0 την περασμενη βδομαδα. στο 1.80 το διπλο

    χοφφενχαιμ-ντορτμουντ 2

    στο 1.65 το διπλο, δεν χρειαζεται αναλυση, μια ντορτμουντ που θα αμυνθει του τιτλου της και αποδειξε οτι μπορει και φετος

    πσβ αιντχοβεν-βααλβαικ 1

    ανετα η πσβ σημερα θα κερδισει την νεοφοτιστη, στο 1.10 ο ασσος

    το κουπονι 4 ευρω, ας ελπισουμε οτι θα κατσει


    στο αγγλικο κουπονι τωρα, για το καλο της σεζον ειπα να ριξω κατι ψιλα

    γουιγκαν-νοριτς Χ2

    η νοριτς για μενα πολυ ανωτερη απο αυτο που την παρουσιαζουν. η γουιγκαν πεσμενη αναμενει μονο στον ρονταλεγκα. στο 1.55 το double chance

    νιουκαστλ-αρσεναλ 1Χ

    πολυ αποδυναμωμενη η αρσεναλ, μαλλον φευγει και νασρι και φαμπρεγκας συν τους αλλους που εφυγαν. και η νιουκαστλ εχασε παιχτες αλλα εχει την εδρα σημερα συν την πρεμιερα σημερα, ας περιμενουμε οτι θα ερθει. στο 1.60 αυτο.

    λεστερ-ρεντιγκ 1

    η λεστερ πιο δυνατη απο περσι ικανη να κερδισει τον καθενα. η ρεντιγκ εφτασε το μαξιμουμ περσι, εφυγε και ο ηγετης λονγκ, μαλλον θα αναμενω τον ασσο. στο 1.75

    ΚΠΡ-μπολτον Χ

    δυο κλειστες ομαδες, η κπρ θα θελει να παρει κατι απο την πρεμιερα ως νεοφωτιστη, απεναντι στην μπολτον. στο 3.20 η ισοπαλια.

    καλη τυχη


 
Page 3 of 35 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Chocolate Brownies η αλλιως κεικ σοκολατας!
    By Steroid in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 2
    Last Post: 01-11-11, 17:02
  2. Stretching ή αλλιώς διατάσεις
    By nick in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 25
    Last Post: 28-01-11, 00:52
  3. Ραντεβού σε ένα χρόνο
    By REA in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 13
    Last Post: 03-07-09, 19:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •