Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 35 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1026
  1. #91
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Γιατί ρε Σάββα ενώ παίζεις καλές αποδόσεις μου το χαλάς με το 1,10... δεν αξίζουν τέτοιες αποδόσεις ούτε για πλάκα.

    Γενικά από όσα έδωσες δε συμφωνώ μόνο με τη Μπάγερν, που όμως κέρδισε τελικά 0-1.

    Τώρα πάμε στα δικά μου...

    327: Νιούκαστλ - Άρσεναλ, 1 στο 3,50.
    377: Σαν Χοσέ - Κολοράντο, 2 στο 2,45.
    386: Λίνγκμπι - Χόρσενς, 2 στο 2,00.
    431: Ρεάλ Μαδρίτης - Μπαρτσελόνα, 2 στο 2,60.

    Για τη Νιούκαστλ θα πω μόνο ότι η Άρσεναλ θα έπαιζε χωρίς Νασρί και Φάμπρεγκας. Βέβαια για να τους αφήσει έξω η αλεπού ο Βενγκέρ κάτι ξέρει, αλλά χωρίς αυτές τις μονάδες και με την Νιούκαστλ πάντα μαχητική εντός έδρας, παίζω άσο με τέτοια απόδοση.

    Χόρσενς δε λέω κάτι, απλά απέναντι σε μια ομάδα που απλά παίζει για τη παραμονή, πιστεύω ότι θα έχει το διπλό.

    Από την άλλη το Κολοράντο κρατήθηκε ψηλά στη βαθμολογία του ομίλου του και παίζει απέναντι σε μια αδύναμη αμερικανική ομάδα και θεωρώ ότι εύκολα ή δύσκολα θα πάρει το διπλό.

    Τέλος απλά εκ παραδόσεως και εκ πεποιθήσεως στηρίζω Μπάρτσα που έτσι κι αλλιώς δύσκολα φέτος θα τη ξαναβρούμε στο 2,60.

    Αποδίδει 44 και με 2,10 ευρώ βγάζω όσα παίρνω την αβδομάδα από τη δουλειά...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  2. #92
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    καλα ρε φιλε τωρα, απλα για να ερθουμε στα κερδη που θελαμε, απλα θεμα χρονου ειναι να ριξει 5 η psv. τωρα για τα αλλα απλα ατυχος σημερα. ετυχε η ντορτμουντ να χασει και να μου χαλασει την τετραδα... τωρα στο αγγλικο κουπονι το Χ δεν ειχε καμια επαφη αφου μετα το ημιχρονο ανοιξε το παιχνιδι. τεσπα καλη τυχη φιλε, ας ελπισουμε να ριξει κανενα γκολ η νιουκαστλ

  3. #93
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Άλλα 6 λεπτά ματς και με κόκκινη η Άρσεναλ... θα πάει Χ πολύ φοβάμαι...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  4. #94
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    να αλλαξουμε αμεσα την εθνικοτητα μας σε κουβανοι!!;p

  5. #95
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Cool Σάββα, δε πειράζει... μικρό το κακό!!! Όταν στην πρεμιέρα της Premier League σπας το αποτέλεσμα της Arsenal, δείχνεις πως το 'χεις μελετήσει και βαδίζεις σε σωστό δρόμο.

    Το στοίχημα θέλει και διάβασμα, αλλά και σωστή διαίσθηση. Ο καλός παίκτης έχει συνολικά ποσοστά καλά. Όσοι έχουν γύρω στο 70% είναι καλοί. Με πάνω από 75% οι άριστοι!!! Επίσης ο καλός παίκτης βγάζει ένα, αλλά καλό ταμείο μια στις τόσες.. οι παίκτες που λένε ότι κερδίζουν κάθε Σ/Κ έχουν παίξει 7-8 δελτία τουρλού τουρλού κι ότι κάτσει... δηλαδή ουσιαστικό και πραγματικό κέρδος, 1-2 ευρώ από το συνολικό ποσό που έχουν ποντάρει...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  6. #96
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    σιγουρα σιγα σιγα αλλα εχω να κτυπησω ποσο απο τον μαρτη... νομιζω και τον απριλη πηρα κατι ψιλα γυρω στα 60 με σουηδιες... απλα αργουμε να παρουμε μπρος.. και τωρα αρχισα να παιζω τοσο ευκολα κουπονια.. που να με δεις στις δοξες μου, επαιζα 4 ομαδες, ολες αυστηρως πανω απο 2 ευρω αποδοση

    σιγα σιγα και υπομονη, αυριο διατηρουμε αποχη και απο βδομαδας...θα δουμε αναλογως το προγραμμα

  7. #97
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καλημέρα σε όλους!!!

    Σάββα ήξερα ένα τύπο που έπαιζε 4 Χ μέσα στο Σαββατοκύριακο, κι όπως καταλαβαίνεις οι αποδόσεις ήταν πάνω από 3,20...

    Στα δικά μου τώρα σημεία, βλέπω ότι πέρασε το διπλό του Κολοράντο. Ας δούμε τώρα τη Χόρσενς που τη πιστεύω ότι θα πάει καλά. Έκανε τη γκέλα της, οπότε υπάρχουν δύο δρόμοι: ή θα συνεχίσει τις αναποδιές ή θα τα μπει στον ίσιο δρόμο. Στη δεύτερη περίπτωση θα παίζεται από τους μπουκ πιο ψηλά σε αποδόσεις οπότε θα συμφέρει να κυνηγάς την επάνοδό της.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  8. #98
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    εμας παντως το πρακτωριο της γειτονιας κλειστο ειναι.... τωρα δεν ξερω απο αλλες εταιριες.

    πιο πρακτικο θα ηταν να κανω καμια καρτα διαδικτυου, να μην βασανιζομαι..χεχεχε

  9. #99
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε δάγκωνα τη γλώσσα μου;! Γκέλαρε η Χόρσενς!!! Για τη τιμή των όπλων περιμένουμε τη Μπαρτσελόνα για το βράδυ!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #100
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    arsenal 1.40 κοπεχαγη 1.55 σεφιλτ γιουν. 1.55 γιορκ 1.40 λουτον 1.40.αποδοση 6.60.αργησα αλλα εδωσα το κουπονι...ατε και καλα μας κερδη
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  11. #101
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Λεώ έπιασες τη τριάδα!!!

    Εγώ παιδιά έχω μερικές προβλέψεις, όπως πχ. το Χ που μπορεί να φέρει η Μάλμε, ή να σπάσει τον άσο της Σταντάρ Λιέγης η Χέλσιμποργκ. Αλλά επειδή μιλάμε για μικρές ομάδες και διαφορετικά στυλ ποδοσφαίρου, μάλλον πως δε θα παίξω κάτι. Αν παίξω, θα το γράψω πάντως...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #102
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    μονο σκεψεις θα μοιραστω και γω μαζι σας παιδια σημερα... χθες το εχασα απο κοπεγχαγη και χαλ σιτι..

    σημερα το αποελ το βλεπω να παιρνει το χ στη πολωνια που θα το βολεψει.
    η μπαρτσα μαλλον εχει την ρεαλ και θα παρει τον ασσο και το τροπαιο
    δεν νομιζω η μαλμε να σταθει εμποδιο στην δυναμο
    ευκολα και η μπαγερν αποψε
    χαιφα με γκενκ εγω πιστευω θα τελειωσει ισοπαλια
    οντενσε βιλλιαρεαλ, αν ενας παο που δεν ακουμπησε παραλιγο να κερδισει αυτη την ομαδα, η βιλλαρεαλ την εχει ανετα

    απο τσιαμπιονσιπ δεν θα ασχοληθω αφου απεδειξε για αλλη μια φορα ψες οτι ειναι μια πονεμενη ιστορια... ισως αν βρω ορεξη να παω να παιξω καποια απο τα πιο πανω

  13. #103
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μεγάλη αλήθεια αυτό που λες για την Τσάμπιονσιπ. Γι' αυτό είχα γράψει πως θέλει τουλάχιστον 5-6 αγωνιστικές για να καταλάβεις τι παίζει και ποιές ομάδες ξεχωρίζουν και αξίζει να ποντάρεις τα λεφτά σου.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  14. #104
    Advanced Bodybuilder
    Join Date
    22-12-09
    Location
    .
    Posts
    1,155

    Default

    dynamo zagreb 1
    wisla 1
    real 2 αυτα θα παιξω σημερα!!
    no one other else can impress me!! RON IS BIG!! I WANT RONNIES SIZE!!

  15. #105
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Μεγάλη αλήθεια αυτό που λες για την Τσάμπιονσιπ. Γι' αυτό είχα γράψει πως θέλει τουλάχιστον 5-6 αγωνιστικές για να καταλάβεις τι παίζει και ποιές ομάδες ξεχωρίζουν και αξίζει να ποντάρεις τα λεφτά σου.
    ρε Σταυρο αφου δεν ξερουμε τι γινεται πλεον... για την μια την οποια μου αρεσει και θα συνεχισω να πονταρω ειναι η Σαουθαμπτον που εχει και τεραστια ιστορια, αν και οι παιχτες της δεν ειναι γνωστοι, ωστοσο παιζει μπαλα και εχει ηδη 3 στα 3

    απο τα αλλα, η φιλοσοφια του ψεσινου διπλου της χαλ σιτι, ηταν το οτι η λιντς ηταν αποδεκατισμενη ψες και δεν εκμεταλλευοταν την εδρα της. αντιθετως και η χαλ δεν ειχε και ομαδα μπουρδελο που λεμε, κι ομως πηγε και εχασε 4-1!!

    κρισταλ παλας, ολοι λεγανε οτι πεφτει φετος δεν παει αλλο κτλ. κι ομως 2 αγωνιστικες εκανε 1 νικη, και στην τριτη αγωνιστικη ειπα να της δωσω μια ευκαιρια. συγκεκριμενα επαιζε εντος την αποδεκατισμενη κοβεντρι που μετρα πανω απο 5 βασικες απουσιες. εβλεπα ψες εχανε στα τελευταια λεπτα 0-1.. ε μετα λες ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!

    μου αρεσει πολυ να κοντραρω ντονκαστερ αν και ψες την φοβηθηκα γιατι παραλιγο να κανει την ζημια το σαββατο.. κι ομως παλι εχασε ψες 0-1 αν δεν κανω λαθος απο την νοτιχαμ που στα χειροτερα της μπορει να χασει εκτος και απο μπυραριες. την νοτιχαμ επισης λατρευω να την εμπιστευομαι στα εντος οπως και την μιλλγουολ αν και καποιες φορες κανουν την ζημια.

    γουεστ χαμ και καρντιφ για μενα τα απολυτα φαβορι για ανοδο αλλα και παλι δυσκολευομαι να τις εμπιστευτω...η μονη λυση που λες και εσυ ειναι η υπομονη..αλλα οι αγωνιστικες τρεχουν και καπου φαινονται τα ματς οτι ειναι ευκαιριες που δεν θελουμε να χασουμε, κι ομως παντα στο τελος καποια το χαλα.

  16. #106
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Σάββα αν θες σου προτείνω κάτι: να γράψεις μια ανάλυση για την Τσάμπιονσιπ και την Premier. Έτσι για να πάρουμε κι εμείς οι υπόλοιποι μια καλύτερη εικόνα. Προσωπικά είχα μια τρέλα με την QPR. Από το 2003 περίμενα πως και πως να ανέβει. Με έχει στείλει άπειρες φορές κουβά...

    Πάντως ας έχουμε λίγο υπομονή. Σε λίγες εβδομάδες μπαίνει στο παιχνίδι Ισπανία, Β Ισπανίας, Ιταλία, Β Ιταλίας κι έτσι θα έχουμε πάαααρα πολλές επιλογές στο τι να ποντάρουμε.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  17. #107
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    αν θες να αρχισω την αναλυση φιλε μου δεν θα ξερω απο που να αρχισω και απο που να τελειωσω..αυτη την βδομαδα μπαινουν στο χορο και τα αλλα πρωταθληματα εκτος και αν αναβληθηκαν, οπως λενε αλλα δεν ξερω τους λογους


    τσιαμπιονσιπ

    προσωπικα για μενα ειναι ο φτωχος συγγενης της πρεμιερ λιγκ, οτι φευγει απο πρεμιερ καταληγει εκει, οτι ανερχομενο αστερι θα δουμε αυριο και μεθαυριο στην μεγαλη λιγκα, το εχουν δει στις αλανες πιστοι οπαδοι των ομαδων της τσαμπιονσιπ. βεβαια αυτο δεν ειναι απολυτο, αφου πολυς δανεισμος πεφτει απο πρεμιερ σε τσαμπιονσιπ αν κατσεις να παρατηρησεις και τις κινησεις τις μεταγραφικες.. καποιες για μενα ειναι κινησεις ματ, τις οποιες ο καθε μπετακιας πρεπει να λαμβανει υποψην.

    ναι μεν ειναι δευτερη κατηγορια, αλλα κατα την γνωμη μου ειναι πολυ ανωτερη απο πολλες χωρες στον τομεα της οργανωσης. μιλαμε για γεματα γηπεδα που μπορει να ξεπερνουν και τους 20 χιλιαδες οπαδους εβδομαδιαιως και δεν μιλαω για ντερμπι. βεβαια ξερουμε την τρελα των αγγλων με το ποδοσφαιρο.


    τωρα με ρωτησες για την ΚΠΡ βασικα, ενα πραγμα παρατηρησαμε απο αυτη την περσινη σεζον, που μας εστελνε απειρες φορες σε κουβα. οποτε την βαζαμε να κερδισει, καποτε την κοντραρα προσωπικα, κυριως στον δευτερο γυρο, δεν ελεγε να χασει βαθμο. ολα της τα παιχνιδια τελειωναν στην ισοπαλια...βεβαια ηταν και κατι ωραιες στιγμες που εβαζα το Χ και εβλεπα να κερδιζει, κατι που ειναι εκνευριστικο καποιες φορες.


    τα φετινα φαβορι για ανοδο βεβαια ειναι η γουεστ χαμ, η καρντιφ και η λεστερ... καποιοι λενε και την ιπσουιτς, αλλα μην εκπλαγεις να δεις καμια σαουθαμπτον να μπαινει σφηνα.

    βεβαια αυτα που θα σου πω τωρα δεν ειναι σταθερα και παντα οταν βαζω το χερι στην φωτια παω κουβα αλλα εχω να σου πω κατι στα σιγουρα

    φετος ομαδες εδρας θα ειναι για μενα η κρισταλ παλας, γουεστ χαμ, μιλλγουολ, αντε και καμια μπριστολ αν θελει να σωθει, βεβαια ποιος μπορει να βγαλει απο αυτη την λιστα την πορτςμουθ και την νοτιχαμ( η νοτιχαμ μεχρι και τις τελευταιες αγωνιστικες παρεμενε η μονη αηττητη εντος)

    ομαδες που δεν ακουμπανε εντος και εκτος δεν ξερεις απο που σου ηρθαν ειναι... βεβαια σε αυτη την κατηγορια δεν μπορω να εξαιρεσω την σκανθορπ που επεσε φετος στην λιγκ 1 αγου εκτος ειτε κερδιζε ειτε εχανε. προσθεσε στην λιστα αυτη την γουοτφορντ που ισως παιξει φετος καλα, ισως η ντερμπι καουντι που περσι εδειξε οτι το χει και το συνεχιζει φετος... προσθεσε και την μπραιτον που την αγαπω πολυ μεχρι περσι που σε καθε κουπονι για 3η κατηγορια ηταν μεσα.. βεβαια τωρα τα πραματα αλλαξαν αφου ανεβηκε κι ομως ειναι μεγαλη η εκπληξη να κερδιζει στο σπιτι της καρντιφ.

    ομαδες του πανω απο 2.5 γκολ μια ειναι και ειναι σιγουρα εβδομαδιαιως...η πιτερμπορο, η πιο ακομπλεξαριστη ομαδα για μενα, δεν εχει τακτικες κατεβαινει για το γκολ και δεν ενδιαφερεται για αμυνα, η ισχυρη πλειοψηφια της τελειωνουν πανω απο 2 γκολ.

    ομαδες για κατω απο 2.5 γκολ, δεν υπαρχουν και ειναι νομος για την αγγλια προσωπικα.... καποιος πρεπει να ειναι μαγος για να προβλεψει πως θα εξελιχθει ενα παιχνιδι της τσαμπιονσιπ, εκτος βεβαια απο την ΚΠΡ που πολλα παιχνιδια της περσι ηταν κατο απο 2 γκολ.

    εν τω μεταξυ κοιταξα τωρα τα σκορ και η κρισταλ παλας κερδισε ψες 2-1 με 2 γκολ στο 90'. τελικα η εδρα μιλα!

  18. #108
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ευχαριστούμε πολύ Σάββα!!!

    Δε σου κρύβω ότι έχω μια εμπιστοσύνη στην Γουέστ Χαμ και θα κοιτάζω να τη στηρίζω όποτε μπορώ. Όπως επίσης και την Νότιγχαμ, καθώς θυμάμαι αυτό που είπες για πέρυσι.

    Να σας πω ότι εγώ δεν έπαιξα τελικά. Έδωσα 4 σημεία και ένας φίλος μου τα έπαιξε σε ένα ξερό δελτίο. Δε τα λέω για να μην τον γκαντεμιάσω όπως είπε, αλλά προς το παρόν έχουν κάτσει τα 2. Για την εξέλιξη θα σας πω αύριο.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  19. #109
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ΡΟΜΑ, ΣΕΛΤΙΚ, ΦΟΥΛΑΜ, ΣΑΛΚΕ, ΠΑΟΚ. αποδοση 8:1. αυτα βλεπω για σημερα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  20. #110
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Αλλάζω τη Φούλαμ με τη Κλαμπ Μπρίζ και πάω να το παίξω όπως είναι!!! Έστω 90 λεπτά!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  21. #111
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    καλη τυχη φιλε και ελπιζω να μην σε πηρα στο λαιμο μου!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #112
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    εγω παντως σημερα δεν χανω το προγραμμα.... ενα τετοιο προγραμμα σηκωνει ενα μικρο τουλαχιστον κουπονι... ισως να επανελθω αργοτερα

  23. #113
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    καλη τυχη φιλε και ελπιζω να μην σε πηρα στο λαιμο μου!!!!
    Όχι Λεώ δε με πήρες στο λαιμό σου. Είναι κάποια λογικά αποτελέσματα, που εγώ τους έβαλα ρίσκο με την Κλαμπ Μπρίζ. Αλλά έτσι κι αλλιώς είναι μαθηματικά βέβαιο ότι θα βγει μια γκέλα μεγάλης ομάδας.

    Quote Originally Posted by neos_cy View Post
    εγω παντως σημερα δεν χανω το προγραμμα.... ενα τετοιο προγραμμα σηκωνει ενα μικρο τουλαχιστον κουπονι... ισως να επανελθω αργοτερα
    Σάββα παίξε ρε τα ίδια μπας και μας πάει γούρι!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  24. #114
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    προσπαθώ απλά να ρεφάρω με κάποια φαβορί αν και δεν μου μ αρέσει να ποντάρω σε ομάδες με χαμηλές τιμές...είναι όμως ματς για Ευρώπη και μονό εδώ εμπιστεύομαι τις χαμηλές τιμές που δίνουν τα πρακτορεία
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  25. #115
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ασε εγω σημερα παιζω ht-ft 1-1 και 2-2 παρι και λατσιο.,..τα αλλα τα βρισκω

  26. #116
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    μια τετραδα που πιο στανταρ της δεν εχει, αν την χασω και αυτη δεν ξερω τι θα κανω!!;p

    αουστρια-γκαζ μεταν 1 στο 1.65 ο ασσος

    λατσιο-ραμποτσισκι 1-1 στο 1.35

    διφερνταζ-πσγ more στο 1.30

    και σελτικ στο 1.40

  27. #117
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Βλέπω live στο γυμναστήριο (εντάξει, λίγο πριν σχολάσω είμαι!!!) το Ελσίνκι - Σάλκε... έχασε κάτι ευκαιρίες στο 11ο λεπτό η Σάλκε, από τα άχαστα.

    Και τώρα πήγε κι έφαγε μια γκολάρα μεν, κωλοφαρδία δε... α να χαθείτε ζώα!!! Στείλτε μας ένα ταμείο!!! :@ :@ :@
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #118
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    αυτη η γκαντεμια που με κυνηγαει δεν λεει να σταματησει ποτε ρε γμτ!!!

    ελεος δηλαδη, βλεπω να παιρνω το more της παρι στο 90 και ελεγα οτι ισως κατι να αλλαξε με την γρουσουζα τν τυχη μου!!! μακραν το πιο ευκολο στοιχημα που εχω παιξει εδω και 2 χρονια ρε γμτ, και να χανω την σελτικ, ειναι εκει που κανεις μηνα να ξαναπατησεις.........

  29. #119
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    έλεος!!!!!!!! Σάββα δεν είναι μόνο εσένα που κυνηγά η γκαντεμιά τελικά!!!!!!!!!! εδώ σαλκε και ρωμα έχασαν μεγαλοπρεπως!!!!! να φανταστείς το αποελ πήγε και άλωσε την Μπρατισλάβα και η ρωμα ψες έχασε από αυτό το χωριό!!!! τι να πω ρε γμτ...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  30. #120
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Έεεεεεεεεεεεεεεετσι!!! Παιάαανες μου!!! Όλοι κουβά!!! Κάτι ήξερα που ονόμασα το topic "ραντεβού στο κουβά"...

    Χαλαρά παιδιά με ηρεμία τώρα να βγάλουμε ματς για το Σ/Κ. Προσωπικά θα κοιτάξω να βγάλω ένα δελτίο για το Σάββατο, ένα για τη Κυριακή κι ίσως ένα με εκπλήξεις 3 σημείων. Τη μπάνκα μου των 5 ευρώ δε πρόκειτε να τη περάσω. Απλά θέλω να πάω λίγο κόντρα στη γκαντεμιά.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 4 of 35 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Chocolate Brownies η αλλιως κεικ σοκολατας!
    By Steroid in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 2
    Last Post: 01-11-11, 18:02
  2. Stretching ή αλλιώς διατάσεις
    By nick in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 25
    Last Post: 28-01-11, 01:52
  3. Ραντεβού σε ένα χρόνο
    By REA in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 13
    Last Post: 03-07-09, 20:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •