Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 35 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 151 to 180 of 1026
  1. #151
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    καλά ρε Σάββα πες μου για να καταλάβω γιατί θα έδινες 2.40 του ΑΠΟΕΛ??? στην Πολώνια αν ειδές το παιχνίδι το ΑΠΟΕΛ είχε σε όλη τη διάρκεια του αγώνα την κατοχή υπέρ του με τις ευκαιρίες να είναι 11 - 9 για την Βισλα.θεωρω πως αν αυτή η ομάδα στην έδρα της δεν κατάφερε να επιβληθεί του ΑΠΟΕΛ πως θα το πράξει εδώ από την στιγμή που ομάδες οπως ATHL. MADRID, PORTO, CHELSEA, PARTIZAN, KOPENHAGEN δεν τα κατάφεραν??? Θεωρώ το ΑΠΟΕΛ καλύτερη ομάδα και πολύ λογική η τιμή (1.75) αλλά είναι αγώνας ντοκ - άουτ και αν δεχθεί τέρμα θέλει 3 μετά οπότε θα ανοίξει πολύ το παιχνίδι...έτσι για ενημέρωση μέχρι στιγμής τα εισιτήρια είναι πέραν των 20000 και καταλαβένετε πως θα παίξει και αυτό τη σημασία του...από πλευράς Βίσλα ο Μαλεσιί έχει κάποιο αιμάτωμα και η συμμετοχή του είναι αμφιβολη.απο πλευράς ΑΠΟΕΛ Σολαρι και Ατόρνο είναι εκτός αποστολής λόγω τραυματισμών...θεωρώ πως το ΑΠΟΕΛ θα έχει την κατοχή γιατί έτσι είναι το στυλ του με πολλούς παίχτες τεχνίτες (Μαρσινιο,Πιντο,Τρικοφσκι,Μαντουκα,Αλμειδα) και η Βισλα θα παίζει με αντεπιθέσεις που είναι και το δυνατό της στοιχειο.στα αρνητικά της Βίσλα είναι η αμυντική της γραμμής που δεν εμπνέει καμιά εμπιστοσύνη όπως είδαμε το 1 παιχνίδι...το θεωρώ παιχνίδι επικίνδυνο και κατά την γνώμη μου δεν θα ανοιχτούν οι 2 ομάδες αλλά σε περίπτωση τέρματος της Βίσλα αναγκαστικά το παιχνίδι θα θυμίζει τένις αφού το ΑΠΟΕΛ θα χρειάζεται 3 τέρματα...νομίζω καλυτέρα να μείνουμε μακριά από αυτό το παιχνίδι αν και κατά την γνώμη μου το ΑΠΟΕΛ εύκολα δύσκολα θα κερδίσει
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  2. #152
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κι εγώ το ίδιο νομίζω... εύκολα δύσκολα θα κερδίσει το ΑΠΟΕΛ, αλλά αυτό δε σημαίνει ότι θα πάρει και τη πρόκριση.

    Γενικά θέλει ψάξιμο το δελτίο. ΒΡήκα κάποια σημεία που θα μπορούσαμε να στηριχτούμε, αλλά θέλω να διαβάσω λίγο και να αξιολογήσω τις αποδόσεις πριν καταλήξω σε σημεία.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  3. #153
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ε φιλε οκ λεεις μου οτι το αποελ ταχα κρατησε ομαδες μακρια και δεν το κερδισαν 2-3 χρονια πριν... το χτες με το σημερα σχεδον ουδεμια σχεση εχουν


    ΣΙΓΟΥΡΑ ο κοσμος του αποελ θα δωσει ωθηση, αλλα σιγα το πραμα, αυτο για μενα δεν ειναι γνωμονας, σιγουρα το 1-0 της βισλα ριχνει την τιμη του αποελ αλλα γιατι???
    ΠΕΡΣΙ η χεταφε κερδισε στην ισπανια 1-0 και ηρθε στην κυπρο, και το αποελ το πηραμε σε τιμη 2.60 με τις ιδιες συνθηκες... και μια χαρα ομαδα εχει η βισλα, δεν ειναι τυχαιο οτι κερδισε, απλα το παιχνιδι ειναι πολυ μοιρασμενο, ειναι απολυτο 50-50, οχι δεν δικαιολογειται η τιμη του αποελ... και μαλλον ευχαριστω δεν θα παρω

    προτιμω να παιξω καρλινκ καπ εκπληξεις και να τις χασω, αλλα να ξερω οτι αξιζαν τον κοπο, οχι να παιξω το αποελ 1.70... δαμε παιζει το αποελ την ομονοια και δια τον παραπανω απο 2 ευρω... δηλαδη ποιον περιπεζουν οι μπουκκηδες??

  4. #154
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε νομίζω να το παίξω, αλλά πάμε...

    100: Κρίσταλ Πάλας - Κρόουλι, Over στο 1,80.
    107: Άστον Βίλα - Χέρεφορντ, 1 στο 1,40.
    110: ΚΠΡ - Ρότσντέιλ, 1 στο 1,40.
    115: Νόργουιτς - Μίλτον Κέινς Ντονς, Over στο 1,60.
    140: Μποταφόγκο - Ατλέτικο Μινέιρο, 1 στο 1,50.

    Απόδοση 8,46. Με 1,80 παίρνεις 15 ευρώ περίπου. Κάτι είναι κι αυτό...

    Η ομάδα της Κρίσταλ Πάλας είναι στα 2,25 γκολ ανα αγώνα μέχρι τώρα. Η Κρόουλι έχοντας καλή επίθεση και παίζοντας κάπως πιο επιθετικά είναι στα 3,25 γκολ ανα αγώνα. Άρα θεωρώ λογικό να κυνηγήσουμε το 1,80 καθώς για 'μένα και ο άσος και το διπλό είναι ανοιχτά αποτελέσματα, το ένα ως έκπληξη, το άλλο ως το "λογικό μα δύσκολο" που εκφράζει η διαφορά των κατηγοριών τους.

    Χέρεφορντ στη Λιγκ 2, Άστον Βίλα ομάδα ιστορική, Πρέμιερ Λιγκ. Ε αμα βγει το 4,20 ή το 5,00, να πάνε για πλέξιμο!!!

    Η Ρότσντεϊλ δεν έχει σταυρώσει νίκη ακόμη κι έχει από 2 ήττες και ισοπαλίες. Η QPR έχει ανεβασμένη ψυχολογία μετά την εκτός έδρας νίκη επί της Everton, και θεωρώ πως επειδή το ματς είναι νοκ άουτ, θα πάρει τη νίκη. Μη ξεχνάτε βέβαια πως είναι η αγαπημένη μου ομάδα...

    Η Μίλτον Κέινς Ντονς σκοράρει κατά βούληση στις άμυνες της Λιγκ 1. 3,25 ο μέσος όρος της, όμως η Νόργουιτς είναι στο 2.00. Δεδομένου λοιπόν ότι ο ρυθμός του παιχνιδιού θα είναι λίγο κυνηγητό μιας και δε θα χαριστεί η Μίλτον, επιλέγω το Over.

    Τέλος τι να πούμε για τη Μποταφόγκο και την Ατλέτικο Μινέιρο... 16 βαθμοί διαφορά στη βαθμολογία τα λένε όλα. Αφήστε δε που έστω και για γούρι θα το κερδίσει πιστεύω...

    Γνωρίζουμε πως έτσι κι αλλιώς θα υπάρχουν εκπλήξεις στο θεσμό. Ας ελπίσουμε να μην είναι από τη ΚΠΡ και την Άστον Βίλα...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  5. #155
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ρε φιλε μα που βρηκες 1.40 την αστον βιλλα?? ολοι την δινουν 1.10 περιπου! αν ειναι ετσι εγω θα ρισκαρα πανω στην ομαδα αυτη

    συνεχιζοντας μαλλον θα παω εναντια στην λογικη και θα κοντραρω την κρισταλ παλας. και η μκ ντονς εχει πιθανοτητες αλλα δεν μου αρεσει να παιζω πολυ με την τυχη μου

    ΚΠΡ για μενα, λιγο δυσκολακι, ασε την αποδοση τωρα, ουτε ο τααραμπτ θα παιξει ουτε ο χελγκουσον μαλλον, δεν ξερουμε γενικα πως θα συμπεριφερθει αλλα ας δουμε καλυτερα και μετα.

    καλη σου τυχη φιλε θα γραψω το βραδυ!

  6. #156
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Στον ΟΠΑΠ Σάββα!!!

    Να τη κοντράρεις τη Πάλλας, αλλά να μπούνε πολλά γκολ!!! Φάε ρε τη γλώσσα σου με τη ΚΠΡ!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  7. #157
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    παραξενο ο οπαπ, η χειροτερη εταιρεια να βαλει τετοια τιμη!! τεσπα, εγω να δαγκωσω την γλωσσα μου αλλα την αληθεια σου λεω, μακαρι να κερδισει βεβαια


    σημερα κανονικα δεν θα επαιζα αλλα δεν ειχα κατι καλυτερο να κανω, παμε στα ματς τα σημερινα!!

    ντονκαστερ-λιντς 2 στο 2.25
    η λιντς ερχεται απο θετικο σερι και εκτος εδρας βγαζει ματια... η ντονκαστερ χαμενη και γεματη απουσιες, η προκριση θα ναι το τελευταιο πραγμα που θα μπορει να κανει..

    ζυριχη-μπαγιερν 2 στο 1.45
    η ζυριχη προερχεται απο ηττα απο την χειροτερη ομαδα του πρωταθληματος, και η μπαγιερν εριξε 5αρα στο αμβουργο... δεν νομιζω αν η μπαγιερν ειναι σοβαρη, οτι θα δυσκολευτει.

    βιλιαρεαλ-οντενσε more στο 1.50
    η βιγιαρεαλ εχει τελεια επιθεση αλλα ατυχη απο την περασμενη βδομαδα. λαβωμενα θηρια σημερα και απο την πρωτη νικη της οντενσε θα θελουν να προκριθουν με εμφατικο σκορ. και η οντενσε ειναι ομαδα που σκοραρει αφου και με τον παο το εκανε πολλες φορες στην ελλαδα.

    σαουθπορτ-γκειτςχετ 2 στο 2.30
    πρωτοπορος η γκειτσχετ στην κονφερενς της αγγλιας ενω η σαουθπορτ προερχεται απο βαρια ηττα.. θα την εμπιστευτω σε τετοια τιμη!

    καλη τυχη,το συγκεκριμενο 2 ευρω

  8. #158
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    απιστευτο, ταμειο και παλι... πρωτη φορα να μου συμβει μεσα σε 4 μερες οι 3 να ναι ταμειο!!! καλα μιλαμε τους εχουμε ανετα τους μπουκκηδες...
    μας εβγαλαν την ψυχη λιντς και γκειτσχεντ που ηταν και οι δυο πισω στο σκορ, ενω η βιγιαρεαλ τελειωσε το ημιχρονο με 0-0!!

    τεσπα να αφησω τα δικα μου τωρα, φιλε Σταυρο δυστυχως ειχα δικαιο για την ΚΠΡ, κριμα παντως... ειδαμε μια μκ ντονς να αλωνει την εδρα της νοριτς με εμφαση με ενα μεγαλοπρεπες 4-0! εγω φοβηθηκα να την βαλω παντως ουτε καν με καλυψη δεν ρισκαρα. η κρισταλ τελικα εκανε την δουλεια της, το μονο που με αποθησε απο την κροουλι ηταν η τιμη της, γιατι ημουν αποφασισμενος να την βαλω... κι ομως αμα σε θελει....

    ταμειο στα 22.50, οχι και ασχημο ταμειο για μια μερα που υποτιθεται δεν θα πηγαινα καθολου και γενικα με πορωσε ο Σταυρος... θα παω και αυριο μιας και πηρα το ταμειο εννοειται αλλο ενα χαμηλο ποσο, δεν θα τους αφησουμε να μας τα παρουν πισω!!!

    τελικα Σταυρο και Σταυρο(λεο) το αποελ θα ταξιδευει στους ομιλους, τελικα μια παραδοχη για μενα οτι ειναι η καλυτερη κυπριακη ομαδα αυτη την στιγμη, αλλα φαινεται με την εισοδο της στους ομιλους και με το χρημα που θα παρει, θα ειναι η καλυτερη για πολυ καιρο.

  9. #159
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Δε ξέρω Σάββα, κάποιος με έχει μουτζώσει... δε γίνεται... είχα βάλει και τη Σουόνσι over, βγήκε κι αυτό και τελικά @@ πήρα πάλι.

    Δεν είμαι σίγουρος για αύριο εγώ. Πάντως ότι παίξεις γράψε το από νωρίς να αξιολογήσουμε τα σημεία.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #160
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    οκ φιλε... εγω πηγαινω κατα τις 4 με παρεα και ξερεις καθομαστε καμια ωρα εκει... κατα τις 6 θα εχω τα σημεια εδω,γιατι δεν ξερω εκ των προτερων που θα καταληξω... αν θες καποιες σκεψεις να συζητησουμε αυριο...

    ετσι προχειρα που βλεπω πριν την μελετη, εχω να πω οτι βλεπω την πιτερμπορο να φερνει αλλο ενα over και την αρσεναλ να μην καλοπερνα στην ιταλια, ισως και εκεινο το παιχνιδι να παει over.. γενικα ομως αυριο ειναι πολυ περιορισμενες οι επιλογες μας, αλλα εμεις ειμαστε για τα δυσκολα, γιατι να μη βγαλουμε κουπονι σε μικρη μερα??? θα βγαλουμε τα σημεια μας και απο εκει και περα θα παιχτει.

  11. #161
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Σαββα - Λεωνιδα με λένε και όχι Σταυρο φίλε...506 εύστοχες πάσες, 22 τελικές με 8,11 με 3 τα κορνερ,23 φαουλς η βισλα 3 το αποελ...ρε αυτό έβλεπαν οι μπουκκιδες και παραξενεύομαι που είσαι από Κύπρο και δεν υπολόγισες την δυναμικότητα του αποελ...φίλε τις ομάδες που ανέφερα τις πιο πάνω τις αντιμετώπισε πριν 2 χρόνια και τώρα το αποελ ήταν ακόμα καλύτερο...φάνηκε φίλε από το πρώτο ματς πως είχε καλύτερη ομάδα από τους Πολωνούς αφού στο σπίτι τους είχε τον έλεγχο...απίστευτο ματς ψες παιδιά...ήμουν γήπεδο και πραγματικά απορούσα αν όντως έβλεπα το αποελ η καμιά μεγάλη ομάδα της Ευρώπης...η Πολωνοί απλά έδιωχναν την μπάλα χωρίς να μπορούν να κανουν συνδυασμένη επίθεση...συμφωνώ Σάββα πως θα είναι η καλύτερη ομάδα για χρονιά μετά από τα όσα θα μαζέψει από ομίλους, τηλεοπτικά, διαφημίσεις και άλλα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  12. #162
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    για σημερα δινω ΑΡΣΕΝΑΛ(θεωρω οτι μετα τα ασχημα παιχνιδια θα ξεσπασει και πληρωνει και πολλα) 2.80, ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ οβερ(θα ειναι ανοιχτο παιχνιδι λιγο του σκορ στο πρωτο ματς και η ΚΟΠΕΓΧΑΓΗ το μονο που εχει να κανει ειναι να ρισκαρει απο την αρχη) 1,65 και τελος βλεπω την ΜΠΕΝΦΙΚΑ που ειναι πολυ ισχυρη στην εδρα της να περνα 1,45. η αποδοση ειναι σχεδον 7 στο 1 και θα του βαλω 4 ευρω
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #163
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    καλα ρε φιλε Λεωνιδα, δεν ειναι λιγες οι φορες οι μπουκκηδες υποτιμουν τις τιμες καποιου αγωνα. για μενα 1.70 ηταν λιγο απο οποια αποψη και να το δεις.. εγω λεω σου παιζει το αποελ την ομονοια και βλεπουμε δυαρια και πανω... και τωρα η βισλα οκ εχει 2-3 καλες μοναδες μεν...

    σημερα θα δουμε τι θα βαλουμε, δεν εχουμε και πολλες επιλογες, αρκει να βαλουμε κατι σιγουρο... ατε παμε με τυχη

  14. #164
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    οκ Σαββα σεβαστη η γνωμη σου φιλε μου...ναι εχεις δικαιο πως σημερα λιγα τα ματσ γιαυτο εβαλα 3 ομαδουλες ετσι για να σπασω την γκαντεμια μου...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  15. #165
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Καλημέρα παιδιά!!!

    Πρώτο σημείο κι εγώ επιλέγω την Άρσεναλ, γιατί δε μπορεί, κάπου θα κάνει ένα αποτέλεσμα καλό. Είναι και η αόδοση, 2,80, οπότε πιστεύω ότι αξίζει. Βέβαια θαρρώ πως έκλεισε ο Νασρί στη Σίτι, αλλά ΟΚ. Θα διαβάσω για άλλα σημεία, αλλά μ' αρέσει ο άσος της Πίτερμπορο και ίσως να το κυνηγήσω από τώρα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  16. #166
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    γεια σας παιδια.... σημερα επελεξα επιλογες με μεγαλη δοση ρισκου μιας και τα φαβορι δεν εμπνεουν εμπιστοσυνη

    πιτερμπορο-μιντλεσμπρο over 3.5 στο 2.05
    νομιζω βρηκα καλη τιμη απλα θα πρεπει να περιμενω 2 ομαδες που σκοραρουν πολυ να παρουν τον δεικτη του γκολ πανω απο 4 γκολ... νομιζω μια καλη επιλογη με δοση ρισκου

    βικτορια πλζεν-κοπεγχαγη over 2.5 στο 1.75
    δυσκολο πολυ το παιχνιδι της κοπεγχαγης οπως καταλαβενετε θελει να σκοραρει 3 γκολ για να προκριθει και απο την αρχη θα ριχτει βαθια για να σκοραρει... η πλζεν θα ειναι σε επιφυλακη και θα χτυπα στις αντεπιθεσεις.. ευκολα δυσκολα ισως να το παρουμε

    εβερτον-σεφιλντ γιουναιτεντ Χ2 στο 2.38
    μεγαλη κοντρα ριχνω εναντια στην εβερτον σημερα με τις λεπιδες της σεφιλντ που εχουν αρχισει πολυ καλα φετος με εξαιρετικη φορμα.. η εβερτον απο την αλλη ψαχνεται και ειμαστε και σε κυπελλο...

    καλη τυχη με τις επιλογες σας !

  17. #167
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Την Πίτερμπορο με τη Μίντλεσμπρο τη βρίσκω στο 2,30 για 4-6 γκολ. 2,00 δίνει το 2-3 γκολ.

    Την Έβερτον λέω πως πιο ασφαλές είναι να τη βάλω Γκολ/Γκολ που δίνει 1,75, ενώ τη Βικτόρια Πλζεν με τη Κοπεγχάγη θα επιλέξω κι εγώ στο over.

    Έχουμε και λέμε λοιπόν:

    156: Βικτόρια Πλζεν - Κοπεγχάγη, Over στο 1,65.
    163: Πίτερμπορο - Μίντλεσμπρο, 4-6 γκολ.
    166: Έβερτον - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Γκολ/Γκολ στο 1,75.

    Απόδοση 6,46. Δε θα το παίξω όμως... απλά έτσι για να υπάρχει...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  18. #168
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    στο 93 η βικτορια πλενζ κανει το 2-1 και μας στελλει ταμειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! η ΑΡΣΕΝΑΛ κερδησε 1-2 και η ΜΠΕΝΦΙΚΑ ευκολα 3-1! το εκανα 5 ευρω και μου εδωσε καπου στα 34!επιτελους σπαει η γκαντεμια!!!!ακομα μια νηκητρια στηλη σε αυτο το thread!ρε παιδια σκεφτεστε να αρχισουμε να χρεωνουμε για τις προβλεψεις μας??? :) :) :)
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  19. #169
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Μπράβο παιδιά!!! Έτσι, θέλω 100% ποσοστά!!! Μπράβο!!!

    Εγώ πάλι 2 στα 3 αν και δεν έριξα δελτίο. Περιμένω αύριο να ρίξω δίχτυα για γκολ/γκολ ή ακόμη και over/under.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  20. #170
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ατε ρε Σταυρο και σου ευχομαι να πεταξεις τον κουβα και συ αυριο!!!!θα δωσουμε σημεια το πρωι αλλα θα απεχω απο δελτια αυριο λογο εξοδων για κυνηγι την κυριακη...!!!!ατε και καλη σας τυχη!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  21. #171
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    ετσι ειναι παιδια, την μια μερα παιρνουμε ολες τις ομαδες και παμε ταμειο και την αλλη δυσκολευομαστε να παρουμε μια... μπραβο φιλε Λεωνιδα κτυπησες το κουπονι στο τελευταιο λεπτο, φανταζομαι οτι ειναι ψυχοβγαλτικο...

    δεν ξερω αν θα παω αυριο, γιατι ειναι μεγαλο κουπονι ισως να δωσω μια ευκαιρια απλα θελω να εξοικονομησω για ΣΚ...
    το προβλημα ειναι οτι απο βδομαδας δεν θα εχει ομαδες και θα εχει εθνικες, αρα μαλλον θα το καλυψω αυτες τις μερες...

  22. #172
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Εγώ τη μπάνκα μου την έχω ανέπαφη. Αλλά ακριβώς επειδή από βδομάδα δε θα έχουμε ματς ωραία, θέλω να παίξω δελτίο και τη Παρασκευή και το Σ/Κ.

    Ανάλογα με τι θα προκύψει αύριο θα δώσω μέχρι 1,20 για δελτίο.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #173
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    καλημερα παιδια! για σημερα δινω: ΠΑΟ(1,65) ΣΑΛΤΣΜΠΟΥΡΓΚ(1,60) ΡΟΜΑ οβερ (1.60) ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ(1.55) ΡΕΙΝΤΖΕΡΣ(1,50).

    υ.π:η ομονοια θα αγωνιστει χωρις τον εφραιμ, για μενα τον καλυτερο της παιχτη απο τα ακρα,και λογο του σκορ του 1 αγωνα θα παραταχθει αμυντικα αρα και τι under παιζει.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #174
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κοίτα Λεωνίδα, Ρέιντζερς άσο και Ρόμα over τα έχω σκεφτεί κι εγώ.

    Τώρα για τα υπόλοιπα θα ψάξω κι εγώ να βρω, αλλά μάλλον δε πρόκειτε να βάλω πολλά χρήματα. Μάλλον θα μελετήσω για γκολ/γκολ περισσότερο και θα δώσω τελικά 5 σημεία.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  25. #175
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    αυτο που λεγα και προχθες...καμια απολυτως στοιχηματικη αξια δεν εχει ο παο σημερα!!! δηλαδη για ονομα! που βρηκαν οι μπουκκηδες το 1.65 για να ριξουν τον παναθηναικο?? δεν ειδαν το ματς στο ισραηλ που εισπραξε τρια μπαλακια ο παο?? η μηπως τα 2 ματς με την οντενσε που επιεικως σερνοταν στο γηπεδο??

    αλλα το λαθος ειναι με μας που παμε και στοιχηματιζουμε και μετα τραβαμε τα μαλλια μας, για μενα τον παο να μου τον εδινε 2.70 θα σκεφτομουν ακομα...μακρια και αγαπημενοι

  26. #176
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    παντως αν και με χαμηλες τιμες αποδιδει καλα.περιπου 9,8 στο 1. μπορει να του δωσω 2 ευρω γιατι το Σ/Κ δεν θα παιξω φιλε
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  27. #177
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Έχουμε και λέμε:

    178: ΑΕ Κιτιόν - Ρόζεμποργκ, Over στο 1,85.
    191: Παναθηναϊκός - Μακάμπι Τελ Αβίβ, Γκολ/Γκολ στο 1,70.
    199: Ρέιντζερς - Σαμροκ Ρόβερς, 1 στο 1,50.
    204: Ρόμα - Σλόβαν Μπρατισλάβας, Over στο 1,60.

    Απόδοση 7,54. Με 1,80 δίνει 13,5 ευρώ. 2 πίτσες των 6 κομματιών η κάθεμια από τα Dominoe's δηλαδή!!!

    ΧΑΧΑΧΑΧΑ
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  28. #178
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    επαιξα ενα δυσκολακι μπορω να το πω αλλα με λιγη τυχη μπορει να βγει... με αυτο δειχνω βεβαια και την πιστη μου στις κυπριακες ομαδες, οτι παιζουν γενικα ομαδες δικου τους επιπεδου και μπορουν ανετα να προκρηθουν σημερα

    αεκιτιου-ροζεμποργκ 1 στο 2.20
    η αεκ απεδειξε οτι εχει τις δυναμεις να σταθει με το 0-0 απεναντι στην ροζεμπορκ που ειναι σαν τις παλιες δοξες που τις διηγεισαι και κλαις. καμια σχεση το χθες με το σημερα οι νορβηγοι, αρκετα πεσμενοι, μετα την αποχωρηση πολλων παιχτων τους η αεκ, μια γρηγορη ομαδα με πιστη μπορει να τους κανει την ζημια

    σαλσμπουργκ-ομονοια Χ2 στο 2.06
    αν ηταν πιο χαμηλη τιμη δεν θα το εβαζα απλα γιατι ειδα οτι ειχε καλη τιμη το εριξα. ετσι κι αλλιως η σαλζμπουργκ ειναι πολυ ταλαιπωρημενη τελευταια και η ομονοια ειναι σε καλη κατασταση, βολευεται να μπει ομιλους.

    σαλκε-ελσινκι 1 στο 1.15
    δεν χρειαζεται εξηγηση, και να μη περασει θα κερδισει

    παρτιζαν-σαμροκ ροβερς 1 στο 1.20
    θα κερδισουν οι σερβοι με πολλα γκολ σημερα

    αλκμααρ-αλεσουντ 1 στο 1.35
    θα παιξει για να προκριθει μιας και εχασε το πρωτο ματς.. μπορει ανετα να κερδισει

  29. #179
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    καμια τυχη δεν ειχε τελικα το κουπονι που επαιξα σημερα... αν ειχα λιγη τυχη θα το επαιρνα αλλα ατυχησαμε δυστυχως

    οι παρτιζανοι κερδιζαν την μπυραρια λιγο πριν το ημιχρονο αλλα φαινεται οτι αποφασισαν οτι δεν κανουν πλεον για ευρωπη και τα εκλεισαν και πηγαν σπιτι τους... μια μπυραρια λοιπον απεκλεισε την παρτιζαν, μια μεγαλη ομαδα..

    απο την αλλη η ομονοια σταθηκε καλα στην εδρα της ρεντ μπουλ αλλα σε μια ατυχη στιγμη δεχτηκε το γκολ, ενα γκολ που μπορουσε ανετα να αποφυγει. αλλα γενικα η ομονοια σημερα επαιξε νωχελικα, αντιθετα με το ξεκινημα της που προμηνηε οτι θα επαιζε και λιγο επιθετικα.

    αντιθετα πηραμε 3 μεγαλοπρεπεις ασσους, οι 2 βεβαια ηταν δεδομενοι, και η αεκ τελικα ειναι στους ομιλους... αν ημουν πιο προσεχτικος σημερα θα μπορουσα να παω ταμειο, γιατι οπως φανηκε δεν υπηρχαν οι μεγαλες εκπληξεις.

  30. #180
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κι εγώ πάλι 2 στα 4... δε ξέρω... θέλω να μείνω ψύχραιμος για το Π/Σ/Κ, αλλά κάτι τέτοια σημερινά με κάνουν να χάνω τη πίστη μου.

    Ολόκληρη Ρέιντζερς, ήθελε ένα γκολ και τελικά τίποτα... από την άλλη η Ρόμα;! Με τις αδήλωτες κι αυτή...
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 
Page 6 of 35 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Chocolate Brownies η αλλιως κεικ σοκολατας!
    By Steroid in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 2
    Last Post: 01-11-11, 18:02
  2. Stretching ή αλλιώς διατάσεις
    By nick in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 25
    Last Post: 28-01-11, 01:52
  3. Ραντεβού σε ένα χρόνο
    By REA in forum Logs & Photos Γυναικών Forum
    Replies: 13
    Last Post: 03-07-09, 20:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •