Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 34 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 1001
  1. #181

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Φυσικα μπορεις να το βαλεις, στις 3 καψουλες δεν περιμενω να εχεις sides. Μερικοι αναφέρουν πονους σε αρθρωσεις λογω υπερβολικής μειωσης της κορτιζολης αλλα ειναι σπανιο.

  2. #182
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    10-05-09
    Location
    Athens
    Posts
    231

    Default

    Γιώργο πήρα τελικά το Alpha T2 και το Triazole.
    Να τα τρέξω ταυτόχρονα ή πρώτα να τελειώσο το Alpha T2 και καπάκι το Triazole?

  3. #183

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οτι θες εσυ κανεις, μπορεις να τα βαλεις και μαζι, δεν εχουν καποια αλληλεπιδραση.

  4. #184
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    To lean xtreme και το erase κανουν σχεδον την ιδια δουλεια; Το erase pro γιατι ειναι τοσο ακριβο σε σχεση με το απλο erase;

    Σκεφτομουν να ξεκινησω E, αλλα λογω καλοκαιριου θα την αφησω για μετα το Σεπτεμβριο. Οποτε θα παω σε αλλα λιποδιαλυτικα. Εχω δοκιμασει σχεδον τα παντα, οποτε λεω να παω σε κατι ποιο extreme. Τι λες για το clenbutrx απο την VPX;

    Γενικα σκεφτομαι ενα λιποδιαλυτη με 3'3 ή και 3'5 για ενα 2μηνο και παραλληλα απο 1 μηνα το dcp και τον αλλο το lean xtreme/erase pro.

  5. #185

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το erase ειναι και test booster, οχι μονο cortisol control οπως το lean xtreme. Για μενα ειναι λιγο καλυτερο χωρις να σημαινει οτι το LX δεν ειναι καλο. Παρολα αυτα δεν θα τα εκανα stack σιγουρα γιατι κανουν παρομοια δουλεια και το να περιορισεις υπερβολικα την κορτιζολη δεν θα κανει καλο. Το pro ειναι πιο ακριβο γιατι εχει μεγαλη δοση μεσα, ειναι one a day συμπληρωμα, το οποιο ακολουθω κι εγω τωρα που το χρησιμοποιω. Ακομα δεν μπορω να πω θετικα/αρνητικα, ειναι νωρις. Λοιπον τωρα που λες για λιποδιαλυτικα extreme εχουν παρει 2 φιλοι το thermbuterol της SEI και μου λενε οτι τους τιναζει καθε φορα που το παιρνουν, ισως ειναι καλη λυση για σενα που θες κατι πιο δυνατο. Επισης και για αυτο που λες εχω ακουσει οτι ειναι δυνατο.

    ps: Μοιαζεις με ενα παλικαρι που ερχεται στο γυμναστηριο που παω, μηπως πας Sport & fitness;

  6. #186
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Megageo σε τι χρονισμό να βάλω το lean xtreme? Σκεφτόμουν να χώσω και oxyelite pro αλλά αφού έχω έτοιμη τη διατροφή δεν χρειάζεται πιστεύω.
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  7. #187

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Χρονισμος αναγραφεται και στο κουτι, 1 το πρωι ενα 4 ωρες μετα και ενα μετα την προπονηση ή αργα το απογευμα τελοσπαντων.

  8. #188
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Καλησπέρα παιδιά. Ήθελα να κάνω μια ερώτηση επειδή προβληματίστηκα.
    Σε περιόδους διαιτας-γράμμωσης και όσον αφορά την επίδραση της κορτιζόλης η βιταμίνη c είναι καλύτερα να λαμβάνεται αμέσως μετά την προπόνηση με την πρωτεινη ή μαζί με στερεο γεύμα.
    Ευχαριστώ.

  9. #189
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Σε ευχαριστώ Megaeo! Θα το παραγγείλω από τον Ηρακλή που είναι ο πιο φθηνός. Όταν είδα την τιμή στο prozis τρόμαξα =p
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  10. #190

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω παιρνω 3-4γρ την μερα ολο το χρονο και απλα δεν παιρνω πριν την προπονηση. Μετα την προπονηση κανονικα. VitC και R-ALA δεν τα σταματω ποτε.

  11. #191
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Ναι εκει παω, ποιος εισαι; :P

    Δε δικαιολογει τοσο μεγαλη διαφορα στην τιμη το erase pro. Οι δοσεις ειναι ακριβως οι ιδιες, απλως αντι να παιρνεις 3 καψουλες, παιρνεις 1 και τελειωνεις. Επισης εβαλα 2 βοτανα επιπλεον, που δε ξερω εαν κανουν δουλεια. Παντως η δραστικη ουσια ( Androsta-35-diene-717-dione ) ειναι στην ιδια δοση με πριν. Απλα πριν επαιρνες 3χ25=75, τωρα παιρνεις 1χ75.





    Euonymus alatus (Root) Extract


    This ingredient caters to those who will be using Erase Pro on cycle and/or PCT. It works under a mechanism known as in-situ inhibition of estrogen. This mechanism is on the forefront of research for developing a way to target estrogen reduction selectively in breast cancer patients.

    Those who cycle know that some people are super prone to gyno and seem almost gyno-invincible. The cause of this is some people have more aromatase enzymes in their mammary cells than others.

    This ingredient and its mechanism may hold the key to making those who are extremely prone to on-cycle or PCT gyno much less susceptible.


    Αυτο ειναι το εαν απο τα δυο καινουρια συστατικα. Μαλλον θα παω στο απλο erase, αφου δε ειμαι σε καποιο κυκλο. Υπαρχει προβλημα εαν θα παιρνω και τις τρεις καψουλες μονομιας;
    Last edited by lazaross; 12-05-12 at 23:53.

  12. #192

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ενας περιεργος με ακουστικα, ξυρισμενος, που περιφερεται με μια τσαντα και ενα μπουκαλι περα δωθε. Επισης ειμαι λιγο πιο "σωματωδης" απο τον μεσο ορο εκει μεσα... :P

    Κατα τα αλλα εχεις δικιο κι εγω αυτη την στιγμη δεν μπορω να σου δικαιολογησω το εξτρα κοστος του Pro, ενδεχεται να μην αξιζει και το απλο erase ειναι καλο παντως και οχι δεν βλεπω προβλημα να τις παιρνεις μαζι σε μια δοση.

  13. #193
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ενας περιεργος με ακουστικα, ξυρισμενος, που περιφερεται με μια τσαντα και ενα μπουκαλι περα δωθε. Επισης ειμαι λιγο πιο "σωματωδης" απο τον μεσο ορο εκει μεσα... :P
    Χαχαχαχα

    i) ένας περίεργος με ακουστικά (V)
    ii) ξυρισμενος (V)
    iii) με ένα μπουκάλι (V)
    iv) που περιφέρεται πέρα δώθε (V)

    αλλα στη δικη μου περίπτωση χωρίς τσάντα και δυστυχώς όχι πιο "σωματωδης" απο τον μέσο όρο...!

    ...και απ'οτι καταλαβαίνω "γαμω την αϋπνία μου γαμω" πάλι!!!
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  14. #194

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    Χαχαχαχα

    i) ένας περίεργος με ακουστικά (V)
    ii) ξυρισμενος (V)
    iii) με ένα μπουκάλι (V)
    iv) που περιφέρεται πέρα δώθε (V)

    αλλα στη δικη μου περίπτωση χωρίς τσάντα και δυστυχώς όχι πιο "σωματωδης" απο τον μέσο όρο...!

    ...και απ'οτι καταλαβαίνω "γαμω την αϋπνία μου γαμω" πάλι!!!

  15. #195
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default

    Καλησπέρα παιδιά και megageo.θα ήθελα με τη σειρά μου να κάνω κι εγώ μια ερώτηση.
    Aυτή τη στιγμή που μιλάμε είμαι σε περίοδο
    γράμμωσης,κάνω πολύ αερόβια και σε συνδιασμο με έναν λιποδιαλύτη που παίρνω(φυσικά και άριστη διατροφή)έχω δει πολύ καλά αποτελέσματα. Πλέον είμαι στο τελείωμα του κουτιού και σκέφτομαι να πάρω άλλο ένα για φέτος.

    Έχω στο μυαλό μου 2...το ένα είναι το ΟΕP(παραγγελία αναγκαστικά από αμερική)και το άλλο το lipo 6 black...όχι το παλίο,αλλά το
    καινούριο χωρίς την Τ και τα υπόλοιπα που επιρεάζουν θυρωειδή.

    Οπότε θα ήθελα να σε ρωτήσω αν θα άξιζε τον κόπο να δοκιμάσω με το Lipo6 ή να πάω στη σίγουρη λύση του OEP.

  16. #196
    Pumping Iron ukbulldog3's Avatar
    Join Date
    24-05-11
    Posts
    401

    Default

    Προσοχή στο φίλο που θέλει να αγοράσει το OEP, γιατί υπάρχει το OxyElite και το OxyElitePro.

  17. #197
    New Member
    Join Date
    19-01-08
    Location
    Athens
    Posts
    53

    Default

    Όπως γράφει και ο φίλος παρακάτω,επιδεί έχουν βγει 2 εκδόσεις(εχουν απαγορευσει καποια συστατικα για ευρωπη)γι αυτό το ρώτησα.
    Το site του Ηρακλή το ξέρω,έχω πάρει πολλές φορές και είμαι 100% ευχαριστημένος!!

  18. #198
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Γιώργο σου έχω πει πόσο σ'αγαπαω...!!!

    Μου ειχες προτεινει πριν καιρο thermbuterol

    Κοτσαρα και ενα lean και εγινε η δουλεια μας...


    Βεβαια ειχα καποια side κλασσικα απο το lean λογω οτι πρωτη φορα επερνα κατι αναλογο αλλα οκ οχι τπτ σπουδαιο!

    Το thermbuterol δυναμιτης!!!(εκει που νομιζα οτι ημουν καμενος!)

    -6 πραγματικα ποιοτικα κιλα!(σε ενα μηνα,με οχι και πολυ υπο διατροφη ουτε και υπερβολες στην αεροβια)(ημουν 92 πλεον 86)

    Εκανα κοψιμο νωρις λογω στρατου.

    Αυριο μπαινω αυλωνα,οποτε τουλαχιστον να εχω ενα περιθοριο να παρω κανα κιλο εκει μεσα(που θα παρω δεν παιζει) αλλα χαλαλι.


    Νομιζω οτι θα το ξανακανω το stack(μπορει και μεσα στον στρατο μετα απο κανα 2-3μηνο )


    Χαιρετω το φορουμ τελευταια φορα ως πολιτης
    Obese To Fit

  19. #199
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Για πες τίποτα παραπάνω για το thermbuterol, zog. Έχεις ξαναχρησιμοποιήσει κάτι παρόμοιο για να το συγκρίνεις;

  20. #200
    Senior Bodybuilder zog89's Avatar
    Join Date
    29-03-10
    Location
    Berlin
    Posts
    1,953

    Default

    Εχω περασει απο πολλα οπως animal cut,lipo black , mito κτλ

    Δεν ξερω αμα ηταν επειδη ειχα καιρο να παρω αλλα μου εδωσε τρελες τσιτες και ενεργεια.Πιστευα οτι δεν θα με πιασει γιατι θεωρω τον ευατο μου καμενο και για αυτο ρωτησα τον γιωργο και ειπα να το δοκιμασω , το πηρα απο Predator γιατι δεν υπηρχε εδω αλλ τωρα το εφερε ο Ηρακλης απο οτι πηρε το ματι μου.
    Εμεινα στα 2caps την μερα , πρωι και 6-8 ωρες μετα (αναλογα και την προπονηση ποτε ηταν) . την πρωτη νυχτα η αληθεια ειναι οτι με επιασε καλα και εγινα κουκουβαγια,αλλα μετα οκ νομζω νορμαλ πηγα,υπηρχαν μερες που πηρα και 3 ετσι για το γαμωτο αλλα οκ.το lean ημουν στα 3 την μερα με τα γευματα.

    Γενικα ο συνδιασμος lean+therm+διατροφη+αεροβια(μην φανταστητε 3-4 την μερα πρωι νυστικος) εφερε αποτελεσματα σε λιγο περισσοτερο απο ενα μηνα.

    Αυτο που με ξαφνιασε ηταν η μειωση στην κοιλια(αιωνια μου προβλημα) που ηταν μεγαλη δεν μετρησα ποντους κτλ αλλα ηταν εμφανης!

    Απλα νομιζω οτι ειναι δυνατο (εως πολυ δυνατο) για καποιον αρχαριο ή αν δεν εχει παρει κατι αναλογο ως τωρα.

    Να πω οτι ημουν αναμεσα σε redline και therm. και επελεξα το δευτερο απο τυχη και μονο.

    Δεν ξερω τι αλλο να πω...πανω κατω αυτα...
    Obese To Fit

  21. #201

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by max12 View Post
    Όπως γράφει και ο φίλος παρακάτω,επιδεί έχουν βγει 2 εκδόσεις(εχουν απαγορευσει καποια συστατικα για ευρωπη)γι αυτό το ρώτησα.
    Το site του Ηρακλή το ξέρω,έχω πάρει πολλές φορές και είμαι 100% ευχαριστημένος!!
    Ευχαριστω για τα καλα σου λογια.Αν θες την πρωτη εκδοση του oxyelite pro στειλε μου p.m.

  22. #202

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @zog89 Καλη δουλεια εκανες....καλη θητεια να εχεις. Το thermbuterol φαινεται να ειναι μαλλον το πιο δυνατο απο τα νομιμα.

  23. #203
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Thanks zog. Με κάλυψες.

  24. #204
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ενας περιεργος με ακουστικα, ξυρισμενος, που περιφερεται με μια τσαντα και ενα μπουκαλι περα δωθε. Επισης ειμαι λιγο πιο "σωματωδης" απο τον μεσο ορο εκει μεσα... :P

    Κατα τα αλλα εχεις δικιο κι εγω αυτη την στιγμη δεν μπορω να σου δικαιολογησω το εξτρα κοστος του Pro, ενδεχεται να μην αξιζει και το απλο erase ειναι καλο παντως και οχι δεν βλεπω προβλημα να τις παιρνεις μαζι σε μια δοση.
    Ημουν 90% σιγουρος οτι ησουν εσυ, καθως καπου διαβασα οτι ασχολεισαι με την διοικηση επιχειρησεων και η τσαντα μου εφερε εσενα στο μυαλο.

    Απ'οτι καταλαβαινω ολα θεμα μαρκετεινγκ ειναι τελικα. Απο τη μια να παιρνουμε το erase ανα 3-5 ωρες για καλυτερα αποτελεσματα, και απο την αλλη σου δινουν ολη τη δοση μεσα σε μια καψουλα.







    Αυτο ειναι το συμπληρωμα που λετε;



    Quote Originally Posted by ukbulldog3 View Post
    Προσοχή στο φίλο που θέλει να αγοράσει το OEP, γιατί υπάρχει το OxyElite και το OxyElitePro.
    Ποια ειναι η πρωτη εκδοση του oxyelite; :S
    Last edited by lazaross; 14-05-12 at 02:15.

  25. #205

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Το οxyelite εχει 3 εκδοσεις.Η πρωτη που λεγεται και pro εχει γερανιο και γιοχιμπινη και αυτη ''κοψανε'' αλλα αυτη ηταν η πιο δραστικη εκδοση.Μετεπειτα βγηκε η εκδοση με γερανιο μονο που κυκλοφορει και σαν oxyelite αλλα και σαν oxyelite pro και τελευταια βγηκε και η εκδοση σαν oxyelite ,χωρις γερανιο και χωρις γιοχιμπινη που δυστυχως ειναι ''μουφα''.

  26. #206
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Αχαχα! Σοβαρα μιλας; Δε το ηξερα αυτο! Εγω ειχα παρει με το γερανιο και τη γιοχιμπινη και ηταν πολυ μαπα. Φαντασου τωρα δλδ!!

    Αληθεια, γιατι τα κοβουνε ολα; Ειναι οντως επικινδυνα;

    Επισης, ποια η αποψη σας για το TTA;



    * Τωρα εψαχνα για το oxyelite, αλλα δε βρηκα καποια εκδοση χωρις γιοχιμπινη και γερανιο.. *
    Last edited by lazaross; 14-05-12 at 10:59.

  27. #207

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Αν πηρες την full εκδοση και δεν σου δουλεψε ή εισαι τερας ανοχης ή εχεις μεταβολισμο αρκουδας ρε φιλε τι να σου πω.Το ΤΤΑ δεν βλεπω να εχει κατι αξιολογο παντως.

  28. #208
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Γιώργο καλησπέρα! Επειδή λέω να βάλω αμίνος pre και intra έλεγα να πάρω το xtend που έχει και ηλεκτρολύτες για τώρα το καλοκαίρι, αλλά είδα ότι εσύ τιμάς το Alri Chaind' out.
    Γιατί το θεωρείς καλύτερο; Από γεύση;

  29. #209

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το chaind out εχει ajinomoto BCAAS , ψαξτο λιγο και θα καταλαβεις

  30. #210
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Α δεν το είχα προσέξει ότι έχει ajinomoto. Ωραία για πες τώρα και αγαπημένη σου γεύση..Γιατί αν κρίνω από τις quest ταιριάζουμε...


 
Page 7 of 34 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  2. Οδηγός Συμπληρωμάτων Bodybuilding Διατροφής Για Γράμμωση - Μέρος 2ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 594
    Last Post: 25-07-11, 22:31
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44
  4. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding για Γράμμωση - Μέρος 1ο
    By megageo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 506
    Last Post: 08-09-10, 16:38

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •