Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 104 of 107 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107 LastLast
Results 3,091 to 3,120 of 3191
  1. #3091

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δυστυχως το Game day το κανουριο απετυχε στο να αποτελεσει αξιοπιστη επιλογη εναντι του craze. Του εδωσα 4 ευκαιριες μαζι κιολας με 2 scoop focus XT + citrulline + agmantine αλλα τπτ. Καμια σχεση η ενεργεια, ουτε ιδιαιτερα πρηξιματα κλπ. Χτες γυρισα στο αγαπημενο μου craze και ολα φτιαξανε. Δεν αλλαζω λεμε...

  2. #3092

    Default

    Μου τελείωσε το craze και πήρα το assault της musclepharm.Ελπίζω να αξίζει τα χρήματά του

  3. #3093

    Default

    [QUOTE=mushroom31;1094253]Μου τελείωσε το craze και πήρα το assault της musclepharm.Ελπίζω να αξίζει τα χρήματά του[/QUOTE Μαπα το καρπουζι,εμενα απο κατι δειγματα που δοκιμασα δεν μου εκανε τιποτα.

  4. #3094
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by mushroom31 View Post
    Μου τελείωσε το craze και πήρα το assault της musclepharm.Ελπίζω να αξίζει τα χρήματά του
    μ΄αρεσει το MP assault σου δίνει ωραία πρηξιματα,συγκέντρωση και μέτρια τσίτα (που αυτό θέλω ΕΓΩ προσωπικά) by the way δεν με ενδιαφέρει η δύναμη ούτε θέλω να μου δώσει καποιο συμπλήρωμα για να σηκώσω παραπάνω.
    Last edited by pao34; 23-04-13 at 17:52.

  5. #3095

    Default

    Καλησπερα αλανια,καλως σας βρηκα !
    Πηγα σε φαρμακειο να ρωτησω για δεξτροζη που θελω για μεταπροπονητικο και μου εδειξε οτι εχει σε υγρη μορφη ορο δεξτροζης.
    Ξερει κανεις τι ειναι και αν κανει?
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  6. #3096

    Default

    κανε μια γυρα 1-2 φαρμακεια ακομα οσπου να βρεις αυτο που εχει σε σκονη.Σιγουρα θα βρεις και μην σου παρουν πανω απο 4-5ε το κιλο... Τωρα για αυτο που βρηκες δεν ξερω αν κανει για τη χρηση που θες

  7. #3097

    Default

    ναι αυτο θα κανω και γω σκονη ηθελα
    απλα αυτο που μου εδειξε ητανε 1λιτρο και εκανε 1,5 Ε περιπου και λεω μπας και φτιαχτουμε τοσο φτηνα...γι αυτο και ρωτησα εδω
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  8. #3098
    Pumping Iron HoHe's Avatar
    Join Date
    14-06-12
    Location
    Εδω!
    Posts
    678

    Default

    Φιλε μου δες εδω και εδω

    Επισης τσεκαρε τα καταστηματα τροφοδοσιας πρωτων υλων ζαχαροπλαστειων.
    Καποια στιγμη πρεπει να γινει sticky αυτο με τη δεξτροζη!

  9. #3099

    Default

    ευχαριστω φιλε ;)
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  10. #3100
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by mushroom31 View Post
    Μου τελείωσε το craze και πήρα το assault της musclepharm.Ελπίζω να αξίζει τα χρήματά του
    Και εγω,ειχα δοκιμασει 1,5 scoops απο ενα φιλο.Δεν ειδα κατι,αντιθετως με ενοχλησε με την ποσοτητα που επρεπε να πιω!

  11. #3101

    Default

    Λοιπον αλανια πηγα και αγορασα δεξτροζη απο καταστημα πρωτων υλων ζαχαροπλαστικης
    Την πηρα 7,23Ε το 5κιλο.
    Ρωτησα την κοπελα στο ταμειο αν η δεξτροζη και η γλυκοζη ειναι το ιδιο πραγμα και μου ειπε οχι και με προβληματισε
    ΘΑ ΕΒΑΖΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΕΑΝ ΠΗΡΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΦΗΝΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ
    ΣΕ ΠΜ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΦΩΤΟ ΝΑ ΜΕ ΠΕΙ?
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  12. #3102
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Αν γράφει η συσκευασία δεξτρόζη, τότε είναι δεξτρόζη σε σκόνη, μη σκας.
    Πολύ καλή τιμή.

  13. #3103

    Default

    Να γραψω το καταστημα η θα θεωρηθει διαφημιση?
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  14. #3104
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Και δεν το γράφεις; Σιγά τη διαφήμιση.Τόσα και τόσα έχουμε γράψει.

  15. #3105

    Default

    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ Χ. & Α. ΟΕΠρώτες Ύλες Ζαχαροπλαστικής
    Δήμος Θεσσαλονίκης


    Γιαννιτσων 50Α

    Τηλ.: 2310531401
    Φαξ: 2310540051
    ΞΕΡΩ ΓΩ ΕΝΤΑΞΕΙ

  16. #3106

    Default

    θα ηθελα και εγω με την σειρα μου να πω χιλια μπραβο στον ανθρωπο που ξεκινησε αυτο το τοπικ...

    ερωτηση:ειμαι τωρα 1,5 χρονο gym και 1 χρονο εχω ξεκινιση πλεον σοβαρα το BB το menu μου ειναι..

    πολυβιταμινες-αμινοξεα-πρωτεινη-νιτρικο-μεταπροπονιτικο+διατροφη πλεον οπου εχει γινει τροπος ζωης...

    πρωτα απολλα νιωθω σωματικα οτι ειμαι ετοιμος να ανεβασω επιπεδο..τι θα μπορουσα να βαλω απο συμπληρωμα ωστε να ανεβω ενα σκαλοπατι ακομα???

    ο προπονιτης μου μου ειπε να μην καυλωνω βασικα κ να μην βιαζομα..και μου μιλησε για ενα αλλο επιπεδο συμπληρωματων
    να βαλω καποιο τεστο boost μαζι με κατι αλλο??

  17. #3107

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    ηλικια; Αν εισαι πανω απο 30 τοτε ενα test booster ισως βοηθουσε. Εχεις κανει ορμονολογικες εξετασεις να δεις που βρισκεσαι;

  18. #3108

    Default

    Θα σας ενημερώσω σχετικά με το assault όταν το δοκιμάσω.ευχαριστώ όσους εξέφρασαν την άποψη τους

  19. #3109
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    το χω πάρει και γω το assault, στα 2 scoops έβλεπα κάτι ψιλά από κέφια μαζί με έξτρα 400mg caffeine (η καφεϊνη έκανε τη δουλειά δλδ παρά το assault)... πολύ ποσότητα όμως και βαριόμουν να πίνω όλη την ώρα και να κουνάω
    θα το ξανα-αγόραζα; όχι
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation

  20. #3110

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    ηλικια; Αν εισαι πανω απο 30 τοτε ενα test booster ισως βοηθουσε. Εχεις κανει ορμονολογικες εξετασεις να δεις που βρισκεσαι;
    ρε τρελε τι 30....(απαπα) 24 ειμαι ορμονολογικες οχι δν εχω κανει προσφατα αιματος εκανα και φρικαρε ο γιατρος τετοια αποτελεσματα ειχε λεει καιρο να δει ολλα ΤΟΥΜΠΑΝΟ...!!!

    καποτε ειχα κανει ορμονολογικες και μου ειπε ο γιατρος οτι ειμαι σε πολυ υψηλα επιπεδα (γιαυτο και η εντονη τριχοφυια και η εντονη σεξουαλικη διαθεση -γιαυτο ειχα κανει γιατι ειχα τρελαθει μικρος συνεχεια ειμουνα σηκωμενος ασε που ειμαι σαν αρκουδα!! xaxaxax;) οποτε το τεστο βοοστ το ξεχναμε ε??

  21. #3111

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν ειναι οπως τα λες πολυ αμφιβαλλω οτι θα σου κανει τιποτα το test booster. Ριξε μια ματια (ψαξε να διαβασεις εννοω) για τα x-factor, anabeta, Versa-1. Αυτα δεν ειναι test boosters αλλα anabolic agents και ενδεχεται να σε βοηθουσαν.

  22. #3112

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Αν ειναι οπως τα λες πολυ αμφιβαλλω οτι θα σου κανει τιποτα το test booster. Ριξε μια ματια (ψαξε να διαβασεις εννοω) για τα x-factor, anabeta, Versa-1. Αυτα δεν ειναι test boosters αλλα anabolic agents και ενδεχεται να σε βοηθουσαν.
    νομιζω οτι τωρα μπηκες στο νοημα και μου εδωσες αυτο ακριβως που ηθελα ..καποια στιγμη θα ποσταρο και φοτο μου να σας πω και στοχους...χιλια ευχαριστω..!!!

  23. #3113
    New Bodybuilder
    Join Date
    11-05-13
    Posts
    1

    Default

    καλησπερα σαν νεος και εγω στο φορουμ, θελω να ρωτησω τι γνωμη εχετε winstrol σε χαπια? κανει δουλεια απο οτι ειδα καποιους γνωστους μου απλος θελω γνωμες και μαλλον θα τ δοκιμασω απλος θελω να εχω μια ολοκληρωμενη εικονα

  24. #3114

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Σαν νεος στο φορουμ πρεπει να μαθει που να ποσταρεις. Εδω το τοπικ ειναι για συμπληρωματα και η συζητηση για φαρμακα απαγορευεται. Παρεπιπτοντως επειδη διαβασα τι εγραψες μακρια θα σου πω τοσο απο την ουσια οσο και απο τα ατομα που στην προτεινουν. Τιποτα αλλο ευχαριστω για την κατανοηση παρακαλω μην επανελθεις για το θεμα.

  25. #3115
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Επειδη ενας φιλος ενδιαφερεται για πρωτεινη αλλα εχει προβλημα με την λακτοζη,εχουμε μηπως κατα νου καποια isolate ποιοτικη και οικονομικη?
    Περα απο την isolate του myprotein,σκεφτομαι για την Dymatize ISO 100 που εχει ο Ηρακλης.
    Εχετε μηπως να προτεινετε καποια αλλη?

  26. #3116

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω παρελαβα την AllMax peanut butter and chocolate, εξαιρετικη και σαν ποιοτητα και σαν γευση (εχει και κομματακια σοκολατας μεσα). Επισης η isology της Trutein ειναι πολυ καλη που εχω επισης. Τελος μου αρεσει και η τελευταια σειρα Nitrotech εχω να ομολογησω.

    Οικονομική + isolate συνηθως δεν πανε μαζι και οταν πανε.... κατι αλλο συμβαινει.

  27. #3117
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Αυτες που ανεφερες Γιωργο,που μπορω να τις βρω?
    Ναι,το ξερω,δεν εχεις αδικο,απλα μην πουλησει 1 νεφρο για να παρει μια πρωτεινη,αυτο λεω.

  28. #3118

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Allmax εχει και Ηρακλης νομιζω, Trutein εχει μονο το predator, Nitro εχει σε παρα πολλα powerbody, predator κλπ

  29. #3119
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Εγινε,σε ευχαριστω Γιωργο!

  30. #3120
    New Bodybuilder
    Join Date
    21-05-13
    Posts
    2

    Default

    Απορία.... ποιος θα ήταν ο καλύτερος κύκλος με superdrol και ποια φάρμακα θα ήταν απαραίτητα και κατά την διάρκεια του κύκλου για προστασία αλλά και μετά για αποθεραπεία;


 
Page 104 of 107 FirstFirst ... 45494100101102103104105106107 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •