Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 12 of 107 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast
Results 331 to 360 of 3191
  1. #331
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    το x-factor κανει καλο στακ με φαγητο, δεν μπορω να καταλαβω γιατι θελετε να βαλετε και κατι αλλο μαζι.
    Πραγματικα!
    Το μονο αλλο που μπορει να μπει ειναι η all time classic κρεατινη.
    Ποσα λεφτα για πεταμα πια..;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  2. #332
    Pumping Iron gli's Avatar
    Join Date
    22-08-09
    Location
    .Thessaloniki
    Posts
    521

    Default

    [QUOTE=LOLO30;953430]Ακόμα και στα 250mg είναι σαν να τρως περίπου 3 μπριζόλες την ημέρα. Και το blend του Gaspari είναι καλό απλά τα πετάει όλα μέσα και σου δίνει συνολικά μία κάψουλα στα 480mg.

    @LOL το blend του Gaspari πραγματικα δε μπορεις να ξερεις ποσο ΑrA εχει μεσα!!!
    Ειδικα η εκδοση με το DHEA,ATP,6-oxo σου γραφει το κλασσικο blend 480mg και αντε ψαξε ποσο ειναι το ΑrA!
    Εγω πιστευω οτι η ποσοτητα σε καθε χαπι θα ειναι 100-250 mg χονδρικα παντα.
    Αρα θα χρειαστεις 4-5 καψουλες τη μερα για να δεις κατι.
    Προσωπικη μου αποψη παντα.

  3. #333
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Mazda 6 View Post
    Off topic για λίγο... το περιοδικό μόλις τώρα το τελειώσα!!! Όπως μου τα έλεγες ακριβώς!!!
    Sorry παιδιά!!!
    Μηπως αναφερεσαι στο Flex?

  4. #334
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by strafou View Post
    καλησπερα! αγωρασα 2 κουτια απο το καινουριο x-factor advanced γιατι το παλιο δεν το βρισκω σε καμια περιπτοση και θελω να το σινδιασω και με κατι αλο τι θα μπορουσα επιπλεων να βαλω? επισης εχω και αυτα( on protein ,jacked,chaind out, vitargo,universal creatine monohydrate ,animal pak ) εχω μυλησει παραπανο για αυτα και εκανα καπιες διορθοσεις
    Λέγεται ότι η λήψη L-carnitine-L tartate , http://www.predatornutrition.com/pd-...-300-grams.cfm, συντελεί στην καλύτερη απορρόφηση του ArA.

    Εγώ χωρίς την χρήση αυτού (4 caps/day), με τον καθιερωμένο διατροφικό μου τρόπο, και με την συνηθισμένη προπόνηση είδα μεγάλη διαφορά.
    Δεν έπαιρνα κανένα συμπλήρωμα πέραν των βασικών, πρωτεΐνη, Αμινοξέα, κρεάτινη, πολύ βιταμίνες.

    Μερικές φορές ένιωθα κάποιους πονοκεφάλους, αλλά μη φανταστείς τίποτα ακραία πράγματα.
    Last edited by Slack `N Track; 01-09-11 at 09:07.

  5. #335
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Καποιος που να εχει χρεισημοποιησει τα κατωθι συμπληρωματα να μας πει την γνωμη του?

    1-Evogen:CELL KEM
    2-Musclepharm:Assault
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  6. #336
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Γιωργο πως σου φαινεται Animal Test για 42 μερες και μετα Animal M-Stack για 21 μερες οπως το προτεινει η εταιρια?
    Παραλληλα CBol, C4 προπροπονητικο, Chaind Out, πολυβιταμινη, NA-R-ALA και ιχθυελαια.

    Θεωρεις οτι το Αραχιδονικο οξυ ειναι πιο "δυνατο" και αποτελεσματικο απο συνδυασμο test booster+DAA?
    Last edited by yanniz440; 01-09-11 at 13:08.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  7. #337
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-07-11
    Location
    Αθήνα
    Posts
    138

    Default

    Ποια η γνώμη σας για το omega της Universal;;
    Από ότι είδα είναι το πιο πλήρες σε λιπαρά οξέα.Αλλά πολλά χαπάκια σε μια δόση ρε γμτ!Γίνεται να τα σπάσω σε 2-3 δόσεις μέσα στη μέρα ή πρέπει όλα μαζί μία φορά;;;;

  8. #338

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @yanniz440 Προσωπικα δεν τα εχω δοκιμασει τα Animal, δεν ξερω ποτε δεν μου γεμιζαν το ματι τα συγκεκριμενα, αλλα οκ μπορεις να τα παρεις οπως λες. Το ΑΑ δυσκολο να συγκριθει με test booster γιατι δεν κανουν την ιδια δουλεια. Θα ελεγα το ΑΑ εχει πιο προφανη αποτελεσματα σε πρηξιματα κλπ αλλα τα test boosters εχουν και αλλα benefits, διαθεση, libido κλπ. Βεβαια εξαρταται κι απο την ηλικια , δηλαδη ενας 20χρονος θα εβλεπε περισσοτερα απο το AA ενω ενας 35χρονος μαλλον απο τα test boosters.

    @vanzel Τα Ω της Animal ειναι μια χαρα , εγω επαιρνα 2 φακελακια την μερα και σιγουρα δεν χρειαζεται να τα παιρνεις ολα μαζι, μπορεις να τα χωριζεις οπως θες.

  9. #339
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Κοιταξα τα συγκεκριμενα με αφορμη τη συζητηση που προηγηθηκε πανω σε συμπληρωματα ΑΑ και επειδη εχω ηδη δοκιμασει το Halodrol και, προσωπικα παντα, δεν εμεινα καθολου ικανοποιημενος ειπα μηπως λογω μεγαλυτερης δοσης ΑΑ και διαφορετικης συστασης το Animal να εκανε δουλεια.
    Ειχα κατα νου το Χ-Factor που ειναι δοκιμασμενο και εχεις προτεινει κι εσυ αλλα πλεον το παλιο δεν βρισκεται τοσο ευκολα και το νεο ειναι πιο μειωμενης δρασης. Ετσι και σκεφτηκα να δοκιμαζα το Animal.

    Οσο για τα test booster+DAA επειδη σε εμενα ουτε αυτο δουλεψε, γιαυτο ειπα παρα της προχωρημενης ηλικιας να δοκιμαζα ΑΑ παλι.

    Οσον αφορα διαθεση, λιμπιντο κτλ, δεν εχει και το Animal Test καποια συστατικα που βοηθανε υποτιθεται? Οχι οτι εχω δει το παραμικρο απο οτιδηποτε εχω δοκιμασει μεχρι τωρα ουτως η αλλως
    Last edited by yanniz440; 02-09-11 at 01:05.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  10. #340

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καλα μην περιμενεις θαυματα. Προσωπικα σε μενα το DAA δουλευει, το καταλαβαινω δηλαδη. Τωρα δοκιμασε την τυχη σου με αυτα και βλεπεις. Παντως προφανως οσο πιο advanced εισαι τοσο λιγοτερα πραγματα θα καταλαβαινεις απο συμπληρωματα.

  11. #341
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    yanniz440 εγώ εδώ και μία εβδομάδα παίρνω:

    Animal Test/ DAA/ ATD/ DRIVE και C4 πριν την προπόνηση και βασιλικό πολτό πρωί/ βράδυ. Νιώθω καλά και το λίμπιντο και η δύναμη είναι στα ύψη.


    To halodrol όπως είπε και ο gli στην καλύτερη να έχει 250mg ΑΑ.

    To Test είναι αξιόπιστο και χίλιοδοκιμασμένο στα 1000mg ΑΑ.

    Το Xfactor advanced αυτά που διάβασες.

    Το παλιό το Xfactor αυτά που διάβασες.

    Αλλά υπάρχει με ΑΑ και η Anabolic Protein της Applied Nutriceuticals που την δοκίμασα περίπου μισό μήνα σε γεύση Vanilla Dreams. Εμένα δεν μου άρεσε η γεύση αλλά μου έκανε εντύπωση το blend και την είχα πάρει:


    http://www.predatornutrition.com/pd-...tein-1362g.cfm

  12. #342

    Default

    καλησπερα ,testo sting εχει δοκιμασει κανεις

  13. #343
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by LOLO30 View Post
    yanniz440 εγώ εδώ και μία εβδομάδα παίρνω:

    Animal Test/ DAA/ ATD/ DRIVE και C4 πριν την προπόνηση και βασιλικό πολτό πρωί/ βράδυ. Νιώθω καλά και το λίμπιντο και η δύναμη είναι στα ύψη.
    Thnx LOLO30, βλεπω εχεις κανει στακ ΑΑ+DAA...! To ATD το χρησιμοποιεις ως estrogen blocker? Δεν ειναι λιγο υπερβολικο και ισως περιττο για τα συμπληρωματα που παιρνεις? Ρωταω, δεν επικρινω προς Θεου!

    Ειδικα οσον αφορα λιμπιντο δε περιμενω να δω τιποτα απολυτως οπως δεν εχω δει και με οτιδηποτε αλλο που πολλα παιδια παιρνουν και εχουν δει..."πραματα και θαματα". Πρεπει να εχω ψυχολογικο κολλημα με οτι παρω σχετικα με τη λιμπιντο, τα παντα με "ριχνουν" εντελως και με το που σταματησω ολα παλι μια χαρα...

    Παντως για να δεις διαφορα μεσα σε μια εβδομαδα ισως ειναι λιγο νωρις. Δε ξερω βεβαια κατα ποσο επηρεαζουν και τα Drive, ATD. Τωρα θα μου πεις αν σε πιανουν ευκολα γενικοτερα αυτα που παιρνεις ειναι ολα πιθανα.



    Quote Originally Posted by LOLO30 View Post
    Αλλά υπάρχει με ΑΑ και η Anabolic Protein της Applied Nutriceuticals που την δοκίμασα περίπου μισό μήνα σε γεύση Vanilla Dreams. Εμένα δεν μου άρεσε η γεύση αλλά μου έκανε εντύπωση το blend και την είχα πάρει:


    http://www.predatornutrition.com/pd-...tein-1362g.cfm
    Ενδιαφερον, εχω ξεμεινει απο πρωτεινη και ηθελα να παρω ουτως η αλλως. Μπορει να τη δοκιμασω. Θα ηταν υπερβολη να την επαιρνα με το Animal Test, απο αποψη υπερδοσολογιας Αrachidonic Αcid?
    Εκτος απο θεμα γευσης κατα τ'αλλα ειδες κατι παραπανω απο τις αλλες "νορμαλ" whey? Και πως και τη δοκιμασες μονο για 15 μερες? Σου τελειωσε τοσο γρηγορα η δεν την αντεχες και τη σταματησες?


    Για το Novedex XT εχει κανεις αποψη?
    Γιωργο?
    Last edited by yanniz440; 02-09-11 at 01:04.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  14. #344
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by LOLO30 View Post
    yanniz440 εγώ εδώ και μία εβδομάδα παίρνω:

    Animal Test/ DAA/ ATD/ DRIVE και C4 πριν την προπόνηση και βασιλικό πολτό πρωί/ βράδυ. Νιώθω καλά και το λίμπιντο και η δύναμη είναι στα ύψη.
    To ATD γιατί το παίρνεις;

  15. #345

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Την anabolic protein την εχω δοκιμασει κι εγω, δεν εχει μεγαλη ποσοτητα ΑΑ. Απο γευση τιποτα κορυφαιο. Υπερδοσολογια δυσκολα να κανεις στο ΑΑ, οκ πανω απο 1500mg δεν εχει νοημα να ανεβεις, γιατι η φλεγμονωδης δραση θα ειναι μεγαλη, θα εχεις πολλα DOMS και πονοκεφαλους. Για το novedex εχω πει πολλες φορες, ειναι δυνατο συμπληρωμα, προσωπικα ATD δεν μου αρεσει , δεν ειναι συμπληρωμα για μενα και δεν το χρησιμοποιω.

  16. #346
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Ειδες καποια διαφορα με την anabolic protein Γιωργο? (τι ρωταω κι εγω τωρα μ'ενα καρο πραγματα που παιρνεις ε? )
    Αν υπολογισουμε οτι 1000mg AA ειναι το Animal Test ημερεσιως, με την anabolic protein πως βγαζουμε ακρη ποσο ΑΑ εχει μεσα στο serving scoop? Λεει οτι ενα scoop εχει 1962mg Proprietary blend (arachidonic acid, creatine, CLA etc.), απο αυτα ποσο να ειναι το ΑΑ στο scoop αραγε...???

    To Novedex θα το ετρεχες μονο του Γιωργο η θα το εκανες στακ με κατι αλλο?
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  17. #347
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    Ειδικα οσο αναφορα λιμπιντο δε περιμενω να δω τιποτα απολυτως οπως δεν εχω δει και με οτιδηποτε αλλο που πολλα παιδια παιρνουν και εχουν δει..."πραματα και θαματα". Πρεπει να εχω ψυχολογικο κολλημα με οτι παρω σχετικα με τη λιμπιντο, τα παντα με "ριχνουν" εντελως και με το που σταματησω ολα παλι μια χαρα...
    Το ότι κάποια συμπληρώματα που λαμβάνονται από κάποιους και αυτοί όντως μπορεί να βλέπουν «πράγματα και θάματα», έχει να κάνει με πολλούς παράγοντες από τους οποίους εγώ νομίζω ότι ξέρω μερικούς και όχι όλους.

    Για παράδειγμα. Προ καιρού σε μια συζήτηση εδώ όσον αφορά test boosters νου πρότειναν να δοκιμάσω το Testforce 2 & Actvate extreme.

    Δεν κατάλαβα τίποτε απολύτως. Μετά από καιρό αγόρασα τυχαία ένα της Cellucor, το οποίο πραγματικά ένιωσα τελείως διαφορετικά.

    Τώρα μόλις διαβάζω από τον Γιώργο ότι πάνω από τα 1500 mg ArA θα αρχίσουν οι πονοκέφαλοι. Εγώ όταν πήρα το Χ-Factor την πρώτη βδομάδα ήμουνα με μια ασπιρίνη στο στόμα όλη μέρα και έπαιρνα 1000 mg. Την δεύτερη εβδομάδα δεν καταλάβαινα τίποτα εξαφανίστηκαν οι πονοκέφαλοι.

  18. #348
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Slack 'N Track εγω απλα εχω συμπερανει πλεον οτι δε με πιανει ιδιαιτερα τιποτα. Με εξαιρεση το C4 στα 3 scoop τις πρωτες 2-3 φορες και η krealkalyn οταν την ειχα παρει τον πρωτο μηνα δεν εχω δει να με πιασει τιποτα, και μιλαω για συμπληρωματα που εχουν δοκιμαστει απο πολλα παιδια, διαφορων επιπεδων με τις καλυτερες εντυπωσεις.
    Αυτος ειναι και ο λογος που δεν αναφερομαι ιδιαιτερα σε προσωπικες εμπειριες, δε κανω reviews κτλ διοτι πιστευω οτι οι δικες μου εντυπωσεις ειναι ισως η εξαιρεση του κανονα και δε θα βοηθουσαν κανενα!
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  19. #349

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    Ειδες καποια διαφορα με την anabolic protein Γιωργο? (τι ρωταω κι εγω τωρα μ'ενα καρο πραγματα που παιρνεις ε? )
    Αν υπολογισουμε οτι 1000mg AA ειναι το Animal Test ημερεσιως, με την anabolic protein πως βγαζουμε ακρη ποσο ΑΑ εχει μεσα στο serving scoop? Λεει οτι ενα scoop εχει 1962mg Proprietary blend (arachidonic acid, creatine, CLA etc.), απο αυτα ποσο να ειναι το ΑΑ στο scoop αραγε...???

    To Novedex θα το ετρεχες μονο του Γιωργο η θα το εκανες στακ με κατι αλλο?
    Οχι ρε συ τι διαφορα να δω... αλλωστε μην ξεχνας οτι εχει και το κοκκινο κρεας ΑΑ οπως και κρεατινη, οποτε αν η διατροφη σου ειναι πλουσια σε αυτα...τοσο μικροτερη διαφορα θα δεις. Το ΑΑ αντε να ειναι 100mg απο αυτα...εγω ετσι πιστευω. Το novedex θα το εκανα στακ με DAA

  20. #350
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Κοκκινο κρεας δε τρωω σχεδον καθολου και κρεατινη οτι παιρνω απο CBol και C4.
    Το Novedex επομενως θα καθοταν καλα με το Prometheus που εχω στοκαρει ηδη.
    Οκ, thanx για αλλη μια φορα σε ολους!
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  21. #351
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-05-11
    Location
    Κρητη
    Posts
    24

    Default

    Καλησπερα παιδια.. ειμαι στη 15η μερα του activate xtreme με δοσολογια 3 φορες τη μερα απο δυο χαπια. 6 στο συνολο τη μερα ομως δεν εχω παρατηρησει ακομα τιποτα. τις τελευταιες 2 μερες ειμαι και
    κρυομενος και εχω πεσει ψυχολογικα. εχω ακομα δυο κουτια μπροστα μου παντα σε ful dose. πιστευετε πως εχει περιθωριο να μου δειξει κατι η οτι ηταν να φανει φανηκε?

  22. #352
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Στις 4 εβδομάδες δείχνουν τα test boosters.

  23. #353
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-05-11
    Location
    Κρητη
    Posts
    24

    Default

    Σ'ευχαριστω Παυλιδης.. οποτε δε χανω τις ελπιδες μου.. απλα ηλπιζα πως κατι θα νιωσω απο νωρις..

  24. #354

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Τώρα μόλις διαβάζω από τον Γιώργο ότι πάνω από τα 1500 mg ArA θα αρχίσουν οι πονοκέφαλοι. Εγώ όταν πήρα το Χ-Factor την πρώτη βδομάδα ήμουνα με μια ασπιρίνη στο στόμα όλη μέρα και έπαιρνα 1000 mg. Την δεύτερη εβδομάδα δεν καταλάβαινα τίποτα εξαφανίστηκαν οι πονοκέφαλοι.
    Αυτο ειναι λαθος, το εχουμε ξαναπει. Αντι-φλεγμονωδη με ΑΑ, του ακυρωνεις την δραση.

  25. #355
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    @yanniz440&Slack `N Track

    Θα ήθελα να ξεκαθαρίσω καταρχάς ότι δεν παίρνω μόνο αυτά τα συμπληρώματα που έγραψα, αλλά θα πρέπει να κάνω ένα log για να δεις από το πρωί που σηκώνομαι μέχρι το βράδυ που κοιμάμαι τι τρώω , πόσο γεύματα και τι άλλα συμπληρώματα χρησιμοποιώ, τι προπόνηση κάνω, πόσα χρόνια πάω γυμναστήριο, πόσα κιλά είμαι και πολλά άλλα για να σε βοηθήσω να βγάλεις συμπέρασμα. Έτσι απλά διαβάζεις ένα στακ που χρησιμοποιώ τώρα είναι η μισή αλήθεια. Αλλά γενικά και εμένα κάποια συμπληρώματα με πιάνουν και κάποια όχι.


    Από ATD εγώ χρησιμοποιώ το inhibit της SNS και το προτιμώ από το Novedex XT γιατί είναι καθαρό ATD. Όπως σας είπε και ο Γιώργος που είναι κατά πολύ πιο έμπειρος από εμένα καλό είναι να αποφεύγετε το ATD!!! και δυνατούς AI και να χρησιμοποιείτε καλύτερα φυσικούς/φυτικούς AI αν πιστεύεται ότι χρειάζονται. Εμένα το ATD μου αρέσει γιατί μου δίνει ένα στεγνό hard look. Έχει κάποια sides συνήθως διαφορετικά στον καθένα αλλά σε εμένα βγαίνει μόνο ένα side, υπερένταση και ιδρώτας αν το πάρω λίγο πριν κοιμηθώ. Άλλοι δεν το αντέχουν καν. Για να αποφύγω μία πιθανή υπερένταση και την αϋπνία εγώ δεν το παίρνω πριν πέσω για ύπνο. Πάρα πολλούς όμως τους μειώνει το λίμπιντο. Εγώ δεν αισθάνθηκα ποτέ πρόβλημα. Βέβαια όσες φορές το πήρα το πήρα μαζί με το Drive που είναι πολύ καλός λίμπιντο booster και εμένα με πιάνει από την πρώτη μέρα στο SEX DRIVE και μου το πρότειναν πολλά παιδιά από το γυμναστήριο που το χρησιμοποιούνε το Drive στο PCT. Επίσης παίρνω και ένα βασιλικό πολτό του βουνού ο οποίος είναι καλός αλλά αισθάνομαι ότι όσο περνάνε οι μέρες αρχίζω και τον συνηθίζω και σε λίγο θα σταματήσει να με πιάνει.

    Το DAA μου είπαν ότι κάνει κάποιο θεματάκι με την προλακτίνη και τα οιστρογόνα αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό αλλά είναι καλό να χρησιμοποιείς κάτι για αυτό έστω και κάτι πολύ light όπως L-Dopa κτλ.

    Η Anabolic Protein όπως σου είπε και ο Γιώργος έχει μικρή ποσότητα AA όποτε δεν τίθεται θέμα αν πάρεις και έξτρα ΑΑ απλά σαν γεύση δεν λέει και τελειώνει γρήγορα οπότε πάρε καλύτερα 2-3 κουτιά. Εγώ την είχα τελειώσει γρήγορα θυμάμαι. Αλλά επειδή εγώ παίρνω πρωτεΐνες με ωραίες έντονες γεύσεις δεν είναι στο ρεπερτόριο μου η συγκεκριμένη .

    Αν σας πειράζει το ΑΑ μην το παίρνετε καν. Δεν έχει νόημα αν σου βγάζει άσχημα sides να το παίρνεις. Ο σκοπός είναι να περνάς και καλά και να παίρνεις κάτι που ταιριάζει σε εσένα γιατί να μην ξεχνάμε είναι συμπληρώματα όχι ΑΑΣ. Και εμένα μου αρέσει το DAA αλλά κάποιοι δεν το γουστάρουν και δεν βλέπουν διαφορά και παίρνουν άλλα που τους αρέσει.


    Ο Γιώργος τώρα θα γελάει με τόσα πολλά που παίρνω αλλά έχει συνηθίσει πλέον να συναναστρέφεται με τέτοιους τύπους εδώ μέσα. Πέρασε και αυτός από αυτά και δείχνει κατανόηση.

  26. #356

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Σε καταλαβαινω ρε συ. Εγω δεν εχω αυταπατες, η πλειοψηφια των συμπληρωματων ειναι πεταμενα λεφτα, απλα εγω το κανω περισσοτερο για να εχω με κατι να ασχολουμαι το οποιο ειναι πιο ασφαλες. Αν δεν επαιρνα συμπληρωματα θα εκανα εναν ατελειωτο κυκλο, ειμαι σιγουρος.
    Last edited by megageo; 01-09-11 at 22:21.

  27. #357
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    29-05-11
    Location
    Κρητη
    Posts
    24

    Default

    lolo30 οντε λες πως σε πιανει ο βασιλικος πολτος ηντα ενοεις? παντως απο οτι εχω διαβασει τελικα δεν ειναι τιποτα αξιολογο ο βασιλικος πολτος και δε πιστευω πως υπαρχει καμια πιθανοτητα να νιωσεις
    κατι απο τι χρηση του

  28. #358
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    placebo ftw
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation

  29. #359
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Μπορεί να είναι και placebo να σου πω.


    Δηλαδή σε βοηθάει στην αρχή στο λίμπιντο, σεξουαλική διάθεση και για λίγες ώρες σου δίνει και ενέργεια, ενέργεια σε επίπεδο σαν να πήρες animal pak. Πρέπει να έχει μέσα και μεγάλη ποσότητα βιταμινών Β και δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να έχει. Αλλά μετά από λίγες μέρες εγώ είτε τον παίρνω είτε όχι δεν βλέπω διαφορά. Αυτόν του βουνού το αγόρασα από το βουνό 50 ευρώ. Στα φαρμακεία έχουν 15 ευρώ αλλά δεν είναι δυνατοί....ακριβό συμπλήρωμα πάντως και διαρκεί λίγο.


    Γιώργο έτσι είναι. Είναι ένα χόμπι και τα συμπληρώματα ευχάριστο και ασφαλές να περνάς καλά..

  30. #360
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    Ο βασιλικός πολτός αποτελείται κατά μέσο όρο δείγματος) από 67% νερό , περίπου 12,5% αμινοξέα, βιταμίνες Β, ίχνη βιταμίνης C, υδατάνθρακες και μερικά λιπαρά οξέα σε συγκέντρωση περί το 5%. Τέλος περιέχει ίχνη από μέταλλα και μικρή συγκέντρωση ουσιών με αντιφλεγμονώδη δράση.
    αν τα κάνει όλα αυτά που περιγράφεις ο βασιλικός πολτός με τα άλλα συμπληρώματα πρέπει να πετάς
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation


 
Page 12 of 107 FirstFirst ... 289101112131415162262 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 17:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 15:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •