Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 18 of 107 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast
Results 511 to 540 of 3191
  1. #511
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    E τι εννοεις πρωταρηδες, στεροειδη ειναι, αν ψαχνεσαι για τετοια, λενε οτι ειναι ασφαλη. Εμπειρια απο την καινουρια σειρα τους δεν εχω. Η αποψη μου ειναι οτι η primordial βγαζει καλα προιοντα με εξαιρετικη ποιοτητα.
    Πρωταρηδες σε DS-PH γενικα.
    Αφου την εχεις καταταξει στις ποιοτικες εσυ ετσι θα ειναι.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  2. #512

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Nαι θα ελεγα οτι απευθυνονται , η καινουρια σειρα σε αυτους που θελουν low side effects, οποτε μαλλον σε σχετικα απειρους. Δυστυχως τα gains συνηθως πανε αναλογα με τα sides.

  3. #513
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Nαι θα ελεγα οτι απευθυνονται , η καινουρια σειρα σε αυτους που θελουν low side effects, οποτε μαλλον σε σχετικα απειρους. Δυστυχως τα gains συνηθως πανε αναλογα με τα sides.
    Thanks για την απαντηση ξανα Γιωργο.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  4. #514
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Να πω και εγω απο προσωπικη εμπειρια οτι το dermacrine lq vale της primordial αποδειχθηκε μια μουφα και μισο αν και πανακριβο....
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  5. #515
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Psilos23 View Post
    Να πω και εγω απο προσωπικη εμπειρια οτι το dermacrine lq vale της primordial αποδειχθηκε μια μουφα και μισο αν και πανακριβο....
    Πόσο καιρό το έτρεξες;
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  6. #516
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    2 μπουκαλια 240 + 240 μλ δεν θυμαμε πρπει να μπω στο λογκ 6 βδομαδες νομιζω μακρια ειναι μουφα
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  7. #517
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Γιωργο σκεφτομαι να βαλω κανενα intra workout, αλλα σκεφτομαι κυριως για οικονομικους λογους ειδικα οταν θα ειμαι στον ογκο κατα ποσο βοηθαει πραγματικα σε Recovery κλπ
    αυτο πως το βλεπεις?
    http://www.myprotein.com/uk/products/exceed
    κατι σαν Xtend, chaind out σε πιο οικονομικο αν και δεν εχω υπολογισει ακομα κατα ποσο ειναι πιο φθηνο και αν συμφαιρει τελικα. χαμηλο το βρισκω σε beta alanine οπως ολα τα συγκεκριμενα συμπληρωματα..

  8. #518

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν η διατροφη σου ειναι πληρης (που θα επρεπε να ειναι ειδικα στον ογκο οπως λες) τοτε δεν χρειαζεσαι intra workout. Αυτα παιζουν ρολο οταν τα γευματα γυρω απο την προπονηση ειναι "φτωχα". Αρα αν θες σωνει και καλα να παρεις κατι αυτο που ποσταρες ειναι οκ, αλλα για μενα δεν το χρειαζεσαι

  9. #519
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Τοτε το αφηνω στην ακρη και παιρνω ALA, η μονη περιπτωση να το χρειαζομουν ειναι τωρα που κανω διαιτα και η προπονηση μου ειναι μετα απο δουλεια αρκετες μερες στις 10 το βραδυ αλλα και παλι τα γευματα ειναι σωστα.. στον ογκο ειδικα, δεν θα εχω θεμα φτωχου φαγητου

  10. #520
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Σε καταλαβαινω φιλε μου,οπως σου ειπα και εγω,αυτος ο μηνας για εμενα πηγε χαμενος,και απο προπονηση και απο διατροφη.Με βρηκε ομως σε φαση που ειλικρινα δεν την παλευα σωματικα,ειχα πιεσει πολυ τον εαυτο μου,οποτε θεωρω πως τουλαχιστον ηρθε την καταλληλη ωρα!
    Δεν θεωρω και ουτε θα επρεπε να θεωρω ομως πως αυτο το χρονικο διαστημα πως πηγε χαμενο!Αν το κανω αυτο,θα με παρει η κατω βολτα και τοτε σιγουρα ολη η προσπαθεια θα παει χαμενη!
    Κανε λιγο υπομονη ακομα,προσεξε οσο πιο πολυ μπορεις την διατροφη σου οπως σου ειπα,κρατα το μυαλο σου σε επαφη με την προπονηση,εκμεταλλευσου αυτο το χρονικο διαστημα για να ξεκουραστεις αλλα και μιας και θα εχεις περισσοτερο χρονο,ενημερωσου για θεματα γυρω απο την προπονηση,διατροφη κτλ που ισως δεν ειχες τον χρονο να το κανεις!Μπορεις επισης να κανεις μια συντηρηση,χωρις να ζοριζεις τον ωμο σου.Κανε καμψεις,κοιλιακους,τρεξιμο οποτε μπορεις.Με τον συνδιασμο αυτων και μιας σωστης διατροφης,πιστευω πως θα κρατησεις τον μεταβολισμο σου σε καλο επιπεδο!;-)
    Νασαι καλα Johnny,η ενθαρρυνση χρειαζεται σε ολους μας,ολοι περναμε δυσκολιες και πιστευω στην υπαρξη της ενθαρρυνσης στο φορουμ μας!!!
    Thnx και παλι για την ολη θετικη τοποθετηση.
    Απο διαβασμα και ενημερωση αυτο το διαστημα αλλο τιποτα, σε τετοιο σημειο μαλιστα που αφου ανακαλυψα οτι αρκετα πραγματα δεν ειναι ακριβως οπως τα νομιζα εχω αναθεωρησει αρκετες μου αποψεις σχετικα με το θεμα προπονησης-συμπληρωματων!!! (θα επανελθω σε αυτο συντομα αφου θα εχω λιγο πιο εμπεριστατωμενη αποψη)

    Για την συντηρηση ρε γαμωτο ουτε λογος, γιαυτο κι εχω φρικαρει. Εχω κανει και διαφραγμα στη μυτη πριν απο καμμια 10ρια μερες και απαγορευεται αυστηρα η οποια εντονη σωματικη δραστηριοτητα για 2-3 εβδομαδες ακομα, ασε που απο το μπουκωμα δε μπορω να ανασανω καλα καλα ακομα, ποσο μαλλον να κανω οποιαδηποτε γυμναστικη, εστω και ελαφρια...
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  11. #521
    Bodybuilding Newbie Anazi's Avatar
    Join Date
    05-02-07
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    36

    Default

    Για το FORMADROL EXTREME της LG (σε stack με DAΑ), τι αποψη έχεις George?? Λεει τιποτα γενικα η συγκεκριμενη εταιρεια, ή προτιμοτερο το triazole? Το'χει δοκιμασει κανεις??

  12. #522

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν εχω καλη αποψη , δεν εχω διαβασει ποτε κανεναν να ειχε καποιο αποτελεσμα καλο.

  13. #523

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Χμμ δεν τα εχω δοκιμασει, αν θες μονο απο τις ετικετες να σου πω μια γνωμη, μια χαρα τα βρισκω και τα δυο. Το power shock εχει τα νιτρικα αμινοξεα που εχουν ενα ενδιαφερον πριν την προπονηση και το dark matter εχει καλη φορμουλα για μετα την προπονηση. Αν τα παρεις , κανε ενα κοπο και γραψε εδω εντυπωσεις.
    Γιωργο συγγνωμη που αργησα να απαντησω αλλα εμεινα σχεδον 3 βδομαδες εκτος προπονησεων λογο προβληματος στη μεση.Εχοντας λοιπον επιστρεψει στις προπονησεις χρισημοποιω εδω και μερες το power shock μονο του μεσα στις προπονησεις.Η διαλυτοτητα ειναι παρα πολυ καλη.Η γευση του (fruit punch) μου αρεσε πολυ αλλα πιστεψε με δεν ειμαι και ο καλυτερος κριτης σε θεματα γευσεις (μου αρεσουν σχεδον ολα).Σε σχεση με τη προπονηση...πολυ καλες προπονησεις,καλα πρηξηματα και καλη αναρρωση μετα.Γενικα γιωργο ειναι οντως ενα ενδιαφερον προιον.Δε κρυβω οτι με ειχε προβληματισει το οτι ειναι blend αλλα ειχα καλη επαφη με nitrates και τελικα με αφησε σε γενικες γραμμες αρκετα ευχαριστημενο.Σκεφτομαι να το τρεξω αλλες 10 μερες προσθετωντας επιπλεον β-αλανινη (προσωπικη κριση) και μετα να προσθεσω και κρεατινη.Το dark matter θα παει για αργοτερα.

  14. #524

    Default

    Το χρισημοποιω 10 μερες.Μου ξεφυγε.

  15. #525

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Nice review, thx, δεν ειναι πολυ διαδεδομενο περιεργως παροτι τα νιτρικα γενικως αρεσουν.

  16. #526

    Default

    Προσωπικα τα νιτρικα μου αρεσουν.Οποιο προιον με νιτρικα (μονο απο γνωστες εταιρειες) εχω χρησιμοποιησει,με εχει αφησει ευχαριστημενο.Τραβα ομως σε καταστημα να παρεις...Και τι δε θα ακουσεις για τα νιτρικα.

  17. #527
    New Bodybuilder
    Join Date
    09-09-11
    Posts
    4

    Default

    Για όγκο το true mass της bsn είναι καλό?με τι άλλο θα μπορούσα να το συνδυάσω?είμαι 1.84 85 κιλά με 1μιση χρόνο γυμναστηριο.

  18. #528
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by kode89 View Post
    Για όγκο το true mass της bsn είναι καλό?με τι άλλο θα μπορούσα να το συνδυάσω?είμαι 1.84 85 κιλά με 1μιση χρόνο γυμναστηριο.
    Με πολυ και καλο φαι...

    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  19. #529

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Με την εννοια των παραπανω θερμιδων ναι ειναι μια καλη επιλογη, παρολα αυτα ο ογκος που λες θα εξαρτηθει απο το συνολικο προγραμμα διατροφης σου παρα απο μια σκονη πρωτεινη.

  20. #530
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    πωπω ρε παιδες, θελω και εγω ενα μπουφε με τετοια φαγητα.. ποτε θα με καλεσουν σε κανεναν γαμο ή βαφτισια να γινει πανικος

  21. #531

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @Slack `N Track Αντε και καλα μας Χριστουγεννα, lol. (νομιζω το ετρωγα αυτο ολοκληρο οπως το βλεπω)

  22. #532
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Χαχαχαχα.Τι κακο εχουμε παθει?Μην δουμε καλο κρεας,το εχουμε ηδη φαει στο μυαλο μας!!!

  23. #533
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Αδερφια, φανταζεστε τι εχει να γινει αμα βρεθουμε 5-6 απο εμας σε ενα πολυ καραχλιδατο εστιατορειο και μας πουν οτι ολα ειναι πληρωμενα απο καποιον αλλον ;

    ΘΑ ΤΡΕΞΟΥΝ ΝΑ ΚΡΥΦΤΟΥΝ !!!!


    PS: @megageo Εγω του την χαριζα νομιζεις;
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  24. #534

    Default

    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Αδερφια, φανταζεστε τι εχει να γινει αμα βρεθουμε 5-6 απο εμας σε ενα πολυ καραχλιδατο εστιατορειο και μας πουν οτι ολα ειναι πληρωμενα απο καποιον αλλον ;
    Απλα θα το εκλειναν...και μετα θα μοιραζαν τις φωτογραφιες μας σε ολα τα εστιατορια ως πελατες προς αποφυγη.
    Παντως εγω θα προτιμουσα ταβερνα με ψητα στα καρβουνα.Συνηθως οταν βγαινω απο χλιδατο λεω:ωραια...που θα παμε να φαμε τωρα;

    Πεινασα το φελεκι μου...!!!
    Last edited by panthro; 29-09-11 at 16:39.

  25. #535
    New Member
    Join Date
    21-05-09
    Location
    .
    Posts
    51

    Default

    παντως η γευση και η οπτικη του φαγητου πεζουν απιστευτο ρολο.μπορει με μια σηνηθισμενη μεριδα να χορτασεις και με ενα τετοιο της φοτογραφια να λες θελω κιαλο η εστο να φας πολυ περισσοτερο απο το συνηθισμενο. Παντος προσοπικα αν ειχα πολυτελες φαι καθε μερα απο 6 φορες θα πηγενα mr olimpia σιγουρα χωρις να παρω ουτε σκονες ουτε χαζομαρες..

  26. #536

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καταρχην παιδια να επανερθουμε στο θεμα μας. Κατα δευτερον τι σχεση εχει το ακριβο φαγητο με τους αγωνες επαγγελματικου bbing. Καμια απαντω μονος μου.

  27. #537
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    13-10-09
    Posts
    546

    Default

    Εγώ πάντως προς μεγάλη μου απογοήτευση πήρα ξανά το chan'd out αλλά την καινούρια έκδοση του. Αυτή που έχει 90 servings αντί για 45 που είχε το παλιό. Καμία σχέση με το παλιό, έχουν αλλάξει γεύση μου φαίνεται σαν το έχουν αραιώσει και έχουν μεγαλώσει και το σκουπ. Η διαλυτότητα του πολύ χάλια σε σχέση με το παλιό και από θέμα ενέργειας όχι κάτι το ιδιαίτερο. Δεν ξέρω αν έχει δοκιμάσει κανείς και το παλιό και το καινούριο τώρα αλλά απογοητεύτηκα.. Και είναι και πανάκριβο..

  28. #538

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω εχω και παλιο και καινουριο και δεν καταλαβαινω καμια διαφορα να πω την αληθεια.

  29. #539

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Το καινουργιο xtend με τους ηλεκτρολυτες το εχει δοκιμασει κανεις?διαβαζω οτι ολοι ξαναψαχνουν το παλιο γιατι χαλασανε την γευση.Κριμα γιατι στην γευση ειδικα ηταν ασυναγωνιστο.

  30. #540
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    Το καινουργιο xtend με τους ηλεκτρολυτες το εχει δοκιμασει κανεις?διαβαζω οτι ολοι ξαναψαχνουν το παλιο γιατι χαλασανε την γευση.Κριμα γιατι στην γευση ειδικα ηταν ασυναγωνιστο.
    Ναι τα εχω δοκιμασει, καμμια σχεση η γευση του νεου με το παλιο. Το παλιο μετραγε.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous


 
Page 18 of 107 FirstFirst ... 81415161718192021222868 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •