Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 24 of 107 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast
Results 691 to 720 of 3191
  1. #691
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    10 μπουκαλακια?.. πολλα λεφτα ρε συ γιωργο χωρις λογω ;p γιατι τη αποτελεσματα να δεις.. εγω σου λεω πηγαινε βενεζουελα και θα βρεις απο αυτα που εχουμε πει στην ιδια τιμη xD

  2. #692

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι ρε σεις αυτο λεω, ενα σωρο λεφτα και στο τελος θα καταληγουμε στο ιδιο συμπερασμα. Τελοσπαντων για μενα οπως το εχω ξαναπει τα συμπληρωματα ειναι ενας περισσοτερο ασφαλης τροπος για να περναει ο καιρος σε σχεση με το να ασχολεισαι ολη την ωρα με αλλα πραγματα. Γενικα αν ασχολεισαι με bbing και εχεις addictive personality τοτε o δρομος γινεται επικινδυνος.

  3. #693
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ναι ρε σεις αυτο λεω, ενα σωρο λεφτα και στο τελος θα καταληγουμε στο ιδιο συμπερασμα. Τελοσπαντων για μενα οπως το εχω ξαναπει τα συμπληρωματα ειναι ενας περισσοτερο ασφαλης τροπος για να περναει ο καιρος σε σχεση με το να ασχολεισαι ολη την ωρα με αλλα πραγματα. Γενικα αν ασχολεισαι με bbing και εχεις addictive personality τοτε o δρομος γινεται επικινδυνος.
    ετσι ειναι δυστηχως, και εγω ετσι τα λεω επειδη δν εχω μεγαλη οικονομικη ανεση , αλλιως μπορει να ημουν και χειροτερος.. ε θα ελεγα.. αντε να το δοκιμασουμε κ αυτο μπας και κανει τπτ, νατουραλ ειναι ποιος xεστηκε, αα παρε κ αυτο μωρε σιγα τωρα και παει λεγωντας :P

  4. #694
    Advanced Bodybuilder DimitrisK's Avatar
    Join Date
    01-02-06
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Το DAA ποιο να προτιμισω http://www.predatornutrition.com/sea...earch_Term=daa ?
    Σε μένα δεν έκανε τίποτε πάντως. Μη πω ότι οι τιμές της τεστοστερόνης κατέβηκαν (με εξετάσεις από 4,2 σε 3,7) μετά από χρήση 8 περίπου εβδομάδων.

  5. #695
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    http://www.predatornutrition.com/pd-...d-224-tabs.cfm
    Θα ήταν καλή εναλλακτική τoυ animal pak?

  6. #696

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ναι οκ γιατι οχι, αλλα ποτε το animal pak ειναι κατι το ιδιαιτερο; Προσωπικα δεν μου λεει κατι και δεν προκειται γενικα να ξαναπαρω ενα ολα σε ενα συμπληρωμα. Για μενα οσο αφορα τα βασικα, vital plus απο φαρμακειο + οτι αλλο θελω (αμινοξεα, προβιοτικα, joint support, digestyve κλπ ) ξεχωριστα.

  7. #697
    Pumping Iron crowley's Avatar
    Join Date
    03-07-08
    Location
    .
    Posts
    487

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Ναι οκ γιατι οχι, αλλα ποτε το animal pak ειναι κατι το ιδιαιτερο; Προσωπικα δεν μου λεει κατι και δεν προκειται γενικα να ξαναπαρω ενα ολα σε ενα συμπληρωμα. Για μενα οσο αφορα τα βασικα, vital plus απο φαρμακειο + οτι αλλο θελω (αμινοξεα, προβιοτικα, joint support, digestyve κλπ ) ξεχωριστα.
    Γιατι οχι ολα σε ενα megageo? Δεν ειναι επαρκεις οι ποσοτητες του καθε συστατικου σε αυτα τα συμπληρωματα, γι αυτο ειναι καλυτερα ξεχωριστα?

  8. #698
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Εγω προσωπικα τη σειρα Animal με εξαιρεση το flex τη σιχαινομαι..200χαπια για να το παιξουν σκληρπυρηνικη και καλα..ενας φιλος μου επαιρνε στακ/πακ κτλ ακομα κανει θεραπεια για το στομαχι του και απο gains απλα τιποτα,αντε λιγακι το test(αν και πανακριβο)ισως αξιζει..τα υπολοιπα μακρια

  9. #699

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by crowley View Post
    Γιατι οχι ολα σε ενα megageo? Δεν ειναι επαρκεις οι ποσοτητες του καθε συστατικου σε αυτα τα συμπληρωματα, γι αυτο ειναι καλυτερα ξεχωριστα?
    Ακριβως θελω να εχω ελεγχο καθε κατηγοριας συμπληρωματος. Συνηθως οταν ενα συμπληρωμα εχει τα παντα κατι δεν εχει αρκετο.

  10. #700

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Να πω λιγο για μια κατηγορια συμπληρωματων που δεν τα συμπαθω γενικα αλλα τωρα εχω να πω μονο καλα λογια. Πηρα ενα κουτι quest protein bars απο predator σε γευση apple pie. Ειναι οι μονες μπαρες που δεν εχουν sugar alcohols το οποιο σημαινει no bloating. Συγκεκριμενα τα στοιχεια ειναι:

    Protein Blend (Whey Protein Isolate, Milk Protein Isolate), Isomalto-Oligosaccharides* (100% Natural Prebiotic Fiber), Almonds, Water, Apples, Natural Flavors, Sea Salt, Cinnamon, Lo Han Guo, Sucralose.

    Γενικα τι παρατηρησα:

    - Καταπληκτικη γευση
    - Καθολου φουσκωμα ή οτιδηποτε στομαχικο
    - Μειωση ορεξης λογω φυτικων ινων

    Γενικα παρα πολυ καλη επιλογη, θα παρω κι αλλες γευσεις μολις φερουνε. Προτεινω ανεπιφυλακτα για οποιον ψαχνει κατι τετοιο.

  11. #701
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ναι megageo ποιοτικα ειναι σιγουρα οι καλυτερες σοκολατες που κυκλοφορουν και παρολο που δεν εχουν αλκοολες ζαχαρης επηρεαζουν ελαχιστα το ζαχαρο,εχω δει πως στο εξωτερικο ειναι οι αγαπημενες των low carb junkies,ελπιζω να φερει και αλλες γευσεις το predator

  12. #702
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-07-11
    Location
    Αθήνα
    Posts
    138

    Default

    no bloating τι εννοείς; Φούσκωμα στο στομάχι από τα γλυκαντικά που έχουν άλλες μπάρες;

  13. #703
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by vanzel View Post
    no bloating τι εννοείς; Φούσκωμα στο στομάχι από τα γλυκαντικά που έχουν άλλες μπάρες;
    Ναι,μαλτιτολη,σορμπιτολη κτλ..εγω οπου τα βλεπω αυτα μακρια!

  14. #704

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ακριβως, οι περισσοτερες εχουν αυτα τα sugar alcohols που προκαλουν φουσκωματα, διαρροιες κλπ. Επισης δεν εχουν αχρηστες πηγες πρωτεινης οπως η ζελατινη και οτι υδατανθρακες εχουν ειναι απο ξηρους καρπους.

  15. #705
    Junior Bodybuilder jk_79's Avatar
    Join Date
    28-12-04
    Location
    Marko_polo, Attica, Greece.
    Posts
    209

    Default

    George,
    ποτέ δεν ήμουν fan των bars μιας και δεν παω καλά απο self control...
    Ειναι η ιδανικη λυση σε περιπτωσεις που δεν εχεις προνοησει ή θες κατι γρήγορο να φας, αλλα εγω τις έτρωγα για πλάκα.....
    Καταναλωση που ειναι απλα ασύμφορη...

    Just fyi,
    ειδα οτι φερνει και to iherb...

    http://www.iherb.com/search?kw=quest bar
    Last edited by jk_79; 21-10-11 at 15:32.
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe - Albert Einstein

  16. #706
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    powerbuilderi ποσο l-proline χρειαζεται για να σε πιασει?για τις αρθρωσεις που ειπες οτι δουλευει?

  17. #707
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    1-2gr x 2 φορες τη μερα
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  18. #708

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by jk_79 View Post
    George,
    ποτέ δεν ήμουν fan των bars μιας και δεν παω καλά απο self control...
    Ειναι η ιδανικη λυση σε περπτωσεις που δεν εχεις προνοησει ή θες κατι γρήγορο να φας, αλλα εγω τις έτρωγα για πλάκα.....
    Καταναλωση που ειναι απλα ασύμφορη...

    Just fyi,
    ειδα οτι φερνει και to iherb...

    http://www.iherb.com/search?kw=quest bar
    Τhanks ρε συ , απλα δεν ξερω με τον περιορισμο του βαρους. Θα δοκιμασω να παραγγειλω.

  19. #709
    Junior Bodybuilder jk_79's Avatar
    Join Date
    28-12-04
    Location
    Marko_polo, Attica, Greece.
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Τhanks ρε συ , απλα δεν ξερω με τον περιορισμο του βαρους. Θα δοκιμασω να παραγγειλω.
    Σε πέρνει μέχρι και 2 12αρια ανα παραγγελία..
    Not bad...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe - Albert Einstein

  20. #710
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Μegageo το trenazone το χεις δοκιμασει?

  21. #711

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οχι ρε συ, εχω ξαναγραψει προσωπικα δεν ασχολουμαι πλεον με ph/ds εκτος αν βγει κατι πολυ ιδιαιτερο.

  22. #712
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Οντως δε φαινεται να λεει κατι το ιδιαιτερο,αν ισχυει πως μολις το 10% απορροφαται οπως ισχυριζεται o P.A πεταμενα λεφτα..

  23. #713
    New Member
    Join Date
    14-04-09
    Location
    .
    Posts
    80

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Οντως δε φαινεται να λεει κατι το ιδιαιτερο,αν ισχυει πως μολις το 10% απορροφαται οπως ισχυριζεται o P.A πεταμενα λεφτα..
    Δώσε λίνκ αν μπορείς :)

  24. #714
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by sitiakos View Post
    Δώσε λίνκ αν μπορείς :)
    Ψαξε στο prohormone forum

  25. #715
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Στο blog του πάντως άλλα έλεγε
    Αντιγράφω
    The first compound is estra-4,9-diene-17b-ol-3-one (commonly referred to as ?dienolone?). What is ironic about this compound is that the government scheduled it?s precursor (estra-4,9-diene-3,17-dione - erroneously referred to as ?tren?) just last January. If you recall, the old ?tren? products worked pretty well but at the same time they were not free of potential adverse side effects. Anyway, as effective a compound as tren was, expect this stuff to work a lot better ? and for two reasons. First reason, this is the active hormone and so requires no in-vivo enzymatic conversion. Second reason, this is delivered in a transdermal base so bioavailability goes way up as compared to oral. This product scores an impressive 10:1 on the Hershberger anabolic/androgenic ratio scale, plus it?s got decent absolute anabolic potency.

  26. #716
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Τι να πω ετσι κι αλλιως πουλαει αρκετα στο phstore...Η συζητηση ειχε να κανει παντως γενικα με τα τοπικα σκευασματα και το ποσοστο απορροφησης...Σε γενικες γραμμες δεν αμφιβαλλω πως ειναι καλο προιον αλλα απευθυνομουν στον megageo γιατι απο ενα σημειο και μετα ψαχνεις να βρεις κατι ''ιδιαιτερο'' που να σου δωσει το κατι παραπανω,δηλ το ελαφρως καλυτερο απο pro-dien εμενα δε μου λεει τιποτα..

  27. #717
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Γιώργο πολυ καλές φαίνονται αυτες οι μπαρες που εκανες το review.Ψήνομαι και εγώ να πάρω απο Iherb που εβαλε ο φιλος το λινκ.Γενικα σε μεταφορες ευπαθων προιοντων δεν παιζει καποιο προβλημα?Γιατι ενταξει πες πρωτεινες κτλ δεν λειωνουν.Οι μπαρες γενικα κατα την αποστολη δεν θα λειωνουν κτλ?Ποια η γνωμη σου?
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  28. #718

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Πηρα κι εγω αλλα 2 κουτια απο iherb τωρα που ειχα οτι τις φερνει κι εκει. Τωρα για την μεταφορα, παντα υπαρχει ο κινδυνος ρε συ, με την εννοια να μεινουν στον ηλιο 1-2 μερες κλπ αλλα μαλλον ειναι υπερβολικο, καθως ακομα και οταν βρισκονται μεταξυ πτησεων τα πακετα κρατουνται σε καποιες αποθηκες. Παλιοτερα ειχα παρει και απο netrition αναλογα προιοντα και ποτε δεν ειχε φτασει κατι αλλοιωμενο οποτε ειμαστε οκ πιστευω. Αλλωστε μπαρες πρωτεινης ειναι, δεν ειναι γαλα που θελει ψυγειο ή εχει κοντινη ημερομηνια ληξης.

  29. #719
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Σχετικα με το cellucor p6 extreme έχει σχέση με προορμόνες ή ανήκει στα Natural Testosterone Booster? Το έχει δοκιμασει κανείς, κάνει τιποτα ή είναι πεταμένα λεφτά?

  30. #720

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν ειναι ορμονικο, αλλα δεν ξερω κι αν λεει τιποτα. Ψαξε κανα review στα ξενα φορουμ αλλιως παρε κατι πιο δοκιμασμενο.


 
Page 24 of 107 FirstFirst ... 142021222324252627283474 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •