Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 25 of 107 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast
Results 721 to 750 of 3191
  1. #721
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Δοκιμασμένο, όπως?

  2. #722

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οπως αυτα που λεμε εδω και παρα πολλες σελιδες. Ενα απλο ξεφυλλισμα θα σε βοηθησει.

  3. #723
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Τι γνώμη έχετε για τον συνδυασμό βιταμινών C , E και σεληνίου ως test booster?

    Μετά από ένα ξεφύλλισμα, εάν δεν κάνω λάθος είδα ότι δοκιμασμένος είναι ο συνδυασμός test force 2 μαζί με triazole ή activate xtreme (ποιό από τα δύο είναι καλύτερο?) για test booster, σωστά?

    Ακούγεται συχνά το x-factor. Αυτό είναι καλυτέρα να το παίρνουν μόνο του ή να το συνδυάζουν με τα παραπάνω δηλαδή με το test force 2 μαζί με triazole ή activate xtreme?

    Είναι ασφαλή τα παραπάνω συμπληρώματα ή έχουν τίποτα ορμόνες κτλ?
    Last edited by front; 24-10-11 at 22:51.

  4. #724
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ορμονικο δεν ειναι κανενα απο τα παραπανω..Ο συνδιασμος βιταμινων που αναφερεις φυσικα και δε θα επιφερει αυξηση τεστοστερονης(που το διαβασες),οφελη γενικοτερα ομως φυσικα και εχουν και καλο ειναι να μην εχεις ελλειψη στη διατροφη σου..Το testforce2 αυξανει την ενδογενη τεστοστερονη κατα μεσο ορο 42% συμφωνα με ανεξαρτητη ερευνα,το triazole θεωρητικα ελεγχει τα οιστρογονα οποτε ακουγεται καλος συνδιασμος και προτιμαται απο πολλους,το xfactor λειτουργει εντελως διαφορετικα και φυσικα μπορει να συνδιαστει με τα συμπληρωματα που αναφερεις,ισως λειτουργει και συνενεργιστικα..Τεσπα ομως αυτα εχουν χιλιοειπωθει κανε ενα search πρωτα

  5. #725
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Μονο το σεληνιο μπορει να βοηθησει λιγο, ειναι και φτηνο, μπαινει σε αρκετα test boosters και οι πολυβιταμινες συνηθως υστερουν. Οι αλλες ειναι απο αχρηστες εως υποπτες σε μεγαλες δοσεις (μηπως εννοεις τη D;). Τα άλλα οπως ειπε ο Barbel
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  6. #726
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Μονο το σεληνιο μπορει να βοηθησει λιγο, ειναι και φτηνο, μπαινει σε αρκετα test boosters και οι πολυβιταμινες συνηθως υστερουν. Οι αλλες ειναι απο αχρηστες εως υποπτες σε μεγαλες δοσεις (μηπως εννοεις τη D;). Τα άλλα οπως ειπε ο Barbel
    Σωστος.
    το σεληνιο το χρησιμοποιω χρονια οπως και βιταμινη Ε και C
    τωρα το σεληνιο οντως ναι Μπορει να βοηθαει (εγω πιστευω οτι με εχει βοηθησει) Αλλα απο οτι ξερω ειναι τοξικο σε μεγαλες δοσεις.
    η βιταμινη Ε σιγουρα βοηθαει το σπερμα αλλα μην κανεις υπερδοσολογια.
    η βιταμινη C ειναι για το αμυντικο συστημα γενικως και σε υπερδοσολογια ισως ριχνει την κορτιζολη στο αιμα.

  7. #727
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Γιωργο θελω να παρω ενα απο τους 2 λιποδυαλυτες τον Arson η το Χenadrine και απειδη θα δοσω συντομα σε μια σχολη(στρατιωτικη ας πουμε),σε πιθανες εξετασεις που προκιετε να γινουν μπορει να φανει κατι(ανεβασμενο) το περιεργο σε αυτους γνωριζεις???
    Αυτοι οι καραβαναδες ειναι οργια γι αυτο πες μου σε παρακαλω...
    Εχω παει 88 κιλα γ@μ... τα πολυ φαι αν και ξενερωνω που θα κανω μια μινι προετοιμασια καθως εχω ανεβει παραααα πολυ σε δυναμη σε ολες τις ασκησεις προτοφανη κιλα για μενα (σαβουρα RULESSS LOL),και αν δεν ηταν αυτο στη μεση δε θα σταματουσα αλλα θελω παλι να πεσω σε λιπος λιγο που θα με βοηθησει στα αθληματα βασικα μονο στα 1000 μετρα τα αλλα ειναι ευκολα
    Θυμαμε που ειχες πει παλιοτερα σε καποιον ο οποιος ηθελε να μπει σε κυκλο (αυξησης κιλων),θυμαμε συγγεκριμενα την φραση σου 'Σκεψου να εισαι 100 κιλα και να ανεβενεις σκαλια 'φαντασου εγω που πριν 1,5 μηνα ειμουν 78 και τωρα 88 ζοριζομε να βγαλω το χιλιομετρο
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  8. #728

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ειναι ρισκο να παρεις λιποδιαλυτες ειδικα κατι με 1,3 d. Νομιζω δεν εχουν τα συγκεκριμενα οποτε μαλλον θα εισαι οκ. Δεν περιμενω να επηρεασουν καποια τιμη στις εξετασεις σου.

  9. #729
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Κανενα απο τα συστατικα που περιεχουν αυτοι οι λιποδιαλυτες δεν προκειται να δωσει θετικο δειγμα.Τι μου θυμισες τωρα?Ειχα παρουσιαστει γυρω στα 100κιλα(πολυ σαββουρα),αεροβια ειχα ξεχασει πως γινεται...την 1η φορα που μας εβαλαν να τρεξουμε εγινα μπλε παραλιγο να σκασω,με εστειλαν στεπ με τη μια και κει οι γιατροι τραβαγαν τα μαλλια τους με αυτα που ακουσαν...

  10. #730
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Ποια είναι η δοσολογία του test force 2 / triazole και x factor και πότε τα παίρνεις πχ πριν το γυμναστήριο, πρωί - βράδυ? Θα Χρειαστείς δύο συσκευασίες από το καθένα?

  11. #731

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τα γραφει πανω στα κουτια ρε παιδια εκτος του οτι τα εχουμε πει κι εδω πολλες φορες. Γενικα 2 κουτια απο το καθενα χρειαζονται.

  12. #732
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Γιώργο το Arginocarn της Primordial τι σου λέει;
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  13. #733
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    sorry εάν γίνομαι κουραστικός αλλά θα ήθελα κάποιες διευκρινήσεις . Κάπου έλεγες για το test force 2 για 10-15 μέρες στα 6γρ/μερα και μετά συντήρηση στα 3γρ/μερα για 30-35 μέρες ακόμα, στο site γράφει στην δοσολογία καθημερινά 2scoop Χ 2 φορές την ημέρα (2 το πρωί- 2 το βράδυ)για τρείς εβδομάδες κατά προτίμηση με άδειο στομάχι .Συνεχίζετε με 2 scoop(1 πρωί -1 βράδυ) για ένα διάστημα 4 εβδομάδων επιπλέον. 2scoop=7gr Είναι πολλά?

    Για το x factor 4 caps για 50 μέρες πριν το gym?

    Το triazole και το test force2 τα παίρνουμε μαζί ταυτόχρονα?

  14. #734

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @yanniz440 Δεν μου λεει τιποτα, δεν το εχω παρει και δεν μου κινει το ενδιαφερον.

    @front Κοιτα αναλυτικα για τα 3 συμπληρωματα πως θα επαιρνα εγω:

    TF2 6γρ την μερα για 20 μερες και 3γρ την μερα για 20 μερες (συνολο 40 μερες)
    ΧF 4caps την μερα για 50 μερες
    triazole 4 caps την μερα για 40-45 μερες

  15. #735

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Front για να μην μπερσευεσαι ο Megageo στην δοση του test force 2/6γρ εννοει την καθαρη ποοσοτητα σε daa γιατι στα 6γρ μονο τα 3γρ ειναι daa,οποτε βαζεις διπλη ποσοτητα-2 scoop τις 3 πρωτες εβδομαδες πρωι k βραδυ και απο ενα σκουπ τις επομενες τρεις εβδομαδες παλι πρωι βραδυ.Το triazole μπαινει προαιρετικα και μονο για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο δεδεμονο οτι καθε οργανισμος αντιδρα διαφορετικα.Το xfactor καλυτερα να το σπασεις σε 2 το πρωι και 2 το απογευμα-αν εχεις προπονηση πριν και προσπαθησε να ειναι τις ιδιες ωρες ληψης καθημερινα.

  16. #736
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Δηλαδή εάν υπολόγισα σωστά για το TF2 χρειαζόμαστε μία συσκευασία και για τα triazole και x factor από δύο

    OK Δεν είδα το ποστ του HERCULES123 οποτε ακυρω αυτο που γράφω πιο πάνω

    Είναι καλύτερα να πάρεις το x factor μόνο του για 50 ημέρες και μολις τελειώσει να παρεις το Tf2/triazole?
    Last edited by front; 26-10-11 at 11:25.

  17. #737

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Για ολα χρειαζεσαι απο 2 κουτια,καλυτερα ειναι να τα παρεις ολα μαζι,αλλα αν θες να δεις ποιο δουλευει πανω σου για να εχεις και την εμπειρια οσων παιρνεις βαλτα οπως λες.

  18. #738
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Kαποιος να εχει δοκιμασει τον συγγεκριμενο λυποδιαλυτη να πει καμια γνωμη'Muscle Pharm Shredd'??
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  19. #739

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    To shred matrix λες, ναι ειναι πολυ καλος το εχω παρει εγω, θυμαμαι οτι ειχε εξαιρετικη δραση στην μειωση της ορεξης βασικα.

  20. #740
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Απο θερμογενετικης αποψεως??
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  21. #741

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τιποτα ιδιαιτερο και το επαιρνα σε full δοση, αν θυμαμαι καλα 6 caps την μερα.

  22. #742
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Καλα εσενα δε σε πιανει και τιποτα πλεον lol χαχαχαχα...
    Eυχαριστω Γιωργο θα παω να παρω η τον Xenadrine ripped η τον Arson
    Με τον πρωτο ειχα μεινει ικανοποιημενος εγω(αν και η παλιοτερη εκδοση ειχε αλλο ονομα).Ποιος ξερε τωρα σε αυτην αν εχει αλλαξει κατι
    Για τον Arson παντως εχω ακουσει οτι ειναι πολυ δυνατος αντε να δουμε θα δω
    Και οι 2 τους εχω βρει σε πολυ γνωστη αλυσιδα καταστηματων BB θα ρωτησω και την γνωμη των πολητων εκει αν και ειμαι σιγουρος οτι θα προτεινουν τον πιο ακριβο χαχαχα
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  23. #743
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Μegageo εχεις δοκιμασει κατι σα το levathian που θεωρητικα επαναφερει την ευαισθησια στα διεγερτικα?Σε ρωταω γιατι φαινεται πως οι αδενες μου εχουν καει εντελως,4caps oxyelite και επεφτα για υπνο...Φυσικο και επομενο βεβαια μετα απο χρονια καταχρησης εφεδρινης,clen...κτλ.Απο την αλλη το καλυτερο ειναι καποιος χρονος αποχης αλλα πως να τη παλεψω που καποιες μερες σηκωνομαι στις 5για δουλεια..

  24. #744

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μηπως εννοεις κατι σαν το Reset AD; Ναι το εχω δοκιμασει και νομιζω οτι δουλευει. Επισης ακομα πιο γρηγορα θα δουλεψει κανα αντισταμινικο

  25. #745
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    σε λιγο καιρο θα τρεξω ενα μπουκαλι Epistane στα 30mg σταθερα,1 μηνα...κωλυομαι στο pct...δε το θελω καθολου ο νολβα για λογους οπως μειωση λιμπιντο,genotoxic,ριχνει την ΑΟ σε μεγαλυτερο βαθμο απο οτι τα αλλα SERMS κ.ά...γιαυτο λεω να το παω με Clomid+Evista(για estro-block κυριως,αντι του νολβα μιας και ειναι και πιο αποτελεσματικο).Τι λες Γιωργο?

    και επισης σκεφτομαι να βαλω και proviron κατα τον κυκλο μεχρι πρωτη βδομαδα 50mg και τις επομενες ισως 100?
    αν το παω τελικα σταθερα το προβιρον στα 50 και οχι 100mg/day θα ελεγε να το αφησω και στο pct?

  26. #746
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Έχεις ξαναπάρει n******ex και σου μείωσε τη λίμπιντο;

  27. #747
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    οχι,αλλα ειναι γνωστο side για μερικους.

  28. #748

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Diablo View Post
    σε λιγο καιρο θα τρεξω ενα μπουκαλι Epistane στα 30mg σταθερα,1 μηνα...κωλυομαι στο pct...δε το θελω καθολου ο νολβα για λογους οπως μειωση λιμπιντο,genotoxic,ριχνει την ΑΟ σε μεγαλυτερο βαθμο απο οτι τα αλλα SERMS κ.ά...γιαυτο λεω να το παω με Clomid+Evista(για estro-block κυριως,αντι του νολβα μιας και ειναι και πιο αποτελεσματικο).Τι λες Γιωργο?

    και επισης σκεφτομαι να βαλω και proviron κατα τον κυκλο μεχρι πρωτη βδομαδα 50mg και τις επομενες ισως 100?
    αν το παω τελικα σταθερα το προβιρον στα 50 και οχι 100mg/day θα ελεγε να το αφησω και στο pct?
    Αν το φοβασαι τοσο πολυ το nolva τοτε πηγαινε με ενα συνδυασμο clomid/daa και ενα τυπου AI ή anti-estro απο το εμποριο οπως το triazole. Λογω της απλοτητας του κυκλου θα εισαι οκ. Για το prov και clomid δεν θα αναφερθω εδω σε δοσολογια γιατι ειναι το ανοιχτο φορουμ, γενικα παντως κρατα το prov μακρια απο το pct σου

  29. #749
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Αν το φοβασαι τοσο πολυ το nolva τοτε πηγαινε με ενα συνδυασμο clomid/daa και ενα τυπου AI ή anti-estro απο το εμποριο οπως το triazole. Λογω της απλοτητας του κυκλου θα εισαι οκ. Για το prov και clomid δεν θα αναφερθω εδω σε δοσολογια γιατι ειναι το ανοιχτο φορουμ, γενικα παντως κρατα το prov μακρια απο το pct σου
    ξεχασα να αναφερω οτι εχω και Activate Xtreme+Lean Xtreme(ηθελα το Reduce Xt αλλα ηταν out of stock) για το pct μαζι με SERM...για ΑΙ το κοβω δυσκολο γιατι στην παραγγελια που εκανα ξεχασα να παρω(το Εrase θα επαιρνα).Ουσιαστικα δεν πηρα γιατι σκεφτηκα εκ των υστερων πιθανο estro rebound απο το epi.Oποιοδηποτε ΑΙ προτιμω μακρια απο το pct,δεν ειναι και ο,τι καλυτερο οταν θες να επανελθεις...

    οκ τοτε,το prov κατα τον κυκλο μονο...λογικα ειπες μακρια απο το pct το prov λογω πιθανου suppression/περισσοτερο χρονο επαναφορας ετσι?αν και suppressive ειναι πανω απο 150mg απο οσο ξερω.

  30. #750
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Γιωργο ηρθε και το ursobolic..και το πρωι εκανα παραγγελια γαμωτο!Αλλα δεν μπορω να αντισταθω..νομιζω θα ''ταιριαξει'' στο επερχομενο pct(και που ελεγα δεν ξαναπεταω λεφτα σε natural *********)


 
Page 25 of 107 FirstFirst ... 152122232425262728293575 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •