Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 26 of 107 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast
Results 751 to 780 of 3191
  1. #751

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @Diablo Ναι πραγματι ειπα μακρια απο το PCT, αλλα μεσα στον κυκλο ειναι μια χαρα. Τωρα οτι πανω απο 150mg ειναι suppressive εγω δεν το υπογραφω αλλα μεσα στον κυκλο δεν σε απασχολει αυτο.

    @barbell Το ειδα αλλα επειδη εγω θα ξαναειμαι natural μετα απο Φεβρουαριο θα περιμενω λιγο ακομα να δω κανα review πριν παραγγειλω. Ενα ειναι σιγουρο, αν το παρω θα ειναι στις 15-20 καψουλες την μερα.

  2. #752
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Γιωργο εχω ενα συμπληρωμα Λευκινης κατα την γνωμη σου ποσα γραμαρια μπορω να περνω την ημερα,διαβασα ενα αρθρο που ελεγε για μεχρι 8 γρ/μερα αν πεις οτι θα περνω εγω 6 και καθε καπ ειναι των 500mg αν εχω σε πρωινο/μεσημεριανο/βραδυνο απο 4 καπ ειναι οκ???Να τα περνω κανα 30λεπτο πριν τα γευματα η να τρωω και μετα αμεσως???
    Last edited by Psilos23; 28-10-11 at 20:42.
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  3. #753
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by Psilos23 View Post
    Γιωργο εχω ενα συμπληρωμα Λευκινης κατα την γνωμη σου ποσα γραμαρια μπορω να περνω την ημερα,διαβασα ενα αρθρο που ελεγε για μεχρι 8 γρ/μερα αν πεις οτι θα περνω εγω 6 και καθε καπ ειναι των 500mg αν εχω σε πρωινο/μεσημεριανο/βραδυνο απο 4 καπ ειναι οκ???Να τα περνω κανα 30λεπτο πριν τα γευματα η να τρωω και μετα αμεσως???
    Kατα τη γνωμη μου πριν και μετα την προπονηση(μαζι με υδατανθρακες/πρωτεινη) και το πρωι αν θες πριν το γευμα,εισαι σε περιοδο γραμμωσης?

  4. #754
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Μgageo και γω λογικα θα περιμενω λιγακι,ετσι κι αλλιως το συνθετικο μου pct θα κρατησει 6 εβδομαδες(πρεπει να ειναι επιθετικο)και για μετα εχω παρει 2κουτια tf2/triazole και anabolic protein/x-factor,νομιζω εκει θα ταιριαξει ωραια που οι προπονησεις θα ανεβαινουν παλι..εκτος αν εχω ''καει''και παω σε trt(υπαρχει και αυτο το ενδεχομενο,αν και ο γιατρος θελει να το παλεψουμε)

  5. #755
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Barbel τωρα δεν ειμαι σε περιοδο γραμμωσης ειμαι σε περιοδο τρωω οτι να ειναι και γυμναζομε οσο πιο δυνατα μπορω φαντασου πηρα 10 κιλα σε 1,5 μηνα εις γνωση μου.Απο δευτερα θα ξεκινησω μιας δικιας μου επινοησης διατροφη για καψιμο λιπους για καμια βδομαδα ετσι για να ξυπνησω λιγο τον μεταβολισμο μου για να χασω κανα κιλο.Δε περιμενω πολλα αλλα ετσι για να δω,θα συνεχιζα ετσι ρε γαμωτο καθως εβαζα κιλα κανα χρονο χωρις διακοπες το καλοκαιρι για διαιτες αλλα πλεον αν θελει ο θεος σε κανα μηνα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να μπω σε μια στρατιωτικη σχολη ωπος ειχα πει...Anyway θα κανω και ενα μικρο λογκ για να δω τη μπορω να πετυχω σε 1-1,5 βδομαδα.
    Οποτε λες πριν και μετα την προπονιση μονο εσυ αν βασικα προπονιση κανω 3 ωρες μετα το μεσημεριανο οποτε προτεινεις 6 καπ πριν σ αυτο το γευμα και αλλες 6 μετα ??η προπονιση μου ειναι 1 ωρα το πολυ σε μια ωρα 6 γρ λευκινη αποροφατε ??????
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  6. #756

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @Psilos23 Εγω θα ελεγα να συμπληρωνεις μαζι με καθε γευμα. Δηλαδη 2-4γρ σε καθε γευμα που κανεις, εγω αυτο το πειραμα θα εκανα αν επαιρνα σκετη λευκινη.

  7. #757
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Psile και αυτο που λεει ο megageo(οπως παντα) εχει βαση.Ρωτησα αν εισαι σε γραμμωση γιατι εκει συμπληρωματα οπως λευκινη/bcaa εχουν καλυτερη εφαρμογη.Πριν απο καθε γευμα βαζω εγω μετα απο refeeds για να επανελθω σε κετοση ποιο γρηγορα,αλλα γενικα η αυξηση της mtor/εκκριση ινσουλινης πιστευω θα ειχε εφαρμογη σε καθε διατροφικο πλανο..

  8. #758
    New Member
    Join Date
    01-06-10
    Posts
    69

    Default

    Εαν αντί για το test force πάρει κανείς μόνο d-aspartic acid πχ της primaforce σε συνδιασμό με το triazole θα έχει τα ίδια αποτελέσματα?

  9. #759

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αυτο τωρα δεν μπορω να στο απαντησω, παντως ναι δεν νομιζω καποιος να δει αισθητη διαφορα μεταξυ των δυο. Απλα της primaforce ειναι τυπου bulk το οποιο δεν ειναι απαραιτητα κακο βεβαια, απλα το TF2 ειναι πιο δοκιμασμενο.

  10. #760
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by front View Post
    Σχετικα με το cellucor p6 extreme έχει σχέση με προορμόνες ή ανήκει στα Natural Testosterone Booster? Το έχει δοκιμασει κανείς, κάνει τιποτα ή είναι πεταμένα λεφτά?
    Εμενα μου αρεσε ΠΑΡΑ πολυ.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  11. #761
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Slack `N Track για πες.

  12. #762
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Γιωργο ηρθε και το ursobolic..και το πρωι εκανα παραγγελια γαμωτο!Αλλα δεν μπορω να αντισταθω..νομιζω θα ''ταιριαξει'' στο επερχομενο pct(και που ελεγα δεν ξαναπεταω λεφτα σε natural *********)
    Ιδια ουσία με το formadrol της lg δεν είναι (Aντιγράφω από wikipedia : Other names for ursolic acid include, 3-beta-3-hydroxy-urs-12-ene-28-oic-acid, 3-β-hydroxy-urs-12-en-28-oic acid, urson, prunol, and malol.? Σε μεγαλύτερη δόση.

  13. #763
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Bασικα ''ξερεις'' τη δοση και εισαι σιγουρος για την ποιοτητα,της lg ειναι blend...μια κατηγορια συμπληρωματων που αντιπαθω ιδιαιτερα(οπως και την εν λογο εταιρια)

  14. #764

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Την LG ποτε δεν την συμπαθησα σαν εταιρεια, θεωρω οτι τα προιοντα της ειναι της πλακας, underdosed και αν κατι δουλευει δεν θα ειναι για τους σωστους λογους. Οποτε για μενα δεν τιθεται καν θεμα συγκρισης.

  15. #765
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Slack `N Track για πες.
    Πριν λιγους μηνες το ειχα αγορασει απο Αμερικη.
    Απο TestBoosters ειχα δοκιμασει ωστοσο TF2, Triazole, DAA bulk,απο τα οποια καθολη την διαρκεια χρησης τους δεν καταλαβα και πολλα. Η χρηση αυτων εγινε μετα απο ενα κυκλο Xfactor, κατοπιν καθοδηγησης του megageo, Devil, Beefmeup. Πηρα συνολικα 2 κομματια απο TF2 & Triazole.

    Επανελαβα λοιπον ακομη μια φορα εναν κυκλο παλι με Xfactor μετα απο μερικους μηνες , και δοκιμασα τοτε το P6 το οποιο στην κυριολεξια το καταλαβα καλα. Ενεργεια καργα, αντοχη καργα, libido αστα να πανε κωμικοτραγικα γεγονοτα.

    Δεν ξερω τι δουλεψε ετσι και γιατι αλλα εγω μια φορα εχω ζητησει να μου φερουν τρια ακομη κουτακια (τα οποια παρεπιπτοντος ειναι και γαμω σε εμφανιση)
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  16. #766
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    Megageo και οσοι αλλοι εχετε γνωμη πανω στο epistane,τις δοσεις πως θα τις βαζατε?εχω κατα νου 1 cap πρωι με αδειο στομαχι κανα 45' πριν το πρωινο,1 pre wo,1 post wo...θα ειμαι σταθερα στα 30mg ολο τον κυκλο....προτεινετε αμα θελετε ειτε εναλλακτικες ο,τιδηποτε.

  17. #767
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Aδειο στομαχι οπως λες,μοιρασμενες δοσεις αλλα οχι απαραιτητα πολυ κοντα,εχει περιπου 6ωρες ζωης οποτε κανε τους υπολογισμους σου..Εγω δηλ που προπονιεμαι πιο αργα εχω την 1ηδοση το πρωι,την δευτερη το μεσημερι και την τελευταια 1ωρα πριν την προπ.

  18. #768
    Pumping Iron Diablo's Avatar
    Join Date
    04-04-11
    Posts
    404

    Default

    oπως και να το κανουμε ομως και στη δικια μου και στη δικια σου περιπτωση δλδ η τελευταια δοση της μερας με την πρωτη της επομενης θα εχουν πανω απο 6 ωρες διαφορα λογο του υπνου.Δεν ξερω τωρα αν γεννιεται καποιο θεμα με αυτο...

  19. #769

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Καλα παιδια ακριβως στο 6ωρο δεν γινεται, αυτο ειναι για υπολογισμο πανω-κατω στο να χωριζονται οι δοσεις μεσα στην μερα δεν θα παιξει τοσο ρολο στο τελος. Απλα θα το χωριζεις οσο γινεται περισσοτερο μεσα στην μερα, μην το ταλαιπωρεις περισσοτερο στο μυαλο σου, ακομα και 2 δοσεις να εχεις δεν θα κανει διαφορα, αυτο λεει η δικη μου εμπειρια.

  20. #770
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Oπως λεει και ο Γιωργος το 6ωρο πανω κατω,μην τρελλαινεσαι με μικρολεπτομερειες..απολαυσε το απλα.

  21. #771
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Ρε παιδια μολις ανοιξα 1 κουτι Animal pak και τι ειδα μεσα???
    Σε ολα τα σακουλακια του υπηρχε μια διαμπερης τρυπα λες και μια προκα ζεστη τα ειχε περασει σουβλακι σε ολα τι στο καλο????????????
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  22. #772
    Advanced Bodybuilder msdmn's Avatar
    Join Date
    08-07-06
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    1,019

    Default

    υγρασία εξαερισμός
    Gym Motivation: www.facebook.com/hardcoregymmotivation

  23. #773
    Senior Bodybuilder Psilos23's Avatar
    Join Date
    19-02-08
    Location
    Chania, Kriti, Greece.
    Posts
    2,309

    Default

    Xμμμ τελικα ειδα αλλο ενα μελος σε ενα ποστ του 2008 με το ιδιο θεμα οποτε δε πιστευω να τρεχει τπτ
    I can accept the failure,but i cannot accept it without try

  24. #774
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Ψηλε τσεκαρα κι εγω το Flex με αφορμη το σχολιο σου και ειναι ετσι και σε αυτο. Η τρυπα ειναι ακριβως στην ιδια γωνια σε καθε σακουλακι επομενως δε παιζει να ειναι τυχαιο συμβαν. Οπως ειπε και ο msdmn ειναι για εξαερισμο. Δεν υπαρχει και λογος να ειναι αεροστεγως σφραγισμενα.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  25. #775
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    21-04-10
    Posts
    159

    Default

    Γιωργο θελω την βοηθειά σου ή οποιος μπορει ....Προκειτε για εναν φιλο μου..επερνε εδω και 4 βδομαδες το h-drol me to cycle asist ,την 4 βδομαδα το επερνε και εκανε ενεσεις voltaren επειδή ειχε ενα προβλημα με την μεση του,δισκοκοιλη, ειπε μπας και του περασει .Τωρα δεν γινεται αλλο θελει να σταματησει τον κυκλο με το h-drol ,το προβλημα με την μεση του συνεχιζεται...τι γινεται τωρα αρχιζε αποθεραπεια ; μετα απο 4 βδομαδες ; (,το pct tis cel εχει ) ...τι μπορει να κανει αφου θελει να σταματησει τον κυκλο στη μεση,μπορειτε να μου προτεινετε κατι.

  26. #776

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αποθεραπεια θα αρχισει αμεσως, δεν βλεπω κατι αλλο αυτη την στιγμη.

  27. #777
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Megageo μιας και ηρθε mail με discount για το ursobolic δεν αντισταθηκα πηρα 6κουτια.10 Νοεμβρη μπαινω σε pct,αποχη καμια 10μερες απο το γυμναστηριο και αρχες Γεναρη το βαζω στα 12caps,θα γραψω τις εντυπωσεις μου εδω,οχι πως περιμενω κατι το τρελλο απλα να με βοηθησει να κρατησω οση μυικοτητα μπορω

  28. #778

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ωραιος, θα περιμενω να δω τι θα κανει σε σενα και μετα ακολουθω αν λεει κατι.

  29. #779
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    04-09-11
    Location
    thessaloniki
    Posts
    13

    Default

    καλησπερα παιδια ειμαι σχετικα καινοθριος....δε μου λετε ελλαδα παιζει να βρω epistane k X lean tis IBE?
    Last edited by rugby; 02-11-11 at 07:08.

  30. #780

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν νομιζω οτι μπορεις να βρεις εδω αυτα τα προιοντα που λες, ειδικα το epistane.


 
Page 26 of 107 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •