Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 107 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast
Results 61 to 90 of 3191
  1. #61
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Και κάτι τελευταίο θα ήθελα να σε ρωτήσω Γιώργο τώρα που το θυμήθηκα μια και έχω σήμερα αρκετό ελεύθερο χρόνο και ηρεμία. Το XFactor γιατί έχει μέσα:

    Ultra Purified Omega-3 Concentrated Fish Oil Boswellia Serrata Resin 18% στα 825mg = 150mg το ένα pill δηλαδή επί 4 = 600mg?!?

    To λέω αυτό γιατί όλοι μου λένε όλοι ότι το Arachidonic Acid Oil πρέπει να το παίρνεις χωρίς Fish Oil?

    Σε ευχαριστώ για όλα Γιώργο να είσαι καλά και υγιής.

    Θα σε διαβάσω πάλι το πρωί με καφεδάκι.

  2. #62

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Για το novedex εννοω οτι το ATD παραειναι δυνατο για να ειναι σε συμπληρωμα. Δεν μπορω να το προτεινω, ξερω πολλα παιδια που ειχαν διαφορα θεματα με αυτο, ειναι δυνατο ναι, αλλα σε μερικους δημιουργει και θεματα οποτε αστο αφου καταργηθηκε κιολας. Το στακ xfactor/daa/c4/erase ειναι παρα πολυ καλο. Δεν υπαρχει περιπτωση να μην σου δουλεψει. Τωρα αν σε αυτα θελεις να βαλεις και το anabeta ok, απλα αφου δεν εχεις ξαναχρησιμοποιησει xfactor εγω θα ελεγα να το αφησεις μονο του να δεις τι θα γινει. Αλλωστε μετα απο αυτο το διμηνο, υπαρχουν κι αλλα διμηνα να βαλεις το anabeta.

    Για τις προορμονες ειναι προσωπικη αποφαση ρε συ, στο ειπα και πριν. Παντως μην μου λες ειμαι ανοιχτος σε προορμονες αλλα δεν συζηταω για στεροειδη γιατι ειναι το ιδιο πραγμα.

    Το xfactor το τελευταιο εχει πραγματι καποια εξτρα πραγματα ωστε να μειωσει τα sides που ειχαν οι χρηστες απο το πρωτο xfactor, οπως αυξημενα DOMS, πονοκεφαλους, πονους σε αρθρωσεις κλπ. Αυτο μερικοι λενε οτι μειωσε την δραστικοτητα του συμπληρωματος. Ανεξαρτητα εγω πιστευω οτι παραμενει πολυ καλο και αν θες βεβαια υπαρχει και το παλιο, κυκλοφορει ακομα.

  3. #63
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Μεγάλε Γιώργο σε ευχαριστώ, θα πρέπει να είσαι καλό παιδί, με κάλυψες 100% θα έλεγα όσο αναφορά το στακ.

    Για τις προορμόνες εννοώ είμαι ανοιχτός γιατί μπορώ να τις βρω στην αγορά. Ενώ τα στεροειδή τα βρίσκεις στην μαύρη αγορά συνήθως. Ακόμα και από ψυχολογικής άποψης δεν μπορώ να ψωνίσω κάτι από την μαύρη αγορά όταν δεν γνωρίζω καθόλου από αυτά. Ξέρω κάποια παιδιά που κάνουν χρήση αλλά τηρούν στάση μυστικοπάθειας και δεν συζητούν για το θέμα. Και είναι λογικό ότι κανείς που κάνει χρήση δεν θέλει το να συζητάει ανοιχτά και κοιτάει την πάρτι του. Αν υπήρχε ένα μαγαζί online σαν την predator και κάποια άτομα να σε καθοδηγήσουν στην αρχή και ακόμα και σε επίπεδο εξετάσεων τότε θα το συζητούσα. Μέχρι στιγμής δεν βρήκα πρόθυμα άτομα. Ενώ για προορμόνες αντιθέτως ήταν όλοι πρόθυμοι να σου πουν τα πάντα.

  4. #64

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    LOLO30 το προβλημα δεν ειναι τι μπορεις να βρεις και πως ,δεν ειναι κριτηριο αυτο για να βαλεις προορμονη η στεροειδη μεσα σου.Δηλ αν αυριο σου ανοιγε την πορτα ενας φαρμακοποιος και ησουν σιγουρος για την αξιοπιστια των προιοντων ,θα επαιρνες?Μην σκεφτεσαι επιπολαια.Φιλικα παντα.

  5. #65

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Συμφωνω απολυτα με Ηρακλη, αυτο προσπαθω να τονισω καθε φορα, οτι η χρηση ορμονικων προιοντων (εγω τα βαζω ολα σε ενα τσουβαλι γιατι ετσι ειναι κατα την αποψη μου) πρεπει να ειναι καθαρα προσωπικη αποφαση βασιζομενη στον τροπο ζωης , σκεψης , ηθικης κλπ του καθενα και να μην επηρεαζεται απο το τι μπορει να βρει, αν εχει λεφτα ή δεν ξερω γω τι . Η δευτερη ομαδα παραγοντων μπορει να αλλαξει (οπως μπορει και η πρωτη βεβαια) αλλα για μενα δεν θα επρεπε επιμερους λογοι να "σκεπαζουν" τους βασικους.

  6. #66
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Εννοείτε φιλικά φίλε Ηρακλη, δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε εχθρικά.

    Αν μου άνοιγε την πόρτα ο φαρμακοποιός ή και ένας γιατρός και κάποια άτομα που έχουν εμπειρία πάνω σε αυτά και σε καθοδηγούσαν όπως σε καθοδηγούν με τα συμπληρώματα τότε σου είπα πολύ ευχαρίστως να το συζητούσα και να το σκεφτόμουνα το πράγμα...Είμαι 30 χρονών και αν γουστάρω θα αποφάσιζα αν θα το συζητούσα, τώρα τι να σκεφτώ? Να πάω να ψάξω να πάρω από την μαύρη αγορά? Άντε και βρήκα , τι να πάρω? Πως? Τι εξετάσεις? Έχω πολλές περιπτώσεις στο γυμναστήριο που πήραν έτσι σχέδιο και μετά το μετάνιωσαν. Δεν γίνονται έτσι αυτά...

  7. #67

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ρε συ μην τα γραφεις ετσι αυτα στο φορουμ, ξερεις ποσοι καλοθελητες υπαρχουν που διαβαζουν; Απλα για να ειμαι ξεκαθαρος...κανεις εδω δεν προτεινει τιποτα σε κανεναν, το λεω γιατι απαντας σε αμυνα λες και σε πιεζει κανεις. Εγω απλα ειπα οτι προορμονες και στεροειδη ειναι στο ιδιο τσουβαλι.

  8. #68

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Kαι φυσικα Γιωργο,οσο αναφορα τη μυστικοπαθεια τι να πω?Ακουω πια και μονο γελαω γιατι αλλιως συγχιζομαι.Εχω ακουσει για κρυφες ενεσεις που με μονο 2 φορες μεταμορφωνεσαι αλλα ειναι μυστικες ,μεχρι Μ3 απο την ''πηγη'' και φυσικα πεντακαθαρο σαν το γαργαρο νερο.Αν δεν μαθεις κανεις να κυριευει το παθος ,παει, χαθηκε.

  9. #69

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Quote Originally Posted by LOLO30 View Post
    Εννοείτε φιλικά φίλε Ηρακλη, δεν υπάρχει λόγος να μιλάμε εχθρικά.

    Αν μου άνοιγε την πόρτα ο φαρμακοποιός ή και ένας γιατρός και κάποια άτομα που έχουν εμπειρία πάνω σε αυτά και σε καθοδηγούσαν όπως σε καθοδηγούν με τα συμπληρώματα τότε σου είπα πολύ ευχαρίστως να το συζητούσα και να το σκεφτόμουνα το πράγμα...Είμαι 30 χρονών και αν γουστάρω θα αποφάσιζα αν θα το συζητούσα, τώρα τι να σκεφτώ? Να πάω να ψάξω να πάρω από την μαύρη αγορά? Άντε και βρήκα , τι να πάρω? Πως? Τι εξετάσεις? Έχω πολλές περιπτώσεις στο γυμναστήριο που πήραν έτσι σχέδιο και μετά το μετάνιωσαν. Δεν γίνονται έτσι αυτά...
    Φιλε μου το οτι εισαι 30 χρονων προσωπικα δεν με πειθεις οτι σκεφτεσαι σωστα,και στο ξαναλεω με αλλο τροπο, ξερεις ποσα ατομα εχουν καει και καιγονται καθημερινα γιατι εχουν αυτη την υποτειθεμενη καθοδηγηση που εσυ ψαχνεις? ΑΠΕΙΡΑ ! Προσοχη λοιπον ,να εμπιστευεσαι μονο τον εαυτο σου και μετα απο πολυ διαβασμα και υπομονη να αποφασιζεις.Κανε οτι σε φωτισει ο Θεος.

  10. #70
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Ηρακλή έχεις δίκιο και σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου. Φυσικά η ηλικία δεν έχει να κάνει με την σωστή σκέψη πάντα. Λάθη κάνουμε σε όλες τις ηλικίες.Είμαι εντελώς άσχετος με το θέμα οπότε καλύτερα να συζητάμε μαζί για συμπληρώματα. Έχω ρίξει μια ματιά στο βιβλίο Αναμπολικς που μου έδωσε ένας που παίρνει. Αλλά προς το παρόν υπάρχουν ένα σωρό συμπληρώματα να δουλέψω και να βελτιωθώ και για αυτό δεν με απασχολεί προς το παρόν αυτό.

    Γιώργο θα με συγχωρέσεις άλλα δεν είπα ότι με πιέζει κανείς ούτε ότι με πρότεινε κανείς εδώ μέσα κάτι. Το λέω αυτό για τους καλοθελητές που λες. Απλά είπα ότι δεν υπάρχει η ίδια πληροφόρηση και η ίδια πρόσβαση και ενημέρωση με τα άλλα συμπληρώματα ώστε να μπορούμε να το συζητήσουμε και εφόσον το συζητήσουμε και το αναλύσουμε να το σκεφτούμε και αν γουστάρουμε να αποφασίσουμε.
    Στο ίδιο τσουβάλι είναι αλλά στον πάτο του τσουβαλιού βρίσκονται τα στεροειδή που θα πρέπει να χώσεις καλά το χέρι σου και το κεφάλι σου μέσα στο τσουβάλι για να δεις και να διαλέξεις το κατάλληλο και θα πρέπει να ξέρεις τι και πως να το πάρεις.
    Ούτε για μυστικές ενέσεις είπα. Αλλά όταν είναι κάτι παράνομο είναι λογικό να αντιμετωπίζεται με αυτό τον τρόπο.

  11. #71

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Φιλε LOLO30 ,Μην αγχωνεσαι ,εχεις χρονο μπροστα σου να διαβασεις και εντος forum και να ενημερωθεις για ολα.Καλη δυναμη.

  12. #72

    Default

    Καλησπερα και απο εμενα , αυτο το "χειμωνα" εχω αποφασισει να ασχοληθω λιγο πιο σοβαρα με το γυμναστηριο και να κανω μια διατροφη/προγραμμα ογκου για να παρω μερικα μυικα κιλα! Ασχολουμαι με το Αθλημα εδω και 3-4 χρονια αλλα το τελευταιο μοναχα λιγο πιο εντατικα. Απο συμπληρωματα επαιρνα εξ αρχης πρωτεινη και περυσι δοκιμασα κρεατινη & δεξτροζη (βεβαια κρεατινη πηρα μια φτηνη της warriorlab που νομιζω δεν εκανε ΤΙΠΟΤΑ).

    Εχοντας κανει ενα προγραμμα ασκησεων και μια διατροφη bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=27172&p=947851#post947851 λεω να παρω καποια συμπληρωματα για να με βοηθησουν και να μου δωσουν μια εξτρα ωθηση!

    Αυτη τη στιγμη εχω 90+ της nutrisport , δεξτροζη και 2222amino της ON. Τι αλλο μου προτεινεται?

    Να πω τελος , οτι ειμαι 73.5κιλα ~12% λιπος 179-180

    ισιο παγκο ~ 90κιλα/8επαναληψεις για να δωσω και ενα δειγμα τι κιλα κανω

  13. #73

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παρε μια μονουδρικη κρεατινη να δοκιμασεις, ισως και μια πολυβιταμινη καλη.

  14. #74

    Default

    μπορεις να μου προτεινεις καποια? Κατι αλλο ειμαι πολυ αρχαριος για να παρω?

  15. #75

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κοιτα αν εχεις κατι στο μυαλο σου πες το ρε συ. Εγω απο μονος μου αυτα που σκεφτεσαι δεν μπορω να στα προτεινω οπως καταλαβαινεις. Για πολυβιταμινη εγω προτεινω αυτες που παιρνω εδω και πολλα χρονια τις vital-plus απο ενα οποιοδηποτε φαρμακειο. Για κρεατινη, μια εταιρεια καλη διαλεξε και παρε, πραγματικα δεν εχει σημασια, dymatize, reflex κλπ. Οι πιο πολλες εταιρειες βγαζουν μια μονουδρικη σκετη και ειναι και πολυ φτηνη και θα σου κρατησει και καιρο.

  16. #76
    Bodybuilding Newbie Anazi's Avatar
    Join Date
    05-02-07
    Location
    Pireas, Greece.
    Posts
    36

    Default

    Kαλησπέρα παίδες! Κατ'αρχην πολλα συγχαρητηρια στον Megageo για το εξαιρετικο αρθρο του τοπικ!!!
    Ποσταρω μετα απο αρκετο καιρο στο φορουμ, γιατι χρειαζομαι λιγη βοηθεια.. Ειμαι 26, γυμναζομαι μπολικα χρονια αλλα στο θεμα συμπληρωματων-φαρμακων ομολογω οτι δεν ειμαι και πολυ σχετικος, περα απο καποια βασικα συμπληρωματα που χρησιμοποιω ενιοτε.
    Θα ηθελα να δοκιμασω για πρωτη φορα κατι σε "natural anabolic" συμπληρωμα. Εναν συνδυασμο test-boost με anti-e, και θα'θελα να μου προτεινετε τι ακριβως να παρω, δοσολογια κλπ. Φανταζομαι αυτα δεν θα χρειαζονται κανα "προστατευτικο" συμπληρωμα ή καμμια αποθεραπεια μετα, ετσι..?
    Last edited by Anazi; 10-08-11 at 05:01.

  17. #77

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κοιτα το DAA σιγουρα δουλευει, το εχω δοκιμασει κι εγω πολλες φορες και αλλα παιδια απο εδω και γενικα στο δικτυο υπαρχουν καλα reviews. Οποτε απο test booster προτεινω αυτο, τωρα ποιο προιον ακριβως δεν εχει σημασια, υπαρχουν απειρα σε οτι μορφη θελεις. Το test force 2 ειναι κλασσικο, το Promitheus Rising ειναι σε χαπια και αρκετα καλο και υπαρχουν και τα bulk απο διαφορες εταιρειες που ειναι πιο οικονομικα. Τωρα αν θελεις και καποιο να το κανεις stack, επισης υπαρχουν πολλα αλλα εγω θα κατεληγα σε ενα απο driven sports δηλαδη activate xtreme ή triazole. Υπαρχουν κι αλλα καλα βεβαια αλλα σου λεω το πρωτο που μου ερχετε στο μυαλο.

    Τωρα για το πως θα τα παρεις, το DAA για μενα ενα loading για 10-15 μερες στα 6γρ/μερα και μετα συντηρηση στα 3γρ/μερα για 30-35 μερες ακομα. Το αλλο συμπληρωμα στην συνιστωμενη δοση για ολο το διαστημα. Αποθεραπεια, προστασια προφανως δεν χρειαζεσαι.

    Παντως αν θες natural anabolic οπως λες, ισως σε ικανοποιησει περισσοτερο καποιο συμπληρωμα x-factor ή anabeta που παιρνει καλα reviews.

  18. #78
    Pumping Iron
    Join Date
    12-10-10
    Location
    Αθηνα
    Posts
    279

    Default βοηθεια!!

    γραφω εκ μερους ενος φιλου μ και θελω τις συμβουλες σας.
    γυμναζεται 4 χρονια και ειναι 1.87 80 κιλα,στεγνος και ηλικια 28 χρονων.θελει να μπει σε διαδικασια οπου να δει αμεσα αποτελεσματα.εχει δομη και ωραιο σωματοτυπο.θελει αυξηση μυικης μαζας....τι προτεινεται και οδηγιεςνα γινει σωστα!σκεφτεται για testo με αυξητικη...και κατι αλλο η μεθαποκτενονη η οπως λεγεται τι ειναι??και αν μας κανει.....

  19. #79
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Acop Δεν ειναι η καταλληλη ενοτητα για αυτες τις συζητησεις....

  20. #80

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Acop καταρχην δεν ειναι η σωστη ενοτητα αλλα και κατα δευτερον εγω δεν θα απαντησω σε τετοια ερωτηση ουτε στην σωστη ενοτητα. Δηλαδη ζητας να βγαλουμε προγραμμα φαρμακων για εναν φιλο σου που ουτε ξερουμε τιποτα και εσυ θα κανεις τον μεσολαβητη που ουτε εσυ ξερεις τιποτα; Σκεψου λιγο λογικα, αν θες συμβουλες ειτε να ερθει αυτος εδω ειτε να σου πει ακριβως τι θελει να κανει , να μας πεις πληροφοριες για αυτον και μετα ισως πουμε μια γνωμη.

  21. #81
    Pumping Iron
    Join Date
    12-10-10
    Location
    Αθηνα
    Posts
    279

    Default

    μπορεις να μ πεις σε ποια ενοτητα να παω,η να σ στειλω pm

  22. #82
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by acop View Post
    μπορεις να μ πεις σε ποια ενοτητα να παω,η να σ στειλω pm
    κανε PM εναν moderator να σου δωσει Access στην προχωρημενη ενοτητα... αλλα και παλι σου ειπε ο γιωργος να κανει ενα Research, οι αλλοι που διαβαζουν τη ειναι? μαλακες? και ο φιλος σου θελει να του βγαλουν προγραμμα ετοιμο? δν γινονται ετσι αυτα τα πραγματα
    Last edited by stathis23; 10-08-11 at 11:53.

  23. #83

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Σταθη εγω δεν το ειπα για να γλυτωσω την δουλεια ρε συ, δεν ειναι θεμα ετοιμου φαγητου εδω. Δεν ειναι οπως οταν μπαινει καποιος και λεει βγαλτε μου μια διαιτα. Οκ κι εκεινο εκνευριστικο ειναι γιατι δεν κανει την ερευνα του πρωτα, αλλα εδω εγω ποτε δεν θα το εκανα αυτο γιατι πολυ απλα το να βγαζεις προγραμμα φαρμακων σε ασχετους ειναι σαν να τους πετας στον ωκεανο ενω δεν ξερουν να κολυμπουν ουτε σε πισινα. Μακρια απο μενα αυτα και φιλε Acop μην μου στειλεις pm, κανε οτι σου ειπε ο Σταθης.

  24. #84
    Pumping Iron
    Join Date
    12-10-10
    Location
    Αθηνα
    Posts
    279

    Default

    τεσπα
    παιδες,εγω ειμαι ασχετος με τα φαρμακα οποτε δεν ξερω τι πρεπει να κανω,και αυτα που θεωρειται εσεις αυτονοητα για εμενα δεν ειναι....ειναι συγκεκριμενα αυτα που θελει,απλα δεν ξερει πως να τα χρησιμοποιησει σωστα....δεν μ κανετε και χαρη κιολας μην τρελαθουμε...εληξε απο εμενα

  25. #85

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Προφανως χαρη θα σου καναμε, αλλα αυτο ειπα απο την αρχη, οτι εγω αυτη την χαρη δεν θα σου την κανω. Βασικα σου εκανα καλυτερο απο χαρη, σε (μαζι με τον φιλο σου) παρεπεμψα στο να διαβασετε πριν μπλεξετε με αυτα τα πραγματα για να μην παθετε ζημια. Αλλα οπως παντα, κανεις δεν εκτιμα την ειλικρινεια, ολοι εκτιμουν το χαιδεμα. Απλα για να ειναι ξεκαθαρα μερικα πραγματα γιατι μου φαινεται οτι ο καθενας ζει στον κοσμο του. Εληξε κι απο μενα, συνεχιζουμε on topic.

  26. #86
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Γεώργο έψαξα στο τοπικ δεν βρήκα κάτι για το Formestane Liqua-Vade 125ml , το έχεις δοκιμάσει ? Ποια η γνώμη σου? Θα πρέπει να είναι υπό εξαφάνιση γιατί πέρα από την predator δεν το βρήκα αλλού. Μιλάω φυσικά να το πάρεις μαζί με DAA και κανένα active extreme?

  27. #87

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Eγω δοκιμασει formestane, οχι ομως το συγκεκριμενο που λες αλλα δεν εχω αμφιβολια για την ποιοτητα του. Το formestane ειναι πολυ ισχυρο ΑΙ και βεβαιως θα δουλεψει. Οποτε ναι με την εννοια που το λες το προτεινω, ειναι καλη περιπτωση. Ομως ρε συ... παλι μου φορτωνεις ενα σωρο, δηλαδη θελεις DAA και formestane και activate; Γιατι ολα αυτα μαζι; Ειπαμε 2-2 να καταλαβαινεις και τι σε πιανει. DAA/Formestane για 6 βδομαδες, διαλλειμμα 4 βδομαδες και μετα παρε activate/triazole ξερω γω ή καποιο αλλο συνδυασμο.

  28. #88
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Χα χα με πήρες χαμπάρι ... Ωραίος ευχαριστώ ρε Γιώργο, εσύ φαντάζομαι πήρες το άλλο που το αλείφεις στο δέρμα της CEL.


    Έχω μαζέψει συμπληρώματα για ένα 4μηνο , μαγαζί θα ανοίξω, έχω κάνει δύο παραγγελίες (predator και cheap) γύρω στα 800 ευρώ αυτή την φορά.

    Έβαλα μέσα και το :
    Competitive Edge Labs 11-Sterone
    Αυτό Γιώργο έτσι θα το πάρω:

    For Cutting Cycles:
    Week 1: 225 mg (3 capsules)
    Week 2: 225 mg (3 capsules)
    Week 3: 225 mg (3 capsules)
    Week 4: 225 mg (3 capsules)
    Week 5: 225 mg (3 capsules)
    Week 6: 225 mg (3 capsules)
    Week 7: 225 mg (3 capsules)


    Μετά να κάνω OTC PCT με ERASE και DAA ή FORMA και DAA ή ATD και DAA?

    Ή nolva και DAA?

  29. #89

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν το παρεις ετσι σε αυτη την δοση δεν χρειαζεσαι καν PCT. Συνεχισε κανονικα οτι κανεις , σε καμια περιπτωση δεν χρειαζεσαι φαρμακα στην αποθεραπεια για το 11-ΟΧΟ σε αυτη την δοση.

  30. #90
    LOLO30's Avatar
    Join Date
    30-07-11
    Posts
    99

    Default

    Ωραία Γιώργο να είσαι καλά και υγιείς να τα λέμε. Υγειά να έχουμε όλοι παιδιά.

    Διάβασα στο τοπικ ότι έχεις ένα πρόβλημα στον ώμο. Περαστικά αδερφέ μου. Πήγες σε κανένα ορθοπαιδικό? Πως πάει η δουλειά?


 
Page 3 of 107 FirstFirst 12345671353103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •