Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 49 of 107 FirstFirst ... 394546474849505152535999 ... LastLast
Results 1,441 to 1,470 of 3191
  1. #1441
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    παιδια εχετε δοκιμασει την MICRO CREATINE 600gr (INTERACTIVE) ?? την εχουν προσφορα καπου κ λεω να την παρω!
    βασικα εχετε να προτινετε καποια κρεατινη μονουδρικη σε καλη τιμη??

  2. #1442
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    χαχα εγω το εχω παρει παντως οντως και ειναι πολυ καλο, τοσο σε σκονη οσο και σε χαπια. Βασικα η σκονη ειναι ταλαιπωρια σκετη καθως δεν πινεται , δεν διαλυεται. Επισης εχω παρει και την beta-cret της ιδιας εταιρειας, πολυ καλο κι αυτο. Ακριβα προιοντα αλλα τα προτεινω.
    Thanks George.

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    Ελα φιλε, είναι κρεατινη σε σκόνη πολυ καλη! Εγω δε την εχω πάρει αλλα 8α σου απαντησει ο megageo please!
    .......
    Σορρυ ρε Γιώργο αλλα δεν άντεξα!!!
    Εισαι ενα πολυ ζωηρο αγορι εσυ ...αλλα ενταξυ ευτυχως δεν ειπες πως νομιζεις οτι ειναι κλωνος των Μακαρονια Μισκο...και ως PCT θελει 2 κυβους Knorr...
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  3. #1443
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-10-11
    Posts
    14

    Default

    25 χρονών , 1.87, 84kg, με 4 χρονια γυμναστηριο... και θα ηθελα να δω μια προορμόνη για αρχη.. τεσπα thanks γιώργο! κατα πασα πιθανοτητα θα τη δοκιμασω με otc..

  4. #1444
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Τους μεν κενούς ασκούς η πνοή διίστησι, τους δ? ανοήτους, το οίημα.
    chemically related but Cynostane doesn't produce results anywhere near Superdrol.
    Cynostane is a brand new prohormone which features an alteration of the superdrol compound
    από γνωστό ξένο forum.

    +
    require a SERM, support supps (κοινή γνώμη όλων)
    Διορθώνω το λάθος για το novedex για το οποίο εγώ δεν είχα κάνει σωστά την μετάφραση και δεν είχα ψάξει. Επειδή είναι ntb. Συγνώμη που αφιέρωσα λίγα λεπτά για να απαντήσω στο παιδί. Θα σιωπούμε άλλες φορές.
    Ευχαριστώ.
    Last edited by Pwnageseason; 28-01-12 at 16:04.
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  5. #1445

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αγγλικα ξερεις; Δεν ειναι superdrol ουτε κλωνος του, το οτι συνδεονται χημικα δεν μου λεει κατι, εναν δεσμο να αλλαξεις σε μια συνθεση, μπορει να αλλαξει ολη η συμπεριφορα. Επισης μην κανεις τον εξυπνο please, ειδικα οταν κανεις λαθος.

  6. #1446
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by Pwnageseason View Post
    Τους μεν κενούς ασκούς η πνοή διίστησι, τους δ? ανοήτους, το οίημα.
    chemically related but Cynostane doesn't produce results anywhere near Superdrol.
    Cynostane is a brand new prohormone which features an alteration of the superdrol compound
    από γνωστό ξένο forum.

    +
    require a SERM, support supps (κοινή γνώμη όλων)
    Διορθώνω το λάθος για το novedex για το οποίο εγώ δεν είχα κάνει σωστά την μετάφραση και δεν είχα ψάξει. Επειδή είναι ntb. Συγνώμη που αφιέρωσα λίγα λεπτά για να απαντήσω στο παιδί. Θα σιωπούμε άλλες φορές.
    Ευχαριστώ.
    δεν ειναι το θέμα οτι εκανες λάθος που απαντησες προς θεού ΑΛΛΑ διαβάζουν και καποιοι που δεν εχουν ιδέα απο αυτα...και η παραπληροφορηση δεν ειναι οτι πιο καλο.

  7. #1447
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Η εφεδρίνη είναι chemically related με τo ecstasy.

    pao34 θα διαφωνήσω, έκανε λάθος που απάντησε διαβάζοντας reviews από αμερικανάκια. Εκεί χρησιμοποιούν novedex γιατί αν έχεις SERM είναι σαν να έχεις ναρκωτικά. Και κυρίως γιατί, το novedex δε θα βοηθήσει σε τίποτα, μπορεί να τα κάνει και χειρότερα.

  8. #1448
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Η εφεδρίνη είναι chemically related με τo ecstasy.

    pao34 θα διαφωνήσω, έκανε λάθος που απάντησε διαβάζοντας reviews από αμερικανάκια. Εκεί χρησιμοποιούν novedex γιατί αν έχεις SERM είναι σαν να έχεις ναρκωτικά. Και κυρίως γιατί, το novedex δε θα βοηθήσει σε τίποτα, μπορεί να τα κάνει και χειρότερα.
    Παυλίδη δεν κατάλαβες πως το εννοούσα..
    εννοω οτι οποιος θέλει μπορει να ποστάρει και ας ειναι και crap η απαντηση του εμεις θα το καταλάβουμε.Απλώς να σκεφτόμαστε λίγο τι λέμε και να κριτικάρουμε αυτο που διαβάζουμε.
    οπότε δεν διατυπωσα σωστα..+ 1 στον κύριο παυλίδη

  9. #1449
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by pao34 View Post
    Παυλίδη δεν κατάλαβες πως το εννοούσα..
    εννοω οτι οποιος θέλει μπορει να ποστάρει και ας ειναι και crap η απαντηση του εμεις θα το καταλάβουμε.Απλώς να σκεφτόμαστε λίγο τι λέμε και να κριτικάρουμε αυτο που διαβάζουμε.
    οπότε δεν διατυπωσα σωστα..+ 1 στον κύριο παυλίδη
    Έχεις δίκιο, σε αυτά που αναφέρεις, απλώς είχα ως πρόθεση να βοηθήσω. Συγνώμη αν οι προθέσεις μου δεν έγιναν κατανοητές. Ακόμη όμως και έτσι, αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να κριτικάρει με τέτοιο τρόπο. Αυτή είναι η λογική μου. Σχετικά με αυτά που είπε ο megageo, λάθος η διατύπωση μου, θα έπρεπε να ποστάρω αμέσως το κείμενο χωρίς να εκφέρω γνώμη λέγοντας ότι είναι κλόνος. Επιπλέον, λόγω του ότι το τόπικ βγήκα αρκετά οφφ τόπικ, θα ήθελα να αναφέρω κάτι τελευταίο. Θεωρείς megageo προτιμότερο να κριτικάρει κάποιος με τέτοιο απαξιοτικό τρόπο κάποιο μέλος της κοινότητας; Δηλαδή συγνώμη κιόλας, μήπως θεωρείτε ότι είμαστε και πρόβατα και δεν θα απαντήσουμε;
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  10. #1450
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Pwnageseason View Post
    Έχεις δίκιο, σε αυτά που αναφέρεις, απλώς είχα ως πρόθεση να βοηθήσω. Συγνώμη αν οι προθέσεις μου δεν έγιναν κατανοητές. Ακόμη όμως και έτσι, αυτό δεν σημαίνει ότι κάποιος μπορεί να κριτικάρει με τέτοιο τρόπο. Αυτή είναι η λογική μου. Σχετικά με αυτά που είπε ο megageo, λάθος η διατύπωση μου, θα έπρεπε να ποστάρω αμέσως το κείμενο χωρίς να εκφέρω γνώμη λέγοντας ότι είναι κλόνος. Επιπλέον, λόγω του ότι το τόπικ βγήκα αρκετά οφφ τόπικ, θα ήθελα να αναφέρω κάτι τελευταίο. Θεωρείς megageo προτιμότερο να κριτικάρει κάποιος με τέτοιο απαξιοτικό τρόπο κάποιο μέλος της κοινότητας; Δηλαδή συγνώμη κιόλας, μήπως θεωρείτε ότι είμαστε και πρόβατα και δεν θα απαντήσουμε;
    Σου παραθέτω το ποστ του Γιώργου, για να μου πεις που σε απαξίωσε. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το ύφος σου.

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Προσεχε λιγο τι γραφεις σε παρακαλω... ουτε novedex ειναι για pct, ουτε το superdrol ειναι κλωνος του cynostane.
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  11. #1451
    Junior Bodybuilder Pwnageseason's Avatar
    Join Date
    16-08-11
    Posts
    172

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Σου παραθέτω το ποστ του Γιώργου, για να μου πεις που σε απαξίωσε. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω το ύφος σου.
    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Παιδες κανας που να εχει παρει την ProMera Health Con-Cret ;

    (Μην μπει στον κοπο να απαντησει κανεις και να πει καμμια Π@*ρο-φιλοσοφια συνοδευμενη με το γνωστο κλισε...8α σου απαντησει ο megageo please...)
    Quote Originally Posted by Slack `N Track View Post
    Thanks George.



    Εισαι ενα πολυ ζωηρο αγορι εσυ ...αλλα ενταξυ ευτυχως δεν ειπες πως νομιζεις οτι ειναι κλωνος των Μακαρονια Μισκο...και ως PCT θελει 2 κυβους Knorr...
    Δεν αναφερόμουν στο megageo αλλά σε αυτά τα ποστ.
    Think BIG Eat BIG Train BIG Get Big =)

  12. #1452
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    @ Pwnageseason: Πιστεύω ότι η πρόθεση σου να βοηθήσεις είναι ολοφάνερη χωρίς αμφιβολία. Το εννοώ χωρίς την παραμικρή δόση ειρωνιας, τουλάχιστον τα πόστ σου εμενα αυτο μου δείχνουν. Όμως υπάρχει μια πολυ σημαντική διάφορα· για να προσφέρουμε βοήθεια και εποικοδομητική πληροφόρηση σε θέματα που αφορούν ουσίες που βαζουμε στον οργανισμο μας και μπορούν να έχουν τις x ενέργειες και παρενέργειες θα πρέπει να υπάρχει ουσιαστική γνώση και εμπειρία. Το να μεταφέρεις απλα τα sponsored reviews/promos των εταιριών ή ακόμα χειρότερα ότι μπαρουφα μπορει να εχει πετάξει κάθε άσχετος που ρισκάρει χωρίς να γνωρίζει τις συνέπειες, αυτο σίγουρα δεν είναι συμβουλή και σίγουρα δεν βοηθά κανέναν. Το αντίθετο μάλιστα, μπορει κάλλιστα να παραπληροφορησει και να κατευθύνει εντελώς εσφαλμένα τον αδαη ή να προκαλέσει την αρνητικη κριτική και τον περίγελο κάποιων που γνωρίζουν κάτι παραπάνω. Και πιστεύω ότι αυτο ακριβώς συνέβηκε και εδω.

    Καλο θα ήταν πριν περάσουμε στο στάδιο του να δίνουμε συμβουλές σε αλλους να έχουμε ήδη θεμελιωσει μια προσωπική γνώση και εμπειρία. Και επειδη εχει συμβεί αρκετές φορές αυτο απο εσένα και εχει επιχειρήσει άλλες τόσες φορές να σου επιστησει την προσοχή ο Γιώργος στο τι λες και τι μεταδιδεις ως γεγονότα γιαυτο και δημιουργήθηκε αυτη η αντίδραση/σχόλιο πιστεύω.

    Σε καμμια περίπτωση δε λέω ότι δε θα έπρεπε να λες τη γνώμη σου σε ένα ανοιχτό φόρουμ, αλλα άλλο είναι αυτο και άλλο το να δίνεις εσφαλμένες συμβουλές!
    Στα λέω όλα αυτα φιλικοτατα γιατι προσωπικά όντως πιστεύω ότι το κανείς απο διαθεση να βοηθήσεις και σε καμμια περίπτωση δε δείχνεις σαν άλλος ένας έξυπνακιας που απλα θέλει να το παίξει ξερολας.
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  13. #1453

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μισο λεπτο παιδια. Οταν γραφω σε ενα τοπικ, υπαρχουν 2 περιπτωσεις. Πρωτη λεω την γνωμη μου και δευτερη δινω μια πλήροφορια για να βοηθησω. Για το πρωτο δεν εχω κανενα προβλημα, ο καθενας γραφει οτι θελει. Για το δευτερο ομως θα ηθελα πριν γραψετε κατι να το τσεκαρετε λιγο καλυτερα γιατι το να γραφω κατι που δεν ισχυει και απλα αν τυχει καποιος να με διορθωσει δεν ειναι καλη τακτικη γιατι διαβαζει πολυς κοσμος και πρεπει οι πληροφοριες να ειναι οσο γινεται πιο σωστες.

    Pwnageseason μπορεις να απαντας ωπου θες και αν θεωρεις οτι θιχτηκες μπορεις να το πεις εδω ή να μου στειλεις pm. Εγω δεν ειχα σκοπο να προσβαλλω και δεν νομιζω οτι το εκανα κιολας. Αν καποιο ποστ θεωρεις οτι σε προσβαλλει να μου το στειλεις με pm και αν πραγματι ειναι ετσι, θα ζητησω απο τον χρηστη να το αφαιρεσει ή θα το σβησω εγω. Ειμαι ξεκαθαρος νομιζω.

  14. #1454
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Μάλιστα , πάλι αρχίσατε.χαχα
    Πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω ποιο είναι το λάθος και το έγκλημα του Pwnageseason και πέσατε όλοι οι κλώνοι και μη του megageo μετά μούτρα να του την πείτε του παιδιού. Ο megageo είναι προφανές ότι δεν ξέρει από χημεία γιατί άμα ήξερε, θα ήξερε ότι το Cynostane (2-cyano-17a-methyl-17b-hydroxy-androstan-3-one)
    με το Methyldrostanolone (Superdrol)( 2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one-17b-ol) έχουν την ίδια χημική δομή. Η διαφορά είναι ότι το Cynostane ανήκει στην 2-cyano ομάδα αντί την di-methylated. Αυτό κάνει την όλη διαφορά σε σχέση με το Sdrol. Παρόλα αυτά το Cynostane έχει πάρα πολύ αμφιλεγόμενα αποτελέσματα από όσους έχει δοκιμαστεί παρόλο που θεωρείται αναβολικό σε αναλογία (που αμφιβάλω) με πολύ λίγο ανδρογόνο δράση. Το συγκεκριμένο παρόλο που δεν αρωματίζει είναι σχεδόν ανύπαρκτο σε ανδρογόνα κατά την γνώμη μου και αμφιβάλω αν έχει και κάποια αναβολική δράση (ίσως πολύ μικρή) κάτω από κάποιες περιστάσεις maybe. Αλλά σαν στερ/δές δεν έχει καμία σχέση σε αποτελεσματικότητα με το sdrol.
    Παρόλα αυτά το Cynostane θεωρείτε πολύ επικίνδυνο όπως όλα τα 2-cyano stεrοids και όχι τόσο αθώο διότι κατά την μετατροπή του (3b-HSD) μπορεί να προκαλέσει πρόβλημα στα επινεφρίδια ,καταστολή, (steroidogenesis) και δεν θα το πρότεινα προσωπικά εγώ σε αντίθεση με τον megageo. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει ΟΤC PCT υπάρχει μόνο PCT με SERMS ή TRT.Όλα τα άλλα τα ΟTC PCT μόνο ορμονική ισορροπία δεν πρόκειται να φέρουν παρά μόνο λεφτά σε αυτούς που τα πουλάνε.
    Το επίπεδο του megageo μπορεί να είναι να δίνει συμβουλές σε μέλη όπως ο yanniz440 που δεν ξέρει πόσο ταυρίνη πρέπει να παίρνει και όχι sε άτομα που ξέρουν λίγα πράγματα παραπάνω. Θέλει να δίνει συμβουλές ο megageo του τύπου «πάρτε το craze και μεγαλώστε το iq σας». Αλλά κάποια πράγματα πλέον προκαλούν μόνο γέλιο. Συνεχίστε.
    Last edited by Stivas; 28-01-12 at 23:12.

  15. #1455

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ευχαριστουμε για την αποψη σου, παρολα αυτα εισαι εντελως ασχετος αλλα δεν εχει σημασια γιατι μαζι σου δεν μπορω να συννενοηθω λογω προκαταληψης δικης σου. Απο κει και περα εισαι ελευθερος να γραφεις οτι θελεις οπως εχω πει πολλες φορες. Μπηκες να μας πεις οτι το cyno με το super εχουν την ιδια χημικη δομη ΚΑΙ ΑΡΑ ΤΙ; Το παραμικρο να αλλαξεις σε μια χημικη δομη, αλλαζει ολη η συμπεριφορα, αλλα εσυ πιστευεις οτι το νομπελ χημειας πρεπει να σου δοθει επειδη μεταφραζεις σωστα (κι αυτο αμφιλεγομενο) απο το wikipedia. Να μας ερθεις παλι , δημιουργεις ενα ευχαριστο κλιμα με αυτα που λες....
    Last edited by megageo; 28-01-12 at 23:20.

  16. #1456
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    ^^^Οπως λεει και ο Γιωργος το να μεταφραζεται τη wikipedia,το tunedsports κτλ,δε μου λεει τιποτα.Με ενδιαφερουν οι εμπειριες πραγματικων χρηστων..εχει πολυ πλακα παντως πως μετα τη διασημοτητα του patrick arnold ξαφνικα ολα τα internet trolls εχουν γινει χημικοι..πιαστε και κανα αλτηρα..

  17. #1457
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    ^^^Οπως λεει και ο Γιωργος το να μεταφραζεται τη wikipedia,το tunedsports κτλ,δε μου λεει τιποτα.Με ενδιαφερουν οι εμπειριες πραγματικων χρηστων..εχει πολυ πλακα παντως πως μετα τη διασημοτητα του patrick arnold ξαφνικα ολα τα internet trolls εχουν γινει χημικοι..πιαστε και κανα αλτηρα..
    +1, εξαλλου για αυτο και ρωταμε σε ενα κλειστο forum ανθρωπους, που σου εμπνεουν μια αλφα εμπιστοσυνη ειτε με private messages ειτε μεσα στα διαφορα τοπικς. Η εμπιστοσυνη αυτη αποκτιεται αφου διαβασεις μερικα ποστ και καταλαβεις (οσο μπορεις) το τι μπορει να γνωριζει ο αλλος.

    Διαφορετικα θα διαβαζαμε μερικα reviews καποιον αγνωστων ανθρωπων και θα παιρναμε οτι μπορει να φανταστει κανεις.

    Προσφατα εστειλα ενα email σε εναν αντιπροσωπο και τον ρωτησα τι σχημα PCT θα συνιστουσε με τα απο εναν κυκλο με εναν κλωνο του Sdrol, η απαντηση του ηταν οτι δεν χρειαζομε καμμια on cycle προστασια και μονον μετα το περας του κυκλου καλο θα ηταν να επαιρνα το activate extreme και DAA.

    Οριστε λοιπον, κανεις εναν κυκλο με Sdrol και δεν χρειαζεσαι τιποτα απολυτως...υπευθηνη απαντηση. Κριμα που δεν κρατησα το email εκεινο να σας το εδειχνα.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  18. #1458
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by Pwnageseason View Post
    Δεν αναφερόμουν στο megageo αλλά σε αυτά τα ποστ.
    Αφου λοιπον αναφεροσουν σε αυτα τα ποστ κατσε να παρεις την απαντηση σου.

    Λοιπον ακου και εσυ και ο αλλος ο κλοουν, που μπηκε να σε σιγονταρει αποκαλωντας οσους προσπαθουν να σου εξηγησουν τα αυτονοητα, κλωνους του καθε ενος εδω μεσα.

    Επειδη ΕΓΩ ζητησα να μην παρεμβει κανενας σαν και εσενα σε αυτα που ρωταω, θα σου απαντησω για μενα και οχι για το τι λεει η κοινη λογικη που λιγο πολυ σου απαντησαν ποιο πανω τα υπολοιπα μελη, αλλα και μεσο των (αδικων) προτροπων του megageo που επανελειμενα σου λεει να προσεχεις καλυτερα το πως ερμηνευεις αυτα που διαβαζεις, να προσεχεις τι γραφεις γενικα...αλλα προφανως η "λογικη" σου απεχει απο την αυτην του κοινου ανθρωπινου νου !

    Λοιπον αν ηθελα να ρωτησω ατομα σαν εσενα, θα εκανα ενα google search (οπως μου ειχες συστησει προ καιρου) και θα εβρισκα δεκαδες χιλλιαδες αποβλητα να περιβαλλουν 2-3 σοβαρες προτασεις στηριγμενες στην εμπειρια και πειραματισμο σοβαρων ανθρωπων.

    Προκειμενου λοιπον να ξεσκαρταρω αποβλητα, σαν και αυτα που γραφεις εσυ και ο κλοουν υποστηρικτης σου και να κρατησω τις 2-3 σοβαρες προτασεις, θελω να ρωταω ευθεως εδω μεσα τρια τεσσερα ατομα, τα οποια ξερω οτι θα μπουν στον κοπο να μου απαντησουν ΜΟΝΟ εαν εχουν κατι ουσιαστικο να πουν, κατι που εσυ δεν κανεις....απλα γραφεις για να πουλησεις μουρη. Καλα κανεις, τζαμπα ειναι στο φιναλε, αλλα θα τα ακουσεις καποια στιγμη και ισως και ποιο χοντρα...

    Μετα απο δεκα (και βαλε) χρονια ενασχολησης μου με το αθλημα, μολις πριν ενα χρονο αρχισα να ενδιαφερομε και να μαθαινω για ειδικα συμπληρωματα, ολα αυτα τα χρονια ειχα τρια πραγματα στο μυαλο μου, προπονηση, φαι, και υπνο. Εφτασα εδω που εφτασα με πολυ κοπο. Με πολυ ιδρωτα, παραυτα ομως νιωθω οτι εχω πολλα να μαθω, ρωταω, διαβαζω μαθαινω, φιλτραρω και αξιολογω τι θα κρατησω και τι θα αποβαλλω.

    Επειδη λοιπον αυτα που γραφεις εσυ και ορισμενοι σαν εσενα, στηριζομενοι σε ενα αφιλτραριστο copy paste η ακομα και μεταφρασμενο με Systrano-Εγγλεζικα, στολισμενο με ακουσα, νομιζα, και λοιπες αοριστιες τις θεωρω και αυτα αποβλητα, απλα ζητησα σε αυτο που ρωτησα να μην μπειτε στον κοπο εξυπνοπουλια να πειτε τις σαχλες σας.

    Τιποτα αλλο θελεις; Εαν ναι στειλε μου ΠΜ να το κανονισουμε.

    Αρκετα λερωσαμε το τοπικ του megageo.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  19. #1459
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Γιωργο 2-3 αποριες-διευκρινισεις please:
    - Ειναι δυνατον μολις μετα απο 5-6 μερες τελους ληψης του havoc και ενω ειμαι στα 14 caps Androlean να παρει την ανιουσα η κορτιζολη με τη μια ή για οποιονδηποτε αλλο λογο να αρχισω να λιπωνω με διατροφη 300-400kcal κατω απο οσο επαιρνα οσο ετρεχα το epi (αλλα ακομα 200-300kcal πανω απο τη συντηρηση)? Αν ναι, να εβαζα το endoamp max απο τωρα και για μια εβδομαδα ακομα μεχρι να ξεκινησω PCT κανονικα?
    - 1 μηνα εντος κυκλου epistane - 11oxo τα επιπεδα της τεστοστερονης λογικα δεν μειωνονται, ειδικα της ελευθερης?
    - Και μιας και πλησιαζει ο καιρος, το Prometheus στο PCT να το τρεξω στα 12 caps το πρωτο κουτι και στα 6 το δευτερο καθημερινα ή να ακολουθησω την αμφιλεγομενη προτεινομενη δοσολογια του 5 on - 2 off?
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  20. #1460

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Γιαννη:

    - Θεωρητικα, εισαι ακομα σε αναβολικο περιβαλλον και η κορτιζολη δεν θα επρεπε να ειναι ανεβασμενη. Σιγουρα το epi ειναι αυτο που κανει την διαφορα και προσωπικα αν παρατηρεις κατι τετοιο εγω θα το απεδιδα σε καποιου ειδους estrogen rebound παρα σε αυτο με την κορτιζολη που λες. Επειδη ομως οι θερμιδες ειναι λιγες πανω απο την συντηρηση, μηπως απλα ειναι τπτ νερα γιατι το να λιπωσεις σε 5 μερες με 300 θερμιδες πανω απο συντηρηση και να το παρατηρησεις ειναι λιγο τραβηγμενο. Το endoamp ειναι καλο συμπληρωμα αλλα μην το παρεις για να διορθωσεις αυτο που λες, δεν θα κανει τπτ. Αν θες παρτο στο PCT. Αν αυτο που λεω για τα οιστρογονα ειναι αληθεια, με το που ξεκινησεις το nolva θα εισαι οκ.
    - Φυσικα, το epi ειδικα πρεπει να σε εχει κλεισει οποτε θα περιμενα να εχεις χαμηλες τιμες αν εκανες τωρα εξετασεις.
    - Εγω το ετρεξα 12 το πρωτο και 6 αλλα 2 κουτια και ημουν ευχαριστημενος. Δεν εχω παρει ποτε μου τιποτα 5/2 γιατι απλα δεν καταλαβαινω την λογικη του. Για μενα ειναι ενας τροπος των εταιρειων για να κραταει το κουτι τους περισσοτερο και να μην γκρινιαζουν οι χρηστες για λιγα servings.

  21. #1461
    Junior Bodybuilder Δανάη's Avatar
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by Stivas View Post
    Ο megageo είναι προφανές ότι δεν ξέρει από χημεία γιατί άμα ήξερε, θα ήξερε ότι το Cynostane (2-cyano-17a-methyl-17b-hydroxy-androstan-3-one)
    με το Methyldrostanolone (Superdrol)( 2a,17a-dimethyl-5a-androst-3-one-17b-ol) έχουν την ίδια χημική δομή. Η διαφορά είναι ότι το Cynostane ανήκει στην 2-cyano ομάδα αντί την di-methylated.
    δεν έχουν τον ιδιο μοριακό τυπο αλλα "παρόμοιο",το Η2Ο ειναι το γνωστό σε ολους μας νερο, το Η2Ο2 ειναι το οξυζενέ,βλέπεις ποσο μοιάζουνε;

  22. #1462
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Γιαννη:

    - Θεωρητικα, εισαι ακομα σε αναβολικο περιβαλλον και η κορτιζολη δεν θα επρεπε να ειναι ανεβασμενη. Σιγουρα το epi ειναι αυτο που κανει την διαφορα και προσωπικα αν παρατηρεις κατι τετοιο εγω θα το απεδιδα σε καποιου ειδους estrogen rebound παρα σε αυτο με την κορτιζολη που λες. Επειδη ομως οι θερμιδες ειναι λιγες πανω απο την συντηρηση, μηπως απλα ειναι τπτ νερα γιατι το να λιπωσεις σε 5 μερες με 300 θερμιδες πανω απο συντηρηση και να το παρατηρησεις ειναι λιγο τραβηγμενο. Το endoamp ειναι καλο συμπληρωμα αλλα μην το παρεις για να διορθωσεις αυτο που λες, δεν θα κανει τπτ. Αν θες παρτο στο PCT. Αν αυτο που λεω για τα οιστρογονα ειναι αληθεια, με το που ξεκινησεις το nolva θα εισαι οκ.
    - Φυσικα, το epi ειδικα πρεπει να σε εχει κλεισει οποτε θα περιμενα να εχεις χαμηλες τιμες αν εκανες τωρα εξετασεις.
    - Εγω το ετρεξα 12 το πρωτο και 6 αλλα 2 κουτια και ημουν ευχαριστημενος. Δεν εχω παρει ποτε μου τιποτα 5/2 γιατι απλα δεν καταλαβαινω την λογικη του. Για μενα ειναι ενας τροπος των εταιρειων για να κραταει το κουτι τους περισσοτερο και να μην γκρινιαζουν οι χρηστες για λιγα servings.
    - Ειπα για το endoamp σε περιπτωση που ηταν θεμα ανεβασμενης κορτιζολης. Οκ, αν ειναι estrogen rebound εχεις δικιο, δεν εχει νοημα να το παρω τωρα.
    Παντως στην κοιλια που για ενα μηνα ειχα στεγνωσει αρκετα, ειδα την διαφορα μεσα σε 5 μερες μετα το τελος του epi μολις. Στον καθρεφτη πρωτα απ'ολα, και μετα και στη ζυγαρια (1,5 κιλο + εκει που σχεδον για 5 εβδομαδες ημουν σταθερος σε κιλα αλλα με μεταβολη σε λιπος) αλλα και με την τσιμπιδα ειδα αυξηση σχεδον μια μοναδα.
    - Ενταξει τελικα ισως υπαρχει καποια λογικη βαση στην παρανοια μου οτι το epi δεν με "πολυ-επιασε", γιατι στις εξετασεις που εκανα πριν 2 βδομαδες η τεστοστερονη μου ειναι ανεβασμενη 15-20%, και η ελευθερη και η ολικη...!!!!
    - Γιωργο ετσι βγαινει 50 μερες οπως το ετρεξες. Εγω εχω 2 κουτια, στα 12-6 θα με βγαλει ενα μηνα. Μετα θα βαλω αλλο ενα μηνα και το P6 για test booster. Θα ειμαι οκ, ετσι?
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  23. #1463
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Quote Originally Posted by Δανάη View Post
    δεν έχουν τον ιδιο μοριακό τυπο αλλα "παρόμοιο",το Η2Ο ειναι το γνωστό σε ολους μας νερο, το Η2Ο2 ειναι το οξυζενέ,βλέπεις ποσο μοιάζουνε;
    Δαναη τι θες να πεις, οτι εσυ δε πινεις οξυζενε για ενα δυαρακι παραπανω στο τελος???
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  24. #1464

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Γιαννη μια χαρα ειναι ετσι πως τα εχεις προγραμματισει

  25. #1465
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    ...Μετα θα βαλω αλλο ενα μηνα και το P6 για test booster. ....
    Γιαννη, θα ηθελα πολυ να διαβασω την αποψη σου για το συγκεκριμενο. (εαν εχω προσβαση στο διαδικτυο εκει που θα ειμαι)

    Το εχω τρεξει δυο φορες και εμεινα ΠΟΛΥ ευχαριστημενος, θα ηθελα να ακουσω και την δικη σου αποψη, μιας και οι "αντιστασεις" σου ειναι πολυ δυνατες γενικα.
    Pain is so close to pleasure...

    Supporting Anonymous

  26. #1466
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Σε 1,5-2 μήνες θα ξέρουμε. Κι εγω εχω διαβάσει πολυ καλές εντυπώσεις για το συγκεκριμένο αλλα να σου πω την αλήθεια μου εχω χάσει την πίστη μου όσον αφορά την αποτελεσματικότητα των συμπληρωμάτων του είδους (test boosters). Θα το τρέξω απλα για να εξασφαλίσω ένα ολοκληρωμένο PCT ως διαδικασία χωρίς να περιμένω τίποτα ιδιαίτερο. Απο'κει και πέρα αν όντως γίνει το κάτι παραπάνω, καλοδεχούμενο εννοείται!
    Don't limit your challenges...Challenge your limits!!!

  27. #1467
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Γιώργο έριξες καμιά ματιά στο καινούριο της phf/ibe? http://www.prohormoneforum.com/store...mentdione.html
    Tί υποτίθεται ότι είναι?

  28. #1468
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    13-10-11
    Posts
    14

    Default

    Γιωργο θα stackaro τελικα DAA ( οικονομικο της ΑΙ) με triazole. να φορτωσω το daa στα 6γραμ. τις πρωτες 20 μερες?

  29. #1469

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @boutsk Το ΜΕΝΤ δεν ειναι νεο φαρμακο, αλλα δεν εχω διαβασει καθολου reviews μεχρι τωρα. Για το trenavar δεν διαβαζω πολυ καλα πραγματα παντως, οποτε γενικα επιφυλακτικος.

    @coco Ναι κανε το loading, δεν ειναι κακη επιλογη.

  30. #1470
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Για το trenavar παρακολουθώ ένα log. Τα αποτελέσματά του (βέβαια το τρέχει σε μεγάλες δόσεις) υπάρχουν αλλά δεν συγκρίνονται με αυτά της τρ*******, περιμένω όμως σε καμιά βδομάδα να ανεβάσει αιματολογικές. Αν είναι καλές, ίσως είναι καλό για κάποιο stack γιατί δεν έχει τις παρενέργειες των υπολοίπων ph τύπου tren. Για το ment με ποια άλλη ph θα το συνέκρινες?


 
Page 49 of 107 FirstFirst ... 394546474849505152535999 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •