Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 56 of 107 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast
Results 1,651 to 1,680 of 3191
  1. #1651
    Pumping Iron venom1987's Avatar
    Join Date
    10-08-11
    Posts
    511

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Ή mutant pro ή oh yeah.
    μ φαινεται η δευτερη πολυ καλυτερη σωστα???

  2. #1652
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Παιδια λαβατε το email απο Predator με τη γελοια λιστα αποσυρσης συμπληρωματων?Περιλαμβανεται ακομα και το milk thistle....

  3. #1653

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Billys View Post
    Εχω ενα Reversitol V2 το πρωτο που ειχε βγει, απο παλια που μου ειχε μεινει στοκ.. Με τι αξιζει να το κανω stack? Triazole? Test force 2? Καποιο αλλο?
    Και τα δυο που λες ειναι καλα, θα διαλεγα το DAA

  4. #1654
    Bodybuilding Newbie spiliat's Avatar
    Join Date
    24-03-11
    Posts
    31

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Παιδια λαβατε το email απο Predator με τη γελοια λιστα αποσυρσης συμπληρωματων?Περιλαμβανεται ακομα και το milk thistle....
    Εγώ το έλαβα πριν λίγο.Περιλαμβανει πολλές ουσίες.
    Τα περισσότερα preworkout, λιποδιαλυτες και test boosters θα ειναι εκτός από ότι φαίνεται.
    "If you're out of breath, dizzy, feel like vomiting, can't remember your name, you are on the right road."

  5. #1655
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Λίγο καλύτερες οι oh yeah θεωρώ. Έχει αρκετά καλά λιπαρά και θερμίδες που αρμόζουν περισσότερο σε meal replacement. Τα υπόλοιπα πάνω κάτω τα ίδια είναι.

  6. #1656
    Pumping Iron venom1987's Avatar
    Join Date
    10-08-11
    Posts
    511

    Default

    ωραια τοτε αυτε θα παιρνω για να το λες εσυ ;)

  7. #1657
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Για daa και συγκεκριμένα x-factor χρειάζεται κάποιο ''προστατευτικό'' ή το παίρνω μόνο του και είμαι κομπλέ;

  8. #1658

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τι σχεση εχει το daa με το x-factor; Ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα αλλα οπως και να'χει δεν χρειαζεσαι "προστατευτικο" για κανενα απο τα δυο.

  9. #1659

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by yanniz440 View Post
    Super, δε το ήξερα ότι είχαμε αυτήν την πολυτέλεια εν Ελλαδι!
    Να προσθέσω κι εγω ότι έπαθα πλάκα με τη chocolate brownie (να'σαι καλα Powerbuilderi)! Για μένα μακράν η γευστικοτερη!!!
    Εγω τις δοκιμασα ολες Γιαννη, ακομα και τις all natural που μαλιστα εχουν ολες 160 θερμιδες η μια. Παρα πολυ καλες, chocolate peanut butter, cinnamon roll και coconut cashew πραγματικα εξαιρετικες. Τρωω 1 με 2 την ημερα εδω και πολυ καιρο, παρα πολυ καλες.

  10. #1660
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Συμφωνω οι Quest bars ειναι οι καλυτερες της αγορας ποιοτικα και πολυ καλες σε γευση επισης.venom εχω την εντυπωση πως το ... εχει και τις zero impact της vpx οι οποιες ειναι επισης παρα πολυ καλες

  11. #1661
    Pumping Iron venom1987's Avatar
    Join Date
    10-08-11
    Posts
    511

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Συμφωνω οι Quest bars ειναι οι καλυτερες της αγορας ποιοτικα και πολυ καλες σε γευση επισης.venom εχω την εντυπωση πως το ... εχει και τις zero impact της vpx οι οποιες ειναι επισης παρα πολυ καλες
    αυτες δλδ?

    αξιζουν ??
    Last edited by venom1987; 24-02-12 at 11:14.

  12. #1662

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Για να καταλαβω ρε φιλε, σου λεει ειναι πολυ καλες και τον ρωτας αν αξιζουν; Μην γινεσαι κουραστικος

  13. #1663
    Advanced Bodybuilder perakis's Avatar
    Join Date
    06-12-09
    Location
    Άρτα
    Posts
    802

    Default

    Checkare και τις wholly oat απο ON. Αν και δεν τρωω ποτε σοκολατες παιρνω ενα κουτι οταν παω καποιο ταξιδι προς τα εξωτερικα για να εχω να τρωω τουλαχιστον μια τι μερα γιατι οι θερμιδες πανε περιπατο.
    Οταν ειχα ψαξει ηταν απο τις top.
    Whatever which way they go, They know they gonna owe. They soul to the road they choose. It don't matter if you win or lose.You still gotta pay them dues.

  14. #1664

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Οι καλυτερες ποιοτικα μπαρες στην αγορα απ οσες εχω δοκιμασει και το λεω με ειλικρινεια ειναι οι Quest,Doctor's carb diet και οι Think Thin.Οι Quest ειναι λιγο πιο σκληρες απο τις υπολοιπες με την think thin να της μοιαζει πολυ και στη γευση και στην σκληροτητα και την Doctor's που υστερει σε ποιοτητα(πρωτεινη σογιας κ concetrate )αλλα πολυ πιο ''μαλακη'' στην αισθηση.Για μενα τα κριτηρια επιλογης ειναι πρωτον η μηδενικη ποσοτητα ζαχαρης κ sugar alcohols και δευτερον η πηγη πρωτεινης που οι περισσοτερες μπαρες δεν το αναγραφουν καν. Απο εκει και περα αν το κριτηριο ειναι η γευση και μονο εδω υπαρχουν απειρες επιλογες,oh yeah,supreme,tri-o-plex,forti fx,syntha,muscle milk.....

  15. #1665
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Τι σχεση εχει το daa με το x-factor; Ειναι τελειως διαφορετικα πραγματα αλλα οπως και να'χει δεν χρειαζεσαι "προστατευτικο" για κανενα απο τα δυο.
    Γράψε λάθος, συγγνώμη. AA ήθελα να γράψω. Πιστεύεις ότι αν άλλαζα λίγο το τρόπο λήψης και τα έπαιρνα και τα 4 caps πριν την προπόνηση αντί για διάσπαρτα στην μέρα θα ήταν καλύτερα;

  16. #1666

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Dar καλυτερα ειναι να σπας τη δοση για καλυτερη αφομοιωση και να προσπαθεις να τα παιρνεις περιπου τις ιδιες ωρες καθημερινα.Αν καποια μερα δεν προλαβεις ή ξεχάσεις τοτε βαλτα ολα πριν την προπονηση.

  17. #1667
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    09-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    Dar καλυτερα ειναι να σπας τη δοση για καλυτερη αφομοιωση και να προσπαθεις να τα παιρνεις περιπου τις ιδιες ωρες καθημερινα.Αν καποια μερα δεν προλαβεις ή ξεχάσεις τοτε βαλτα ολα πριν την προπονηση.
    Το είχα δει σε κάτι reviews ότι πολλοί το έκαναν έτσι και μιλούσαν για καλύτερη αφομοίωση.. Το έχεις δοκιμάσει; Πέρα από τα πιασίματα σου έβγαλε άλλα sides?

  18. #1668

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    @Andreas2 Μετεφερα το ποστ σου στην ενοτητα της διατροφης γιατι δεν εχει σχεση με αυτα που συζηταμε εδω οποτε θα μπορεις να παρεις τις απαντησεις σου εκει.

  19. #1669
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Quote Originally Posted by Dar View Post
    Το είχα δει σε κάτι reviews ότι πολλοί το έκαναν έτσι και μιλούσαν για καλύτερη αφομοίωση.. Το έχεις δοκιμάσει; Πέρα από τα πιασίματα σου έβγαλε άλλα sides?
    Dar αν γυρνούσες μία σελίδα πίσω και έβλεπες τα δύο τελευταία ποστ μου θα έπαιρνες απάντηση σχεδόν σε όλα όσα ρωτάς.

  20. #1670
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Παιδια λαβατε το email απο Predator με τη γελοια λιστα αποσυρσης συμπληρωματων?Περιλαμβανεται ακομα και το milk thistle....
    Εγώ θεωρώ πάντως ακόμα πιο γελοίο που εδώ και τόσα χρόνια πουλούσανε το milk thistle ως προστατευτικό για το συκώτι και ειδικά και για χρήση μέσα σε κύκλο.

    Τέλος πάντων, στην λίστα περιέχονται συμπληρώματα με επικίνδυνα sides.

    Μεγάλη ζημιά η predator και οι άλλοι .

  21. #1671
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Quote Originally Posted by venom1987 View Post
    αυτες δλδ?

    αξιζουν ??
    Καλές κι αυτές. Βγαίνουν και φθηνότερες από τις oh yeah.

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Παιδια λαβατε το email απο Predator με τη γελοια λιστα αποσυρσης συμπληρωματων?Περιλαμβανεται ακομα και το milk thistle....
    Απέσυραν το horny goat weed. Δε ξέρω πως να αυξήσω την τεστοστερόνη μου τώρα.
    Last edited by Παυλίδης; 24-02-12 at 16:57.

  22. #1672
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    To γαμ***νε το θέμα. Δηλαδή κάτι 4-chloro 17a methyl andro 4-ene3, 17bdiol και 2,3a-Epithio-17a-methyletioallo cholan-17b-ol που δεν αναφέρονται στη λίστα είναι πιο ακίνδυνα !!

  23. #1673
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Το 4-χλώρο που λες το πουλάνε ως ορμονικό και όχι ως συμπλήρωμα και γράφει και όλα τα πιθανά sides , κινδύνους κτλ. Δεν το πουλάνε ως συμπλήρωμα που θεραπεύει την σεξουαλική ανικανότητα για παράδειγμα. Παίζει ρόλο τι πουλάς και ως τι το πουλάς και τι sides έχει που δεν τα αναφέρεις και τι μελέτες ασφαλειας έχει. Δηλαδή είναι θέμα δεοντολογίας προς τον πελάτη. Αλλιώς μιλάμε για καθαρή παραπλάνηση.

  24. #1674
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Το tribulus γιατί το κόψαν; Πειράζει πουθενά?

  25. #1675
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Ναι στην τσέπη και παραπλανεί όσους το παίρνουν για τον λόγο που το πουλάνε τόσα χρόνια. Δεν έχω πάρει τριβόλι ποτέ, οπότε δεν ξέρω αν είναι εντελώς 100% ακίνδυνο χωρίς κανένα side ακόμα και μετά από μακροχρόνια χρήση. Πάντως για αυτό που το πουλάνε την δουλειά δεν την κάνει.

    Ψέματα πρέπει να έχω πάρει αλλά όχι μόνο του αλλά μέσα σε κάποιο blend από αυτά τα t boosters.
    Last edited by Stivas; 24-02-12 at 17:41.

  26. #1676
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Παιδια εγω για το 99% των ''συμπληρωματων'' αδιαφορω ετσι κι αλλιως..Απλα δεν θελω τις αποφασεις μου για το τι θα βαλω μεσα μου να τις παιρνει καποιος ''αλλος'' ειδικα με την γελοια δικαιολογια της προστασιας της υγειας του καταναλωτη οταν κυκλοφορουν ελευθερα αλκοολ,τσιγαρα κτλ..Και ναι το tribulus και τα αλλα βοτανια ειναι σκουπιδια αλλα πολλα παιδια και μονο με την ιδεα κολλανε σε αυτες τις ακινδυνες ουσιες..τωρα που θα στραφουν ολοι?Ειδικα οταν τα επομενα στη λιστα ειναι η κρεατινη κτλ?Τα ugl ειναι τα μονα που θα πλουτισουν σιγουρα απο ολο αυτο

  27. #1677
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    καλα κανουν με τα περισσοτερα συμπληρωματα για τον απλουστατο λογω οτι θα απογορευετε να γραφουν επανω, 'Ανεβαζει τεστοστερονη' - δυναμη - καιει λιπος και μπλα μπλα που εχουν πολλα συμπληρωματα χωρις να υπαρχει καποια αποδεικτικη μελετη που να το αποδικνυει παιρνοντας τα λεφτακια του κοσμου..

  28. #1678
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Σταθη προτιμω ο κοσμος να μορφωνεται και να κανει αυτος την επιλογη,marketing υπαρχει σε καθε αγορα,τα συμπληρωματα τους πειραξανε?..Μην αναπαραγεις κατι που διαβασες απο ενα αξιοσεβαστο μελος του UK.muscle...Δηλ οταν ενα σαμπουαν διαφημιζεται σαν το καλυτερο πχ κατα της πιτιρυδας χωρις να εχει γινει κλινικη μελετη που να το αποδυκνειει πρεπει να αποσυρεται απο την αγορα?Απο την αλλη ξερεις ποσα ατομα εχουν βρει την υγεια τους με βαλεριανα,μελατονινη κτλ.Δηλ τωρα τι?Βενζοδια...κατευθειαν,ειναι και της μοδας,ενισχυουμε και την ποιο βρωμερη αλλα και ποιο πλουσια βιομηχανια παραλληλα..Δηλ τι να πω αν πιστευεις πως τετοιου ειδους κινησεις γινονται για το καλο σου απλα χωρις να το καταλαβεις θα εισαι το προββατο που θελουν(αν δεν εισαι ηδη).Αυτη η νεα γενια του Σακκη Ρουβα,της Eurovision και των reality εχει γαλουχηθει καταλληλα,brainwashing

  29. #1679
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Εντάξει ρε παιδιά δεν είναι και τόσο δράμα η κατάσταση. Όποιος θέλει να βρει τριβόλι βρίσκει πάλι. Δηλαδή πρέπει να το πάρει από την predator? Δεν κατάλαβα, ας το πάρει από την Ελλάδα εκεί κολλήσαμε. Θα βγω στο δάσος να μαζέψω τριβόλια και τσουκνίδες και θα σας κάνω εγώ test boosters μην μασάτε. Θα σας βάλω μέσα και crazy mushrooms για pre workout.

  30. #1680
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Εγω οπως ειπα αδιαφορω,παντα αδιαφορουσα καθως ειμαι full chemichally assisted αλλα οταν ''στερουνται ελευθεριες'' γενικοτερα εκνευριζομαι,ειναι καθαρα ιδεοολογικο το θεμα..οποτε κρατα τα ματζουνια του δασους για σενα,μαζι με την ειρωνια σου...
    Last edited by barbell; 25-02-12 at 01:28.


 
Page 56 of 107 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •