Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 57 of 107 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast
Results 1,681 to 1,710 of 3191
  1. #1681
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Ναι ειδικα για σακη ρουβα και eurovision επεσες μεσα :P

    βασικα περιμενω αρχικα να αποφασιστει τελειως το τη θα γινει γιατι ρεαλιστικα αμα το δουμε το κρατος Κερδη εχει απο τους φορους που παιρνουν απο ολες αυτες τις εταιριες και τις θεσεις εργασιας που απασχολουν, για πιο λογω να τα καταστρεψουν ολα?...

  2. #1682
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ρε συ Σταθη απλα δεν ειμαι και πολυ στα καλα μου τελευταια και το παρακανω λιγακι..Με καταλαβες πιστευω ομως,μην επιτρεπεις σε κανεναν να σου στερει ατομικες ελευθεριες οπως αυτες της προσωπικης επιλογης...Το αν ειναι χρησιμα η' οχι ασε να το αποφασισω εγω για τον εαυτο μου,η καθε κυβερνηση αν ενδιαφερεται πραγματικα για το καλο του πολιτη οφειλει να του παρεχει παιδεια,αναπτυξη κριτικης ικανοτητας και οχι απαγορευσεις...Και μη νομιζεις αυτο ειναι η αρχη,στην Γαλλια η κρεατινη εχει δρομολογηθει ηδη..BTW no need to up the dose,stick to the original plan

    Last edited by barbell; 26-02-12 at 01:37.

  3. #1683
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Γιατί barbell τέκνο μου είσαι σε κύκλο με tren - sd ή βλέπεις πολύ Όλγα Τρέμη?

    Και Στάθη παιδί μου wtf is the original plan μπαι δε γέι?

  4. #1684
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    ..Oχι παιρνω απο αυτο το androshit της PP που ηθελες να δοκιμασεις....lol

  5. #1685

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδια μην ξεφυγει η κουβεντα plz, γιατι σας βλεπω παλι με λεπτη κλωστη κρατιεστε για να μην γινει της τρελης. Λοιπον για την απαγορευση, κριμα αν γινει τι να κανουμε, ειτε θα βρουμε αλλους τροπους να τα προμηθευομαστε ειτε θα βρουν οι εταιρειες αλλες ουσιες για να ειναι παντα ενα βημα μπροστα. Κυνηγι μαγισσων ειναι αυτο το πραγμα ετσι κι αλλιως παντως ειναι λιγο περιεργο που σε μια χωρα το να αγοραζεις ΑΑΣ για προσωπικη χρηση ειναι νομιμο να απαγορεψουν την αγορα tribulus απο το predator.

  6. #1686
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Γιώργο εγώ φταίω ίσως που τον έκανα πλάκα και στράβωσε. Δεν τον ειρωνεύομαι, σκοπό είχα να τον κάνω να γελάσει. Μην ξεχνάς ότι είμαι Clown!



    Ναι μου είπε ότι θα μου έστελνε ο Eric Ανδομπαλκ αν έκανα log σε ένα ξένο φορουμ που συμμετέχω και το σκεφτόμουν. Του είπα ότι δεν θα είχα πρόβλημα και να το αγοράσω αν είναι τόσο καλό όσο ισχυρίζεται αλλά μετά είδα την τιμή που το πουλάνε και είπα άσε καλύτερα. Εγώ πάντως δεν διαφημίζω πράγματα που δεν δοκιμάζω ο ίδιος.

  7. #1687
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Και γω πλακα εκανα..no bad feelings!Εμενα μου εχουν ταξει mentabolan για δοκιμη..Ειμαι ποιο ''τυχερος'' αν το στειλουν τελικα..

  8. #1688
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Παιδια μην ξεφυγει η κουβεντα plz, γιατι σας βλεπω παλι με λεπτη κλωστη κρατιεστε για να μην γινει της τρελης. Λοιπον για την απαγορευση, κριμα αν γινει τι να κανουμε, ειτε θα βρουμε αλλους τροπους να τα προμηθευομαστε ειτε θα βρουν οι εταιρειες αλλες ουσιες για να ειναι παντα ενα βημα μπροστα. Κυνηγι μαγισσων ειναι αυτο το πραγμα ετσι κι αλλιως παντως ειναι λιγο περιεργο που σε μια χωρα το να αγοραζεις ΑΑΣ για προσωπικη χρηση ειναι νομιμο να απαγορεψουν την αγορα tribulus απο το predator.
    Γιωργο απο οτι μου ειπε ενα παιδι απο Αγγλια η μεχρι τωρα νομιμη εισαγωγη μικρης ποσοτητας ΑΣΣ για προσωπικη χρηση απαγορευθηκε οποτε ισως δεν ειναι μακρια να γινουν κατι σαν Αμερικη/Σουηδια...Αναμενομενο βεβαια με τους Ολυμπιακους αγωνες(της υποκρισιας..)

  9. #1689
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Quote Originally Posted by barbell View Post
    Εμενα μου εχουν ταξει mentabolan για δοκιμη..Ειμαι ποιο ''τυχερος'' αν το στειλουν τελικα..
    Αυτό το κόβω να έχει την ίδια μοίρα με το boladrol.


    nan καλύτερα παρά αυτό.

  10. #1690
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ναι ουτε εμενα με ενθουσιαζει ιδιαιτερα να πω την αληθεια αλλα αφου θα ναι free,δε με χαλαει

  11. #1691

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Ολο αυτο το στοκ το predator τι θα το κανει; Δεν στελνουμε κανα mail; Σταυρο μισα-μισα να φερουμε κανα φορτηγο;

  12. #1692
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    ^^^Πλακα-πλακα...Αλλα οι πιστωτικες ειναι maxedTι να κανω ειμαι και γω Ελληνας

  13. #1693
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Ζητώ συγνώμη εάν έχει ξαναγίνει η ερώτηση όμως χάθηκα στις σελίδες...
    Σε αποθεραπεία κύκλου epistan με nolvadex ποια δοσολογία είναι προτιμότερη; 20/20/20/20 ή 40/20/20/10 ;

  14. #1694
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    Quote Originally Posted by DIVER1564 View Post
    Ζητώ συγνώμη εάν έχει ξαναγίνει η ερώτηση όμως χάθηκα στις σελίδες...
    Σε αποθεραπεία κύκλου epistan με nolvadex ποια δοσολογία είναι προτιμότερη; 20/20/20/20 ή 40/20/20/10 ;
    20/20/20/20 ή 20/40/40/20/10 ή 10/20/20/10 εξαρτάται από μέγεθος του κύκλου και την δοσολογία που πείρες. Για νορμάλ περιπτώσεις είναι αυτό 20/20/20/20 ή 10/20/20/10.

  15. #1695
    Senior Bodybuilder DIVER's Avatar
    Join Date
    29-08-11
    Location
    Αθήνα-Νέα Ιωνία
    Posts
    8,865

    Default

    Ευχαριστώ.
    Θα είναι νορμάλ κύκλος οπότε θα πάω σε 20/20/20/20.

  16. #1696
    Unworthy
    Join Date
    12-12-11
    Posts
    97

    Default

    προς megageo
    Φίλε το ύφος είναι κάτι σχετικό και δεν μπορείς να ξέρεις από το ίντερνετ αν είναι γλαφυρό ή κάκιστο ή ενοχλητικό αν δεν χαρακτηρίζει και δεν προσβάλει κάποιον επί του προσωπικού.

    Κριτική και ακόμα και ban έχουν δεχτεί άτομα με πολλές περισσότερες γνώσεις από εσένα και εμένα. M#@#s έχουν πει ότι λέει ακόμα και στον PA μέχρι όποιον άλλον έχετε θεοποιήσει μερικοί στα ξένα φόρα. Εγώ όταν κάνω κριτική στον PA ή στον megageo θέλω να μου απαντάει ο PA ή ο megageo γιατί πιστεύω ότι αυτά τα άτομα δεν χρειάζονται δικηγόρους. Το ίδιο ισχύει και για εμένα . Όποιος κάνει κριτική σε έμενα θα του απαντάω μόνο εγώ και δεν γουστάρω να πετάγετε ο καθένας σαν και εγώ δεν ξέρω τι και να απαντάει για έμενα.
    Ήρεμος είμαι και επιτέλους κατάλαβέ ότι δεν έχω κάτι με εσένα , ίσα ισα κατι άτομα σαν και εσένα μου είναι συμπαθείς. Με αντιπαθείς και κακεντρεχείς δεν ασχολούμαι καν.
    Κτυπάει το κουδούνι. Φεύγω σε λίγο γυμναστήριο. Bye

  17. #1697

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Λοιπον οκ ας συνεχισουμε επι του θεματος παρακαλω, οτι εξηγησεις ηταν να δοθουν, δοθηκαν. Παρηγγειλα σημερα το white blood 2, γενικα ψαχνω να βρω non stim preworkouts μηπως και σταματησω λιγο με την διεγερση γιατι ειμαι ηδη στο 4ο κουτι craze lol. Μεχρι στιγμης το αγαπημενο μου ειναι το hemavol παντως απο αυτα. Αυτη την στιγμη παιρνω το παρακατω mix:

    1.5gr agmantine
    2 scoops craze
    6 caps NO3 chrome (cellucor)
    2gr creatinol phosphate

  18. #1698

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Προς Stivas:Να σου ξεκαθαρισω οτι δεν ειμαι δικηγορος του megageo,ουτε αδερφος του,ουτε μεγας χορηγος του,αλλα το υφος σου ειναι απο περιεργο 'εως ενοχλητικο σε καποιες των περιπτωσεων.Θα προτιμουσα να μην αναβεις τα αιματα γιατι προσωπικα συγχυζομαι οταν μπαινω να διαβασω και καθε 10 ποστς ξαναχαλιεμαι με τα προσωπικα του καθενος ,με τον τροπο που ειπωθηκαν και πως το πηρε ο καθενας.Συνεχισε σε παρακαλω να λες την αποψη σου-που χαιρομαι γι' αυτο ειλικρινα-και ασε το επιθετικο και ιδιομορφο χιουμορ,δεν εισαι καλος σ' αυτο.

  19. #1699
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Hρακλή, έγινε ban ο Stivas. Δυστυχώς δε μπορούμε να "διώχνουμε" μέλη εξ αιτίας του, ούτε να χαλιόμαστε κάθε φορά που μπαίνουμε εδώ. Σημασία δεν έχει μόνο κάποιος να έχει γνώσεις, αλλά και ήθος και ο συγκεκριμένος δυστυχώς το κρατούσε θαμένο. Για να προστατέψουμε την ομαλή λειτουργία του φόρουμ λοιπόν έγινε ban.


    Aς συνεχίσουμε οn topic

  20. #1700
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Γιωργο εισαι στα 5γρ agmatine;; Συνολικα με του hemavol ή ξεχωριστα; Απο τι εταιρεια εχεις; Και γενικα περιμενεις κατι καλυτερο με τη δοσολογια αυτη;
    Το hemavol τα χαπια παντως το ειχες για τελευταιο, επαιρνες καμια 15αρια να τελειωνει, τοση διαφορα εχει η σκονη; Το ultima απο non-stims το εχεις δοκιμασει;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  21. #1701

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οχι ρε συ, μονο τα παραπανω παιρνω τωρα, οχι extra hemavol. Πραγματι τα χαπια hemavol δεν με ειχαν πιασει καθολου αλλα η σκονη στα 2-2.5 scoop ειναι αλλη ιστορια. Παρα πολυ καλο κατα την γνωμη μου. Για την agmantine εχω primaforce σκονη χυμα. Το ultima το εχω δοκιμασει, δεν μου αρεσε, μου προκαλουσε bloating και πεταξα το μισο κουτι.

  22. #1702
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Ενταξει δεν προσφερε και τιποτα..το να μεταφραζεις post και να αναλυεις την δομη ουσιων κτλ για το τι μπορουν και τι οχι να κανουν δε μου λεει τιποτα.Ενα ποστ οπως αυτο το τελευταιο του Γιωργου οπου αναφερει απλα ξεκαθαρα την εμπειρια του με 2 προιοντα που δοκιμασε ειναι ''χρυσος'' στα ματια μου..

  23. #1703
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Στο stack c4 (2 scoops) και NO3 chrome (cellucor) (3 caps) δοκίμασα σήμερα να ανεβάσω το δεύτερο στις 6 κάψουλες, Δεν είδα μεγάλη διαφορά από τις 3 (η δόση που προτείνει η εταιρία)

  24. #1704
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Eγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κανουμε ενα forum σαν τα ξενα, τις ιδιες φρασεις, τους ιδιους τροπους, τις ιδιες γελοιογραφιες, σε λιγο θα μιλαμε και αγγλικα, δλδ χαρακτηρα δεν εχουν; ποσο αμερικανακια ειναι;

    Anyway, υπαρχει εμπειρια απο ursolic acid κανεις; το fat free απο applied nutriceuticals πως το βλεπετε;
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  25. #1705
    Junior Bodybuilder Δανάη's Avatar
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    206

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Hρακλή, έγινε ban ο Stivas. Δυστυχώς δε μπορούμε να "διώχνουμε" μέλη εξ αιτίας του, ούτε να χαλιόμαστε κάθε φορά που μπαίνουμε εδώ. Σημασία δεν έχει μόνο κάποιος να έχει γνώσεις, αλλά και ήθος και ο συγκεκριμένος δυστυχώς το κρατούσε θαμένο. Για να προστατέψουμε την ομαλή λειτουργία του φόρουμ λοιπόν έγινε ban.


    Aς συνεχίσουμε οn topic
    Καρδούλα μου ελπιζω να ειναι προσωρινο (πχ. καποιων ημερών) το ban και οχι μονιμο,παρόλη την σταση του απεναντι μου δεν του κρατώ κακία,πιστευω ολοι αξίζουν μια δευτερη ευκαιρία

    συγνωμη για το offtopic

  26. #1706
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Α μαλιστα , ειχε ευτυχη καταληξη η μεσημεριανη ιντριγκα unworthy ???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  27. #1707
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Τουλαχιστον αυτο το unworthy ειχε καποια βαση.. σε σχεση με αλλα (Κ72)
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  28. #1708
    Pumping Iron
    Join Date
    03-09-11
    Posts
    558

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Eγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κανουμε ενα forum σαν τα ξενα, τις ιδιες φρασεις, τους ιδιους τροπους, τις ιδιες γελοιογραφιες, σε λιγο θα μιλαμε και αγγλικα, δλδ χαρακτηρα δεν εχουν; ποσο αμερικανακια ειναι;

    Anyway, υπαρχει εμπειρια απο ursolic acid κανεις; το fat free απο applied nutriceuticals πως το βλεπετε;
    Powerbuilderi αν και αρχικα ειχα εκφραστει θετικα για το ursolic acid,προσωπικα δεν θα το προτεινα....Την applied δεν την εχω σε ιδιαιτερη εκτιμηση ειναι η αληθεια και το fat free αν και δεν το εχω δοκιμασει τα συστατικα του δεν με ενθουσιαζουν.Πιστευω υπαρχουν πολυ καλυτερες επιλογες

  29. #1709

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Eγω δεν καταλαβαινω γιατι πρεπει να κανουμε ενα forum σαν τα ξενα, τις ιδιες φρασεις, τους ιδιους τροπους, τις ιδιες γελοιογραφιες, σε λιγο θα μιλαμε και αγγλικα, δλδ χαρακτηρα δεν εχουν; ποσο αμερικανακια ειναι;

    Anyway, υπαρχει εμπειρια απο ursolic acid κανεις; το fat free απο applied nutriceuticals πως το βλεπετε;
    Για το fat free.. τελικα αυτο το ursolic δεν εχω καταλαβει αν δουλευει ή οχι. Διαβαζω πολλα failed logs ομως και ανησυχω. Οσο για τα υπολοιπα, αρκετα δεν το αναλυσαμε το θεμα; Δεν ειναι ωρα τωρα ουτε ο χωρος για να πει ο καθενας τις διαφωνιες του με τις αποφασεις του φορουμ νομιζω.

  30. #1710
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    thnx δε θα το τιμησω μαλλον, δεν ειναι καιρος για αποτυχημενες επιλογες..
    (τοσα ασχετα ποστ γινανε, ας κανω και γω το δικο μου)
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.


 
Page 57 of 107 FirstFirst ... 74753545556575859606167 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 18:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 22:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 16:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •