Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 61 of 107 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast
Results 1,801 to 1,830 of 3191
  1. #1801
    New Member traitor's Avatar
    Join Date
    28-01-10
    Location
    .
    Posts
    64

    Default

    Ποσες φορες την εβδομαδα εσυ το χρησιμοποιεις?
    Είχες κανενα προβλημα συνηθειας?
    Τοσο καιρο δε το χρησιμοποιούσα γτ φοβομουν μην καταντησω να χρειαζομαι υπνωτικα για να κοιμηθω
    Ξερεις τπτ παραπανω για την ουσια που περιεχει?

  2. #1802
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    @dar Ναι μια χαρα ειναι και το advanced, εγω τα επαιρνα και τα 2 γιατι ειμαι πυροβολημενος και απλα ηθελα να κανω overdose οπως παντα.
    Ευχαριστώ Γιώργο.
    Θα δω τι θα έχει στοκ το νετρισιον αυτή τη βδομάδα γιατί μου είπαν θα φέρουν το advance τώρα και το απλό δεν έχουν ενημέρωση και αναλόγως θα πράξω.
    Με 2 κουτιά από δ'αύτο 200 σοφτς δλδ και 4 την μέρα είμαι κομπλέ έτσι; Βγαίνουν ακριβώς 50 μέρες. Ενώ με το απλό θέλω 3 για 45 μέρες.
    Ακολουθώντας το πρωτόκολλο λήψης της εταιρείας με 4 την ημέρα. Αν και ψηνομαι από ένα σημείο και μετά να παίξω 5 ίσως και 6 τις μέρες προπόνησης.

  3. #1803

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by traitor View Post
    Ποσες φορες την εβδομαδα εσυ το χρησιμοποιεις?
    Είχες κανενα προβλημα συνηθειας?
    Τοσο καιρο δε το χρησιμοποιούσα γτ φοβομουν μην καταντησω να χρειαζομαι υπνωτικα για να κοιμηθω
    Ξερεις τπτ παραπανω για την ουσια που περιεχει?
    Εγω το χρησιμοποιω 1-2 φορες την βδομαδα, οπως καταλαβαινεις δεν παιζει συνηθεια ετσι.

  4. #1804
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Παιδια ψαχνω να βρω καπιο ανταξιο συμπληριμα με το novedex xt του gaspari (το ειχα χρησιμοποιηση και ηταν πολι καλο), μηπως εχετε κατα νου καπιο?
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  5. #1805

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αφου σου αρεσε το novedex ψαξε για συμπληρωμα με ATD, νομιζω η SNS βγαζει το Inhibit-E που εχει.

  6. #1806
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Ομολογω οτι δεν το ειχα προσεξει σε ευχαριστω.Κατι αλο τωρα εαν παρουσιαστει προβλημα με τι lipido (με το novedex κανενα προβλημα) τη κανω σε αυτην την περιπτοση το αφινω ως εχει(ορεξουλες) η πρεπει να κανω κατι?Εαν ειπα βλακια διορθοσε με ευχαριστω και παλι!!!
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  7. #1807

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Δεν καταλαβα τι ρωτας, αν σου προκαλεσει προβλημα το συμπληρωμα με την libido τι να κανεις; Αναλογα το ποσο σημαντικο ειναι για σενα, αν ειναι τοτε προφανως πρεπει να σταματησεις το συμπληρωμα ή να μειωσεις την δοση. Το ATD ειναι ισχυροτατο ΑΙ και αν παρεις μεγαλη δοση θα γονατισει τα οιστρογονα και μαζι και την libido.

  8. #1808

    Default

    Γεια τσεκαρα μια πρωτεινη φτηνη και καλη μαρκα που ειναι η ON και απο οτι εχω ακουσει τις ON ειναι η καλυτερες βεβεα για το συγκεκριμανο μοντελο εχω καποιες αμφιβολιες που ειναι η SERIOUS MASS 5455gr (OPTIMUM) Τιμή: 65.00 ? στο καταστημα X-TREME STORES ποια η γνωμη σας ?

  9. #1809
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    παρε την whey gold standar 100% και ασε την serious εχει πολες ζαχαρες μεσα και δεν ειναι καλη.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  10. #1810
    Pumping Iron finalgates's Avatar
    Join Date
    23-05-09
    Posts
    437

    Default

    μερικες φορες πριν τις προπονησεις βαζω μαγειρικη σοδα αμα δεν εχω χωνεψει καλα.καλη ιδεα η επιδρα καπου αρνητικα?

  11. #1811

    Default

    strafou την serious MASS την θεωρεις κακη πρωτεινη λογο των ζαχαρων επηδη πρεπη να λαμβανεται κυριως πρωινες ωρες η γενικα λογο ποιοτιτας?

  12. #1812
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Απο πλευρας ποιοτητας ειναι πολυ καλη,αυτο που μας χαλαει ειναι οι υδατανθρακες απο ζαχαρη που περιεχει,εαν ομως θελεις να την παρεις λογο τεις τιμης τησ παρτινε το μονο που θα πετιχεις ειναι να παχινεις ως προς την κακκη πλευρα (νερα,λιπος)
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  13. #1813

    Default

    οκ καταλαβα δεν λεει thnks

  14. #1814

    Default

    ΣΤΑ συγκεκριμενα συμπληρωματα οταν λεμε 1 σκουπ ποσα γρ ειναι για το καθενα ξεχωριστα?
    CREATINE MONOHYDRATE 400gr (WARRIORLAB) 1σκουπ=γρ?
    WHEY PROTEIN 2273g (ON) 1σκουπ=γρ?

    σας ευχαριστω για τον χρονο σας

  15. #1815
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Γράφει πάνω η συσκευασία τα γραμμάρια/scoop, στην ΟΝ τουλάχιστον. Σου προτείνω να μην αγοράζεις warriorlab και να μην αγοράζεις από το συγκεκριμένο μαγαζί γενικά.

  16. #1816
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    08-11-11
    Posts
    239

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Γράφει πάνω η συσκευασία τα γραμμάρια/scoop, στην ΟΝ τουλάχιστον. Σου προτείνω να μην αγοράζεις warriorlab και να μην αγοράζεις από το συγκεκριμένο μαγαζί γενικά.
    +1000

  17. #1817
    Junior Bodybuilder GoDaemon's Avatar
    Join Date
    29-07-11
    Posts
    119

    Default

    Quote Originally Posted by strafou View Post
    Παιδια ψαχνω να βρω καπιο ανταξιο συμπληριμα με το novedex xt του gaspari (το ειχα χρησιμοποιηση και ηταν πολι καλο), μηπως εχετε κατα νου καπιο?
    Φίλε μου καλησπέρα. Ψάξε για το ARIMEDEX της BPI (A-HD). Πολύ καλό και αποτελεσματικό.
    Last edited by GoDaemon; 07-04-12 at 17:59.

  18. #1818
    New Member
    Join Date
    05-04-12
    Location
    Thesaloniki
    Posts
    32

    Default

    για το jack3d τι έχετε να πείτε το χει δοκιμασει ο ξαδερφος μου και ειναι ενθουσιασμενος αξιζει τελικα ι το c4 ειναι καλύτεο?ι Dimethylamylamine τι ακριωοσ κανει και θέλουν να την απαγορεψουν?

  19. #1819
    Junior Bodybuilder GoDaemon's Avatar
    Join Date
    29-07-11
    Posts
    119

    Default

    Quote Originally Posted by fragkoulis View Post
    για το jack3d τι έχετε να πείτε το χει δοκιμασει ο ξαδερφος μου και ειναι ενθουσιασμενος αξιζει τελικα ι το c4 ειναι καλύτεο?ι Dimethylamylamine τι ακριωοσ κανει και θέλουν να την απαγορεψουν?
    Δυνατό το jack3d... Αλλά σχετικά με prework συμπληρώματα, έχω μείνει ενθουσιασμένος από το Xtreme Napalm. Δεν είναι τόσο γνωστό αλλά εμένα με «τσακίζει» το εν λόγω βοήθημα. Δοκιμάστε το αν τύχει, αξίζει... Απίστευτη διέγερση και ενέργεια κατά τη διάρκεια δράσης του...

  20. #1820
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    γεια σας, ειμαι 37 ετων και παω γυμναστήριο απο μικρός αλλα με διαλείμματα,
    σκέφτομαι ενα pre workout για να αντέχω καλύτερα, διάβασα πολλα.... καφεινη, Cellucor C4 Extreme κα.
    τι μου προτείνετε ?....τωρα παίρνω whey και απλη κρεατίνη

  21. #1821
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Απλη καφεϊνη.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  22. #1822
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Απλη καφεϊνη.
    ok καφεινη, σε χαπια? ή σε καφε, αν σε καφε ποσα εσπρεσσο περιπου?
    ειμαι 1,89, 93 κιλα

  23. #1823
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Αυτο το ξερεις εσυ. Καλυτερα σκετη, ξεκινας με 150mg, πας 200 και 300 αναλογα πως σε πιανει και ποσο τη συνηθιζεις με τον καιρο. Απο espresso δεν ξερω, φανταζομαι θα ειναι ενας διπλος, τριπλος..
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  24. #1824
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Αυτο το ξερεις εσυ. Καλυτερα σκετη, ξεκινας με 150mg, πας 200 και 300 αναλογα πως σε πιανει και ποσο τη συνηθιζεις με τον καιρο. Απο espresso δεν ξερω, φανταζομαι θα ειναι ενας διπλος, τριπλος..
    thanks

  25. #1825

    Default

    Γεια ,τα συμπληρωματα τις ON εκτος απο τα γυμναστιρια πολουνται και σε φαρμακια ? γιατι το λεω αυτο ειχα μια προσφατη κουβεντα με εναν γιατρο και μου ειπε θα περνεις συμπληρωματα διατροφης μονο απο φαρμακεια γιατι εκει ειναι 100% ελεγμενα, ενω στα γυμναστιρια οχι μπορει να λεει οτι εχει τις ταδε ουσιες αλλα να μην εχει αυτες που λεει και να εχει και (αναβολικες ουσιες) παντος και στις στις δυο περιπτοσεις κανεις μυες αλλα στην μια απο τις δυο παθενεις βλαβες στον οργανισμο απο την χρονια χρηση των αναβολικων ουσιων (αν ψευδονται για τις ουσιες που γραφονται στις συσκευασιες)

  26. #1826
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Δεν πωλούνται σε φαρμακεία.

  27. #1827
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Quote Originally Posted by GoDaemon View Post
    Δυνατό το jack3d... Αλλά σχετικά με prework συμπληρώματα, έχω μείνει ενθουσιασμένος από το Xtreme Napalm. Δεν είναι τόσο γνωστό αλλά εμένα με «τσακίζει» το εν λόγω βοήθημα. Δοκιμάστε το αν τύχει, αξίζει... Απίστευτη διέγερση και ενέργεια κατά τη διάρκεια δράσης του...
    Εμενα ουτε το Jack3d ουτε το 1M.R μου εκαναν τιποτα, μεχρι και 2 scoop που τις πηγα τις δοσεις.
    Το Jack3d το τελειωσα το 1M.R το σταματησα χθες μετα απο μια βδομαδα γιατι συν της αλλης εχει και απαισια γευση (fruit punch), μονο το tickling της β-αλανινης με επιασε αλλα το ηξερα καθως παιρνω καιρο σκετη οποτε δεν το θεωρησα ως effect.

    Φυσικα και το ηξερα οτι δεν θα κανουν τιποτα πριν τα παρω αλλα τα πηρα περισσοτερο για να εχω προσωπικη αποψη.
    Last edited by Red.Out; 11-04-12 at 11:46.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  28. #1828
    Pumping Iron apostolos3's Avatar
    Join Date
    27-01-10
    Location
    London, UK
    Posts
    250

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Γράφει πάνω η συσκευασία τα γραμμάρια/scoop, στην ΟΝ τουλάχιστον. Σου προτείνω να μην αγοράζεις warriorlab και να μην αγοράζεις από το συγκεκριμένο μαγαζί γενικά.

    καλα για την κρεατίνη..... αλλα γιατι να μην αγοράζω ΟΝ απο το συγκεκριμένο μαγαζί? υπάρχει περίπτωση να μην ειναι ΟΝ ας πουμε? παρακαλώ αναφέρετε οτι γνωρίζετε γιατι δεν θελω να πεταω τα λεφτά μου μιας και ΟΝ πρωτεινη και την κρεατινη της warriorlab παιρνω και εγω.
    δέχομαι απαντήσεις και σε pm

  29. #1829
    Pumping Iron Red.Out's Avatar
    Join Date
    29-05-06
    Location
    Sin City.
    Posts
    550

    Default

    Λογω τιμης φανταζομαι στο λεει.
    Στο prosport.net πχ εχει την 5κιλη ON 85e οταν τα xtreme stores την εχουν 110e με προσφορα για λιγες μερες, συνηθως ειναι στα 125e για να μην πω για την αρχικη (και καλα) τιμη που εχουν στο site τους

    Αρχική τιμή: 243.85e ημαρτον
    Last edited by Red.Out; 11-04-12 at 12:07.
    Eat clean, lift hard, fuck the rest.

  30. #1830

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Παιδια μην κάνουμε το τοπικ αναφορα σε μαγαζια και ειδικα Ελληνικα που ειναι γνωστα για τις τραγικες τιμες τους. Υπαρχουν αναλογα θεματα για να αναφερθειτε για καταστηματα


 
Page 61 of 107 FirstFirst ... 115157585960616263646571 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 17:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 15:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •