Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 107 123451151101 ... LastLast
Results 1 to 30 of 3191
  1. #1

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής Bodybuilding Για Μυική Ανάπτυξη - Μέρος 3ο

    Last edited by megageo; 25-07-11 at 21:28.

  2. #2
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    'Αντε να κάνω ποδαρικό.. Γιώργο διαβάζω πολύ καλές κριτικές σε ξένα φόρουμ για αυτό http://www.bodybuilding.com/store/cellucor/no3-black-chrome.html .Πώς το κόβεις? Εχει έρθει Ευρώπη?

  3. #3
    Pumping Iron lazaross's Avatar
    Join Date
    09-02-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    675

    Default

    Προσωπικα δε μου κανει καμμια αισθηση το συγκεκριμενο συμπληρωμα. Ειναι αρκετα ακριβο και δεν εχει και κατι το ιδιαιτερο μεσα. Μικρες ποσοτητες και η αργινινη ειπαμε οτι δε δουλευει. Τωρα τι κανει η νιτρωδης, δε το ξερω.

  4. #4
    Pumping Iron boutsk's Avatar
    Join Date
    28-05-10
    Posts
    464

    Default

    Η νιτρώδης υποτίθεται κάνει τη διαφορά

  5. #5

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω θα το δοκιμαζα ανετα παντως, μεχρι τωρα απο τα 2 Cellucor που εχω παρει, το ενα ηταν παρα πολυ καλο, το αλλο μετριο. Δεν αποκλειεται αυτο να ειναι καλο, μολις ερθει θα το δοκιμασω παντως, δεν νομιζω οτι υπαρχει Ευρωπη.

  6. #6
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Περαστικά για τον ώμο Γιώργο, εύχομαι να είναι τίποτα μικρό αν και αν λάβει κανείς υπ'οψη ότι πρέπει να το "παρα-ζοριζεις" το θέμα, μαλλον δικαιολογημένα ανησυχεις :( . Μακάρι ο "άλλος" τρόπος που έχεις κατα νου να σε βοηθήσει!
    Και πάλι περαστικά και γρήγορα!!!
    Last edited by yanniz440; 26-07-11 at 15:42.

  7. #7

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    θα βοηθησει θελει δεν θελει... παντως χτες πηγα να κανω λιγο στηθος...επικλινη, πανω απο 25 κιλα αλτηρες δεν μπορουσα με τπτ, πονοι τρελοι. θα το ριξω στο fitness μου φαινεται...

    thanks για τα περαστικα

  8. #8
    Pumping Iron yanniz440's Avatar
    Join Date
    27-05-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    400

    Default

    Τρελο LOL για το fitness!!! χαχαχαχα
    Δοκίμασε να το παίξεις λίγο safe για λίγο καιρό πάντως. Το ξέρεις καλυτερα απ'ολους ότι αυτο είναι που θέλει ο ωμος ουσιαστικά.

  9. #9

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Το καλο με τους τραυματισμους ειναι οτι ξεκουραζεσαι αναγκαστικα και καμια φορα ειναι παρα πολυ καλο .Βεβαια αν μεινεις εξω πολυ καιρο απο τη βαρια προπονηση μετα καλομαθαινεις και δυσκολευεσαι να μπεις σε ρυθμο.

  10. #10
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    Quote Originally Posted by HERCULES123 View Post
    Το καλο με τους τραυματισμους ειναι οτι ξεκουραζεσαι αναγκαστικα και καμια φορα ειναι παρα πολυ καλο .Βεβαια αν μεινεις εξω πολυ καιρο απο τη βαρια προπονηση μετα καλομαθαινεις και δυσκολευεσαι να μπεις σε ρυθμο.
    ισχυουν και τα δυο που λες

  11. #11
    Pumping Iron Giant's Avatar
    Join Date
    17-05-10
    Posts
    592

    Default

    Σιδερένιος ήθελα να πω!!!

  12. #12
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Λοιπόν θέλω να παραγγείλω το x-factor αλλά προβληματίζομαι στο αν θα πάρω το παλιό ή το καινούργιο. Έξω λένε ότι το παλιό δουλεύει καλύτερα γιατί στο advanced προσθέσαν ω3 και μειώσαν την αποτελεσματικότητά του. Όποιος έχει γνώμη ας ποστάρει

  13. #13

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Εγω ειχα παρει το παλιο και δουλευει σιγουρα. Το new, εχω 2 κουτια θα δω ποτε θα τα παρω. Αν δεν εχεις φλεγμονες που να ξερεις στο σωμα σου απο τραυματισμους, παρε το παλιο.

  14. #14
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    παιδια για restandol εχει κανεις γνωσεις??ποσο καιρο παιρνει να καθαρισει ο οργανισμος απο ενα κυκλο με restandol??
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  15. #15

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αυτο ειναι φαρμακο φιλε μου, ειναι τεστοστερονη σε χαπια, το τοπικ ειναι για συμπληρωματα.

  16. #16
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    το ξερω φιλε...ενας συναθλητης μου τα πηρε απο καποιον φαρμακοποιο γνωστο του και τωρα που θα πρεπει να βγαλουμε δελτια υγειας το θυμηθηκε.απλα ρωταω megageo γιατι απο οτι φενετε οι γνωσεις σου ειναι αρκετες...οντως μπορει να εχει προβλημα σε δελτιο υγειας και μετα απο ενα εξαμηνο???απο οτι μου ειπε εκανε ενα κυκλο με restandol και ντεκα για να παρει κιλα...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  17. #17

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Οκ για να μπορεσω να σε βοηθησω, ας μην αναφερομαστε ομως στα φαρμακα, πες μου για να βγαλετε δελτιο υγειας τι εξετασεις κανετε;

  18. #18
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    δοκιμασα σημερα το c4..απιστευτο συμπληρωμα..ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει σ αυτο το ειδος..αρχισε να με πιανει κοντα στα 20 λεπτα,πολυ πρηξιμο και απιστευτη ενταση!!να τονισω μονο πως ειχα να δοκιμασω αντιστοιχο συμπληρωμα κανα 2μηνο οποτε ειναι λογικο να με επιασε λιγο παραπανω!!γευση,διαλυτοτητα κ αυτα τελεια.η γευση πορτοκαλι μου θυμιζει την αντιστοιχη γευση που χρησιμοποιουσε η eas σε betagen και phosphagen..
    Last edited by jimbliz; 27-07-11 at 11:44.

  19. #19
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    πρεπει να κανουμε γενικες ουρων,αιματος,καρδιογραφημα και ακτινογραφιες θωρακος.για τους ανω τον 35 επιβαλλετε και cooper test.ευχαριστω φιλε
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  20. #20

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Τιποτα δεν ειναι τυχαιο απο αυτα που λεω. Το C4 με ειχε ενθουσιασει κι εμενα. Που να πας στα 2.5-3 scoop που ειχα φτασει lol

  21. #21

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    πρεπει να κανουμε γενικες ουρων,αιματος,καρδιογραφημα και ακτινογραφιες θωρακος.για τους ανω τον 35 επιβαλλετε και cooper test.ευχαριστω φιλε
    Δεν εχεις κανενα προβλημα φιλε, αν καποιος δεν ψαχνει για συγκεκριμενες ουσιες (και στις γενικες αιματος δεν ψαχνουν) δεν θα τις βρει κιολας

  22. #22
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Τιποτα δεν ειναι τυχαιο απο αυτα που λεω. Το C4 με ειχε ενθουσιασει κι εμενα. Που να πας στα 2.5-3 scoop που ειχα φτασει lol
    νομιζω αυτο θα ηταν υπερβολικο για μενα..χαχα

  23. #23
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    οκ megageo thks για την βοηθεια
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  24. #24
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    C4 λοιπόν θα μπει για αργότερα...

    Ήταν ψηλά στις επιλογές μου, αλλά τώρα το σιγούρεψα.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  25. #25
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    10

    Default

    Megageo μια ερωτηση φιλε...Τι γνωμη εχεις για το glycergrow της controlled labs????

  26. #26

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Το ειχα παρει πριν αρκετα χρονια, δεν πινεται ρε γμτ αυτο το πραγμα, δηλαδη ειναι σαν τριμμενη κιμωλια, αγευστο, δεν διαλυεται με τπτ, αλλα οκ συμφερει απο αποψη τιμης γιατι σου κραταει πολυ καιρο. Παρολα αυτα καταλαβαινεις οτι στην μυικη αναπτυξη δεν συμβαλει καθολου παρα σε καποια προσωρινα πρηξιματα.

  27. #27
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    10

    Default

    42 ευρω τσαμπα δηλαδη ε?? Ειδα κατι σχολια απο αλλους οτι εχει πολλα πρηξιματα για αυτο και το πηρα αλλα αφου ειναι ετσι οπως με λες τωρα...προσωρινα πρηξιματα τι εννοεις megageo??

  28. #28

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Μα οκ καλα ειδες, το προιον αυτο κανει μονο για πρηξιματα, οταν λεω προσωρινα εννοω προφανως οσο κανεις προπονηση.

  29. #29
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    10

    Default

    Με λιγα λογια μου ειναι αχρηστο φιλε...Ε? Θα εχω πρηξιματα την ωρα της προπονησης και μετα θα πεφτω...

  30. #30
    Pumping Iron
    Join Date
    07-07-11
    Posts
    292

    Default

    αντιλαμβανομαι πως η whey protein ειναι το πιο κοινο συμπληρωμα στην αγορα για τους bodybuilders.

    θα ηθελα κατι γευστικο αλλα και πιο απορροφητικο αν θελετε. δηλαδη εσεις τι προτεινετε?

    να προσθεσω οτι δεν περιμενω να δω την μεγαλη διαφορα, απλα για να συμπληρωνω την διατροφη μου θα την παρω, και μιας και την παιρνω, ποια θεωρειτε οτι κανει την πιο σωστη δουλεια


 
Page 1 of 107 123451151101 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Οδηγός Συμπληρωμάτων Διατροφής για Μυϊκή Ανάπτυξη
    By megageo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 17:52
  2. Replies: 1775
    Last Post: 25-07-11, 21:33
  3. Replies: 778
    Last Post: 08-09-10, 15:44

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •