Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 30 of 77
  1. #1
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default O veggeto προσπαθει να μεταμορφωθεί σε Super Sayan...

    Μερικες φωτο μετα απο λιγο ξενυχτη μιας και το ειχε η μερα σημερα...
    http://img211.imageshack.us/i/098119051033.jpg/
    http://img600.imageshack.us/i/098119051105.jpg/
    http://img210.imageshack.us/i/098119051326.jpg/
    http://img715.imageshack.us/i/098119051215.jpg/
    http://img408.imageshack.us/i/098119051526.jpg/

    Να σημειωσω οτι εδω ειμαι στα 91 κιλα 7 κιλα πιο κατω σε σχεση με περσυ πριν μπω στρατο http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=14678
    επισης να πω οτι εχω κλεισει 8 εβδομάδες προπονηση και διατροφη μετα απο το στρατο .
    Περιληπτικα τρωω γυρω στις 2500 χιλιαδες θερμιδες σταθερα με 250 γρ πρωτεινη περιπου χωρισμενες σε 5 γευματα το 70 % απο τους υδαταναθρακες τους εχω βαλει γυρω απο την προπονηση ενω προς τα τελευταια γευματα τρωω λιπαρα,κανω μερα παρα μερα βαρη (3 φορες την εβδομαδα ) και δυο 30λεπτα την εβδομαδα εκτος βαρων λιγο σακο για αεροβια αυτο το καιρο ,το καλο ειναι οτι εχω πειθαρχησει πολυ στη διατροφη πλεον,βλεπω οτι χανω σταθερα λιπος και βαζω μαζες σιγα σιγα,δεν με νοιαζει να γινω κομματια πιστευω οτι 6-7 κιλακια ακομα κατω θα ειμαι μια χαρα απο θεμα λιπους και μετα συνεχιζω εκει με λιγες θερμιδες πλεονασμα για να ανεβω κι αλλο μυικα ,βεβαια αυτο θα το κρινεται και εσεις ....τα φωτα σας παρακαλω!!!

    Ετσι για την ιστορια να πω οτι τα κιλα που σηκωνω στις βασικες ειναι: παγκος στηθος 100 κιλα 2 επαναλήψεις,
    αρσεις θανατου 120 κιλα 2 επαναλήψεις , κωπηλατική με μπαρα 90 κιλα 3 επαναλήψεις ,πιεσεις ομων στο σμιθ 80 κιλα 1 επαναληψη...Αξιζει να σημειωσω οτι στο στρατο δεν ειχα ευκαιρια για διατροφη αλλα εκανα αρκετο μονοζυγο και παγκο μια φορα στις 2 εβδομαδες στο γυμναστηριο και καπως καταφερα και κρατηθηκα, για να ειμαι ειληκρινης τα κιλα στις ασκησεις τα ανεβασα και εκειλιγο , βεβαια δε μπορουσαν να γινουν ολα οπως ηθελα ,ολα στα κλεφτα γιατι εκει μεσα ειχαν τα δικα τους...αυτα ελπιζω να μη σας κουρασα.
    Last edited by veggeto; 02-01-11 at 07:11.

  2. #2
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Αγαπητέ veggeto πρώτα πρώτα μπράβο για την πειθαρχία σου! Απ'αυτά που γράφεις ξέρεις τι πρέπει να τρως και πότε.. Άρα είναι καθαρά στο δικό σου χέρι η πρόοδός σου.

    Οι φωτό δυστυχώς σε αδικούν γιατί είναι πολύ σκοτεινές. Παρ'όλα αυτά, σε συγκριση με τις προηγούμενες, φαίνεται πως έχεις χάσει λίπος.
    Συνέχισε όσο μπορείς να κρατάς τη διατροφή σου, όσο σου επιτρέπουν οι συνθήκες να γυμνάζεσαι, έστω και με ασκήσεις που απαιτούν μόνο το σωματικό βάρος.
    Και αν έχεις το χρόνο ξαναβγάλε φωτό αλλά στο φως της μέρας ή με επαρκή φωτισμό και με σωστές πόζες.

    Θέληση έχεις, υπομονή σίγουρα έχεις, άρα η πρόοδος είναι δεδομένη!!!
    Καλή συνέχεια.

    ps: Ο τίτλος του τόπικ είναι όλα τα λεφτά
    Last edited by Kardoula; 02-01-11 at 10:07.

  3. #3
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    05-09-09
    Location
    Aθήνα
    Posts
    3,263

    Default

    οντως ο φωτισμος σε αδικει παρα πολυ!!φαινεται παντως οτι εχεις χασει αρκετο λιπος!!συνεχισε ετσι!!καλες προπονησεις!!

  4. #4
    Pumping Iron antonis_7's Avatar
    Join Date
    25-08-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    383

    Default

    Εισαι στο σωστο δρομο ! Συνεχισε με την ιδια πειθαρχια και θα τα πας πολυ καλα και συμφωνω στο οτι πρεπει να κατεβεις ακομα σε λιπος.
    Καλη συνεχεια !
    “Failure is not an option. Everyone has to succeed.”- Arnold

  5. #5
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Ευχαριστω για της αμεσες απαντησεις σας !
    Quote Originally Posted by Kardoula View Post


    Συνέχισε όσο μπορείς να κρατάς τη διατροφή σου, όσο σου επιτρέπουν οι συνθήκες να γυμνάζεσαι, έστω και με ασκήσεις που απαιτούν μόνο το σωματικό βάρος.


    ps: Ο τίτλος του τόπικ είναι όλα τα λεφτά
    Ειρηνη εχω απολυθει ,κανονικα γυμναζομαι με βαρη εδω και 8 εβδομαδες ,Οσο για το τιτλο του τοπικ ηταν της στιγμης :D!

    Ναι ο φωτισμος ηταν καπως χαμηλος αλλα φταιει οτι ειναι τραβηγμενες και απο κινητο ,βεβαια αν δεν καθαρισω κι αλλο απο το λιπος θαυματα δε γινονται,αλλα πλεον εχω πιστεψει σε αυτο που κανω και ολο αυτο χαρη σε εσας εδω, ειναι πολυ σημαντικο να εχεις μια παρεα η οποια σε παροτρυνει στο στοχο σου ολο ενα και περισσοτερο....

  6. #6
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Κι εγω φιλε σε βλεπω παρα πολυ καλυτερο απο πριν παντως.Γι αυτο προφανως ευθυνεται η απωλεια λιπους που ειναι φανερη.
    Ξερεις τι κανεις οποτε απλα συνεχισε να το κανεις,χαχα..
    Παντως εχεις μεγαλη βελτιωση μπραβο!
    Τωρα που μπαινεις παλι σιγα σιγα σε ρυθμο κανονικης προπονησης πιστευω θα εκτοξευτεις!
    Τελικα εσενα ο στρατος σου εκανε καλο!
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  7. #7
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Ευχαριστω Κωστα , επαιξε ρολο και το σωμα που ημουν ,αλλιως αμα ημουν κανα πεζικο θα ειχα βγει σα βοδι εξω :D

  8. #8
    Senior Bodybuilder afthartos's Avatar
    Join Date
    06-05-09
    Location
    Lamia
    Posts
    1,351

    Default

    Κι εμένα μ αρέσεις πιο πολύ τωρα και μάλλον όπως είπε κι ο Κουβίδης ευθύνεται η απώλεια λίπους. Είναι εντυπωσιακό πως φαινεται ενα σωμα όταν ειναι κομμάτια και λιγότερα κιλά παρά περισσότερα κιλά αλλά με λίπος. Προσωπικά το βλέπω και σε μένα. Συνέχα έτσι τωρα που ξεμπέρδεψες και με στρατούς και τετοια σκατά και κράτα μας ενήμερους με καμιά φωτό ανα κάποια διαστήματα. Ciao Sayan.
    Οσα δε φτανει η αλεπου τα φτάνει η μαιμού.

  9. #9
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Οντως χωρις τη γραμμωση δε κανεις κατι, μπορει να φαινεσαι με τα ρουχα ογκοδης αλλα απο ενα σημειο και μετα δε λεει κατι αυτο γιατι η γραμμωση αποδυκνυει οτι εισαι γυμνασμενος.

  10. #10

    Join Date
    20-08-10
    Posts
    1,332

    Default


    ωραιος, οχι μονο απο το αποτελεσμα αλλα κ απο τη διαθεση σου να συνεχισεις!

  11. #11
    Honorary Mod Senior Bodybuilder kouvidis.87's Avatar
    Join Date
    14-06-09
    Location
    Ηρακλειο, Κρητη, Greece.
    Posts
    2,349

    Default

    Φιλε Veggeto το ονομα μου ειναι Νικος οχι Κωστας :)
    Με μπερδευεις με τον Musclemar μαλλον,χαχαχα :)
    Stay Hungry...

    In the warrior's code there's no surrender..though the body says stop the spirit cries..NEVER!!!
    Survivor

  12. #12
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Πως μου ειχε κατσει ετσι ...Εμμενα παντως ειναι Φιλιππος το κανονικο μου ονομα αν και θα προτιμουσα να ειχα αυτο του nick μου :DDD

  13. #13
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Τα πας πολύ καλά...Αυτό που έχω να πω για σένα(ισχίει και για μένα) είναι ότι πρέπει να ρίψεις το λίπος...δυστυχώς ειναι δύσκολο το ξέρω απο προσωπική εμπειρία! αλήθεια διατροφικά πως πας αυτή τη περίοδο...κινήσε υποθερμιδικά ή υπέρ?
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  14. #14
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Παυλο αν θεωρεισεις οτι οι 2500 θερμιδες με δεδομενο οτι γυμναζομαι 5 φορες την εβδομαδα δεν ειναι αρκετες για τα 90 κιλα μου τοτε ναι τρωω υποθερμιδικα ...Αυτο που βλεπω βεβαια στη πραξη ειναι οτι βαζω μαζες ακομα και με 2000 θερμιδες ,αρκει να προσεξω τη ποσοτητα πρωτεινης και να εκμεταλευομαι σωστα τον υδατανθρακα...2500 θερμιδες λαμβανω τις μερες που κανω βαρη, τις υπολοιπες 2 μερες που κανω σακο παιζω με τον υδατανθρακα και τα λιπαρα οταν δεν εχω καθολου δραστηριοτητα ,σαββατοκυριακο δηλαδη κανω 3 γευματα των 600 θερμιδων με πολυ πρωτεινη,δηλαδη 1800 θερμιδες ,μπορει καποιοι να μη το θεωρησουν σωστο ,το τελευταιο εννοω ,αλλα θεωρω οτι σε μενα εχει δουλεψει πολυ καλα μεχρι στιγμης ,επισης να σημειωσω οτι τρωω οσο ποιο καθαρα γινεται αλλα κανω μια αμαρτια καθε μερα ,βαζω μια κουταλια ζαχαρη στον ελληνικο που πινω (αυθεντικα πραγματα:DD),αν δω βεβαια οτι με φρεναρει καποια στιγμη θα τη κοψω ,επισης τα γαλακτομικα υπαρχουν κανονικα στη διατροφη μου...Ο στοχος μου τελος παντων δεν ειναι η απολυτη γραμμωση ειναι να χασω λιγο λιπος ακομα και δεν εχω σκοπο να πεσω πολυ πιο κατω σε φαγητο ετσι και αλλιως πιστευω οτι κατω απο τα 85 κιλα δεν θα ηθελα να ειμαι μου τη σπαει πολυ το αδυνατο επανω μου ασε που μαζευει πολυ το προσωπο μου.

  15. #15
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Κοίτα εγώ έπεσα στα 90 στο τέλος της γράμμωσης όχι με πολύ προσπάθεια και ισοθερμιδικά...και έκανα και μερικά λάθη! Τώρα είμαι στα 94 απο τη διατροφή μου και μόνο δεν έχω σκοπό να ανέβω πολύ γιατί θα είναι δύσκολο το ξεμπάζωμα! Θεώρησα σωστό να μη συνεχίζω ισοθερμιδικά ή υποθερμιδικά το χειμώνα! και να πέσω στα 85 που είχα στόχο! διότι το καλοκαίρι θα στεγνώσουμε τελείως! πάντως και εγώ μέχρι τα 82 βίαν 80 να πέσω παραπάνω δε σκοπεύω!
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  16. #16
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Σωστος ,απλα δε χρειαζεται υπερβολες σε νατουραλ επιπεδα ,η μυικοτητα ερχεται με τα χρονια ,αρα το πλεονασμα θερμιδων δε χρειαζεται να ειναι υψηλο ,ειδικα για εμας που παιρνουμε ευκολα κιλα (βρωμικα εννοω ,προς αποφυγη παρεξηγησεων).

  17. #17
    Junior Bodybuilder Akantzos's Avatar
    Join Date
    07-09-10
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    169

    Default

    Μπράβο veggeto :D πολύ ωραία φτιαγμένο <όσο φαίνεται> το σώμα σου αλλά στις επόμενες φωτογραφίες άναψε και καμιά λάμπα :P Επίσης βγάλε και καμιά φωτογραφία τα πόδια αν και πιστεύω ότι και εκεί θα είσαι μια χαρά. Καλή συνέχεια στους στόχους σου.

  18. #18
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    11-06-09
    Location
    Αθήνα, Greece.
    Posts
    2,230

    Default

    Ο τίτλος του τόπικ είναι όντως όλα τα λεφτά! Πολύ καλός φίλε μου!
    Hypertrophy for the win!

  19. #19
    Advanced Bodybuilder Pavlos18's Avatar
    Join Date
    16-06-09
    Location
    Αποκόρωνας, Χανιά Κρήτης
    Posts
    791

    Default

    Quote Originally Posted by veggeto View Post
    Σωστος ,απλα δε χρειαζεται υπερβολες σε νατουραλ επιπεδα ,η μυικοτητα ερχεται με τα χρονια ,αρα το πλεονασμα θερμιδων δε χρειαζεται να ειναι υψηλο ,ειδικα για εμας που παιρνουμε ευκολα κιλα (βρωμικα εννοω ,προς αποφυγη παρεξηγησεων).
    Aκριβώς αυτό ήθελα να πω!
    ''Pump satisfaction'' Για να πάρεις πολλά πρέπει να τα δώσεις όλα. Paulos18!

  20. #20
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by stamthedrum View Post
    Ο τίτλος του τόπικ είναι όντως όλα τα λεφτά! Πολύ καλός φίλε μου!
    Ευχαριστω stamthedrum ,αν και ακομα πολυ καλος δε πιστευω οτι θεωρουμε, την επομενη φορα παντως πιστευω να εχω περασει σε SSJ :PPP

  21. #21
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Quote Originally Posted by Akantzos View Post
    Μπράβο veggeto :D πολύ ωραία φτιαγμένο <όσο φαίνεται> το σώμα σου αλλά στις επόμενες φωτογραφίες άναψε και καμιά λάμπα :P Επίσης βγάλε και καμιά φωτογραφία τα πόδια αν και πιστεύω ότι και εκεί θα είσαι μια χαρά. Καλή συνέχεια στους στόχους σου.
    Akantzos thanks για τα καλα σου λογια ,φοτος θα ξαναβγαλω πιο κομμενος και σε φως αυτη τη φορα ,ελπιζω να πετυχω καμια ποζα καλη,οσο για τα ποδια δεν τα αμελω ειμαι αρκετα σκληρος μαζι τους!

  22. #22
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Μετα απο 5 μηνες ειπα να βαλω και εγω δυο φωτο ,παρακατω βρισκομαι στα 89 κιλα (ειμαι στο 3ο γευμα) εχω χασει αρκετο λιπος πλεον και συνεχιζω,δεν κανω πλεον υπερβολες και δεν κανω ουτε διαιτα ουτε υπερφαγια ,τα συμπληρωματα τα εχω κοψει εντελως μια πολυβιταμινη παιρνω μονο και μια βιταμινη Ε , απο φαγητο τρωω καπως ετσι πλεον:

    -προπονητικες μερες 1ο γευμα μισο κιλο γιαουρτι 2 % 80 γρ βρωμη 10 γρ αμυγδαλα
    2ο γευμα 6 αυγα 1 κροκος 80 γραμαρια βρωμη
    3ο γευμα 250 γρ στηθος κοτοπουλο,γαλοπουλα 100 γρ ρυζι 1 σαλατα
    4ο γευμα 6 αυγα 1 κροκος 80 γραμαρια βρωμη
    5ο γευμα 250 γρ στηθος κοτοπουλο ,γαλοπουλα ή τονο με μισο κιλο λαχανικα και 20 γρ ελαιολαδο

    -μη προπονιτηκες μερες ακριβως τα ιδια με 30 % λιγοτερους υδατανθρακες.

    Λιγα λογια για την προπονηση μου :πλεον γυμναζομαι μερα παρα μερα και ανα 15 μερες κανω 2 μερες διαλειμα, τις 2 μερες παιζω τρεις βασικες ασκησεις(πιεσεις [ομων ή στηθους ],βαθεια καθισματα ή αρσεις θανατου και κωπηλατικη ή μονοζυγο) και μια βοηθητικη (pull over ,ανοιγματα αλτηρων ,cross over κλπ) και τη τριτη μερα παιζω ολες τις απομομνωτικες (πλαινες ομων ,δικεφαλα τρικεφαλα).

    Συγνωμη αν κουρασα με το προλογο ,καθε γνωμη και παρατηρηση δεκτη!Η ποιοτητα των φοτο δεν ειναι και τοσο καλη ,πρεπει να παρω μια ψηφιακη συντομα :DDD

    http://imageshack.us/photo/my-images/90/superoq.jpg/
    Last edited by veggeto; 18-06-11 at 18:31.

  23. #23
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Η φωτογραφία είναι πολύ μικρή και δε φαίνεται καλά!!!

    Μπράβο πάντως που έφτιαξες τη διατροφή σου, είναι πολύ καλή!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  24. #24
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Δεν φαίνεται τίποτα φίλος. Ανέβασε κάποια με μεγαλύτερη ανάλυση

  25. #25
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Εβαλα το λινκ παιδια γιατι δεν τι βγαζει πιο μεγαλη.

    Σταυρο ειχες απολυτο δικιο για την απολυτη πειθαρχεια ,αυτο εχω να πω μονο και αναθεωρω ολο ενα και πιο πολλα!!
    Last edited by veggeto; 18-06-11 at 18:16.

  26. #26
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Mπράβο ρε Φίλιππε, έχεις μεράκι και αγαπάς αυτό που κάνεις! Οι φωτό είναι πολύ μικρές οι άτιμες αλλά το πόδι όμως φαίνεται τουμπανιασμένο :D
    Συνέχισε και περιμένουμε και νέο υλικό!!

  27. #27
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Ευχαριστω Ειρηνη μου να σαι καλα ,αυτο το squat μου εχει γινει εφιαλτης πλεον !

  28. #28
    Banned
    Join Date
    13-06-11
    Location
    θεσσαλονίκη
    Posts
    157

    Default

    μπραβο αρκετα καλη διατροφή πιστευω αλλα 12 ασπραδια? σαν πολλα δεν ειναι?? οχι οτι τρεχει κατι απλος θα μπορουσες να βαλεις και κανενα μοσχαρι (απαχο)
    αχαχ0χα0χα0χα0 ο τιτλος παντος ειναι ΚΟΡΥΦΗ !! σουπερ σαγια!!!

  29. #29
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Ωραίος ρε Φίλιππε, ο έξω πλατύς σπέρνει

    Η διατροφή πολύ πειθαρχημένη ρε θηρίο, ρομποτάκι και εσύ!!

    Το προπονητικό σου style βασίζεται κάπου;

    Υ.Γ προς BodyFactor : Πού μοσχάρι τέτοιες μέρες ρε παιδίίίί..;Κανά μπιφτεκάκι και πολύ είναι.
    Last edited by l3onid4s; 18-06-11 at 18:25.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  30. #30
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    @BoDyFactor Πρωτα απ`ολα ευχαριστω!Αυτο ειναι το βασικο πλανο μοσχαρακι και ψαρι εχει 3 φορες την εβδομαδα στη θεση του κοτοπουλου,τα αυγα ειναι αριστη πηγη πρωτεινης ρε συ και ερχονται και φθηνα ειδικα για εμμενα που δεν χρησιμοποιω συμπληρωμα πρωτεινης πλεον.

    @Λεωνιδα Ευχαρστω ρε φιλε!το προπονητικο στυλ ειναι κατι που εχω καταληξει το τελευταιο καιρο οτι ταιριαζει σε εμμενα και θα σου πω το γιατι ,οταν παιζω μια μερα αυστηρα με βασικες ασκησεις νιωθω οτι δουλεψα και την επομενη νιωθω ξεκουραστος μετα τη δευτερη μερα προπονησης με βασικες μονο νιωθω οτι εφτασα στο μαξ και οτι απο εκει και περα πεφτω δεν ανεβαινω ,οποτε την τριτη μερα παιζω τις πιο ελαφριες και ετσι μετα επανερχομαι στη πρωτη φαση γεματος ,επισης το μερα παρα μερα το εχω βαλει γιατι οταν πηγαινω καθε μερα αισθανομαι οτι δεν κανω με τοση ενταση προπονηση αλλα και αν μεινω και παραπανω απο 2 μερες εκτος νιωθω οτι χανω το τεμπο μου και ετσι πιστευω οτι καταληγω σιγα σιγα σε μια χρυση τομη για εμμενα,βεβαια εχω πολυ δρομο ακομα και θα ανακαλυψω και αλλα στη πορεια.


 
Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Στρατός Και Για Τον Veggeto.
    By veggeto in forum Off Topic
    Replies: 25
    Last Post: 26-01-10, 22:11
  2. Super set?
    By ee4649 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 16-06-06, 11:04
  3. Super Συμβουλή
    By slash87 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 10-09-05, 06:16

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •