Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 14 of 14

Thread: Kostas95 Photos

  1. #1
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default Kostas95 Photos

    100_0592.jpg100_0594.jpg100_0599.jpg100_0601.jpg100_0606.jpg 16ΧΡΟΝΩΝ,ΠΑΤΡΑ,1.78υψος 71κιλα,ποσοστο λιπους δεν γνωριζω..εχω βαλει με 4κιλα σε 3μηνες με μια δικια μου διατροφη γενικια με πολλεσ πρωτεινες..αλλα θα την κανω πιο συγκεκριμενη σε λιγες μερες,διατροφη ογκου θα παρω και δυο συμπληρωματα που μου χει πει ο γυμναστης μου και θα την διαμορφωσω

    Πειτε γνωμες ελευθερα

  2. #2
    Pumping Iron santos br's Avatar
    Join Date
    01-12-10
    Location
    Vouliagmeni-Ano-Voula
    Posts
    491

    Default

    μια χαρα εισαι για 16 χρονων!συνεχισε σταθερα και με υπομονη θα φτασεις εκει που θες..απο περιεργεια τι συμπληρωματα σου ειπε να παρεις ο γυμναστης...

  3. #3
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Λοιπον μερχι τα 13ασχολιομουνα με ποδοσφαιρο..Ημουνα γεματουλης,οχι ομως υπερβαρος..Μετα για καποια περιοδο σταματαμε να αθλουμαι αλλα χανω κιλα..Στα 15 κανω προετοιμασια για τοπικους αγωνες σε διαθλο..Τα Χριστουγεννα του 2010 ψηλωνω αποτομα..Και φτανω 1.78 και 66κιλα.Ξεκιναω γυμναστηριο τον ιουνιο σε ενα φιτνεςς γυμναστηριο στην πατρα,στο οποιο μου βαζουνε κακο προγραμμα,με αποτελεσμα να μην γυμναζομαι σωστα και να φτιαξω μονος μου ατομικο προγραμμα στο σπιτι..Αρχες αυγουστου τελειωνω με το γυμναστηριο,τωρα ξεκουραζομαι και απο 25αυγουστου ξεκιναω φουλ προγραμμα,με διατροφη ογκου,σημπληρωματα και γυμναζοντασ καθε ομαδα ξεχωριστα με ελευθερα βαρη,οχι μηχανηματαAttachment 5995Attachment 5996 Στοχος μου ειναι να φτασω το σωμα του Nate Scholtz σε διαστημα 1χρονου,οσο το δυνατον πιο κοντα..

  4. #4
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by santos br View Post
    μια χαρα εισαι για 16 χρονων!συνεχισε σταθερα και με υπομονη θα φτασεις εκει που θες..απο περιεργεια τι συμπληρωματα σου ειπε να παρεις ο γυμναστης...
    μια πρωτεινη ορου γαλακτος(Gaspari) δεξτροζη,μαλτοδεξτρινη και ισως και καποια ακομα κρεατινη η πρωτεινη η οποια δεν ξερω ακομα..25αυγουστου ξεκιναω φουλ προγραμμα..τωρα κανω διακοπες ακομα

  5. #5
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Στην ηλικία που είσαι, καλύτερα να στηρίζεσαι σε μια πλήρη και σωστή διατροφή και όχι σε σκόνες και ζάχαρες. Θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα.

    Κρεατίνη σίγουρα όχι, στα 16 σου....
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  6. #6
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Στην ηλικία που είσαι, καλύτερα να στηρίζεσαι σε μια πλήρη και σωστή διατροφή και όχι σε σκόνες και ζάχαρες. Θα έχεις καλύτερα αποτελέσματα.

    Κρεατίνη σίγουρα όχι, στα 16 σου....
    δεν εχω παρει ακομη..απλα πρωτεινη ορου γαλακτος μονο σκεφτομαι..για να καλυπτω πρωτεινη σε καποια γευματα και μου το χει πει και ο γυμναστης μου

  7. #7
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Καλά, αυτός μπορεί να το λέει γιατί θέλει να πουλήσει.

    Δες πρώτα αν σε καλύπτει η διατροφή σου, και μετά αν είναι παίρνεις. Μη φανταστείς ότι είναι μαγικός ζωμός. Γάλα σε σκόνη είναι η πρωτεΐνη...
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  8. #8
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Καλά, αυτός μπορεί να το λέει γιατί θέλει να πουλήσει.

    Δες πρώτα αν σε καλύπτει η διατροφή σου, και μετά αν είναι παίρνεις. Μη φανταστείς ότι είναι μαγικός ζωμός. Γάλα σε σκόνη είναι η πρωτεΐνη...
    το ξερω,απλα καλυπτεις πρωτεινη,και δεν νομιζω να το λεει για να πουλησει γιατι δεν θα το παρω απο το γυμναστηριο του,αλλα απο μαγαζι..δεν ξερω αλλα πιστευω πως αξιζει η πρωτεινη.

  9. #9
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Συνονοματε,εχεις πολυ καλες βασεις.Απλα μην υιοθετησεις κι εσυ τη φιλοσοφια των περισσοτερων στην ηλικια σου "τι να παρω να φουσκωσω".Οτι σου'πε κι ο cuban.Δωσε βαση σε μια πλήρη και σωστή διατροφή και θα δεις...
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  10. #10
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by KOSTASFIT View Post
    Συνονοματε,εχεις πολυ καλες βασεις.Απλα μην υιοθετησεις κι εσυ τη φιλοσοφια των περισσοτερων στην ηλικια σου "τι να παρω να φουσκωσω".Οτι σου'πε κι ο cuban.Δωσε βαση σε μια πλήρη και σωστή διατροφή και θα δεις...
    αυτο θα κανω..μονο ενα συμπληρωμα πρωτεινης ορου γαλακτος σκεφτομαι στην διατροφη ογκου για να καλυπτω τις θερμιδες και την πρωτεινη..μπορει ομως και να μην την βαλω καν δεν ειμαι απολυτος..

  11. #11
    Senior Bodybuilder alexgi's Avatar
    Join Date
    02-06-10
    Location
    Πάτρα,Κόρινθος
    Posts
    1,888

    Default

    πολυ καλες βασεις......θα συμφωνησω απολυτα με αυτο π σ παν τα παιδια....για τα συμπληρωματα...
    αλλωστε 70 κιλα εισαι...πιστευω ανετα καλυπτεις....τις πρωτεινικες αναγκες απο φαγητο.....
    Know your limits, never accept them.

  12. #12
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Quote Originally Posted by alexgi View Post
    πολυ καλες βασεις......θα συμφωνησω απολυτα με αυτο π σ παν τα παιδια....για τα συμπληρωματα...
    αλλωστε 70 κιλα εισαι...πιστευω ανετα καλυπτεις....τις πρωτεινικες αναγκες απο φαγητο.....
    οκ θα δω τι θα κανω,αλλα αν μου ερχεται φθηνοτερα με συμπληρωμα γιατι οχι..θα κοιταξω να καλυψω την πρωτεινη στην διατροφη οσο το δυνατον καλυτερα

  13. #13
    Bodybuilding Newbie Kostas95's Avatar
    Join Date
    22-07-11
    Location
    Πατρα
    Posts
    41

    Default

    Νεες φοτο στα 72κιλα!!! Και ο αγωνας για ογκο συνεχιζετε!!!! Attachment 6950Attachment 6951Attachment 6952Attachment 6953Attachment 6954Attachment 6955Attachment 6956

  14. #14
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default

    Φίλε τις φωτογραφίες σου σε attachments δεν μπορώ να τις δω.
    Μου γράφει invalid attachments.

    Όσο για τα συμπληρώματα ότι αναφέρθηκε πιο πάνω.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. My photos..
    By nikosni in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 9
    Last Post: 03-07-09, 21:51
  2. Photos 2
    By Reinheart in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 13-05-07, 05:58
  3. my photos
    By hapodan in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 15-04-07, 03:02
  4. My photos
    By Billy14 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 23-03-07, 07:31

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •