Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default Animal Pak ή Animal Stak,N.O Xplode ή Animal Pump

    Σκεφτομαι να κανω συνδυασμο Cell-Mass,Whey Gold Standard,N.O Xplode και Animal Pak.Να αντικαταστησω το Animal Pak με το Stak και το N.O Xplode με το Pump ή οχι?
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  2. #2
    Junior Bodybuilder Fitnesspower's Avatar
    Join Date
    09-06-11
    Posts
    134

    Default

    ρε παλι με τετοια συμπληρωματα ασχολησε δεν τα εχουμε πει?ΔΕΝ ΣΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ...

  3. #3
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Μόνο η whey και το pak (αν και απ' ότι βλέπω στη φωτογραφία ούτε αυτό κάνει για σένα) αξίζουν, όλα τα άλλα που ανέφερες είναι είτε από τα χειρότερα της αγοράς είτε αναποτελεσματικά εντελώς.

  4. #4
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default

    Δεν καταλαβαινω γιατι καποια μελη ,οταν βλεπουν νεα παιδια να αναφερονται σε συμπληρωματα,υποστηριζουν οτι δε τα χρειαζονται.Κανουν ολοι σαν να θελουν να προστατευσουν απο μεγαλο κινδυνο σαν να ειναι απαγορευμενες ουσιες.Ξερω οτι ο οργανισμος ενος ανθρωπου 17-18 παραγει ολες τις απαραιτητες ουσιες.Εγω θεωρω οτι καλο ειναι να υπαρχει ενα στοιχειο {υπερβολης} στην ασκηση μεσω δηλαδη των συμπληρωματων ή αλλων ουσιων για να επιτυχει κανεις καλυτερη αναπτυξη.
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  5. #5
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Και σε ποια εμπειρία σου στηρίζεις αυτή τη "θεωρία" σου;

  6. #6
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Quote Originally Posted by Πανος View Post
    Δεν καταλαβαινω γιατι καποια μελη ,οταν βλεπουν νεα παιδια να αναφερονται σε συμπληρωματα,υποστηριζουν οτι δε τα χρειαζονται.Κανουν ολοι σαν να θελουν να προστατευσουν απο μεγαλο κινδυνο σαν να ειναι απαγορευμενες ουσιες.Ξερω οτι ο οργανισμος ενος ανθρωπου 17-18 παραγει ολες τις απαραιτητες ουσιες.Εγω θεωρω οτι καλο ειναι να υπαρχει ενα στοιχειο {υπερβολης} στην ασκηση μεσω δηλαδη των συμπληρωματων ή αλλων ουσιων για να επιτυχει κανεις καλυτερη αναπτυξη.
    Θα συμφωνήσω και εγώ με τν φίλο Παυλίδη...επίσης αν δν σου χρειάζονται μν ρίξεις τόσα λεφτά για το τπτ...καλύτερα ρύχτα στην διατροφή σου που θα πιάσουν πιο πολύ τόπο!!!!

    Υ.Γ για το καλό σου τα λένε αυτά που λένε!!!

  7. #7
    Bodybuilding Newbie Πανος's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Αθηνα
    Posts
    27

    Default

    Φιλε Παυλιδη θα προτεινες καλυτερα BCAA και μια μονουδρικη κρεατινη?Πιστευω οτι υπαρχουν πιο γρηγορα αποτελεσματα αναλογα με τους στοχους του καθενος με τη χρηση συμπληρωματων.Νομιζω οτι ειναι η καλυτερη ηλικια να χρησιμοποιησει κανεις οτι μεσο θελει για να πετυχει το στοχο του αφου εχει ολες τις απαραιτητες προδιαγραφες(λογω ηλικιας ξανα)
    Last edited by Πανος; 24-08-11 at 00:41.
    “Why am I not in bed, like everyone else, dead to the world? Why do I do this, live with the constant pain, the suffering, the sacrifice? Why? Because I can. Because pain tells me I’m awake. Reminds me I’m alive. Who am I? I am the wrecker of steel. I am the crusher of mediocrity. I am the face of destiny. I am Animal...”

  8. #8
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Πφ... Λογικα δεν ξερεις καν τι ειναι τα bcaa.Τα παιδια οταν σου λενε αυτα τα πραγματα για τα συμπληρωματα κατι θα ξερουν.
    Θα μπορουσαν να σου πουν ναι καλα ειναι αυτα που ειπες αγορασετα και θα γινεις ντουκι.Το εχω ξαναπει.
    Σε αυτο το αθλημα οι λεξεις ΓΡΗΓΟΡΑ και ΕΥΚΟΛΑ δεν υπαρχουν.Θες να παρεις ογκο?
    Φτιαξε την διατροφη σου και την προπονηση σου και τον υπνο σου.Τα bcaa για ποτε τα θες?
    Θα κανεις πρωινη αεροβια?Τα θες για μετα την προπονηση?
    Πρεπει να μαθεις να χρησιμοποιεις τα συμπληρωματα και οχι να σε χρησιμοποιουν.Κοιταξε την
    διατροφη σου.Δες που εχεις ελειμα,δες ποιο προιον αντικαθιστα αυτο που δεν μπορεις να παρεις με
    την τροφη σου και τοτε συζητησε το.

    Ολοι οι νεοι ξεκινανε αναποδα δυστυχως(και εγω νεος ειμαι δεν βγαζω την ουρα μου απ εξω)
    .Τσεκαρε πρωτα τις ασκησεις σου.Τις κανεις σωστα?Ολες?
    Με σωστη ενταση? Κ.ο.κ.
    Εγω δεν εχω ουτε την γνωση ουτε την εμπειρια των αλλων μελων οπως ο Παυλιδης,ο megageo,ο Σεργιος,ο Kωστας,η Ειρηνη κτλ κτλ.
    Εχω ομως το ιδιο μερακι.Δεν μου λειπει τιποτα.Οτι δεν ξερω θα καθισω να το διαβασω και θα ΑΚΟΥΣΩ τους πιο εμπειρους οταν
    μου λενε μερικα πραγματα.Και να μην τα καταλαβαινω,για καλο μου τα λενε.Θα τα ακολουθησω,και ειμαι σιγουρος πως στην πορεια,
    αφου τα καταλαβω,θα τους ευχαριστω.

    Φιλαρακο,οοοολα αυτα στα λεω φιλικα και με την ΚΑΛΥΤΕΡΗ διαθεση με σκοπο να σε βοηθησω,Μην τα παρεις στραβα για κανενα λογο.
    Στο θεμα σου,εγω θα σου πρωτεινα μια πρωτεινουλα(isolate κατα προτημηση ειδικα για μετα την προπονα) και μια πολυβιταμινη.
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  9. #9
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Εγώ δε σου προτείνω τίποτα. Αν κατασταλάξεις τι θες να πάρεις απλώς θα σε βοηθήσω να μη πετάξεις τα λεφτά σου ή τουλάχιστον να πετάξεις όσα λιγότερα γίνεται.
    Σε ότι αφορά τα BCAA νομίζω πως αξίζουν τα λεφτά τους μόνο σε περιόδους γράμμωσης, να κάνεις γράμμωση στην ηλικία σου δεν υπάρχει λόγος. Ούτε για την κρεατίνη βρίσκω λόγο, έτσι κι αλλιώς δε θα μείνεις στάσιμος, ούτε τώρα, ούτε στο άμεσο μέλλον.
    Βρες μια φθηνή καθαρή πρωτεΐνη αν δε μπορείς να συμπληρώσεις αρκετή από το φαΐ, φάε και φρούτα, λαχανικά και δε χρειάζεσαι ούτε πολυβιταμίνη.

  10. #10
    Bodybuilding Newbie juzni_front's Avatar
    Join Date
    08-04-11
    Posts
    44

    Default

    μια πρωτεινη isolate καθαρα για μεταπροπονητικα και μια πολυβιταμινη φιλε οπως γραφει και το παιδι παραπανω..

  11. #11
    Pumping Iron ThomasT's Avatar
    Join Date
    31-05-10
    Location
    Void
    Posts
    417

    Default

    Μου φαινεται πως σε επιρρεαζουν οι διαφημισεις των εταιριων....

    Φαε ρυζι μ κοτοπουλο καλυτερα...
    I will believe what others have doubted.
    -Kai Greene


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Animal stak 2
    By george in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 23
    Last Post: 04-02-10, 04:06
  2. Αnimal stak μαζι με animal pump
    By alekspara in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 19
    Last Post: 19-11-08, 00:50

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •