Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 31 to 34 of 34
  1. #31
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Το εχω στο φουρμο αυτη τη στιγμη, μυριζει απιστευτα, δοκιμασα και λιγο γιατι εχει γινει το κοτοπουλο, λιγο χρωματακι θελει και ειναι αρκετα ωραιο, βεβαια δεν ειχα Tabasco και εβαλα σαν μαιντανο ενα φυτο που εχει η μανα μου στο μπαλκονι, λογικα μαιντανος θα ηταν γιατι ουτε βασιλικος ουτε μεντα ηταν και για μαιντανο μου εκανε :D
    Εβαλα ελαχιστη πρασινη πιπερια αφου δν ειχα ταμπασκο για να εχει μια πικαντικη μυρωδια οπως και λιγακι σκορδο για να μυρησει και αλλο και θα το φαω με μακαρονια ολικης

  2. #32
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Το εχω στο φουρμο αυτη τη στιγμη, μυριζει απιστευτα, δοκιμασα και λιγο γιατι εχει γινει το κοτοπουλο, λιγο χρωματακι θελει και ειναι αρκετα ωραιο, βεβαια δεν ειχα Tabasco και εβαλα σαν μαιντανο ενα φυτο που εχει η μανα μου στο μπαλκονι, λογικα μαιντανος θα ηταν γιατι ουτε βασιλικος ουτε μεντα ηταν και για μαιντανο μου εκανε :D
    Εβαλα ελαχιστη πρασινη πιπερια αφου δν ειχα ταμπασκο για να εχει μια πικαντικη μυρωδια οπως και λιγακι σκορδο για να μυρησει και αλλο και θα το φαω με μακαρονια ολικης
    Χαχαχαχαχα θα μας τρελανεις εσυ ρε!!!! χαχαχα καμια μολοχα μην εκοψες μονο.....
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  3. #33

    Default

    Πω πω σημερα το εκανα.. ηταν τελειο !!

  4. #34
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-08-12
    Posts
    143

    Default

    Μόλις το έφτιαξα και είναι καταπληκτικό!!!
    Έριξα και ρυζάκι 20 λεπτά πριν βγει από το φούρνο και πραγματικά είναι από τις ωραιότερες συνταγές κοτόπουλου που έχω φάει.. Με μια μικρή παραλλαγή. Τσίλι αντί για ταμπάσκο και στο πιάτο μετά τυρί cottage!!!!

    Απλά τα σπάει!!!


 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mr. Κρήτη - "Greek King" - Κυριακή 15 Μαϊου - Φωτό & Videos!!
    By kouvidis.87 in forum Νέα Bodybuilding Aπό Ελλάδα
    Replies: 38
    Last Post: 20-05-11, 17:48
  2. Το "καταφυγιο" μου. Χαρηκα που βρηκα 1 site της προκοπης!
    By Ιορδανης in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 10
    Last Post: 29-06-10, 16:11
  3. Replies: 8
    Last Post: 24-05-10, 10:13
  4. Κοτόπουλο "Μαρόκο"
    By xaris110 in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 1
    Last Post: 28-04-10, 12:25

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •