Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 19 of 19
  1. #1
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default Προεξασκητικο συμπληρωμα Controlled Labs - White Flood Fruit Punch V2

    Σημερα ηρθε η παραγγελια που ειχα κανει για το πρωτο μου προεξασκητικο συμπληρωμα.Επελεξα το συγκεκριμενο απο τις καλες αξιολογησεις που ειχε και με το σκεπτικο πως αν οντως χρειαζομουν 1 scoop για καθε προπονηση,ηταν το πιο συμφερον.Υπεθεσα πως λογικα θα με πιασει,μιας και δεν εχω ξαναπαρει,πινω σπανια καφεδες κτλ.
    Μιας και περιμενα πως και πως για να πω την αληθεια,ειπα να το δοκιμασω σημερα,αν και θα του εβαζα δυσκολα!
    Τι εννοω?Δουλευα απο τις 11 χθες το βραδυ μεχρι σημερα στις 11 το πρωι,αλλα μιας και δεν ηθελα να το δοκιμασω με γεματο στομαχι,αν κοιμομουν και ετρωγα οταν θα ξυπνουσα,εφαγα μετα την δουλεια κοτοπουλο με αγγουρι και μετα απο 2 ωρες ημουν ετοιμος.
    Να αναφερω πως το βραδυ δεν εμεινα νυστικος,τρωω καθε 3 με 4 ωρες.
    Παμε στην δοκιμη λοιπον.1 scoop σε 300ml νερο,το οποιο ειναι μεταξυ 8-12oz που προτεινει η εταιρεια.
    Μετα απο 20 λεπτα,ξεκιναω την προπονηση και περιμενω μυρμιγκιασμα,πρηξιμο,ενεργεια,συγκεντρωση,οτι χαρακτηριζει τα προεξασκητικα γενικοτερα.
    Περναει 1 ωρα πλεον απο την ληψη της 1ης δοσης,καμια διαφορα.Παμε για την 2η δοση με το ιδιο νερο.Περναει αλλη μια ωρα,καμια διαφορα,απολυτως τιποτα.
    Σαφως δεν περιμενα να ξυπνησει ο Captain America,μιας και ειναι και επικαιρο,σιγουρα δεν βρηκε τις καταλληλες συνθηκες για να δουλεψει,αλλα δεν καταλαβα τιποτα.
    Εκανα βαρη και δεν συνεχισα,ουτε κοιλιακους,ραχιαιους,διαδρομο ως συνηθως,αυριο παλι.
    Διαβαζοντας ξανα την ετικετα,την επομενη φορα θα παω για 2 scoops σε 300ml νερο,ξεκουραστος και βλεπουμε...
    Τωρα απο γευση,δεν ειναι και ασχημη,πινεται,ειναι εντονη και γλυκια.Το οτι ηταν γλυκια δεν μου αρεσε γιατι εχω κοψει καθετι γλυκο εδω και πολυ καιρο,παντως πινεται πιο ανετα με κρυο νερο.Την δευτερη φορα που ειχε ζεσταθει το νερο,δεν ηταν και τοσο καλο.
    Απο διαλυτοτητα,δεν ειναι στο 100%,οταν το πιεις,μενει λιγο στο σεικερ,αλλα βαζεις λιγο νερο ακομα και ξεμπερδεψεις.Οταν το χτυπας,μενουν καποια λευκα κομματακια στον πατο,αλλα οκ.
    Αυτη ηταν η πρωτη μου εντυπωση,την επομενη φορα θα ειναι ευνοικοτερες οι συνθηκες μιας και θα ειμαι ξεκουραστος.
    Απλα μου εκανε εντυπωση που ηταν σαν να μην πηρα τιποτα,καμια διαφορα.Σιγουρα τα προεξασκητικα δουλευουν διαφορετικα στον καθενα μας,αλλα εστω και κατι,θα επρεπε να νοιωσω.Ισως να χρειαζοταν να φαω αλλον υδατανθρακα πριν την προπονηση,οπως ρυζι..?
    Καπου ειχα διαβασει πως βοηθαει να πιεις αρκετο νερο,το δοκιμασα αργοτερα,αλλα μια απο τα ιδια.
    Αυτα προς το παρον απο την πρωτη μου αξιολογηση σε συμπληρωμα.Οταν ερθει η επομενη προπονηση,θα ενημερωσω για τυχον διαφορες.
    Ελπιζω να δουλεψει,γιατι με περιμενει στην ντουλαπα μετα απο αυτο,το ιδιο συμπληρωμα με γευση Electric Lemonade:-)

  2. #2
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    κοιτα μην περιμενεις θαυματα..χαχα
    λοιπον το χω παρει πανω απο 10 φορες και το χω νιωσει και καλυτερα πριξηματα,δυναμη και μεγαλυτερη διαρκεια προπόνησης και focus..
    απο κει και περα μην περιμενεις κατι αλλο ..αυτο προοριζεται να κανει
    το νιωθω περίπου στα 8 γρ..μου δινει κατι...αν διπλασιασω που το χω κανει ενταξει ειναι διαφορετικο τοτε το νιωθεις καλα.
    Last edited by pao34; 30-08-11 at 17:34.

  3. #3
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Δεν περιμενα θαυματα,απλα δεν περιμενα να μην δω καμια διαφορα οπως σημερα!
    Αυριο που θα ειμαι ξεκουραστος,θα δοκιμασω ξανα με 2 scoops.

  4. #4
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Παμε για το σημερινο update λοιπον.Ξυπνημα το πρωι μετα από αρκετες ωρες υπνο και το πρωινο περιελαμβανε 2 scoops βρωμης και 1,5 πρωτεινης ανακατεμενα σε νερο ως συνηθως δηλαδη κανω κάθε πρωι.Μετα από 1 ωρα,2 scoops White Flood σε 300ml νερο.
    Περναει μιση ωρα,περναει 1 ωρα,δεν αλλαζει τιποτα.Ολο αυτο το χρονικο διαστημα,δεν ηπια άλλο νερο επιτηδες για να μην το επηρεασω.Ξεκιναω κανονικα μετα το νερο αλλα καμια αλλαγη.Μια από τα ιδια λοιπον με αλλα λογια.Εχει καποιος καμια ιδεα για κατι άλλο που θα μπορουσα να δοκιμασω?Να ανεβασω ισως στα 3 με 4 το πολυ scoop κρατωντας το την ιδια ποσοτητα νερου, μηπως και δω τιποτα?Θα στειλω κανενα e-mail μηπως βγει καμια ακρη στην εταιρεια.Δεν ξερω,το βρισκω εντελως αχρηστο,δεν δουλευει καθολου πανω μου!Ειχα σκοπο να δοκιμασω το Cellulor C4,αλλα δεν το φερνει το i-herb και ετσι πηρα το White Flood.Ειναι αυτά που ελεγα σε καποιο παλιοτερο ποστ μου για την χρησιμοτητα των δωρεαν δειγματων,ώστε να δοκιμαζουμε πριν αγορασουμε.Αν βρω καποιον που ενδιαφερεται για το άλλο κουτι με γευση Electric Lemonade,θα το πουλησω.

  5. #5
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ασε 2 ώρες από το γεύμα και πάρε 3 scoop.

  6. #6
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ετσι εχω σκεφτει και εγω την τελευται προσπαθεια μου...

  7. #7
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Παμε για την επομενη αξιολογηση λοιπον.
    Χθες το πρωι,το ιδιο πρωινο με βρωμη-πρωτεινη-νερο.
    Μετα απο 2 ωρες,3 scoops White Flood σε 300ml νερο οπως προτεινει η εταιρεια.
    Μετα απο 30 λεπτα,πιθανη διαυγεια,φλεβικοτητα,τσιτωμα,πολυ ελαφρα ομως.
    Αργοτερα,περιπου σε καμια ωρα το πολυ,δεν κρατησα χρονο για αυτο,τρελο κρασαρισμα!!!
    Τελειωσα με τα βαρη,κοιλιακους,ραχιαιους και δεν εκανα παλι διαδρομο.Το κρασαρισμα κρατησε αρκετες ωρες και ξενερωσα απιστευτα!
    Στο μονο που παει το μυαλο μου και στις 3 περιπτωσεις,ειναι ισως ο χαμηλος υδατανθρακας που ειμαι τωρα,αν και πριν παρω το συμπληρωμα,ημουν στις ιδιες ποσοτητες υδατανθρακα.
    Σημερα εχει ρεπο απο την γυμναστικη και αλλη μια προσπαθεια παλι αυριο,ανεβαζοντας χθες και σημερα τον υδατανθρακα,για να δουμε...
    Εχω ερθει σε επαφη με καποιον εκπροσωπο της εταιρειας και ενω του τα εγραψα ολα αναλυτικοτερα,με ρωταγε αν παιρνω καφεινη,αλλα διεγερτικα κτλ ενω του τα ειχα ηδη αναφερει με μεγαλη λεπτομερεια.Τι να πω,αγγαρεια το κανουν?

  8. #8
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Έλα ρε συ, δε σε έπιασε ? Ακόμα και στα 3 scoops ?
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  9. #9

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Αν θυμαμαι καλα το scoop white flood εχει περιπου 100mg καφεινη, αρα στα 300mg καφεινη μαζεμενα, λογικο να εχεις αποτομη τσιτα και το σχετικο κρασαρισμα μετα. Τωρα κατι αλλο, μηπως το παρακανεις με την διαιτα και το low carb; Αν οι αποθηκες ειναι αδειες τι να σου κανει το white flood και το καθενα συμπληρωμα βασικα. Το πρωινο σου μου φαινεται πολυ φτωχο γιατι εχει 2 ιδιοτητες για σενα. Ειναι το πρωτο γευμα της ημερας μετα απο τον βραδυνο υπνο και ειναι και προ-προπονητικο. Αρα βρωμη+πρωτεινη για μενα θα ηταν αρκετες μονο για να με σηκωσουν απο το κρεβατι και να κανω τα βασικα της ημερας, να οδηγησω μεχρι την δουλεια, να παω να παρω κανα καφε κλπ. Τωρα εσενα πως να σου βγαλει και προπονηση και απο την στιγμη που καταλαβαινω οτι μεχρι το μεσημερι δεν ξανατρως. Δηλαδη εισαι απο το προηγουμενο βραδυ μεχρι το επομενο μεσημερι με βρωμη+πρωτεινη. Δεν το κοβω για καλη στρατηγικη για δυνατες προπονησεις, τα διεγερτικα can only get you so far. Επισης τι περιμενεις απο τους reps της εταιρειας; Πωλητες ειναι, σαν να πηγαινεις σε καταστημα του ΟΤΕ και να ρωτας τον υπαλληλο γιατι δεν πιανει το δικτυο σου τα 24Mbps που υποσχονται. Που να ξερει αυτος...

  10. #10
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by cuban View Post
    Έλα ρε συ, δε σε έπιασε ? Ακόμα και στα 3 scoops ?
    Αντωνη λιγα πραγματα και το κρασαρισμα ηταν το κερασακι!

  11. #11
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by megageo View Post
    Αν θυμαμαι καλα το scoop white flood εχει περιπου 100mg καφεινη, αρα στα 300mg καφεινη μαζεμενα, λογικο να εχεις αποτομη τσιτα και το σχετικο κρασαρισμα μετα. Τωρα κατι αλλο, μηπως το παρακανεις με την διαιτα και το low carb; Αν οι αποθηκες ειναι αδειες τι να σου κανει το white flood και το καθενα συμπληρωμα βασικα. Το πρωινο σου μου φαινεται πολυ φτωχο γιατι εχει 2 ιδιοτητες για σενα. Ειναι το πρωτο γευμα της ημερας μετα απο τον βραδυνο υπνο και ειναι και προ-προπονητικο. Αρα βρωμη+πρωτεινη για μενα θα ηταν αρκετες μονο για να με σηκωσουν απο το κρεβατι και να κανω τα βασικα της ημερας, να οδηγησω μεχρι την δουλεια, να παω να παρω κανα καφε κλπ. Τωρα εσενα πως να σου βγαλει και προπονηση και απο την στιγμη που καταλαβαινω οτι μεχρι το μεσημερι δεν ξανατρως. Δηλαδη εισαι απο το προηγουμενο βραδυ μεχρι το επομενο μεσημερι με βρωμη+πρωτεινη. Δεν το κοβω για καλη στρατηγικη για δυνατες προπονησεις, τα διεγερτικα can only get you so far. Επισης τι περιμενεις απο τους reps της εταιρειας; Πωλητες ειναι, σαν να πηγαινεις σε καταστημα του ΟΤΕ και να ρωτας τον υπαλληλο γιατι δεν πιανει το δικτυο σου τα 24Mbps που υποσχονται. Που να ξερει αυτος...
    Γιωργο,μιας και δουλευω βαρδεια,δεν εχω σταθερο ωραριο.
    Τωρα που δουλευα απογευμα,πηγαινε ετσι γιατι δεν προλαβαινα διαφορετικα.
    Εως τωρα,ετσι με εβγαζε.Το θεμα ειναι αντι για καλυτερα,με το White Flood εγινε χειροτερα.
    Θα μεινω εκτος λιγες ημερες μιας και εχω ρεπο να παρω τα πανω μου και ξεκιναω προπονησεις και White Flood απο Τεταρτη.

  12. #12
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Εμεινα εκτος μερικες ημερες,με πολυ φαγητο και μετα απο 2 ημερες πηρε ο οργανισμος μου τα πανω του.
    Συμπερασμα?Με 3 scoops κατι γινεται,αλλα ερχεται crashαρισμα.Με 2 scoops ειμαι στην φαση,τωρα γινεται κατι ή οχι?
    Οπως και να εχει,θα μεινω στα 2 scoops μεχρι να τελειωσει και να παρω καποιο αλλο.
    Αυτα απο εμενα οσον αφορα το συγκεκριμενο συμπληρωμα.

  13. #13
    Advanced Bodybuilder Giorgos18's Avatar
    Join Date
    14-06-08
    Location
    Αλεξανδρουπολη, Greece.
    Posts
    1,049

    Default

    Το Superpump Max το εχεις δοκιμασει? Εμενα με επιασε πολυ καλα.
    “Today, everything about the top bodybuilding champions is oversized; they have lost the whole purpose of bodybuilding which is to create a harmonious whole, not to exaggerate the development of one part or parts, of the body. A body has hands, legs, feet, arms and a head. If a man’s arms appear bigger than his head, his body is thrown out of proportion.”
    "Steve Reeves"

  14. #14
    Senior Bodybuilder pao34's Avatar
    Join Date
    23-02-07
    Location
    Greece.
    Posts
    1,287

    Default

    μιας και εχω ποσταρει και εγω σε αυτο το τοπικ να σου πω την γνωμη μ..
    λοιπον ωραιο το white flood φυσικα εξαρταται το επιπεδο που εισαι και την ανοχή σου στα διεγερτικα.
    γενικως και εγω το παιρνω σε διπλες και τριπλες δοσεις για να με πιάσει.
    Εξαρταται τι ζητας απο ενα τετοιο συμπληρωμα,ζητας αντοχη? ζητας δυναμη? ζητας τρελο πριξημο?
    εγω μεχρι τωρα εχω δοκιμασει πολλα εκτος απο το 1 mr και το c4 που λενε τα παιδια,μ αρεσε πολυ το nitrix τις bsn σε διπλασια δοση φυσικα,μου εδινε διαρκεια,δυναμη και τρελο πριξημο και δεν ειχα κρασαρισμα.ΑΝ θελεις το δοκιμαζεις ειναι και οικονομικο οσο αναφορα τα αλλα.
    πανος ;)

  15. #15
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Giorgos18 View Post
    Το Superpump Max το εχεις δοκιμασει? Εμενα με επιασε πολυ καλα.
    Οχι,μονο το White Flood και το Shotgun εχω δοκιμασει εως τωρα,χωρις καλα αποτελεσματα.
    Να σου πω την αληθεια,δεν με βλεπω να δοκιμαζω αλλο προεξασκητικο,χωρις να εχω δοκιμασει πρωτα δειγμα.Αλλα αυτο,δεν ειναι τοσο ευκολο,αν μεναμε στην Αμερικη,θα βρισκαμε πολυ ανετα δειγματα.

  16. #16
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by pao34 View Post
    μιας και εχω ποσταρει και εγω σε αυτο το τοπικ να σου πω την γνωμη μ..
    λοιπον ωραιο το white flood φυσικα εξαρταται το επιπεδο που εισαι και την ανοχή σου στα διεγερτικα.
    γενικως και εγω το παιρνω σε διπλες και τριπλες δοσεις για να με πιάσει.
    Εξαρταται τι ζητας απο ενα τετοιο συμπληρωμα,ζητας αντοχη? ζητας δυναμη? ζητας τρελο πριξημο?
    εγω μεχρι τωρα εχω δοκιμασει πολλα εκτος απο το 1 mr και το c4 που λενε τα παιδια,μ αρεσε πολυ το nitrix τις bsn σε διπλασια δοση φυσικα,μου εδινε διαρκεια,δυναμη και τρελο πριξημο και δεν ειχα κρασαρισμα.ΑΝ θελεις το δοκιμαζεις ειναι και οικονομικο οσο αναφορα τα αλλα.
    πανος ;)
    Πανο,οπως εχω αναφερει και πιο πανω,δεν περιμενω να με κανει Captain America.Τουλαχιστον να μου δωσει αυτα που υποσχεται,να καταλαβω καποια διαφορα,να με βοηθησει στην προπονηση.
    Δεν το εχω δοκιμασει,ειχα ζητησει δειγμα απο τον Ιουλιο απο την BSN και δεν πηρα ποτε απαντηση.Ειχα την εντυπωση πως βγαινει πιο ακριβα απο τα αλλα οσον αφορα την τιμη-servings,θα το ξανακοιταξω!

  17. #17
    Senior Bodybuilder Παυλίδης's Avatar
    Join Date
    26-06-10
    Posts
    2,204

    Default

    Ρε συ No Fear σε έχει πιάσει μια πανικοαπογοήτευση. Κατ' αρχήν έκρινες το no shotgun από ένα δείγμα που αμφιβάλλω αν είναι όσο η minimum δόση που αναγράφεται στο κουτί του. Διατυμπανίζεις παντού την απογοήτευση σου για το white flood, σε topic άλλων συμπληρωμάτων, σε topic γενικό συμπληρωμάτων, σε topic παραγγελιών συμπληρωμάτων, γιατί όλα αυτά; Χαλάρωσε.

    Το συμπλήρωμα είναι πολυδοκιμασμένο, παλιάς κοπής αλλά δυνατό. Ηπιες το ένα scoop την πρώτη μέρα και σε έπιασε αυτό το "δε κάνει τίποτα" και ο εγκέφαλος σου το συνέχισε έτσι, να ξέρεις εξ' αρχής ότι αν δεν είσαι 60 κιλά 1 scoop μόνο το 1mr ίσως νιώσεις καλά. Υπάρχουν 2 ειδών αρχάριοι σε τέτοια συμπληρώματα, αυτοί που απογοητεύονται από την αρχή και αυτοί που νομίζουν ότι γίνανε σούπερμαν από την αρχή, δυστυχώς ανήκουμε στην 1η κατηγορία. Στο λεω όντας κι εγώ παρορμητικός με τέτοιου είδους συμπληρώματα στο παρελθόν. Από τη στιγμή που σε κρασάρει, το συμπλήρωμα σε πιάνει, όπως έπιασε και τους περισσότερους, δε μπορείς να "πέφτεις" χωρίς να "ανέβηκες", πειραματίσου λίγο με το πόσο μετά το γεύμα θα το πάρεις, ίσως θες 2,5 ώρες και 30 λεπτά πριν την προπόνηση ή 15 για να μη σε crashάρει μέσα στην προπόνηση.

    Δυστυχώς τα preworkouts είναι ακόμα ακριβότερα απ' όσο γράφουν.

  18. #18
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Παυλίδης View Post
    Ρε συ No Fear σε έχει πιάσει μια πανικοαπογοήτευση. Κατ' αρχήν έκρινες το no shotgun από ένα δείγμα που αμφιβάλλω αν είναι όσο η minimum δόση που αναγράφεται στο κουτί του. Διατυμπανίζεις παντού την απογοήτευση σου για το white flood, σε topic άλλων συμπληρωμάτων, σε topic γενικό συμπληρωμάτων, σε topic παραγγελιών συμπληρωμάτων, γιατί όλα αυτά; Χαλάρωσε.

    Το συμπλήρωμα είναι πολυδοκιμασμένο, παλιάς κοπής αλλά δυνατό. Ηπιες το ένα scoop την πρώτη μέρα και σε έπιασε αυτό το "δε κάνει τίποτα" και ο εγκέφαλος σου το συνέχισε έτσι, να ξέρεις εξ' αρχής ότι αν δεν είσαι 60 κιλά 1 scoop μόνο το 1mr ίσως νιώσεις καλά. Υπάρχουν 2 ειδών αρχάριοι σε τέτοια συμπληρώματα, αυτοί που απογοητεύονται από την αρχή και αυτοί που νομίζουν ότι γίνανε σούπερμαν από την αρχή, δυστυχώς ανήκουμε στην 1η κατηγορία. Στο λεω όντας κι εγώ παρορμητικός με τέτοιου είδους συμπληρώματα στο παρελθόν. Από τη στιγμή που σε κρασάρει, το συμπλήρωμα σε πιάνει, όπως έπιασε και τους περισσότερους, δε μπορείς να "πέφτεις" χωρίς να "ανέβηκες", πειραματίσου λίγο με το πόσο μετά το γεύμα θα το πάρεις, ίσως θες 2,5 ώρες και 30 λεπτά πριν την προπόνηση ή 15 για να μη σε crashάρει μέσα στην προπόνηση.

    Δυστυχώς τα preworkouts είναι ακόμα ακριβότερα απ' όσο γράφουν.
    Εσυ ετσι το βλεπεις δηλαδη?Και ομως,δεν ηταν αυτη η προθεση μου.Αν ειχες παρει και εσυ 2 κουτια απο ενα προιον και τελικα δεν σε επιαναν,δεν θα ξενερωνες?
    Για το Shotgun,πως θα επρεπε δηλαδη να το δοκιμασω?Να παρω ολοκληρη συσκευασια,μετα απο την εμπειρια μου με το White Flood και να παει και αυτο χαμενο?Τι αλλο να πω δηλαδη,πως το συγκεκριμενο το δοκιμασα με αδειο στομαχι 100%,τι καλυτερο θα μπορουσα να κανω δηλαδη για να το διευκολυνω?
    Εσυ λες πως το διατυμπανιζω,εγω λεω πως αναφερω την εμπειρια μου,προσπαθω να ανταλλαξω αποψεις και να συμβουλευτω!
    Φιλε μου,δεν ειναι 60 κιλα,ειμαι στα 73 κιλα,μετα απο πολυ καιρο γραμμωσης και χαμηλο υδατανθρακα,ετσι υπεθεσα πως θα ειχα διαφορετικα αποτελεσματα.Ουτε καφεδες πινω,ουτε αλλα προεξασκητικα ειχα δοκιμασει στο παρελθον.
    Κοιταξε,οπως ανεφερα ξανα,εμπειρια απο τετοια συμπληρωματα δεν εχω,δεν το ανεφερα τυχαια,για αυτο και περιεγραψα οσο πιο λεπτομερεστατα μπορουσα την εμπειρια μου.
    Για να κρασαρω λες πως πρεπει να με πιασει,λογικο το βρισκω.Τι να κανουμε ομως που εγω δεν το νοιωθω αυτο,λες να κοροιδευω τον εαυτο μου?Οτι διαφορες ειδα,τις ανεφερα.
    Πειραματιζομαι φιλε μου,για αυτο και εχω γραψει τοσες διαφορετικες προσεγγισεις.Τωρα αν βγαινει προς τα εξω πως κλαιγομαι για την κακια μου μοιρα,ε να σταματησω να το κανω,ειλικρινα δεν εχω καμια προθεση για κατι τετοιο!

  19. #19
    New Member assos's Avatar
    Join Date
    17-05-07
    Location
    Athens Greece
    Posts
    27

    Default

    Aν κατάλαβα καλά το αγόρασες από το iherb το οποίο στην σελίδα του έχει τα συστατικά της version 1 και όχι της version 2.
    H version 2 έχει Citrulline αντί για Arginine AKG και Carnitine Tartrate και Beet Root.
    Επίσης η version 2 βγαίνει και σε νέα γεύση Juicy Watermelon την οποία δεν έχει το iherb.

    Όσο για την χρήση του θα σου πρότεινα στο πρωινό σου να βάλεις 4 scoop βρώμης με 1,5 πρωτείνη σε 450ml νερό, μετά από δύο ώρες 2 scoop White Flood και μετά μισή ώρα πρόπόνηση.


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Συνδυασμός Kre-Alkalyne EFX Με 1MR ή Jack3d ή White Flood
    By gspyropo in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 10
    Last Post: 20-04-11, 12:17
  2. Green Magnitude /White Flood και αποσκευές
    By Axe in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 8
    Last Post: 31-12-09, 21:21
  3. EAS Phosphagen HP Fruit Punch
    By bboy in forum Αξιολογήσεις Για Συμπληρώματα Διατροφής
    Replies: 19
    Last Post: 23-03-09, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •