Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    New Member
    Join Date
    20-06-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    36

    Default Μερικές πρόσφατες φωτογραφίες μου

    Μετά από ένα μεγάλο διάστημα αποχής από το site, επανήλθα δριμύτερος! Ελπίζω, αυτή τη φορά, τα προσωπικά προβλήματα να μη μου κόψουν την κεκτημένη ταχύτητα! :-)
    Οι φωτογραφίες που βλέπετε είναι τραβηγμένες μέσα Αυγούστου έως και μια βδομάδα πριν. Είμαι λίγο πιο κομμένος τώρα αλλά, πάνω-κάτω, μια ιδέα θα πάρετε. Θα ήθελα να ασκήσετε σκληρή κριτική όσον αφορά τις ατέλειές μου, μιας και είμαι αποφασισμένος να κατέβω τον Νοέμβριο στους αγώνες! Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων για τον χρόνο που θα σπαταλήσετε και σας είμαι υπόχρεος! Κώστας Κοντός
    ΥΓ. Έκλεισα τα 41 πριν έναν μήνα!!!! Δε θα ήθελα όμως να κατέβω στους Master's, μιας και θεωρώ τον εαυτό μου αρκετά νέο ακόμη (παλιμπαιδισμός;) :-))))
    Attached Images Attached Images

  2. #2

    Join Date
    14-09-08
    Location
    Ironland
    Posts
    7,494

    Default

    Κωστα εισαι σε καλη κατασταση, ειδικα η φωτο που δειχνει πλατη-δικεφαλους ειναι παρα πολυ καλη. Επισης τα ποδια ειναι καλα. Ομως πρεπει να σου πω οτι η τελευταια φωτο με το πουκαμισο με προβληματιζει. Εχεις χαλαρο δερμα χαμηλα στο στομαχι το οποιο απλα "κρυβεται" οταν τεντωνεις την περιοχη. Αν ναι θα πρεπει να φροντισεις στους αγωνες να μην ειναι εμφανες οπως στην τελευτια φωτο.

  3. #3
    Pumping Iron ThomasT's Avatar
    Join Date
    31-05-10
    Location
    Void
    Posts
    417

    Default

    Ωραιος πολυ ωραιος...! Λιγο αυτο το θεματακι με το δερμα που σου ειπε ο γιωργος προσεχε και εισαι τζετ...
    Καλη συνεχεια απο μενα και καλη επιτυχεια στους αγωνες που θελεις να κατεβεις!! keep training.!
    I will believe what others have doubted.
    -Kai Greene

  4. #4
    Senior Bodybuilder Raf's Avatar
    Join Date
    20-05-09
    Location
    Salonika
    Posts
    2,139

    Default

    Παρά πολύ καλός..Συγχαρητήρια και καλή επιτυχία στους αγώνες να έχεις..!!

  5. #5
    Bodybuilding Newbie AGGELOS 18's Avatar
    Join Date
    19-04-11
    Location
    Joe Weider
    Posts
    7

    Default

    Μια χαρά είσαι Κώστα,καλή επιτυχία στους αγώνες που θα κατέβεις

  6. #6
    veggeto's Avatar
    Join Date
    07-05-09
    Posts
    1,921

    Default

    Ενταξει εγω ντρεπομαι να σχολιασω ,μιας και δεν νομιζω οτι μου επιτρεπεται ,το επιπεδο σου ειναι απιαστο Κωστα ,πολυ ολοκληρωμενο σωμα ετοιμο για αγωνες ,πολλα συγχατητηρια και για τα γενετικα (απ`οτι θυμαμαι παιρνεις πολυ ελαφρα πραγματα) και για την ηλικια ,που αποδεικνυει οτι το ΒΒινγκ τελικα ειναι σαν το καλο κρασι ,οσο τα αλλα αθληματα δεν μπορουν να ακολουθησουν την ηλικια αυτο τοσο περισσοτερο ωριμαζει...

  7. #7
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    11-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Συνονοματε εισαι πολυ καλος!Εμενα μου αρεσει πολυ η πρωτη φωτο,που απ'το πλαι το ποδι φαινεται "γαιδουρινο"
    Καλη επιτυχια ευχομαι!
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...

  8. #8
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    πραγματικα απιστευτος φιλε!!!!!τωρα αν πρεπει να σ βρω ενα ελαττωμα εκτος απο αυτο το θεματακι με το δερμα σου θα ελεγα να προσεξεις λιγο τραπεζοειδεις.παντως συχαρητηρια για την σκληρη δουλεια σου
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #9
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Κώστα κι εγώ δεν έχω να παρατηρήσω κάτι αρνητικό πέρα από αυτό που είπε και ο Γιώργος. Και στη πλάγια πόζα και στη most είσαι όπως πρέπει, αλλά θεωρώ τις πίσω πόζες το δυνατό σου σημείο. Γεμάτη πλάτη, με άνοιγμα, ωραίοι στρογγυλοί ώμοι και χέρια τεριαστά.

    Εννοείτε ότι προλαβαίνεις να πιάσεις πολύ καλή φόρμα για τους αγώνες του Νοεμβρίου, κι εύχομαι πραγματικά καλή δύναμη, κι ότι καλύτερο!!!
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  10. #10
    Pumping Iron 8avos's Avatar
    Join Date
    27-07-11
    Posts
    651

    Default

    Καλη επιτυχια και ελπιζω να μην το ξανααναβαλεις


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μερικές Φωτογραφίες
    By ReBoot in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 27
    Last Post: 06-08-07, 06:29
  2. τελευταίες πρόσφατες φώτογραφίες
    By anatro in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 11-09-06, 23:00

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •