Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Pumping Iron
    Join Date
    09-12-10
    Posts
    310

    Default Ποτε να αρχίσω γράμμωση..?

    Καλησπέρα παιδιά . Μίλησα με έναν φίλο μου πρόσφατα που ασχολείται με την γυμναστική και μου είπε οτι έχει αλλάξει το περπάτημά μου...μου πρότεινε να αρχίσω να κάνω καλές διατάσεις ειδικά στον δικέφαλο μετα την προπόνηση και σε λίγο καιρό θα το ξεπεράσω αυτό. Ισχύει αυτό ?
    Επίσης αποφάσισα να μπώ για 1η φορά σε περίοδο γράμμωσης μετα απο 2 χρόνια προπόνησης( σοβαρά ομως προπονούμαι 1 χρόνο και διατροφή κάνω 2 μήνες οχι πολύ αυστηρή ) Κάποιες φωτογραφίες απο το σώμα μου :
    HTML Code:
    http://www.bodybuilders.gr/forum/showthread.php?t=27378
    Πιστεύετε οτι πρέπει να μπώ σε περίοδο γράμμωσης ή πρέπει να συνεχίσω τον όγκο...αν ναι δώστε μου κάποιες συμβουλές στην προπόνηση που πρέπει να κάνω..νομίζω οτι πρέπει να ασχοληθώ περισσότερο με ασκήσης απομόνωσης και να ακολουθήσω μια ισοθερμιδική η ελαφρώς υποθερμιδική διατροφή... Δεν θέλω να αποκτήσω τρομερό όγκο απλά θέλω να πέσω λίγο σε λίπος και να αρχίσω να φτιάχνω ωραία όσο γίνεται σχήματα στους μύες που έχω τώρα
    Τελος, θα ήταν καλό να κάνω το πρόγραμμα ALL In ONE σε περίοδο γράμμωσης ?

  2. #2
    Advanced Bodybuilder Slack `N Track's Avatar
    Join Date
    05-01-11
    Location
    Thess/Houston
    Posts
    1,143

    Default

    Γενικα οι διατασεις θα επρεπε να ειναι αναποσπαστο κοματι απο την προπονηση μας...ασχετα αν αυτο δεν γινετε σχεδον ποτε.

    Για γραμμωση...δεν θα το ελεγα, συνεχα προσω ολοταχως για ογκο...

  3. #3
    Junior Bodybuilder paoki-4-'s Avatar
    Join Date
    08-04-11
    Location
    Βεροια
    Posts
    178

    Default

    γνωμη μου ειναι να συνεχισεις την περιοδο ογκου αλλα με πολυ αυστηροτερη διατροφη.Στρατιωτης ομως.

  4. #4
    Pumping Iron
    Join Date
    09-12-10
    Posts
    310

    Default

    Quote Originally Posted by paoki-4- View Post
    γνωμη μου ειναι να συνεχισεις την περιοδο ογκου αλλα με πολυ αυστηροτερη διατροφη.Στρατιωτης ομως.
    δεν θέλω όμως να ανέβω άλλο σε μύες απλά θέλω οτι έχω τώρα να φαίνεται γραμμωμένο....για να το πετύχω αυτο να συνεχίσω όγκο ?

  5. #5
    Senior Bodybuilder dimitris95's Avatar
    Join Date
    05-07-10
    Location
    Τριπολη Αρκαδιας
    Posts
    1,878

    Default

    Συνέχισε όπως σου είπαν τα παιδιά και καλό θα ήταν να κάνεις λίγο αερόβιο αν δεν κάνεις για να κρατήσεις το λίπος σταθερό.

  6. #6
    Pumping Iron
    Join Date
    09-12-10
    Posts
    310

    Default

    θα ηταν καλό να δοκιμάσω το all in one σ αυτη την φάση που ειμαι τώρα για αλλαγή?

  7. #7
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    24-09-11
    Posts
    26

    Default

    kalispera file lipon epidi ths foto me to soma den borw na tis dw 8a sou po kati geniko 1 ogo kanoume to ximona kai kata to kalokeri rixnoume tous ri8mous kai arxizoume thn psilo gramosi giati den iparxii noima na zorizoume ton organismo mas 2 an esena se ikanopii o ogos sou arxise gramosi alla mhn egatalipsis edelos giati meta 8a xaseis ton ogo o pou exeis KAI KALH H AEROVIA ALLA PROSEXE MHN TO PARATRAVI3IS KAI EXEIS ASXIMA APOTELESMATA.. :)


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ?
    By DIMIS75 in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 06-07-06, 21:52
  2. ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ?
    By lakamas24 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 21-01-06, 21:20

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •