Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 11 of 48 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast
Results 301 to 330 of 1417
  1. #301
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    ^^ Πηγαινε στης Παλληνης! να μας πεις αν εχει.. Εγω εχω να παω αυριο μεθαυριο στου Κηφισου για ασπραδια, κανονισε να μη βρω.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  2. #302
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    ^^ Πηγαινε στης Παλληνης! να μας πεις αν εχει.. Εγω εχω να παω αυριο μεθαυριο στου Κηφισου για ασπραδια, κανονισε να μη βρω.
    στης παλληνης δεν εχει 100%, εχω παει αρκετες φορες και εχω ρωτησει οπως και στο τηλεφωνο. δεν εχει γενικα ..

    ποσο θελουν για να ληξουν?.. γιατι ουτως η αλλως δν μπορω να παρω πολλα, δεν τρωω πανω απο 6-7 την ημερα, αν και αμα συμφαιρει τοσο πολυ, ισως αφαιρεσω σκονη μετα την προπονηση και τρωω αλλο ενα πιτακι βρωμης και παω στα 12 ασπραδια την ημερα, θα δειξει..

  3. #303
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Κρατανε πανω απο μηνα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  4. #304
    Bodybuilding Competitor
    Join Date
    28-03-10
    Posts
    595

    Default

    χρωσταω ενα review για τον μοσχαρισιο κιμα του μακρο.
    πολυ λιπαρος,μετα απο κανα 2 φορες σε κουραζει και στη γευση αλλα και στο στομαχι,ειναι αρκετα βαρυς.
    δεν προκειται να τον ξαναπαρω. το καλο ειναι οτι παροτι δεν θα τον ξαναπαιρνα οπως ειπα,δεν ειναι χαλια ωστε να μην τρωγεται και να εχω πεταξει εντελως τα λεφτα μου.

    σχετικα με το κοτοπουλο με τα προσθετα (οπως και με το ασπραδι) εγω δε τα θεωρω καλη επιλογη.ειδικα το κοτοπουλο. η διαφορα στην τιμη (ειδικα απο βαρβακειο) ειναι μικρη,σε σχεση με το φρεσκο. μονο και μονο να σκεφτει κανεις οτι χρειαζεται να βαλει εξτρα ποσοτητα κοτοπουλου (απο το ετοιμο) επειδη το 30% δεν ειναι κοτοπουλο αλλα προσθετα,παλι τα ιδια (η και πιο πολλα θα δωσει).
    για τα ασπραδια εχω ξαναγραψει την αποψη μου. το πεταμα των κροκων ειναι μεγαλο λαθος για καποιον που τον ενδιαφερει η τεστοστερονη του και η αυξηση της αλιπης μαζας,της δυναμης του.μην σνομπαρετε τους κροκους

  5. #305

    Default

    Τα ασπραδια παιδια αντεχουν καμια βδομαδα οπως λεει πανω το κουτι.... δεν αντεχουν μηνα ! τουλαχιστον αν πας βαση της ημερομηνιας ληξης.. Το κοτοπουλο ειναι ΑΘΛΙΟ. Εβγαινει 4ε το κιλο με 4.5-5 αγοραζεις απο τη βαρβακειο τελειο κοτοπουλο. Οχι μονο δεν ηταν καλο ποιοτικα αλλα ηταν και αθλιο γευστικα... δεν το ενιωθα σαν κοτοπουλο στο τηγανι με οτι αυτο συνεπαγεται για το τι μπορει να εχει μεσα..... Ο κιμας οπως ειπες πολυ λιπαρος.. εγω εκανα μπιφτεκια στον ατμομαγειρα και γεμισε το δοχειακι απο κατω με λιπος... απειρο λιπος αλλα ηταν γευστικος. Παλι θα προτιμουσα την βαρβακειο!

    Το μονο που νομιζω οτι οντως αξιζει απο τα μακρο ειναι τα ασπραδια , οι τονοι και το ρυζι.

  6. #306
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    που να ειμαι, περιμενω να μου βαλουν το ιντερνετ σπιτι και δεν εχω πολυ κοντα νετ συν οτι βαριεμαι να πηγαινω σε νετ..

    βασικα μπορεις να διαβασεις ποσο γραφει επανω?.. δν με πειραζει να εχει μερικα προσθετα του τυπου 5% αλλα 30% προσθετα σαν πολυ δεν ειναι? ξερω εγω... παιζει σημερα να παω στο μακρο του κηφισσου, αν παω μακαρι να βρω ασπραδι , προειδοποιω οτι θα τα παρω ολα αλλα ισως να παω και στην παλληνη.

    οσο για το φιλετο κοτοπουλο στο ΕΝΑ, το εχει προσφορα ακομα, μπηκα πριν και ειδα και σκεφτομαι να παρω γιατι τρωω 1 κιλο την ημερα και το φρεσκο βγαινει καπως τσιμπημενο, αν και σκεφτομουν να εδινα αλλη μια ευκαιρια στη βαρβακειο
    Δεν εχει κανενα wifi εκει που δουλευεις να μπαινεις μια στο τοσο με το κινητο?
    Φιλε μου,το εχω βαλει ολο σε σακουλες στην καταψυξη,αλλα απο οτι θυμαμαι ειναι ακριβως οπως ειχες περιγραψει εκεινο του Μαρκο.Σημερα εφαγα και δεν καταλαβαινα πως τρωω κοτοπουλο,τι να σου πω τωρα,αν την παλευεις απο γευση,παρε.Δεν εμεινα ευχαριστημενος,αλλα εχω παρει 20 κιλα,αν εχει να κανει με το μαγειρεμα,θα το δω στην πορεια και θα ενημερωσω.Βεβαια αυτο,οπως και το προηγουμενο,σε γκριλετα ψηθηκε.
    Κοιτα αλλη μια φορα Βαρβακειο,διαφορετικα,παρε απο το ΕΝΑ κατεψυγμενο στηθος κοτοπουλο Αγιος Ιωαννης,αυτο ειχα παρει πριν και ηταν οκ.Απλα πρεπει να το φιλεταρεις πριν το ψησεις,αν δεν βαριεσαι,κανε το ετσι!

  7. #307
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Τα ασπραδια παιδια αντεχουν καμια βδομαδα οπως λεει πανω το κουτι.... δεν αντεχουν μηνα ! τουλαχιστον αν πας βαση της ημερομηνιας ληξης.. Το κοτοπουλο ειναι ΑΘΛΙΟ. Εβγαινει 4ε το κιλο με 4.5-5 αγοραζεις απο τη βαρβακειο τελειο κοτοπουλο. Οχι μονο δεν ηταν καλο ποιοτικα αλλα ηταν και αθλιο γευστικα... δεν το ενιωθα σαν κοτοπουλο στο τηγανι με οτι αυτο συνεπαγεται για το τι μπορει να εχει μεσα..... Ο κιμας οπως ειπες πολυ λιπαρος.. εγω εκανα μπιφτεκια στον ατμομαγειρα και γεμισε το δοχειακι απο κατω με λιπος... απειρο λιπος αλλα ηταν γευστικος. Παλι θα προτιμουσα την βαρβακειο!

    Το μονο που νομιζω οτι οντως αξιζει απο τα μακρο ειναι τα ασπραδια , οι τονοι και το ρυζι.
    Που ειδες πως κρατανε μια εβδομαδα?Βαση της ημερομηνιας ληξης,κρατανε πανω απο 1 μηνα!
    Τοσο παει το φιλετο στην Βαρβακειο?Νωπο ειναι ή κατεψυγμενο?Γιατι ο Σταθης για νωπο το πηρε και μαλλον κατεψυγμενο ηταν.Οπως και να εχει,αν παει καποιος Βαρβακειο,ενημερωνει.
    Κομματι μοσχαρι ελια απο Μακρο,και αυτο ειχε λιπος.Θα δω οταν ξαναφαω πως ειναι το υπολοιπο μερος του και θα ενημερωσω.

  8. #308
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Ερώτηση για Θεσσαλονικείς. Παιδιά επειδή στο καπάνι από κρεοπωλεία γίνεται χαμός και τα κρέατα είναι αμφιβόλου ποιότητας, έχει βρει κανείς κάπου να πουλάει φτηνά και ποιοτικά ? Για μοσχάρι πιο πολύ με ενδιαφέρει γιατί 10 ? το κιλό από της γειτονιάς παραπάει...

  9. #309

    Default

    Κοιτα , αυτος ελεγε φρεσκο.. αλλα εγω πιστευω οτι ειναι απλα κατεψυγμενο που το ξεπαγωσε.. το εδινε 4.30 το κιλο και μου το αφησε 4 χωρις πολλα πολλα αλλα ηταν με κοκκαλο + πετσα , πηρα 5κιλα 20ε και καθαρα οταν το ζυγισα ηταν 4κιλα.. (ολο φιλεταρισμενο τελεια απο τον πακι εκει :) ) Γενικα απο οτι εχω δοκιμασει ηταν το καλυτερο.. το χωριζεις και σε μεριδες του βαρους που θες και ξεπαγωνεις καθε μερα και βγαινει τελικα 5ε το κιλο χοντρικα... αν παρεις 10κιλα φανταζομαι θα σου κανει και καλυτερη τιμη.. Εγω για το ασπραδι θυμαμαι πολυ καλα οτι απο την ημερομηνια την ημερα αγορας μεχρι την ληξη ηταν 7-8 μερες... ισως να ετυχα στην παρτιδα.. εγω ελεγα να παρω 5-6 και να τα βαλω καταψυξη αλλα γενικα η συσκευασια αν διαβασεις λεει να μην το κανεις αυτο και γενικα να τα κρατας ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ στο ψυγειο που εχει χαμηλωτερη θερμοκρασια.. προφανως ειναι αρκετα ευαισθητο!

  10. #310
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Κοιτα , αυτος ελεγε φρεσκο.. αλλα εγω πιστευω οτι ειναι απλα κατεψυγμενο που το ξεπαγωσε.. το εδινε 4.30 το κιλο και μου το αφησε 4 χωρις πολλα πολλα αλλα ηταν με κοκκαλο + πετσα , πηρα 5κιλα 20ε και καθαρα οταν το ζυγισα ηταν 4κιλα.. (ολο φιλεταρισμενο τελεια απο τον πακι εκει :) ) Γενικα απο οτι εχω δοκιμασει ηταν το καλυτερο.. το χωριζεις και σε μεριδες του βαρους που θες και ξεπαγωνεις καθε μερα και βγαινει τελικα 5ε το κιλο χοντρικα... αν παρεις 10κιλα φανταζομαι θα σου κανει και καλυτερη τιμη.. Εγω για το ασπραδι θυμαμαι πολυ καλα οτι απο την ημερομηνια την ημερα αγορας μεχρι την ληξη ηταν 7-8 μερες... ισως να ετυχα στην παρτιδα.. εγω ελεγα να παρω 5-6 και να τα βαλω καταψυξη αλλα γενικα η συσκευασια αν διαβασεις λεει να μην το κανεις αυτο και γενικα να τα κρατας ΠΙΣΩ ΠΙΣΩ στο ψυγειο που εχει χαμηλωτερη θερμοκρασια.. προφανως ειναι αρκετα ευαισθητο!
    Ενταξει τοτε.Εμεις λεγαμε τιμες για φιλετο κοτοπουλο,οχι για στηθος κοτοπουλο που λες εσυ.Αν μπορει και στο φιλεταρει επιτοπου οπως λες,ενταξει τοτε,κανε το ετσι για να γλυτωνεις το φιλεταρισμα στο σπιτι!
    Το απραδι και εγω αυτο φανταστηκα,πως απλα επεσες στην παρτιδα.Συνηθως κραταμε 1 με 1,5 μηνα.Ακριβως ετσι ειναι,οποτε βαζε τα στο ψυχροτερο σημειο του ψυγειου,και εγω αυτο κανω!Διαφορετικα μπορεις να ψαξεις να βρεις ασπραδι σε σκονη,αλλα πιστευω πως παει πολυ!

  11. #311
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Για να τελειωνουμε, το ασπραδι που εχει το Μακρο μαρκας sovimo σε συνεργασια με "Χρυσα Αυγα" κραταει περιπου 2 μηνες. Αυτα που εχω εγω ληγουν ανημερα τα Χριστουγεννα, βοηθεια μας, ενω τα παστεριωμενα αυγα γενικα εχουν αναφορες οτι κρατανε 3 μηνες. Αυτη ειναι η εννοια της παστεριωσης. Ουτε τα φρεσκα αυγα δε ληγουν σε μια βδομαδα, οχι αυτα που εχουν υποστει διαδικασια συντηρησης. Προφανως πηρες παρτιδα τετοια.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  12. #312
    Junior Bodybuilder Atlas's Avatar
    Join Date
    04-02-07
    Posts
    179

    Default

    Quote Originally Posted by savage View Post
    για τα ασπραδια εχω ξαναγραψει την αποψη μου. το πεταμα των κροκων ειναι μεγαλο λαθος για καποιον που τον ενδιαφερει η τεστοστερονη του και η αυξηση της αλιπης μαζας,της δυναμης του.μην σνομπαρετε τους κροκους
    Σωστός ο παίχτης.Εγώ πάντα τρώω σε αναλογία 3 προς 1,δηλ. για κάθε τρία ασπράδια έναν κρόκο.

  13. #313
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Είπα κι εγώ ν'αγοράσω μπρόκολο κατεψυγμένο.. Ας πάρω μπαρμπα Στάθη, σκέφτηκα..μπορεί να ναι πιο ακριβό αλλά πρέπει να ναι ποιοτικώς καλύτερο, άσε που ναι κι ελληνικό, ε με παραπλάνησαν και αυτά που έλεγε στη συσκευασία..το αγόρασα. Ακούμπησα 4μισι ευρώ νομίζω (καπου κει..) για 750γρ (ούτε καν κιλό).
    Πάω σπίτι, και κοιτάζοντας πιο προσεκτικά τη συσκευασία, στο πίσω μέρος και πάνω πάνω, έγραφε "Α' ΎΛΗ: ΒΟΥΛΓΑΡΙΑΣ".

    Τι εννοεί ο ποιητής;; Ότι το μπρόκολο, δεν ήταν καν ελληνικό αλλά βουλγαρικό!!! Και γιατί δεν το γράφουν ευθέως; Προφανώς για να μας παραπλανήσουν.. Κι ενώ είναι σωστοί κατά το νόμο (σου λέει, κύριε εγώ στο γράφω, άσχετα αν εσύ δεν το καταλαβαίνεις) εμείς νομίζουμε πως (χρυσο)πληρώνουμε ελληνικό προϊόν.
    Γι'αυτό προσοχή, να "αποκωδικοποιούμε" αυτά που μας πλασάρουν!

  14. #314

    Default

    Σορρυ , για τα ασπραδια εκανα εγω λαθος , ειχε τυχει η παρτιδα! Για την βαρβακειο να πω οτι ξαναπηρα σημερα απο τον κυριο τσιρωνη σε παρομοια τιμη με την αλλη φορα , 5κιλα φιλεταρισμενο ! Μια χαρα!

  15. #315
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Απο 21.11-26.11 στα Lidl εχει ρυζι Long grain 1kg-1 ευρω και 21.11-23.11 5 κιλα πατατες - 2ευρω.
    Επισης σημερα που πηγα βρηκα 4.5 κιλα ρυζι βασματι με 8.99, αν θυμαμαι καλα
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  16. #316
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Το long grain δεν τρώγεται (προσωπική γνώμη) το μπασμάτι είναι καλύτερο

  17. #317
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Επισης σημερα που πηγα βρηκα 4.5 κιλα ρυζι βασματι με 8.99, αν θυμαμαι καλα
    Αυτη η προσφορα ισχυει εδω και 1 μηνα περιπου,οποτε θα ειναι ''μονιμη''.

  18. #318
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Δεν ειπα οτι ηταν προσφορα, απλα ειπα οτι το βρηκα σε τετοια τιμη ( εχω καιρο να παω στα λιντλ)
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  19. #319
    Bodybuilding Competitor
    Join Date
    28-03-10
    Posts
    595

    Default

    τα λιντλ εχουν και τα μεγαλα αυγα 1,19 ευρω τη 10αδα

  20. #320
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Σορρυ , για τα ασπραδια εκανα εγω λαθος , ειχε τυχει η παρτιδα! Για την βαρβακειο να πω οτι ξαναπηρα σημερα απο τον κυριο τσιρωνη σε παρομοια τιμη με την αλλη φορα , 5κιλα φιλεταρισμενο ! Μια χαρα!
    λοιπον απο σημερα εχω Internet ευτυχως.. οσο για τον συγκεκριμενο κυριο, ουδεν σχολιο, κατεψυγμενο ιταλιας πουλαει για φρεσκο .. μακρια κατ εμε..

    αυτη τη φορα πηρα απο μια γυναικα πινδος, καλο φαινετε μεχρι στιγμης.. 16 κιλα πηρα.. θα την ξανα προτιμησω μαλλον.

    οσο για τους κροκους Νικο, δεν ειναι οτι σνομπαρουμε απλα μετα θα ανεβαινουν πολυ οι θερμιδες και εγω προσωπικα επειδη εχω θεμα με την πεινα και δεν μπορω να κοψω απο αλλου πεταω και κροκους, αν και τωρα που λεω να ανεβασω θερμιδες και αλλο μου φαινετε απλα θα τρωω ολοκληρα τα αυγα που φτιαχνω και θα γινει η δουλεια χωρις επιπλεον φαγητο και λεφτα

  21. #321

    Default

    Παιδια εγω που πηγα χθες στα μακρο στη θεσσαλονικη και τους ελεγα για ασπραδι με κοιτουσαν λες και τους ελεγα οτι βγηκαμε απο την κριση..μηπως ξερει κανεις να μου πει που κοντα ειναι τα ασπραδια ?

  22. #322
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Nastya View Post
    Δεν ειπα οτι ηταν προσφορα, απλα ειπα οτι το βρηκα σε τετοια τιμη ( εχω καιρο να παω στα λιντλ)
    Ωραια,και εγω σου λεω πως ηταν προσφορα στο φυλλαδιο η οποια οπως φαινεται συνεχιστηκε. :-)

  23. #323
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ωραια,και εγω σου λεω πως ηταν προσφορα στο φυλλαδιο η οποια οπως φαινεται συνεχιστηκε. :-)
    Μαλλον επειδη δεν πηγε καλα...
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  24. #324

    Default

    Εγω δεν βρηκα αυτη τη συσκευασια που λετε στα lidl του παλαιου φαληρου παντως!

    Οσο για το κοτοπουλο και εμενα φιλε μου την πρωτη φορα που ειχα παρει πινδος μου γεμισε πιο πολυ το ματι αλλα ειναι γνωστος ο Κ.Τσιρωνης και τον "υποστιριξα".

  25. #325
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Εγω δεν βρηκα αυτη τη συσκευασια που λετε στα lidl του παλαιου φαληρου παντως!

    Οσο για το κοτοπουλο και εμενα φιλε μου την πρωτη φορα που ειχα παρει πινδος μου γεμισε πιο πολυ το ματι αλλα ειναι γνωστος ο Κ.Τσιρωνης και τον "υποστιριξα".
    εγω για αυτον που λες φιλε εχω να πω απλα πραγματα, πηρα 10-11 κιλα κοτοπουλο και μετανιωσα την ωρα και την στιγμη, μιλαμε για πραγμα το οποιο δεν μπορουσες να το μασησεις, τα 4β που ειχαμε στο στρατο πολυ πιο μαλακα ηταν και δεν ειμαι καθολου υπερβολικος..

  26. #326
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Όσων αφορά τα αυγά από μάκρο, πέρυσι τα είχα τιμήσει και με το παραπάνω.Έπαιρνα τις 30αδες σε πολύ καλή τιμή.Το μόνο κακό, επειδή τα έτρωγα βραστά, ο κρόκος(προσωπική άποψη) ήταν άθλιος!!Μετά από μία βδομάδα δεν τον ξαναέφαγα, όταν όμως τα έκανα ομελέτα, δεν με ενοχλούσε.
    Κοτόπουλο δεν είχα δοκιμάσει ποτέ.Έπαιρνα και κάτι άλλο απτα μάκρο(έξω απτα όρια της bb διατροφής βέβαια :P) 40 φέτες τυρί gouda ούτε 5ευρώ.Και 40 φέτες γαλοπούλα, η τιμή κυμαινόταν στα 5-7 ευρώ, ανάλογα την μάρκα που θα διάλεγες.Συνέφερε άπειρα σε σχέση με σούπερ μάρκετ.Το ίδιο και ο τόνος που είπαν τα παιδιά, 7-9 ευρώ (ανάλογα μάρκας) νομίζω η συσκευασία 1.2kg (στραγγισμένη)
    Αποτι είχα καταλάβει, τα μάκρο άξιζαν στην περίπτωση που θα έπαιρνες επαγγελματική συσκευασία.Στις απλές συσκευασίες, οι τιμές ήταν ίδιες με σουπερ μάρκετ.Δεν ξέρω αν έχει ειπωθεί πιο πάνω, αλλά μπορείς να μπεις και με φοιτητικό πάσο και όχι κατ΄ανάγκην επαγγελματική κάρτα.
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  27. #327
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    καλα τα λεει ο λεωνιδας σε οτι αφορα το μακρο, παιδες αμα ακουσετε για καμια προσφορα για πατατες σε κανα Σ/Μ σφυριξτε, πηρα ενα 25 κιλο σακι πριν 15 μερες που πηγα στο μακρο αλλα δεν με βγαζει για πολυ ακομα .

    την επομενη φορα που θα παω θα παρω να δοκιμασω Κυπρου , πηρα Νευροκοποιου αν θυμαμαι καλα 25 κιλα 7.5 ευρω ή κατι τετοιο, η κυπρου 11 ευρω περιπου τα 20 κιλα.. αρκετα πιο ακριβες αλλα μ αρεσει πολυ περισσοτερο η κυπρου, ειδικα ζεστη φρεσκο βρασμενη

  28. #328

    Default

    Αυτο με το πασο οταν πηγα εγω πριν 1 μηνα μου ειπαν οτι δεν θα ισχυει απο Νοεμβριο..

  29. #329
    Senior Bodybuilder l3onid4s's Avatar
    Join Date
    29-09-10
    Location
    Πάτρα
    Posts
    1,548

    Default

    Quote Originally Posted by Kikler1988 View Post
    Αυτο με το πασο οταν πηγα εγω πριν 1 μηνα μου ειπαν οτι δεν θα ισχυει απο Νοεμβριο..
    Όχι ρε φίλε..Με είχαν βολέψει πολύ πέρυσι..
    Heavy squats will... Put muscles in places you didn't know they existed... Put hair on your scrotum... Cause any nearby women to conceive a child.

  30. #330
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    καλα τα λεει ο λεωνιδας σε οτι αφορα το μακρο, παιδες αμα ακουσετε για καμια προσφορα για πατατες σε κανα Σ/Μ σφυριξτε, πηρα ενα 25 κιλο σακι πριν 15 μερες που πηγα στο μακρο αλλα δεν με βγαζει για πολυ ακομα .

    την επομενη φορα που θα παω θα παρω να δοκιμασω Κυπρου , πηρα Νευροκοποιου αν θυμαμαι καλα 25 κιλα 7.5 ευρω ή κατι τετοιο, η κυπρου 11 ευρω περιπου τα 20 κιλα.. αρκετα πιο ακριβες αλλα μ αρεσει πολυ περισσοτερο η κυπρου, ειδικα ζεστη φρεσκο βρασμενη
    Ριξε μια ματια στο Lidl,5kg στα 2 ευρω!!!Ηταν να παρω αλλα εχω ακομα!
    http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg/lidl...4182_14330.htm


 
Page 11 of 48 FirstFirst ... 78910111213141521 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •