Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 13 of 48 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 361 to 390 of 1417
  1. #361
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Εγω παντως την εχω καταβρει, καθε τριτη παω και βρισκω τα κοτοπουλα και τα αυγα μου ετοιμα σε τσαντα, να με περιμενουν =) βεβαια το κουβαλημα ειναι πονεμενη ιστορια, αλλα τι να κανεις . Αφιερωσε ενα πρωινο ή ενα απογευμα, δεν εχεις να χασεις κατι.
    Μια Βδομαδα τρως αγγουρι και το Σαββατο εισαι μουρη

  2. #362
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    πριν από όλα καλή χρονιά σε όλους και καλή χρονιά.

    θυμαμαι κάποια στιγμή που είχε αναφερθεί κάποιο site το οποίο έδεινε συγκεντρωτικά κουπόνια με ποσοστά έκπτωσεις από πάρα πολλά site με διαφορα αντικείμενα ενδιαφέροντος και όχι μόνο συμπληρώματα διατροφής αλλα΄ψαχνοντας αυτό το θέμα δεν το βρήκα πουθενά.

    είμαι κατά 99% σίγουρος ότι είχε αναφερθεί στο forum και δεν το είχα τσεκαρει κάπου αλλού,δυστυχώς αναζήτηση δεν με βοήθησε.
    οπότε όποιος μπορεί ας δώσει τα φώτα του.

    Υ.Γαν είμαι off ας αναλάβουν οι τιτανοτεράστιοι mods μας να πετάξουν το μηνυματάκι στον κάλαθο με τα τελειωμένα σακούλια ρυζι και τα τσόφλια των αυγών που φεύγουν με τα κιβώτια....

  3. #363

    Default

    denis-opc αμα θες φιλετο κοτοπουλο το κιλο με 5 ευρω πανε στο κοτοπουλαδικο γκαριπης πρεπει να λεγεται και πες του να στο δωσει με 5 ευρω το κιλο..( πες ειμαι απο το φιλο σου το Γιωργο.. θα καταλαβει.. )

  4. #364
    Advanced Bodybuilder AU77's Avatar
    Join Date
    25-10-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    720

    Default

    Παιδιά μέχρι τώρα αγόραζα βρώμη Quaker και την έπαιρνα 2,47 ευρώ τα 500γρ.

    Προχθές που πήγα σούπερμαρκετ βρήκα άλλη μάκρα την ίδια ποσότητα 1,32 ευρώ.
    Η μάρκα είναι Green's (since 1907). Πήρα 1 κουτί να το δοκιμάσω.
    Μήπως τη γνωρίζει κανείς τη μάρκα?
    Νομίζω είναι από Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα....

  5. #365
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    Quote Originally Posted by kritikaros View Post
    πριν από όλα καλή χρονιά σε όλους και καλή χρονιά.

    θυμαμαι κάποια στιγμή που είχε αναφερθεί κάποιο site το οποίο έδεινε συγκεντρωτικά κουπόνια με ποσοστά έκπτωσεις από πάρα πολλά site με διαφορα αντικείμενα ενδιαφέροντος και όχι μόνο συμπληρώματα διατροφής αλλα΄ψαχνοντας αυτό το θέμα δεν το βρήκα πουθενά.

    είμαι κατά 99% σίγουρος ότι είχε αναφερθεί στο forum και δεν το είχα τσεκαρει κάπου αλλού,δυστυχώς αναζήτηση δεν με βοήθησε.
    οπότε όποιος μπορεί ας δώσει τα φώτα του.

    Υ.Γαν είμαι off ας αναλάβουν οι τιτανοτεράστιοι mods μας να πετάξουν το μηνυματάκι στον κάλαθο με τα τελειωμένα σακούλια ρυζι και τα τσόφλια των αυγών που φεύγουν με τα κιβώτια....
    τελικά ήταν από εδώ η εν λόγω πληροφορία αλλά δεν μπορούσα να την βρω μέσω της αναζήτησης.

    το μεταφέρω για να υπάρχει και εδώ μιας και το ανέφερα,
    http://www.retailmenot.com/

  6. #366
    Senior Bodybuilder cuban's Avatar
    Join Date
    28-03-06
    Location
    Greece
    Posts
    11,073

    Default

    Quote Originally Posted by Antoin View Post
    Τα Πινδου που επερνα τελειωσανε, αλλα δεν ηταν φιλετα ηταν ολο το "καραβι" μαζι με το δερμα στα 33,50
    Πρωτη φορα το εφερε το Ολλανδικο, σε μια μπλε συσκευασια ειναι..Λιγο καναλι να τα ξεχωρισεις αλλα παλευτεε ...Δεν εχω ξαναφαει τοοοσο μαλακο κοτοπουλο ρε συ δε ξερω με τι τα εχουν ποτισει αλλα και αφηνει μια περιεργη γευση..Να δω πως θα τα φαω.....
    Άδειασε τα πμ σου !!!
    GO HARD... OR GO HOME!
    CAN YOU HANDLE IT ?

  7. #367

    Default

    Στον Βασιλοπουλο έχει το πακετο τα μακαρονια Stella (500gr) 0.42 . Στα ΜyMarket εχει το πακετο τα μακαρονια Melissa (500gr) 0.52 . Πολυ χαμηλες τιμες και οι δυο, διαλεχτε και παρτε.

  8. #368
    Pumping Iron denis-opc's Avatar
    Join Date
    12-10-09
    Posts
    546

    Default

    Musclebuilding για πες τπτ παραπάνω για αυτόν με τα κοτόπουλα. Που είναι ακριβώς ? Μέσα στο καπάνη ?

  9. #369
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Να πω για την βρωμη , παιρνω απο μπαχαρ με 2.20 το κιλο αλλα για δοκιμη πηρα μερικα κιλα απο το χιλιες και μια γευσεις εξω απο τη βαρβακειο ειναι αυτο.. και δν μου πολυ αρεσει, με γαλα δν το εχω φαει, μονο στο πιτακι, φαινετε θεοσκληρο , σαν αυτα που ταιζουν τις γιδες..
    + οτι πηγα να βαλω την ποσοτητα που βαζω συνηθως στο μιξερ ( 120 γρ ) και ηταν πολυ λιγο, ειναι σκληρο ειναι και 'βαρυ'

  10. #370

    Default

    Για σας για βρωμη πηρα ιδεες η χυμα η φύτρο, αλλα για μια εξαδα η δεκαδα αυγα ποσο πιο φτηνα μπορω να βρω και που (εχω βρει εξαδα 0,91 λεπτα σε super market βασιλοπουλος) ?

  11. #371
    Junior Bodybuilder paoki-4-'s Avatar
    Join Date
    08-04-11
    Location
    Βεροια
    Posts
    178

    Default

    μπορει καποιος να με ενημερωση για τιμες στο μακρο σε κρεατικα γιαουρτια αυγα
    Τα λιοντάρια, δεν τρώνε χορτάρια

    I don't believe in drugs. I believe in myself.

  12. #372
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    στα Κρεατικα στο μακρο δεν εχει τρελες τιμες, το κοτοπουλο μονο 5.8 ευρω το κιλο με το ΦΠΑ, εγω πλεον παιρνω απο βαρβακειο ακομα φθηνοτερα.
    γιαουρτι δεν τρωω οποτε δεν ξερω ακριβως τιμες.

    η 30αδα με τα αυγα Large ειχε 3.85 περιπου και την ανεβασαν 4 και κατι.. αυτα για την μαρκα ARO, αμα παρεις μονο 1 καρτελα συμφαιρει και μια αλλη μαρκα που εχει που βγαινει σε 15αδες, 2χ 15αδες βγαινουν λιγο φθηνοτερα απο οτι 1 30αδα ARO, αλλα αμα παρεις αρκετες καρτελες στην Μαρκα ARO σου βγαζει εκπτωση οποτε σου βγαινει φθηνοτερα.

  13. #373
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    5 ευρώ το φιλέτο κοτόπουλο από βαρβάκειο, άρα δε συμφέρει από μακρο.

  14. #374
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    5 ευρώ το φιλέτο κοτόπουλο από βαρβάκειο, άρα δε συμφέρει από μακρο.
    και εγω το ιδιο..

    ειρηνη , απο ποιον παιρνεις εσυ?... θα παω αυριο και συνηθως παιρνω απο μια γυναικα που εχει Πινδος απεναντι απο τον τσιρωνη αλλα με εχει απογοητευσει τους τελειταιους 2 μηνες.
    25 κιλα κοτοπουλο παιρνω απο τελος καλοκαιριου απο αυτην και τις τελευταιες φορες βρηκα μεσα μερικα στηθη 'χτυπημενα'? δεν ξερω ακριβως, ειχαν παντως Μωβ σκουρο Χρωμα και την τελευταια φορα ειδικα πεταξα πανω απο μισο κιλο.

  15. #375
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Στάθη δεν πάω εγώ, στέλνω τον πατέρα μου που έχει κάρτα απεριορίστων διαδρομών για να μην πληρώνω εισιτήριο στα τρένα.. Τον ρώτησα, πάει σε άντρα, κοτόπουλα πίνδος παίρνω κι εγώ. Είναι από τη δεύτερη είσοδο της βαρβακείου, από κει που πουλάνε τα κρέατα, στην αρχή, τα πρώτα μαγαζιά. Μέχρι στιγμής είμαι ευχαριστημένη. Αν και το ακρίβεινε, το χε 4.5 ευρώ και τώρα τελευταία το πήγε 5.

  16. #376
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Αν και το ακρίβεινε, το χε 4.5 ευρώ και τώρα τελευταία το πήγε 5.
    αρε γαμωτο, βλεπω τις τιμες που γραφεις βρε Ειρηνη και τρελενομαι. 6.5 ευρω/κιλο εδω περα και παλι με χιλια ζορια τετοια τιμη.

    (Παντως τα κοτοπουλα Πινδου ειναι απο τα καλυτερα, εχω μια συμφοιτητρια που δουλευει μεσα στο εργαστηριο αναλυσεων και μου λεει πως παιρνουν συνεχεια δειγματα )

  17. #377
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Άσε και το κοτόπουλο το χω χρυσοπληρώσει τόσα χρόνια στο νησί που έμενα...9 ευρώ το κιλό το πουλούσαν παντού άντε 8.5 και αναγαστικά έπαιρνα από το λιντλ που ούτε καν καταλάβαινες ότι ετρωγες κοτόπουλο.
    Το Πίνδος όντως είναι νόστιμο, από τα καλύτερα που χω φάει. Ευτυχώς που υπάρχει και η βαρβάκειος γιατί αλλιώς δεν παλευόταν με τις αφραγκίες που έχουμε. Επίσης και από αβγά έχω καλυφτεί (πάλι καλά η βαρβάκειος), αυτή τη στιγμή στο ψυγείο κακτοποιούσα 4 καρτέλες που πήραμε χτες, 120 αβγά περίπου, ούτε χώρος για γιαούρτι δεν υπάρχει χαχαχα

  18. #378
    Senior Bodybuilder Nastya's Avatar
    Join Date
    18-02-11
    Location
    here...on the red planet Mars
    Posts
    2,009

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    αυτή τη στιγμή στο ψυγείο κακτοποιούσα 4 καρτέλες που πήραμε χτες, 120 αβγά περίπου, ούτε χώρος για γιαούρτι δεν υπάρχει χαχαχα
    Σε νιωθω πραγματικα και εγω επειδη ψωνιζω μια φορα για ολη την βδομαδα γεμιζει ολο το ψυγειο χαχα

  19. #379
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Εγω τα αυγα μου τα βαζω μπαλκονι τωρα τελευταια γιατι δεν χωρανε.. αναγκαστικα.

    πηγα και σημερα βαρβακειο και εχω κατι νευρα γιατι ειμαι πολυ γκαντεμης.. εχω φορτωσει το καροτσακι με 26 κιλα κοτοπουλο και 8 κιλα κουακερ και γυρναω.. και στο μετρο οταν ανεβαινα τις κυλιομενες καπου μου κολαει το καροτσακι και το σηκωνω τελειως ατσαλα και με Τραβηξε η μεση..
    αυτα δεν γινονται.. με 160 κιλα Αρσεις η μεση δεν παθαινει τπτ.. και με 35 κιλα στο καροτσι λαικης με τραβηξε.. αντε να δω ποσο θα κρατησει.

  20. #380
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Κι εγώ στο μπαλκόνι τα είχα αλλά σήμερα που χε ζέστη τα στρίμωξα στο ψυγείο..

    Ωχ είδες από κει που δεν το περιμένεις σου ρχεται το κακό.. Περαστικά ρε Στάθη, θα περάσει.

  21. #381
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Manoulaaaaa.......!!! Manoula που εισαι ??? μου τελειωσε το τσιπουρο θα μου παρεις απο βαρβακειο η θα παραγγηλεις απο σαιτ ???
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  22. #382
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Manoulaaaaa.......!!! Manoula που εισαι ??? μου τελειωσε το τσιπουρο θα μου παρεις απο βαρβακειο η θα παραγγηλεις απο σαιτ ???
    στην ηληκια σου μαλλον Εγκονη πρεπει να την λες χαχαχα

  23. #383
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Εγω τα αυγα μου τα βαζω μπαλκονι τωρα τελευταια γιατι δεν χωρανε.. αναγκαστικα.

    πηγα και σημερα βαρβακειο και εχω κατι νευρα γιατι ειμαι πολυ γκαντεμης.. εχω φορτωσει το καροτσακι με 26 κιλα κοτοπουλο και 8 κιλα κουακερ και γυρναω.. και στο μετρο οταν ανεβαινα τις κυλιομενες καπου μου κολαει το καροτσακι και το σηκωνω τελειως ατσαλα και με Τραβηξε η μεση..
    αυτα δεν γινονται.. με 160 κιλα Αρσεις η μεση δεν παθαινει τπτ.. και με 35 κιλα στο καροτσι λαικης με τραβηξε.. αντε να δω ποσο θα κρατησει.
    Πρεπει και εγω να ερθω καποια στιγμη να στοκαρω γιατι το κατεψυγμενο φιλετο απο το ΕΝΑ δεν παλευεται!
    Θα σε ενοχλησω οταν ειναι να δωσεις τα φωτα σου.Αν θυμαμαι καλα,στο ζυγιζει και μετα στο φιλεταρει,ετσι?Και βρωμη στην Βαρβακειο παιρνεις?
    Α ρε φιλε πως την πατησες,μην μασας,θα περασεις,ξεκουρασου λιγες ημερες και μετα θα εισαι μια χαρα!
    160 κιλα κανεις?Εχω δρομο ακομα......Χαχαχαχαχα

  24. #384
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    στην ηληκια σου μαλλον Εγκονη πρεπει να την λες χαχαχα
    Κοιτα ποιος μιλαει ....που πηγε να σηκωσει ενα καροτσακι και τον μαζευανε τα ΕΚΑΜ
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  25. #385
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,853

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Κοιτα ποιος μιλαει ....που πηγε να σηκωσει ενα καροτσακι και τον μαζευανε τα ΕΚΑΜ

    Χαχαχα σε τάπωσε Στάθη κι αν μπορείς απάντα τώρα!


    Manoula με τ'όνομα, τώρα που το συνήθισα μη μου το αλλάζετε να χαρείτε

  26. #386
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Κοιτα ποιος μιλαει ....που πηγε να σηκωσει ενα καροτσακι και τον μαζευανε τα ΕΚΑΜ
    mmm δικαιο εχεις ειρηνουλα με ταπωσε .. αλλα ...

    τωρα μολις ερχομαι απο καπου π ενα καλο κοριτσι μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι και δεν ποναω πλεον καθολου... και οχι μονο αυτο παππουλη αλλα τεσπα μην παθεις κανα επεισοδιο αμα στα πω ολα, χαχαχα.

    οχι αλλα αληθεια εχει υποχωρησει ο πονος , να δουμε πως θα ξυπνησω αυριο...

  27. #387
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Πρεπει και εγω να ερθω καποια στιγμη να στοκαρω γιατι το κατεψυγμενο φιλετο απο το ΕΝΑ δεν παλευεται!
    Θα σε ενοχλησω οταν ειναι να δωσεις τα φωτα σου.Αν θυμαμαι καλα,στο ζυγιζει και μετα στο φιλεταρει,ετσι?Και βρωμη στην Βαρβακειο παιρνεις?
    Α ρε φιλε πως την πατησες,μην μασας,θα περασεις,ξεκουρασου λιγες ημερες και μετα θα εισαι μια χαρα!
    160 κιλα κανεις?Εχω δρομο ακομα......Χαχαχαχαχα
    οπως το θελεις το κανεις, εμενα 5 ευρω μου παιρνει φιλεταρισμενο..

    αμα θελεις πληρωνεις πιο λιγα για να παρεις με κοκκαλο και στο καθαριζει μετα.

    μην το ματιασω αλλα μαλλον δεν ηταν τιποτα, καλου κακου δεν θα κανω αρσεις αυριο αλλα δεν πειραζει..
    ανεβαινουν γενικα ευκολα και χωρις τα 'αλλα' αν καταλαβες, φαντασου εγω τις ξεκινησα γενικα αρχες σεπτεμβριου σαν ασκηση και μεχρι πριν 2 μηνες εκανα 140 x 6 τα οποια δν ειναι κ πολλα για αυτην την ασκηση.. αλλα για τον καιρο που την κανω ευχαριστημενος ειμαι.
    μακαρι του χρονου τετοια εποχη να κανω 200... θα δειξει πως θα παει

  28. #388
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    mmm δικαιο εχεις ειρηνουλα με ταπωσε .. αλλα ...

    τωρα μολις ερχομαι απο καπου π ενα καλο κοριτσι μου εκανε ενα ωραιο μασαζακι και δεν ποναω πλεον καθολου... και οχι μονο αυτο παππουλη αλλα τεσπα μην παθεις κανα επεισοδιο αμα στα πω ολα, χαχαχα.

    οχι αλλα αληθεια εχει υποχωρησει ο πονος , να δουμε πως θα ξυπνησω αυριο...
    Χαχαχαχα..!!! ΑΘΩΟ παιδι.... stathisAυτα τα επιτηδευμενα μασαζοκολπακια που δεχτηκες ειναι προιον το οποιο ανακαλυφθηκε και εξελιχθηκε πανω στο κορμι μου πριν 25 χρονια
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  29. #389
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    οπως το θελεις το κανεις, εμενα 5 ευρω μου παιρνει φιλεταρισμενο..

    αμα θελεις πληρωνεις πιο λιγα για να παρεις με κοκκαλο και στο καθαριζει μετα.

    μην το ματιασω αλλα μαλλον δεν ηταν τιποτα, καλου κακου δεν θα κανω αρσεις αυριο αλλα δεν πειραζει..
    ανεβαινουν γενικα ευκολα και χωρις τα 'αλλα' αν καταλαβες, φαντασου εγω τις ξεκινησα γενικα αρχες σεπτεμβριου σαν ασκηση και μεχρι πριν 2 μηνες εκανα 140 x 6 τα οποια δν ειναι κ πολλα για αυτην την ασκηση.. αλλα για τον καιρο που την κανω ευχαριστημενος ειμαι.
    μακαρι του χρονου τετοια εποχη να κανω 200... θα δειξει πως θα παει
    Στο φιλεταρει και μετα το ζυγιζει δηλαδη,μαλιστα!Καλα ειναι 5 ευρω πιστευω,εδω εγω στο ΕΝΑ τοτε ειχα δωσει για κατεψυγμενο 3,5 το κιλο και τρωγεται με δυσκολια,ειναι σαν να τρως καλαμαρι.
    Εγω ξεκινησα τον Νοεμβριο και εχω φτασει μεχρι 85 στις 10 με 12 επαναληψεις,δεν παω παραπανω σκοπιμα.Ξεκινησα πλεον να ανεβαζω επαναληψεις σε ολες τις ασκησεις στις 12 μπας και κανω γραμμωση σιγα σιγα.
    Ωραιο το μασαζακι,α ρε φιλε,οταν το ειχα και εγω καποτε ηταν ολα τα λεφτα!Χαχαχαχαχα.Ελπιζω να μην αφησες το κοριτσι παραπονεμενο! :-)

  30. #390
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    παραπονεμενο εγω το κοριτσι?.. πως θα μπορουσα?..

    Τσουρεκα δεν σ λεω τπτ αλλο μεχρι να σκεφτω καποια εξυπνη ατακα


 
Page 13 of 48 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •