Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 4 of 48 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 91 to 120 of 1417
  1. #91
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by korte View Post
    Κατεψηγμενο ; Απο που ;
    Quote Originally Posted by korte View Post
    Sorry για το off topic αλλα καταπόσο υγιεινό μπορεί να είναι το κατεψηγμένο κοτόπουλο ρε παιδιά ;
    Aν εχεις η δυνατοτηα να παιρνεις καθε μερα φρεσκο.. πολυ καλυτερα, απο την αλλη ποσα παιδια σκεψου αγοραζουν φρεσκο και μετα το βαζουν καταψυξη...
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  2. #92
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by Antoin View Post
    Μολις γυρισα με μια συσκευασια 10κιλη στηθος... οπως σας ειχα πει... Τα στηθη ειναι ΠΙΝΔΟΣ αλλα ΔΕΝ ειναι φιλετα ειναι ολο το καραβι οπως το λενε... Το οτι ειναι ενωμενα δεν ειναι θεμα με μια κατω εχουν ξεκολισει κι ολας..Οποιος εχει την υπομονη να το καθαριζει η να το ψηνει ετσι και μετα να το χωριζει παλι το ιδιο ειναι... 10kgs 32ευρω βγηκε ολο το πακετο... ΕΝΑ μαρκετ
    Στο ΕΝΑ πριν 1 μηνα περιπου αγορασα στηθος κοτοπουλο κατεψυγμενο με 3,03 ευρω το κιλο λιανικη τιμη.Ηταν το καθενα σε ξεχωριστη συσκευασια του μισου κιλου περιπου,οποτε δεν νομιζω πως χρειαζεται να πας αλλη φορα να παρεις 10κιλη συσκευασια,ερχεται και φθηνοτερα απο οτι πηρες αυτα της Πινδος!

  3. #93
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Στο ΕΝΑ πριν 1 μηνα περιπου αγορασα στηθος κοτοπουλο κατεψυγμενο με 3,03 ευρω το κιλο λιανικη τιμη.Ηταν το καθενα σε ξεχωριστη συσκευασια του μισου κιλου περιπου,οποτε δεν νομιζω πως χρειαζεται να πας αλλη φορα να παρεις 10κιλη συσκευασια,ερχεται και φθηνοτερα απο οτι πηρες αυτα της Πινδος!
    Kατεψυγμενο ρε συ δεν ειχε.... Μονο φρεσκο εσε συσκευασια 500γρ κοντα στα 5,50 και επειδη αυτο το μηνα πεσανε πολλα ειπα να στοκαρω λιγο στηπου να εχω για το χειμωνα.. θα τη βρω την ακρη ρε συ που θα παει!!!
    Εκτως απο αυτο εκανα και μια ερευνα αγορας σημερα στο κεντρο..Τελικα αν ψαχνεις βρισκεις... Εκλεισα τιμη σε καταστημα με βιολογικα βρωμη στα 3,20 το κιλο, ... ΒΙΛΟΓΙΚΗ..... επισης μου αφησε βιολογικο φυστικοβουτηρο σε συσκευασια των 500γρ στα 7,10.. Πιστευω πως ειναι καλα για βιολογικα προιοντα μιας και με αυτες τις ειναι ηδη πολυ πιο κατω απο τα S/M....
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  4. #94
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ναι,ε?Κριμα!
    Βασικα εμενα δεν με ενδιαφερει οπως ειπες και εσυ φρεσκο,στην καταψυξη θα παει ουτως ή αλλως.Ρωτησες και σου ειπαν πως δεν εχει?Αν ξαναπας,ειναι σε συσκευασια διαφανη με ζελατινα και πρασινο αφρολεξ ταψακι ας πουμε απο κατω.
    Τι την θελεις την βιολογικη βρωμη?Εχεις δοκιμασει και απο τις 2 και εχεις καταλαβει διαφορα?Δεν ξερω φιλε μου,βιολογικα λενε,ειναι ομως?

  5. #95
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ναι,ε?Κριμα!
    Βασικα εμενα δεν με ενδιαφερει οπως ειπες και εσυ φρεσκο,στην καταψυξη θα παει ουτως ή αλλως.Ρωτησες και σου ειπαν πως δεν εχει?Αν ξαναπας,ειναι σε συσκευασια διαφανη με ζελατινα και πρασινο αφρολεξ ταψακι ας πουμε απο κατω.
    Τι την θελεις την βιολογικη βρωμη?Εχεις δοκιμασει και απο τις 2 και εχεις καταλαβει διαφορα?Δεν ξερω φιλε μου,βιολογικα λενε,ειναι ομως?
    Oχι ρε συ δεν εχω θεμα με την βιολογικη βρωμη σιγα, τοσα χρονια το παππου ετρωγα, απλα ειναι και η τιμη ρε ση καλη!! 1.50ε τα 500γρ εχει το ΤΕΧΑS οποτε η διαφορα ειναι μηδαμινη, θα συνδιασω ποιοτητα με τιμη ετσι το ειδα...και στο φυστικοβουτυρο επισης συνδιασμος ποιοτητας με πολυ καλη τιμη...
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  6. #96
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Οσο για την βρωμη,μπορεις να βρεις στο κεντρο της Αθηνας,χυμα βρωμη με 2,20 το κιλο,αρα σε συμφερει καλυτερα!!!

  7. #97
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    @Antoin
    Απλα 'νορμαλ' τιμη ειναι γ βρωμη κ φυστικοβουτυρο, δε 8α την ελεγα κ τοσο καλη.. Στα βιολογικα π πηγαινω που κ που τα εχει φτηνοτερα κ τα 2..

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Και γιατι δεν ρωτησες καποιον υπαλληλο να σου πει?:-(
    Το ειχα γραψει ξανα,ειναι στον διαδρομο που ειναι τα αυγα,τερμα μεσα αριστερα σε ραφι ψυγειου!
    Ρωτησα.. Κ επειδη θυμομουν οτι ειχες πει οτι ειναι σε ψυγειο, ρωτησα εναν π βρηκα μεσα στην αιθουσα-ψυγειο με τα τυρια-γαλακ/μικα κ μου ειπε οτι δεν υπαρχει..

    (δεν παμε στο ιδιο μακρο μαν! ;) )

    Θα κοιταξω οταν βρω ευκαιρια σε κανεναν π πουλαει πρωτες υλες ζαχαροπλαστικης αν βρω, δε μπορει 8α εχει η 8α ξερει..


    Στο ΕΝΑ ξερετε αν μπορει ν αγορασει κανεις με φοιτητικο πασο οπως στο Μακρο..??

  8. #98
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    @Antoin
    Απλα 'νορμαλ' τιμη ειναι γ βρωμη κ φυστικοβουτυρο, δε 8α την ελεγα κ τοσο καλη.. Στα βιολογικα π πηγαινω που κ που τα εχει φτηνοτερα κ τα 2..
    Παιδια οι τιμες που βρισκουμε στα S/M ανα την Ελλαδα εχουν ολες τιμες fix ... Eδω Βορεια Ελλαδα και δε μιλαω για Θεσσαλονικη και σε αλλους νομους γενικοτερα οι τιμες ειναι πολυ πιο τσιμπημενες ... O NoFear ειπε για 2 και κατι στο κεντρο της Αθηνας βρωμη χυμα... Εδω η χυμα η κανονικη ειναι στα 3,20 η φθηνοτερη λιγα τα μαγαζια οποτε λιγοτερες επιλογες...
    Last edited by Antoin; 30-09-11 at 20:49.
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  9. #99
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Φιλε μου,εγω πηγα στο Μακρο που ειναι στον Κηφισσο,απεναντι απο το ΙΚΕΑ,ηταν η πρωτη φορα που πηγα.Εγω ρωτησα εναν υπαλληλο κοντα στα αυγα.
    Οχι,δεν νομιζω να γινεται,στο ΕΝΑ θελει εμπορικο ΑΦΜ.Αφου ομως μπηκες στο Μακρο,γιατι δεν χρησιμοποιεις το ιδιο ΑΦΜ και εκει,ή ηταν δανεικη η καρτα?

  10. #100
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Φιλε μου,εγω πηγα στο Μακρο που ειναι στον Κηφισσο,απεναντι απο το ΙΚΕΑ,ηταν η πρωτη φορα που πηγα.Εσυ λες για το Μακρο στην Πατρα,οκ.Εγω ρωτησα εναν υπαλληλο κοντα στα αυγα,αν ξαναπας για προσπαθησε ξανα.
    Οχι,δεν νομιζω να γινεται,στο ΕΝΑ θελει εμπορικο ΑΦΜ.Αφου ομως μπηκες στο Μακρο,γιατι δεν χρησιμοποιεις το ιδιο ΑΦΜ και εκει,ή ηταν δανεικη η καρτα?

  11. #101
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Στο Μακρο μπαινω κ ψωνιζω με φοιτητικο πασο, το οποιο πασο φετος δε δικαιουμαι, κ δε μου το ζητησαν κ δεν το εδειξα ποτε στο ταμειο, απλα οταν μου ζητηγαν καρτα ελεγα πασο εχω, εκανα την κινηση να το βγαλω αλλα δεν το εδειξα ποτε.. Κ το ιδιο θα συνεχισω ν κανω κ ας μην εχω πλεον πασο.. χαχαχα

    (το ψυγειο π ηταν ο υπαλληλος ειναι πισω ακριβως απο τ αυγα )

  12. #102
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Φιλε μου,εγω πηγα στο Μακρο που ειναι στον Κηφισσο,απεναντι απο το ΙΚΕΑ,ηταν η πρωτη φορα που πηγα.Εσυ λες για το Μακρο στην Πατρα,οκ.Εγω ρωτησα εναν υπαλληλο κοντα στα αυγα,αν ξαναπας για προσπαθησε ξανα.
    Οχι,δεν νομιζω να γινεται,στο ΕΝΑ θελει εμπορικο ΑΦΜ.

  13. #103
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Τι εγινε παλι?Δημοσιευσε και τα αλλα μηνυματα πριν τα διορθωσω?Ρεζιλι γιναμεεεεεεεεεεε

  14. #104
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    Στο Μακρο μπαινω κ ψωνιζω με φοιτητικο πασο
    Μπορούμε να ψωνίσουμε στο Μάκρο με φοιτητικό πάσο;;;;;;;;;;;;;;;;

  15. #105
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Μπορούμε να ψωνίσουμε στο Μάκρο με φοιτητικό πάσο;;;;;;;;;;;;;;;;
    Ω ναι!!!;-)

  16. #106
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    http://www.enafood.gr/shops.php

    βρηκα εδω το ΕΝΑ, εκτος απο κοτοπουλο, τη αλλο φθηνο εχει?.. και μπενεις μεσα μονο με εμπορικο ΑΦΜ?, γιατι αν αφηνουν να μπαινει οποιος να ναι και το ζητανε στο ταμειο το ΑΦΜ ζηταω απο καποιον αλλο ασχετο να μου τα αγορασει δινοντας του τα λεφτα.

    οσο για το μακρο, δεν θυμομουν οτι ειχε στον κηφισο, εγω παω στην παλληνη..

  17. #107
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Btw μολις μπηκα στο σαιτ του Μακρο και εχει σε προσφορα τη συσκευασια την 10 κιλη με το κατεψυγμενο Φιλετο κοτοπουλο στα 3.39 συν το Φπα

  18. #108
    Pumping Iron
    Join Date
    02-01-11
    Posts
    362

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ω ναι!!!;-)
    Ναι καλα!?!?Με φτιαξες τωρα!

  19. #109
    Junior Bodybuilder paoki-4-'s Avatar
    Join Date
    08-04-11
    Location
    Βεροια
    Posts
    178

    Default

    η αδελφη μου περασε φετος φοιτητρια θεσσαλονικη ...αμα βγαλει πασο μπορουμε να παμε μαζι να αγορασουμε ?
    Τα λιοντάρια, δεν τρώνε χορτάρια

    I don't believe in drugs. I believe in myself.

  20. #110
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    http://www.enafood.gr/shops.php

    βρηκα εδω το ΕΝΑ, εκτος απο κοτοπουλο, τη αλλο φθηνο εχει?.. και μπενεις μεσα μονο με εμπορικο ΑΦΜ?, γιατι αν αφηνουν να μπαινει οποιος να ναι και το ζητανε στο ταμειο το ΑΦΜ ζηταω απο καποιον αλλο ασχετο να μου τα αγορασει δινοντας του τα λεφτα.

    οσο για το μακρο, δεν θυμομουν οτι ειχε στον κηφισο, εγω παω στην παλληνη..
    Αν ειναι να κοψεις τιμολογιο ζητανε και την καρτα γιατι σου περνανε καποιους ποντους,καταλαβες?
    Αν εισαι για αποδειξη λιανικης,δινεις μονο το εμπορικο ΑΦΜ σου,δεν ξερω ομως αν πρωτα πρεπει να τους το εχεις δωσει.Ρωτα οταν πας πριν ψωνισεις για να ξερεις,πιστευω πως δεν θα εχεις προβλημα.
    Ναι,εχει και στον Κηφισο,εγω εκει πηγα,ειναι σχεδον απεναντι απο το ΙΚΕΑ.

  21. #111
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by kreator View Post
    Ναι καλα!?!?Με φτιαξες τωρα!
    Προχωρα αφοβα σου λεω!!!

  22. #112
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    Btw μολις μπηκα στο σαιτ του Μακρο και εχει σε προσφορα τη συσκευασια την 10 κιλη με το κατεψυγμενο Φιλετο κοτοπουλο στα 3.39 συν το Φπα
    Βγαινει 3,83 με το ΦΠΑ(13%),μια χαρα ειναι για φιλετο.Εγω που ειχα παρει στηθος με 3.03 στο ΕΝΑ,καθαριζοντας το και υπολογιζοντας την τιμη του ξανα,μου εβγαινε 3,30 το κιλο,οποτε για 50 λεπτα παραπανω το κιλο γλυτωνεις και το καθαρισμα,ειδικα αν δεν εχεις χρονο να το κανεις και εισαι μια χαρα!
    Θα μπω τωρα στο site να το δω!
    Θα μπω και εγω να δω τωρα,τελειωνει το στοκ μου και πρεπει να παρω,ειναι οι δικοι μου αυτες τις ημερες στην Αθηνα,οποτε θα τους στειλω να μου παρουν.
    Αν βρεις τιποτα καλο αυτες τις ημερες Σταθη,γραψε το φιλε μου για να τους στειλω για ψωνια!!;-)
    Εσυ θα πας να παρεις?Αν ναι,ενημερωσε για το αν ξεκολλανε ευκολα για να τα χωρεσουμε στην καταψυξη!
    Σταθη,μολις ειδα στο ΕΝΑ,εχει κατεψυγμενο φιλετο στηθος κοτοπουλο εισαγωγης στα 3,15 το κιλο(3,56 με ΦΠΑ),δεν ειναι ασχημα,ετσι?!!!!!!!!!
    Last edited by No Fear; 01-10-11 at 13:46.

  23. #113
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by paoki-4- View Post
    η αδελφη μου περασε φετος φοιτητρια θεσσαλονικη ...αμα βγαλει πασο μπορουμε να παμε μαζι να αγορασουμε ?
    Και βεβαια μπορεις να πας!Εδω συναδερφος που περασε η κορη του στην Πατρα,πηγαν οικογενειακως και ψωνισαν ηλεκτρικα κτλ για το σπιτι της χωρις κανενα προβλημα,θα εισαι οκ!!!

  24. #114
    Junior Bodybuilder korte's Avatar
    Join Date
    07-05-11
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    146

    Default

    Καλησπέρα παιδιά , και μπράβο για την ιδέα για το thread !! Είναι πολύ χρήσιμο ! Εγώ θέλω να ρωτήσω γιατί δεν έχω ιδέα από τιμές στην αγορά : Όσπρια και λαχανικά συμφέρει από τη λαϊκή αγορά ή super market ;

  25. #115
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Προχωρα αφοβα σου λεω!!!
    Μπήκα στο site του μακρο και δεν αναφέρει πουθενά για φοιτητικό πάσο μόνο τα παρακάτω: ΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: Τιμολόγιο Αγοράς ή Πώλησης (τελευταίο διμηνο), Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο
    ΕΤΑΙΡΕΙΑ (Α.Ε.-Ε.Π.Ε.-Ο.Ε., κλπ.): Καταστατικό ή Φ.Ε.Κ. της εταιρείας, Τιμολόγιο Αγοράς ή Πώλησης (τελευταίο διμηνο), Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: Αποδείξεις ή Τιμολόγια Παροχής Υπηρεσιών, Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο.
    Τσάμπα χαρήκαμε ή να πάω από εκεί να ρωτήσω;;;

  26. #116
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Μπήκα στο site του μακρο και δεν αναφέρει πουθενά για φοιτητικό πάσο μόνο τα παρακάτω: ΓΙΑ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ: Τιμολόγιο Αγοράς ή Πώλησης (τελευταίο διμηνο), Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο
    ΕΤΑΙΡΕΙΑ (Α.Ε.-Ε.Π.Ε.-Ο.Ε., κλπ.): Καταστατικό ή Φ.Ε.Κ. της εταιρείας, Τιμολόγιο Αγοράς ή Πώλησης (τελευταίο διμηνο), Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ: Αποδείξεις ή Τιμολόγια Παροχής Υπηρεσιών, Αστυνομική ταυτότητα ή διαβατήριο.
    Τσάμπα χαρήκαμε ή να πάω από εκεί να ρωτήσω;;;
    Ρε παλικαρι,σου ειπαμε οτι γινεται,θες και αποδειξεις,δεν εχουμε!:-)
    Θες να μας εμπιστευθεις,εχει καλως,διαφορετικα κανε οτι νομιζεις φιλε μου!Φιλικα παντα!!!

  27. #117
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ρε παλικαρι,σου ειπαμε οτι γινεται,θες και αποδειξεις,δεν εχουμε!:-)
    Θες να μας εμπιστευθεις,εχει καλως,διαφορετικα κανε οτι νομιζεις φιλε μου!Φιλικα παντα!!!
    Καλά, μη βαράς κιόλας!!!!

  28. #118
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Καλά, μη βαράς κιόλας!!!!
    Προχωρα αγορινα απο Δευτερα και μην μασας!!!Ψαξε για αυγα,ασπραδι αυγων παστεριωμενο,φιλετο κοτοπουλο,μοσχαρι κτλ!
    Παρε και κανενα φιλο να σε βοηθησει στο κουβαλημα!χαχαχαχα

  29. #119
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by billcl View Post
    Μπήκα στο site του μακρο και δεν αναφέρει πουθενά για φοιτητικό πάσο...
    Αφου σου λεω εγω ετσι ψωνιζω..!

    Μπαινεις μεσα κανονικα, δε σου ζηταει κανεις τπτ στην εισοδο (κ αν σου ζητησει δειχνεις το πασο)..
    Οταν φτασεις ν πληρωσεις, σε ρωταει αποδειξη η τιμολογιο κ σου ζηταει καρτα, λες απλα 'πασο εχω' κ κα8αρισες.. Εγω ουτε καν που το δειχνω..

  30. #120
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Βγαινει 3,83 με το ΦΠΑ(13%),μια χαρα ειναι για φιλετο.Εγω που ειχα παρει στηθος με 3.03 στο ΕΝΑ,καθαριζοντας το και υπολογιζοντας την τιμη του ξανα,μου εβγαινε 3,30 το κιλο,οποτε για 50 λεπτα παραπανω το κιλο γλυτωνεις και το καθαρισμα,ειδικα αν δεν εχεις χρονο να το κανεις και εισαι μια χαρα!
    Θα μπω τωρα στο site να το δω!
    Θα μπω και εγω να δω τωρα,τελειωνει το στοκ μου και πρεπει να παρω,ειναι οι δικοι μου αυτες τις ημερες στην Αθηνα,οποτε θα τους στειλω να μου παρουν.
    Αν βρεις τιποτα καλο αυτες τις ημερες Σταθη,γραψε το φιλε μου για να τους στειλω για ψωνια!!;-)
    Εσυ θα πας να παρεις?Αν ναι,ενημερωσε για το αν ξεκολλανε ευκολα για να τα χωρεσουμε στην καταψυξη!
    Σταθη,μολις ειδα στο ΕΝΑ,εχει κατεψυγμενο φιλετο στηθος κοτοπουλο εισαγωγης στα 3,15 το κιλο(3,56 με ΦΠΑ),δεν ειναι ασχημα,ετσι?!!!!!!!!!
    Το ειδα και το κοτοπουλο στο ΕΝΑ απο χθες.

    στο μακρο που λες η συσκευασια η 10κιλη δεν χωριζετε με τπτ, τυχαια ηταν η μια απο τις συσκευασιες σκυσμενη τελειως και ειδα τα στηθη κολλημενα, προσπαθησα να τα ξεκολλησω ετσι με τα χερια και δεν γινετε δουλεια.. και αυτο που ειχε πει ενας φιλος να το πεταξω στο μαρμαρο και δεν ξερω τη δεν το κανω.. δεν ειναι παγος.. κοτοπουλο ειναι.
    Θα παω βαρβακειο την Τριτη και θα σου πω τη παιζει με τις τιμες, επειδη εχω ρεπο θα εχω χρονο οποτε θα την μελετησω ολη...


 
Page 4 of 48 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •