Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 48 FirstFirst 12345678915 ... LastLast
Results 121 to 150 of 1417
  1. #121
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Εγινε ψηλε,νασαι καλα!Αν δεν βρουμε κατι φθηνοτερο,θα την κανω για ΕΝΑ μια απο τις επομενες ημερες να στοκαρω.Σημερα εψησα 8 στηθη κοτοπουλο και μεχρι να τα καθαρισω και να τα φιλεταρω μου πηρε πανω απο 1 ωρα,οποτε για 30 λεπτα παραπανω,δεν θα κατσω να σκασω κιολας και θα παρω το φιλετο που σου ειπα!
    Βασικα για να ξεκολλησουν,παιζει ρολο το πως ηταν πριν τα καταψυξουν,αν συμπιεστηκαν λιγο και δεν υπηρχε αερας μεταξυ τους,δεν προκειται να ξεκολλησουν.Τοσο μεγαλες συσκευασιες ειναι για ξενοδοχεια,catering κτλ που εχουν πολυ μεγαλη καταναλωση,δεν ειναι δυστυχως για εμας.Να ηταν ανα 2 με 4 κιλα το πολυ,κατι θα γινοταν,διαφορετικα δεν βολευει!
    Μην ξεχασεις να παρεις παστεριωμενο ασπραδι αυγου,θυμασαι που σου ειπα πως ειναι,ετσι?

  2. #122
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Εγινε ψηλε,νασαι καλα!Αν δεν βρουμε κατι φθηνοτερο,θα την κανω για ΕΝΑ μια απο τις επομενες ημερες να στοκαρω.Σημερα εψησα 8 στηθη κοτοπουλο και μεχρι να τα καθαρισω και να τα φιλεταρω μου πηρε πανω απο 1 ωρα,οποτε για 30 λεπτα παραπανω,δεν θα κατσω να σκασω κιολας και θα παρω το φιλετο που σου ειπα!
    Βασικα για να ξεκολλησουν,παιζει ρολο το πως ηταν πριν τα καταψυξουν,αν συμπιεστηκαν λιγο και δεν υπηρχε αερας μεταξυ τους,δεν προκειται να ξεκολλησουν.Τοσο μεγαλες συσκευασιες ειναι για ξενοδοχεια,catering κτλ που εχουν πολυ μεγαλη καταναλωση,δεν ειναι δυστυχως για εμας.Να ηταν ανα 2 με 4 κιλα το πολυ,κατι θα γινοταν,διαφορετικα δεν βολευει!
    Μην ξεχασεις να παρεις παστεριωμενο ασπραδι αυγου,θυμασαι που σου ειπα πως ειναι,ετσι?
    Εχω θεμα σε αυτο.. γιατι παω στο μακρο Παλληνης εγω, οχι κηφισου και αν δεν κανω λαθος στον κηφισο ειχες παει και εσυ?.. θα κανω ενα τηλεφωνακι και δευτερα να ρωτησω αν το εχουν σε ολα . κατι αλλο, σε ποσες μερες ληγει?...

    Οσο για το ΕΝΑ, τωρα που εχει την προσφορα με το Φιλετο συμφαιρει αν ειναι οπως λες και η συσκευασια χωρισμενη καλα , αλλα με το κοκκαλο μουφα, καλυτερα απο βαρβακειο με 40-50 λεπτα παραπανω και ειναι και φρεσκο και φιλεταρισμενο.

  3. #123
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Εγινε ψηλε,νασαι καλα!Αν δεν βρουμε κατι φθηνοτερο,θα την κανω για ΕΝΑ μια απο τις επομενες ημερες να στοκαρω.Σημερα εψησα 8 στηθη κοτοπουλο και μεχρι να τα καθαρισω και να τα φιλεταρω μου πηρε πανω απο 1 ωρα,οποτε για 30 λεπτα παραπανω,δεν θα κατσω να σκασω κιολας και θα παρω το φιλετο που σου ειπα!
    Βασικα για να ξεκολλησουν,παιζει ρολο το πως ηταν πριν τα καταψυξουν,αν συμπιεστηκαν λιγο και δεν υπηρχε αερας μεταξυ τους,δεν προκειται να ξεκολλησουν.Τοσο μεγαλες συσκευασιες ειναι για ξενοδοχεια,catering κτλ που εχουν πολυ μεγαλη καταναλωση,δεν ειναι δυστυχως για εμας.Να ηταν ανα 2 με 4 κιλα το πολυ,κατι θα γινοταν,διαφορετικα δεν βολευει!
    Μην ξεχασεις να παρεις παστεριωμενο ασπραδι αυγου,θυμασαι που σου ειπα πως ειναι,ετσι?
    Eλα ρε... φουρνο και μετα καταψυξη ή θα τα καταναλωσεις τοσο συντομα??
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  4. #124
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Οχι φουρνο,γκριλετα,τα αφησα απο το απογευμα να κρυωσουν και πριν λιγο τα μοιρασα και τα εβαλα καταψυξη.Δεν γινεται αλλιως,διαφορετικα θελει συνεχεια μαγειρεμα!

  5. #125
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Τα super market ΕΝΑ είναι ίδια φάση με τα μακρο (αγορες και με πασο) ή πρέπει να είσαι έμπορος;;

  6. #126
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Οχι,δυστυχως πρεπει να εισαι εμπορος.
    Μπορεις βεβαια,αν ειναι καποιο αλλο παιδι απο την Θεσσαλονικη,να πηγαινετε μαζι και να ψωνιζετε με την καρτα του.

  7. #127
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Οχι,δυστυχως πρεπει να εισαι εμπορος.
    Μπορεις βεβαια,αν ειναι καποιο αλλο παιδι απο την Θεσσαλονικη,να πηγαινετε μαζι και να ψωνιζετε με την καρτα του.
    Θα είμαι Ιωάννινα σε λίγο καιρό και έλεγα μήπως μπορώ να συνδυάσω το μακρο στη Λαρισα και το ενα στα Ιωάννινα...

  8. #128
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Και παλι,πρεπει να βρεις καποιον με καρτα για το ΕΝΑ,με το Μακρο δεν θα εχεις προβλημα.

  9. #129
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Και παλι,πρεπει να βρεις καποιον με καρτα για το ΕΝΑ,με το Μακρο δεν θα εχεις προβλημα.
    δες λιγο τη σου ειπα πιο πανω .. σε ποσες μερες ληγει το ασπραδι?

    Παιδες κυριακη που θα βρω αυγα?...

  10. #130
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    δες λιγο τη σου ειπα πιο πανω .. σε ποσες μερες ληγει το ασπραδι?

    Παιδες κυριακη που θα βρω αυγα?...
    Κατσε,το ειχα γραψει νωριτερα αλλα δεν δουλευε το site.Κανω copy paste την απαντηση τωρα:

    Ναι,Κηφισο ειχα παει.Λογικα θα εχει και εκει,αλλα ρωτα οπως και να εχει οταν πας!
    Ημερομηνια ληξεως μην σε απασχολει,το δικο μου ληγει στις 19/11/2011 και το αγορασα 1,5 εβδομαδα πριν.
    Οποτε οταν πας και τα βρεις,αγορασε αυτο με την μεγαλυτερη διαρκεια ζωης και κανε τους υπολογισμους σου.
    Οι συσκευασιες ειναι του κιλου,100 γραμμαρια = 11 γραμμαρια πρωτεινης,καθε συσκευασια λεει πως περιεχει 31 ασπραδια αυγων.
    Το μονο ''θεμα'' ειναι πως λεει οτι πρεπει να διατηρουνται στους 0 εως -3 βαθμους,ετσι,εβαλα το ψυγειο οσο πιο χαμηλα μπορουσα,στους 2 βαθμους και μιας και ειναι με κυκλοφορια αερα,τα εχω βαλει ακριβως μπροστα απο την εξοδο του αερα,δεν πιστευω να εχουν προβλημα!
    Ναι,αν δεν βρεις φθηνοτερα,θα στοκαρουμε απο ΕΝΑ σου λεωωωωωω!!!

  11. #131
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    πωπω καταλαβα, αμα κραταει και τοσο πολυ παλι καλα, εγω εχω ενα μερος στο ψυγειο, Πανω πανω το πρωτο ραφακι που ψιλο παγωνει τα πραγματα, οχι τελειως, αλλα ισα ισα πανω πανω, οποτε θα τα βαλω εκει.

    γυρισα λιγο σελιδες πισω να δω τιμη που ειχες πει και βγαινει 0.06 το ασπραδι, που δηλαδη 0.12 που παιρνουμε το αυγο ολοκληρο και πεταμε και αυτο ειναι και παστεριωμενο οποτε φτιαχνεις διαφορα ωραια πραγματα, οποτε οταν παω θα παρω αρκετα κιλα γιατι συμφαιρει πολυ σαν πηγη πρωτεινης

  12. #132
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ακριβως!Εκτος απο το ασπραδι,πηρα μια 30αδα Μεγαλα αυγα με τιμη 3,40 χωρις ΦΠΑ.1 κιλο ασπραδι εχει 1,65 χωρις ΦΠΑ και εχει 31 ασπραδια οπως λεει.Αν παρεις ολοκληρα αυγα,στα περισσοτερα πετας τον κροκο,οποτε δεν συμφερει!
    Οπως σου ειπα,βαση της ημερομηνιας ληξης και της καταναλωσης που κανεις,παρε και αναλογες συσκευασιες,εγω πηρα 7 μιας και δεν μενω Αθηνα,εσυ δεν εχεις τετοιο προβλημα!

  13. #133
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ακριβως!Εκτος απο το ασπραδι,πηρα μια 30αδα Μεγαλα αυγα με τιμη 3,40 χωρις ΦΠΑ.1 κιλο ασπραδι εχει 1,65 χωρις ΦΠΑ και εχει 31 ασπραδια οπως λεει.Αν παρεις ολοκληρα αυγα,στα περισσοτερα πετας τον κροκο,οποτε δεν συμφερει!
    Οπως σου ειπα,βαση της ημερομηνιας ληξης και της καταναλωσης που κανεις,παρε και αναλογες συσκευασιες,εγω πηρα 7 μιας και δεν μενω Αθηνα,εσυ δεν εχεις τετοιο προβλημα!
    Καλα τα λες, εγω το μεγαλυτερο διαστημα κροκο βαζω απο της γιαγιας μου που εχει κοτες και ασπραδι μονο αγοραστο.. και ετσι θα μου κατσει κουτι.
    θα κανω τους υπολογισμους μου και θα δω ποσο χρειαζομαι, αλλα θα αλλαξω διαφορα τωρα στη διατροφη, αντι για σκονες θα βαζω ασπραδια αφου βγαινει τοσο φθηνα, αλλα εχω καιρο ακομα να τα σκεφτω γιατι ουτως η αλλως τωρα εχω κοψει σκονες/γαλακτοκομικα

  14. #134
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    αυγα που θα βρω κυριακη τωρα που με εκαψε η μανα μου.. της ειπα να μου κανει τη χαρη πρωτη φορα να μ αγορασει επειδη πηγαινα δουλεια και δεν θα το προλαβαινα το σουπερ μαρκετ και το ξεχασε...

    θα την πληρωσουν τα αυγα της γιαγιας μου, οχι τπτ αλλο .. αλλα κριμα να παει χαμενος ο κροκος

  15. #135
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Μα και εγω,για αυτο ειπα να παρω επιτελους αυγα,και ευτυχως που βρηκα και το ασπραδι.Γιατι το πρωι ετρωγα βρωμη με πρωτεινη σε νερο και δεν με κρατουσε!
    Τωρα το πρωινο μου ειναι οτι πρεπει και αν χρειαστει ποτε,οπως σημερα που χρειαστηκα επιπλεον πρωτεινη στο μεσημεριανο μου,εβαλα ασπραδια και ενα ολοκληρο αυτο και εκανα την δουλεια μου.
    Καλα και τα συμπληρωματα αλλα μονο στην ωρα τους!
    Φαε τιποτα αλλο για μια ημερα,δεν μπορεις χωρις αυγα?

  16. #136
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Μα και εγω,για αυτο ειπα να παρω επιτελους αυγα,και ευτυχως που βρηκα και το ασπραδι.Γιατι το πρωι ετρωγα βρωμη με πρωτεινη σε νερο και δεν με κρατουσε!
    Τωρα το πρωινο μου ειναι οτι πρεπει και αν χρειαστει ποτε,οπως σημερα που χρειαστηκα επιπλεον πρωτεινη στο μεσημεριανο μου,εβαλα ασπραδια και ενα ολοκληρο αυτο και εκανα την δουλεια μου.
    Καλα και τα συμπληρωματα αλλα μονο στην ωρα τους!
    Φαε τιποτα αλλο για μια ημερα,δεν μπορεις χωρις αυγα?
    κατι θα κανω, καπου θα βρω, εχω μια 10αδα ακομα βεβαια.. θα κανω τπτ βολτες απο ψιλικατζιδικα αυριο

  17. #137
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ε και δεν σε φτανει μια δεκαδα για το πρωινο σου τουλαχιστον?
    Αν δεν γινεται αλλιως,σωστα,πηγαινε σε κανενα μαγαζακι!

  18. #138
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Ε και δεν σε φτανει μια δεκαδα για το πρωινο σου τουλαχιστον?
    Αν δεν γινεται αλλιως,σωστα,πηγαινε σε κανενα μαγαζακι!
    για το πρωινο κομπλε, εχει και απογευματινο ομως αλλα θα βαλω και αλλο κοτοπουλο αν δεν βρω, νομιζα οτι δουλευα δευτερα πρωι πρωι και για τοτε τα ηθελα αλλα τωρα θυμηθηκα οτι με αλλαξαν με απογευμα...

    ελπιζω την τριτη μην κανουν καμια απεργια παλι και δεν μπορεσω να κατεβω παλι κατω στη βαρβακειο.

    btw σας καληνυχτω ..

  19. #139
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ωραια,τα βολεψες!Αν δεν κοιμηθεις αμεσως,εχει μια πολυ καλη ταινια στο Star,δεν εχει ωρα που αρχισε!
    Καληνυχτα φιλε μου!

  20. #140
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Ρε συ πηρα τηλεφωνο στο μακρο παλληνης, με συνδεσαν με εναν εκει χαζο και τον ρωτησα για τα ασπραδια και μου λεει οτι δεν εχει δει σκετο ασπραδι αυγου και οτι δεν πρεπει να υπαρχει.

    να ισχυει ή να ειναι αυτος μαλακας?... μηπως να τραβηχτο κηφισσο αλλα που να παω εκει με συγκοινωνια, εχει τπτ κοντα απο μετρο κλπ?

  21. #141
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Πηρα και στο Τμημα με τα τυροκομικα και μου ειπε οτι δεν εχουν και αυτον τον πιστευα γτ ηξερε.

    πηρα και στο ιδιο τμημα στον κηφισο και μου ειπε οτι τωρα εχει 2-3 συσκευασιες και δεν ξερει ποτε θα ξανα φερουν, μπορει μεθαυριο-παρα μεθαυριο λεει γιατι δεν εχουν πολυ κινηση.. οποτε θα περιμενω μερικες μερες να ξανα παρω κηφισο και αν εχει πολλες συσκευασιες να παω να παρω.

    ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ Ηταν η εταιρεια ετσι? αμα ειναι θα τους παρω τηλεφωνο να ρωτησω που Προμηθευουν και τη ποσοτητα μπορει να θεωρηθει Χοντρικη, ισως να βρω καμια ιστορια οτι σπουδαζω ζαχαροπλαστικη και χρειαζομαι ποσοτητες γιατι φτιαχνω πολλα γλυκα και πιπες... θα σκεφτω λιγακι.

    http://www.sovimo.gr/ αυτο εδω θα παιρνεις απ οτι καταλαβα , Εψαξα απο τον κωδικο του τηλεφωνου να βρω που ειναι το εργοστασιο και κατεληξα οτι ειναι στην Θηβα, καπως μακρια, lol
    Last edited by stathis23; 03-10-11 at 12:54.

  22. #142
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Τι να σου πω ρε φιλε,οταν πηγα εγω ειχα απο ολα,ασπραδι,κροκο,αναμεικτο,για ψαξε το παραπανω γιατι αξιζει!Αν δεν βγαλεις ακρη κοιταξε να μιλησεις με την εταιρεια Χρυσα Αυγα μπας και παιρνεις απο εκει,με ενδιαφερει και εμενα!Κατσε να βγαλω μια φωτογραφια να σου δειξω πως ειναι το κουτι,μονο αν ξερεις,πες μου πως να την ανεβασω εδω!

  23. #143
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Τι να σου πω ρε φιλε,οταν πηγα εγω ειχα απο ολα,ασπραδι,κροκο,αναμεικτο,για ψαξε το παραπανω γιατι αξιζει!Αν δεν βγαλεις ακρη κοιταξε να μιλησεις με την εταιρεια Χρυσα Αυγα μπας και παιρνεις απο εκει,με ενδιαφερει και εμενα!Κατσε να βγαλω μια φωτογραφια να σου δειξω πως ειναι το κουτι,μονο αν ξερεις,πες μου πως να την ανεβασω εδω!
    μπες στο λινκ που εβαλα, ειναι απο τα χρυσα αυγα αλλα πουλαει σε BULK, και πατα στα προιωντα ασπραδι νωπο... αυτο θα ειναι λογικα, καποια μαγκια πρεπει να κανουμε οσοι μενουμε αθηνα να παιρνουμε 1 φορα το μηνα 2-3 ατομα απο καμποσα κιλα ο καθενας αν γινετε απο το εργοστασιο, αλλα θα θελουν χαρτια απο μαγαζι ή κατι τετοιο γαμω... αν δεν βγαλω ακρη με το μακρο θα το ψαξω αλλιως το θεμα

  24. #144
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    No Fear πoσο εκανε το ασπραδι το κουτι..??

    (για φωτο go advanced -> manage attachments)

  25. #145
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Το ειδα αυτο που λες,αλλα η συσκευασια ειναι tetrapack,στο ειχα γραψει ειναι 1 κιλο το δικο μου.Κατσε να βγαλω ακρη με τις φωτογραφιες!!!
    Attached Images Attached Images

  26. #146
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    1,65 εκανε η συσκευασια +13% το ΦΠΑ,κανε μια στιγμη τον υπολογισμο!
    Ευχαριστω για την βοηθεια,τελικα το βρηκα μονος μου!:-)

  27. #147
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    εχω να πω οτι ζηλευω.
    btw σημερα θα παω μια βολτα απο βαρβακειο σε λιγο για να δω τη παιζει με τιμες κλπ

  28. #148
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Εγινε φιλε μου,ελπιζω να φερουν ασπραδι.Αν φερουν,θα πως στους δικους μου να μου φερουν,αλλιως θα παρω 30αδες αυγα αναγκαστικα.
    Θα περιμενουμε νεα σου απο την αγορα!:-)

  29. #149
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Εγινε φιλε μου,ελπιζω να φερουν ασπραδι.Αν φερουν,θα πως στους δικους μου να μου φερουν,αλλιως θα παρω 30αδες αυγα αναγκαστικα.
    Θα περιμενουμε νεα σου απο την αγορα!:-)
    Πριν τους στειλεις παρε τηλεφωνο στο τμημα των τυριων ( θα βρεις το τηλ στο σαιτ ) και ρωτα αν υπαρχει.

    εγω θα παω σε μερικες μερες, μαλλον απο παρασκευη που πληρωνομαι στον κηφισο.. θα βαλω τη μανα μου να με πεταξει

  30. #150
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Ενταξει,θα το εχω στο νου μου,αν και θα αργησουν να πανε!


 
Page 5 of 48 FirstFirst 12345678915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •