Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 48 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast
Results 151 to 180 of 1417
  1. #151
    Junior Bodybuilder mallias's Avatar
    Join Date
    17-12-10
    Posts
    170

    Default

    Παιδια εχει το lidl αυτην την εβδομαδα προσφορα τον τονο σε φυσικο χυμο(σε αλμη) 1.04 τα 195γρ.Βγαινει περιπου 5.33 το κιλο...Εγω πηρα 10 κομματια για αρχη

  2. #152
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Οσοι εχετε παρει παστεριωμενα αυγα εχετε δοκιμασει να τα πιειτε ωμα; Υπηρχε κανενα προβλημα με στομαχι; Η εταιρεια παντως ειναι σχετικα κοντα (μετα τον Αγ. Στεφανο), αν μπαινουν στην καταψυξη και πουλανε retail, μπορει να παω καμια φορα.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  3. #153
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    τα lidl των χανιων(τωρα για τα αλλα lidl δεν ξερω) εχουν αυτην την εβδομαδα ρυζι basmati τα 4,5kg 8,99ε πολυ καλη τιμη.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  4. #154
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by strafou View Post
    τα lidl των χανιων(τωρα για τα αλλα lidl δεν ξερω) εχουν αυτην την εβδομαδα ρυζι basmati τα 4,5kg 8,99ε πολυ καλη τιμη.
    οντως πολυ καλη προσφορα, λογικα θα υπαρχει σε ολα τα Lidl, για να δω στο ιντερνετ μπας και βρω τπτ

  5. #155
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Οσοι εχετε παρει παστεριωμενα αυγα εχετε δοκιμασει να τα πιειτε ωμα; Υπηρχε κανενα προβλημα με στομαχι; Η εταιρεια παντως ειναι σχετικα κοντα (μετα τον Αγ. Στεφανο), αν μπαινουν στην καταψυξη και πουλανε retail, μπορει να παω καμια φορα.
    μετα τον αγ. στεφανο ειναι τελικα?.. γιατι εγω απο το τηλεφωνικο κωδικο εψαξα στο ιντερνετ και ειδα θηβα αλλα μπορει να λεω οτι να ναι.
    να μαζευτουμε να παμε μαζι απο αθηνα 2-3 ατομα να παρει ο καθενας 10 κιλα για να μας το πουλησουν, αλλα μηπως θα πρεπει να κοψουν τιμολογια και ιστοριες

  6. #156
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID...fferdate=&ar2=
    Εδω παιδες.......Εκτως απο τον τονο που ειναι καλη τιμη που ειπε και ο φιλος πιο πανω εχει και το Uncle Bens στα 3,99 η συσκευασια των 8*125γρ
    Last edited by Antoin; 04-10-11 at 19:49.
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  7. #157
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    α ναι τωδα και το uncle benz πολυ καλη τιμη αλλα ειναι μακρικοκο και με χαλασε λιγο, το αλο ομως σημφερει τρελα.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  8. #158
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Πηγα στο Lidl της περιοχης μου κ ΠΟΥΘΕΝΑ τονος..! Ουτε ενας!

    Ειδα κ το uncle bens π λεει ο φιλος πιο πανω με 4Ε, αλλα δεν υπαρχει περιπτωση να το ακουμπησω οταν με τα ιδια λεφτα παιρνεις 3-4 κιλα..!

    Κ αφου δε βρηκα τονο πηρα κατι μπριζολακια χοιρινο, κα8αρα κομματια (22γρ πρωτ 4γρ λιπος) συσκευασια 400γρ 3,50Ε.. Αλλα τα ζυγιζα σπιτι κ ηταν 350γρ..! Τους πουστηδες.. λολ

    Το ειχα γραψει παλι, προσοχη στο Μακρο..!! Σε καποια πραγματα οχι μονο δε συμφερει, αλλα ειναι κ ακριβοτερο απο τα sm..!!
    Συγκεκριμενα, Τοταλ κιλου 2% 3,50 στο βασιλοπουλο (3,30κατι την προηγουμενη βδομαδα), 4,10 στο Μακρο..!!

  9. #159
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    μετα τον αγ. στεφανο ειναι τελικα?.. γιατι εγω απο το τηλεφωνικο κωδικο εψαξα στο ιντερνετ και ειδα θηβα αλλα μπορει να λεω οτι να ναι.
    να μαζευτουμε να παμε μαζι απο αθηνα 2-3 ατομα να παρει ο καθενας 10 κιλα για να μας το πουλησουν, αλλα μηπως θα πρεπει να κοψουν τιμολογια και ιστοριες
    Τωρα το καλοκαιρι περνουσα καθε βδομαδα απο το σημειο εκει, που παει για Βαρναβα και με 99% σιγουρια εχει ενα κτιριο "Χρυσα Αυγα" εκει σε μια μεγαλη διασταυρωση. Τουλ απο Μακρο Κηφισου εμενα μου ειναι ιδια αποσταση.

    Quote Originally Posted by Antoin View Post
    http://www.lidl.gr/cps/rde/xchg//SID...fferdate=&ar2=
    Εδω παιδες.......Εκτως απο τον τονο που ειναι καλη τιμη που ειπε και ο φιλος πιο πανω εχει και το Uncle Bens στα 3,99 η συσκευασια των 8*125γρ
    Και γω μολις αρπαξα το basmati των 4,5 κιλων, τωρα το βραζω και αν μ`αρεσει ισως παω αυριο να παρω κιαλλο :P
    ΕDIT: Του Σκλαβενιτη μαρεσει καπως καλυτερα, αλλα μικρες οι διαφορες.
    Μακρυκοκκο, εκτος απο unclebens 4 ευρω, εχει ενα δικο του 1,5 ευρω. Και ειναι και 1,15 kg
    Tονο και γω δε βρηκα...
    Last edited by PowerBuilderi; 04-10-11 at 21:46.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  10. #160
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Aρχισα να ψηνομαι στην ιδεα του 4,5 κιλου... με 9 ευρα... Στις δοσολογιες μου τι δινει ρε γαμωτο, συνηθως με το περισευμα στοκαρω το τοιχο εξω, τοσο καλο το κανω.. Μου φενετε θα παρω καμια ρυζιερα να ησυχασω....
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  11. #161
    Advanced Bodybuilder GeorgeS's Avatar
    Join Date
    20-07-08
    Location
    Πέριξ
    Posts
    1,175

    Default

    Και το Thai Jasmin είναι αρκετά καλό και το έχει σε προσφορά

  12. #162
    Junior Bodybuilder korte's Avatar
    Join Date
    07-05-11
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    146

    Default

    Στη λαϊκή 3 ευρώ η βρώμη το 1 kg.

  13. #163
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by korte View Post
    Στη λαϊκή 3 ευρώ η βρώμη το 1 kg.
    ενταξει σχετικα καλη τιμη, στο βασιλοπουλο το εχει 1.49 τα 500 γρ το τεξας, δλδ ιδια ακριβως τιμη.. αλλα εισαι και σαλονικα εσυ

  14. #164
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Ρε μαγκες αυτο το σαιτ το ξερει κανενας? http://www.groupon.gr/deals/athens/p...CRM_10_0_0_277

    μιλαγα με κατι φιλες προχθες και τις ρωταγα αμα ξερουν για κανα σολαριουμ τπτ και μου ειπαν να μπω για προσφορες σε αυτο το σαιτ και μπηκα σημερα και βλεπω κατι τρελες προσφορες.. στο μαγαζι με τα βιολογικα 45% εκπτωση, γινονται αυτα τα πραγματα?...

  15. #165
    Junior Bodybuilder jk_79's Avatar
    Join Date
    28-12-04
    Location
    Marko_polo, Attica, Greece.
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by mallias View Post
    Παιδια εχει το lidl αυτην την εβδομαδα προσφορα τον τονο σε φυσικο χυμο(σε αλμη) 1.04 τα 195γρ.Βγαινει περιπου 5.33 το κιλο...Εγω πηρα 10 κομματια για αρχη
    Ασε τους τονους και τα cottage κατω... Εχω βαλει καμερες
    Ψωνιζουμε απο το ιδιο...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe - Albert Einstein

  16. #166
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Παιδες εδω Καρδιτσα,εχω βρει ενα κρεοπωλιο που φερνει κ ''Αρτα'' αυτο που λεγατε στα
    προηγουμενα ποστ.Το φιλετο κοτοπουλο,το καθαρο το εχει 6 ευρω και ειναι φρεσκο.
    Ακομη εχει και νουα μοσχαρι κατεψυγμενο με 5,5 ευρω.Αυτα απο κρεατα για μενα ειναι καλα.
    Απο κει και περα,γαλατα και γιαουρτια περνω απο το lidl ,75λεπτα και 2,15 αντιστοιχα (νομιζω
    δεν ειμαι σιγουρος.)Βρωμη πηρα τα fytro απο το carefour αλλα μου ειπε ενα παιδι εδω,
    πως πουλανε χυμα και ερχεται πιο φθηνα,οποτε θα παρω απο εκει την επομενη φορα.
    Οσον αφορα τα μακαρονια και τα ρυζια τα περνω απο το lidl αλλα σημερα (καθε τεταρτη)
    ειδα πως στην Καρδιτσα εχει λαικη,και εχει καλες τιμες σε πατατες-μπροκολα-ντοματες-
    ρυζια-φακες-αμυγδαλα-καρυδια και μερικα αλλα.Απο την αλλη εβδομαδα θα ψωνισω κ
    απο την λαικη οτι χρειαζομαι και θα βγαλω το κοστος της εβδομαδας να ξερω που κινουμε.
    Αν καποιο παιδι ειναι απο Καρδιτσα και ξερει κατι αλλο,ή αν θελει να τον βοηθησω
    με αυτα που ξερω,ευχαριστως!
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  17. #167
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    ενταξει σχετικα καλη τιμη, στο βασιλοπουλο το εχει 1.49 τα 500 γρ το τεξας
    Έψαξα ΟΛΟ τον Βασιλόπουλο αυτή τη
    γα@$#@νη βρώμη δεν τη βρήκα!!! Πήρα μία βιολογίκη, τα 500γρ. 1,86 ευρώ

    Πήγα Μάκρο σήμερα και ψιλοαπογοητεύτηκα. Οι τιμές είναι σχεδόν ίδιες με τα άλλα super-market. Μόνο στα κρέατα έχει κάποια διαφορα.

  18. #168
    Senior Bodybuilder PowerBuilderi's Avatar
    Join Date
    03-02-10
    Location
    Athens, Burkina Faso (Upper Volta).
    Posts
    2,419

    Default

    Η βρωμη Texas ειναι του Σκλαβενιτη, οχι του Βασιλοπουλου.
    There is never an absolute answer to everything, exept of course that you have to do your squats.

  19. #169
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by PowerBuilderi View Post
    Η βρωμη Texas ειναι του Σκλαβενιτη, οχι του Βασιλοπουλου.
    H Texas υπαρχει σε πολλα καταστηματα και οχι μονο στο Σκλαβενιτη, κατα καιρους ειχε κai sτα Carrefour
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  20. #170
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by Antoin View Post
    H Texas υπαρχει σε πολλα καταστηματα και οχι μονο στο Σκλαβενιτη, κατα καιρους ειχε κai sτα Carrefour
    οπως τα λεει ο φιλος, και μρικοι κλεβουν, χθες περασα απο Market-in και ειχε την τεξας 1,80 κατι

  21. #171
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-11-08
    Location
    .
    Posts
    139

    Default

    τα χρυσά αυγά δεν είναι στο καπανδρίτι έχουν μετακομίσει τα εργοστάσια στο σοφικό κορινθίας....αυτό που βλέπεις είναι άλλη εταιρεία που δεν έχει αυγά σε υγρή μορφή!

  22. #172
    Pumping Iron billcl's Avatar
    Join Date
    26-11-10
    Location
    Αθήνα
    Posts
    379

    Default

    Στα Carrefour έχει, πλέον, μόνο το κλασικό κουάκερ...

  23. #173
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-11-08
    Location
    .
    Posts
    139

    Default

    εν τέλει παιδιά αυτά τα αυγά σε υγρή μορφή ππυ βρέθηκαν;σε ποιό σουπερ;

  24. #174
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by goutsos View Post
    εν τέλει παιδιά αυτά τα αυγά σε υγρή μορφή ππυ βρέθηκαν;σε ποιό σουπερ;
    Προς το παρον μονο στο Makro.

  25. #175
    Junior Bodybuilder mallias's Avatar
    Join Date
    17-12-10
    Posts
    170

    Default

    Mετα απο βολτα στο Μπαχαρ: 2,20 την βρωμη το κιλο(οπως ειναι γνωστο)16,00 το κιλο πρωτεινη χυμα αγελαδος(85αρα!!)ελβετιας,18,80 το κιλο πρωτεινη αιγοπροβιο(80αρα) ελληνικη,18.80 το κιλο ασπραδι σε σκονη ολλανδιας....

    Jk_79 Α γι αυτο τελειωνουν τοσο γρηγορα τα cottage??Kαλα την επομενη φορα θα δεις(ειμαι κ διπλα),θα τα παιρνω ολα κ μετα θα στα πουλαω στην μαυρη....

  26. #176
    Junior Bodybuilder jk_79's Avatar
    Join Date
    28-12-04
    Location
    Marko_polo, Attica, Greece.
    Posts
    209

    Default

    Quote Originally Posted by mallias View Post
    Mετα απο βολτα στο Μπαχαρ: 2,20 την βρωμη το κιλο(οπως ειναι γνωστο)16,00 το κιλο πρωτεινη χυμα αγελαδος(85αρα!!)ελβετιας,18,80 το κιλο πρωτεινη αιγοπροβιο(80αρα) ελληνικη,18.80 το κιλο ασπραδι σε σκονη ολλανδιας....

    Jk_79 Α γι αυτο τελειωνουν τοσο γρηγορα τα cottage??Kαλα την επομενη φορα θα δεις(ειμαι κ διπλα),θα τα παιρνω ολα κ μετα θα στα πουλαω στην μαυρη....
    Το νου σου...
    Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe - Albert Einstein

  27. #177
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    παιδες σας προτεινω να μην παρετε απο τον τσιρωνη στη βαρβακειο, το κοτοπουλο που πηρα το μαγειρεψα σημερα πρωτη φορα οπως καθε αλλη, χωρις καμια αλλαγη και ειναι πολυ σκληρο και για καποιο λογο ενω εκει που το εψηνα χαμηλωσα αρκετα την φωτια για να βγαλει υγρα αυτο δν εβγαζε τπτ συν οτι οταν το εκοβα ηταν αρκετα σκληρο, καμια σχεση με το στηθος κανονικα, απ οτι καταλαβα ειναι κατεψυγμενο εδω κ αρκετο καιρο, υποτιθετε πηρα φρεσκο,αγορασα 2 σακουλες 12 κιλα περιπου χωρις να δω τη μ εχει βαλει, μονο ζυγισμα με την σακουλα ειδα, και παω σπιτι και βλεπω παγωμενα τα στηθη...

    κανονικα θελει στα επομενα επεισοδια να πανε εκει μεσα να του παρουν τα κρεατα και να τα πεταξουν στη βουλη αλλα τεσπα

  28. #178
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    "Mετα απο βολτα στο Μπαχαρ: 2,20 την βρωμη το κιλο(οπως ειναι γνωστο)16,00 το κιλο πρωτεινη χυμα αγελαδος(85αρα!!)ελβετιας,18,80 το κιλο πρωτεινη αιγοπροβιο(80αρα) ελληνικη,18.80 το κιλο ασπραδι σε σκονη ολλανδιας...."

    μπορείς να κάνεςι μια σύντομη σύνοψη για τις πρωτείνες σε άλλη αντίστοιχη συζήτηση δεν βγήκε κάποια άκρη,δεν έχω ξαναπάρει και δεν με παίρνει για πολλά έξοδα αλλά μου χρειάζεται πιστεύω γιατί δεν βγαίνει για κανέναν λόγο το πρόγραμμά μου.

    σαν τιμή,σε σύγκριση με μια συσκευασία-κουτί,πόσο κάτω (υποθέτω) είναι?
    αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ και να το ψάξω?επίσης μια διευθυνσούλα αν είναι εύκολο...

    θα είμαι αθήνα για σ/κ οπότε θα μπορέσω να το τσεκάρω το σάββατο.

  29. #179
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    05-11-08
    Location
    .
    Posts
    139

    Default

    α δηλαδή τα έχει στο ρέντη λεω να πάω να δοκιμάσω...λέτε να τελείωσαν?

  30. #180
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    παιδες σας προτεινω να μην παρετε απο τον τσιρωνη στη βαρβακειο, το κοτοπουλο που πηρα το μαγειρεψα σημερα πρωτη φορα οπως καθε αλλη, χωρις καμια αλλαγη και ειναι πολυ σκληρο και για καποιο λογο ενω εκει που το εψηνα χαμηλωσα αρκετα την φωτια για να βγαλει υγρα αυτο δν εβγαζε τπτ συν οτι οταν το εκοβα ηταν αρκετα σκληρο, καμια σχεση με το στηθος κανονικα, απ οτι καταλαβα ειναι κατεψυγμενο εδω κ αρκετο καιρο, υποτιθετε πηρα φρεσκο,αγορασα 2 σακουλες 12 κιλα περιπου χωρις να δω τη μ εχει βαλει, μονο ζυγισμα με την σακουλα ειδα, και παω σπιτι και βλεπω παγωμενα τα στηθη...

    κανονικα θελει στα επομενα επεισοδια να πανε εκει μεσα να του παρουν τα κρεατα και να τα πεταξουν στη βουλη αλλα τεσπα
    Σταθη,μιας και εχω αγορασει και ψηνω κατεψυγμενο στηθος κοτοπουλο,η περιγραφη σου ταιριαζει σε αυτο που βλεπω και εγω κατα το ψησιμο κτλ.Δεν βγαζει τοσα πολλα υγρα και αν το ψησεις αρκετα ειναι σκληρο στο κοψιμο.
    Ομως εγω το πηρα και το πληρωσα για κατεψυγμενο,ενω εσυ για φρεσκο υποτιθεται!!!
    Απλα μην ξαναπατας,αστε που δεν ξερεις ποσες φορες εχει παγωσει και ξεπαγωσει,λεω εγω τωρα...
    Αν μπορεις,πηγαινε και παρε στο ΕΝΑ το φιλετο που εχουν αυτες τις ημερες,εγω αυτο θα κανω την Τεταρτη που ειναι και η τελευταια ημερα της προσφορας,δεν μπορω νωριτερα.


 
Page 6 of 48 FirstFirst ... 234567891016 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •