Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 7 of 48 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 181 to 210 of 1417
  1. #181
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    28-07-11
    Location
    Αθήνα
    Posts
    138

    Default

    Που έπεσες ρε Στάθη!!!!!!!!!!
    Τη μελετούσες πολύ τη Βαρβάκειο μάλλον γι'αυτό!χαχα

    Αυτό που είχα πάρει εγώ πάντως και τρώω ακόμα είναι πολύ καλόοο!

  2. #182
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,856

    Default

    Κονσέρβα τόνος σε νερό (κιτρινόπετρος, τεμαχισμένος), στραγγιστό βάρος 130γρ. 1.40 ευρώ από τον Βερόπουλο (δικό του προϊόν).

  3. #183
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by vanzel View Post
    Που έπεσες ρε Στάθη!!!!!!!!!!
    Τη μελετούσες πολύ τη Βαρβάκειο μάλλον γι'αυτό!χαχα

    Αυτό που είχα πάρει εγώ πάντως και τρώω ακόμα είναι πολύ καλόοο!
    φιλε μεγαλη γκαντεμια, τωρα φτιαχνω και θα το κανω με ντοματες- κρεμμυδια μπας και φτιαξει η γευση .. παντως δν βρωμαει οταν ειναι αμαγειρευτο, μονο σκληρο και στεγνο ειναι... λες και κατεβαινε σε αγωνες η κοτα και της εδωσαν Lasix, γαμω το κερατο μου.. ας μην παθω τιποτα και χαλαλι, 8 μερες να τρωω κοτοπουλο λαστιχο, η εστω αν ειναι γατα ή σκυλος να ειναι πλουσια σε πρωτεινη να κανουμε τπτ

  4. #184
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Σταθη,μιας και εχω αγορασει και ψηνω κατεψυγμενο στηθος κοτοπουλο,η περιγραφη σου ταιριαζει σε αυτο που βλεπω και εγω κατα το ψησιμο κτλ.Δεν βγαζει τοσα πολλα υγρα και αν το ψησεις αρκετα ειναι σκληρο στο κοψιμο.
    Ομως εγω το πηρα και το πληρωσα για κατεψυγμενο,ενω εσυ για φρεσκο υποτιθεται!!!
    Απλα μην ξαναπατας,αστε που δεν ξερεις ποσες φορες εχει παγωσει και ξεπαγωσει,λεω εγω τωρα...
    Αν μπορεις,πηγαινε και παρε στο ΕΝΑ το φιλετο που εχουν αυτες τις ημερες,εγω αυτο θα κανω την Τεταρτη που ειναι και η τελευταια ημερα της προσφορας,δεν μπορω νωριτερα.
    ρε συ τη ωρα θα πας?.. ψηνεσαι να παμε μαζι? xD αλλα εσυ πας στης καλαματας lol τωρα το θυμηθηκα.

    πρεπει να βρω τροπο να μπω, η κουνιαδα της μανας μου εχει μαγαζι και μπορει να της ζητησω το εμπορικο αφμ που χρειαζεται, αλλα χρεωνετε με τπτ μετα αν κοψω τιμολογιο? ή γινετε να κοψω και αποδειξη?.. δν εχω ιδεα απο αυτα ,διαφωτισε με ... βασικα ρε συ αμα δεν χρεωνετε τπτ ο αλλος μπορω να μπω και μεσα στο ΕΝΑ και να ζητησω απο καποιον να μου τα αγορασει με το αφμ του, τη λες?

  5. #185
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    ρε συ τη ωρα θα πας?.. ψηνεσαι να παμε μαζι? xD αλλα εσυ πας στης καλαματας lol τωρα το θυμηθηκα.

    πρεπει να βρω τροπο να μπω, η κουνιαδα της μανας μου εχει μαγαζι και μπορει να της ζητησω το εμπορικο αφμ που χρειαζεται, αλλα χρεωνετε με τπτ μετα αν κοψω τιμολογιο? ή γινετε να κοψω και αποδειξη?.. δν εχω ιδεα απο αυτα ,διαφωτισε με ... βασικα ρε συ αμα δεν χρεωνετε τπτ ο αλλος μπορω να μπω και μεσα στο ΕΝΑ και να ζητησω απο καποιον να μου τα αγορασει με το αφμ του, τη λες?
    Αμαν!!!Αρχιζεις να ξεχνας,το κοτοπουλο ειναι!Χαχχαχα
    Δεν εχω δικια μου καρτα,δανεικη απο ενα φιλο ειναι.Νομιζω πως αν ειναι να κοψεις αποδειξη,δινεις απλα το ΑΦΜ,διαφορετικα για τιμολογιο,δινεις και την καρτα για να σου περασουν ποντους που κερδιζεις με τις αγορες,δεν εχεις τιποτα να χασεις αν πας και ρωτησεις,κανε το αυριο αν μπορεις ή την Δευτερα για να προλαβεις!!!
    Οχι ρε φιλε,δεν χρεωνεται τιποτα ο αλλος,μπορεις να το κανεις και ετσι,ασε που θα του κανεις και χαρη γιατι και τους ποντους θα κερδισει,και το ΦΠΑ θα παρει μιας και τους το επιστρεφουν!

  6. #186
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by No Fear View Post
    Αμαν!!!Αρχιζεις να ξεχνας,το κοτοπουλο ειναι!Χαχχαχα
    Δεν εχω δικια μου καρτα,δανεικη απο ενα φιλο ειναι.Νομιζω πως αν ειναι να κοψεις αποδειξη,δινεις απλα το ΑΦΜ,διαφορετικα για τιμολογιο,δινεις και την καρτα για να σου περασουν ποντους που κερδιζεις με τις αγορες,δεν εχεις τιποτα να χασεις αν πας και ρωτησεις,κανε το αυριο αν μπορεις ή την Δευτερα για να προλαβεις!!!
    Οχι ρε φιλε,δεν χρεωνεται τιποτα ο αλλος,μπορεις να το κανεις και ετσι,ασε που θα του κανεις και χαρη γιατι και τους ποντους θα κερδισει,και το ΦΠΑ θα παρει μιας και τους το επιστρεφουν!
    3.15 το κιλο ειδα, χωρις το φπα αυτο μαλλον ε?.. ποσο % φπα να υπολογισω?...
    μαλλον ετσι θα γινει η δουλεια, μεχρι τεταρτη ειπες ε?.. πληρωθηκα και σημερα, θα παω και στο μακρο να παρω ασπραδια καμποσα κιλα αμα εχει

  7. #187
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Δεν ξερω αν ειδες εξτρα προσφορες στο ΕΝΑ τελευταια, μεχρι 12 / 10 30αδα αυγα γεωργιαδης Medium 1+1 δωρο 1.95 απο 3.90 που ηταν η κανονικη τιμη.

    Btw τωρα το ειδα οτι το ΕΝΑ ειναι απο τον ομιλο του ΑΒ βασιλοπουλου ..
    Last edited by stathis23; 07-10-11 at 16:55.

  8. #188
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    3.15 το κιλο ειδα, χωρις το φπα αυτο μαλλον ε?.. ποσο % φπα να υπολογισω?...
    μαλλον ετσι θα γινει η δουλεια, μεχρι τεταρτη ειπες ε?.. πληρωθηκα και σημερα, θα παω και στο μακρο να παρω ασπραδια καμποσα κιλα αμα εχει
    Ναι,χωρις ΦΠΑ 13% ειναι,κανε τον υπολογισμο,εχει πολυ καλη τιμη!
    Αμα τα σηκωσεις ολα,πες τους να φερουν ξανα για να στειλω να μου παρουν!Χαχαχαχα
    Δεν ειναι και ασχημη η τιμη που λες,αν και εγω παιρνω Large.Αν πας Makro,ριξε μια ματια στα αυγα εκει για τιμες,οταν ειχα παει ειχε καποια προσφορα σε 30αδες Large.

  9. #189
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    ----->Mετα απο βολτα στο Μπαχαρ: 2,20 την βρωμη το κιλο(οπως ειναι γνωστο)16,00 το κιλο πρωτεινη χυμα αγελαδος(85αρα!!)ελβετιας,18,80 το κιλο πρωτεινη αιγοπροβιο(80αρα) ελληνικη,18.80 το κιλο ασπραδι σε σκονη ολλανδιας....<-----

    μπορείς να κάνεισ μια σύντομη σύνοψη για τις πρωτείνες σε άλλη αντίστοιχη συζήτηση δεν βγήκε κάποια άκρη,δεν έχω ξαναπάρει και δεν με παίρνει για πολλά έξοδα αλλά μου χρειάζεται πιστεύω γιατί δεν βγαίνει για κανέναν λόγο το πρόγραμμά μου.

    σαν τιμή,σε σύγκριση με μια συσκευασία-κουτί,πόσο κάτω (υποθέτω) είναι?
    αξίζει τον κόπο να ασχοληθώ και να το ψάξω?επίσης μια διευθυνσούλα αν είναι εύκολο...

    θα είμαι αθήνα για σ/κ οπότε θα μπορέσω να το τσεκάρω το σάββατο.


    το ξέρω ότι γίνομαι σπαστικός που επανέρχομαι αλλά αθήνα θα ξαναέρθω τα χριστούγεννα,θα κάτσω τελικά μέχρι δευτέρα οπότε αν συνίσταται θα περάσω μια βόλτα.

    υ.γ δεν μπορώ λόγω αριθμού μηνυμάτων να κάνω quote και ίσως φαίνεται περίεργο το μήνυμα αλλά λογικά βγάζει άκρη

  10. #190
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Φιλε,για τις πρωτεινες δεν ξερω να σου πω,θα πρεπει να περιμενεις λιγο μεχρι να σου απαντησει το παλικαρι που αγορασε.
    Για την βρωμη ομως θα σου πω,πως αξιζει να αγορασεις.Εγω οταν ημουν στην Αθηνα τον προηγουμενο μηνα,πηρα 5 κιλα και μου την μοιρασε σε συσκευασιες του 1 κιλου.Σε λιγες ημερες,θα στειλω να μου αγορασουν παλι,ισως αυτη την φορα να παρω 10 κιλα να εχω καβατζα γιατι εχει πολυ καλη τιμη και Texas βρωμη που ειχε το super market εδω που μενω,εχει πλεον σε κουτακι και οχι σε σακουλακια που ηταν και φθηνοτερα!
    Αν εχεις χωρο να την βαλεις,παρε μερικα κιλα να την βγαλεις για αρκετο καιρο!

  11. #191
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    οπότε μόνο και μόνο για την βρώμη μια βόλτα αξίζει να την κάνουμε.
    δυστυχώς δεν έχω χρόνο να το ψάξω οπότε μόνο καρφωτός αν πάω.

  12. #192
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by kritikaros View Post
    οπότε μόνο και μόνο για την βρώμη μια βόλτα αξίζει να την κάνουμε.
    δυστυχώς δεν έχω χρόνο να το ψάξω οπότε μόνο καρφωτός αν πάω.
    Ναι,εννοειται,μονο και μονο για την βρωμη και βεβαια θα πας,ας ειναι καλα τα παλικαρια που εκαναν την ανακαλυψη!
    Αν θες,περνα και μια βολτα απο Βαρβακειο να ριξεις μια ματια,ειναι πολυ κοντα.

  13. #193
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    κ αβγα ρε παιδια απο λιντλ συμφερει? εκτοσ απο μακρο..

  14. #194
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    κ αβγα ρε παιδια απο λιντλ συμφερει? εκτοσ απο μακρο..
    ποσο εχουν ακριβως?.. απ οτι θυμαμαι για τα μεγαλα ειχε καλη τιμη, αμα θες Medium εχει καρφουρ με 1.23 + - και Large με 1.56

  15. #195
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    Quote Originally Posted by stathis23 View Post
    ποσο εχουν ακριβως?.. απ οτι θυμαμαι για τα μεγαλα ειχε καλη τιμη, αμα θες Medium εχει καρφουρ με 1.23 + - και Large με 1.56
    δεν θυμαμαι ι αυτο ρωταω... η 6αδα εννοεισ?

  16. #196
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Quote Originally Posted by freedom_akiri View Post
    δεν θυμαμαι ι αυτο ρωταω... η 6αδα εννοεισ?
    H 10αδα εχει 1.56... Οπως στα λεει ο Σταθης
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  17. #197
    Advanced Bodybuilder freedom_akiri's Avatar
    Join Date
    21-04-11
    Location
    ath
    Posts
    837

    Default

    ωω καλο συμφερει!!

  18. #198
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    Εγω απο βδομαδα μαλλον θα παω στο ΕΝΑ και στο μακρο του κηφισου για ασπραδια και θα μπω να ενημερωσω

  19. #199
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Στο Μακρο ειχα παρει αυγα 30αδα Large 3,40 ευρω + ΦΠΑ και ειχε τοτε προσφορα στις 4 καρτελες 5% επιπλεον εκπτωση στην καθεμια!

  20. #200
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Quote Originally Posted by Kardoula View Post
    Κονσέρβα τόνος σε νερό (κιτρινόπετρος, τεμαχισμένος), στραγγιστό βάρος 130γρ. 1.40 ευρώ από τον Βερόπουλο (δικό του προϊόν).
    Εχεις δοκιμασει..? Αν ναι τι λεει απο γευση..??

  21. #201
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Φυστικοβουτυρο 2,55Ε (250γρ) απο βιολογικα (Green Farm, αλυσιδα ειναι οποτε μπορει ν το βρειτε κ αλλου), βρωμη 1,95 το κιλο..
    Attached Images Attached Images

  22. #202
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Καλη τιμη η βρωμη,απο που την πηρες?

  23. #203
    Pumping Iron ageloskorg's Avatar
    Join Date
    17-11-10
    Posts
    571

    Default

    Παιδες σημερα στο lidl ειχε το ρυζι τα 2kg γυρω στα 2,50 ευρω,πιστευω ειναι αρκετα καλα.
    Κοιταξτε τι επαθα.Βλεπω κοτοπουλο φιλετο που εχει 5,80 το κιλο σε προσφορα..Ε παω,
    το αγοραζω και βλεπω πως δεν μου εχουν βαλει την εκπτωση.Παω τους ρωταω
    μου λενε δεν εχει προσφορα.Και λεω με ολο το σεβασμο που σας εχω,τοτε για ποιο
    λογο εχετε αυτη την ταμπελα με τις προσφορες στο κοτοπουλο? Και αρχιζει αυτη
    σας παρακαλω κυριε απλα μπερδευτικατε,μην ριχνετε την ευθηνη σε εμας,δεν φταιμε
    για ολα εμεις.Ε και της λεω ηρεμα,θα θελατε να παμε στο ψυγειο να δουμε?Ε παμε,ειδε πως
    ειχα δικιο και μου λεει δεν ευθυνομαστε, απλα ξεχασαν να το βγαλουν και ειναι απο το Σαββατο,
    δεν μπορουμε να κανουμε κατι.Σε καποια φαση νευριαζω,
    της λεω σας παρακαλω φερθητε υπευθηνα.Εγω λεω,χαλαλι τα 3 ευρω.Να σας τα χαρισω,απλα
    να μαθετε να παραδεχεστε τα λαθη σας,ε μετα ηρθε ενας προισταμενος μου ζητησε χιλια συγγνωμη
    για το κοτοπουλο και την συμπεριφορα της κοπελας μου εδωσε την διαφορα και μου ειπε πως
    αν θελησω μπορω και να τα επιστρεψω κι ολας.Ολα καλα ολα ωραια!Απλα σημερα συγχυστικα χωρις
    λογο!Ελεος δηλαδη!Ειπαμε,λιγη ευγενεια δεν βλαπτει ρε γαμωτο..
    -Παππού,αγαπημένε,είπα,δωσ' μου μιαν προσταγή.
    -Φτάσε όπου μπορείς παιδί μου..
    -Παππού,φώναξα τώρα πιο δυνατά,δωσ'μου μιαν πιο δύσκολη,πιο κρητικιά προσταγή.
    -Φτάσε ΌΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊΣ παιδί μου..!!

  24. #204
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Επεσε στα χερια μου φυλλαδιο της Carrefour.. Aπο 12/10 εως 25/10 Για μας τους τεμπεληδες :P Ρυζι Uncle Bens συσκευασια 4*125γρ 1,76 +20% επισιτροφη χρηματων.. Καλοοοο
    Και μηλα Σταρκιγκ 1ε/kg........
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  25. #205
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    για όσους τυχόν ενδιαφέρονται από 17/10 θα έχει πάλι στο lidl ένα ρολόι-hrm,σε προσφορά στα 17 ευρώ παρακάτω βάζω το λινκ.

    lidl. gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_13452.htm

    επίσης γυαλιά ηλίου με 2 ζευγάρια φακών-θήκη-κορδόνι και προστασία uv 100% στα 5ευρώ

    lidl. gr/cps/rde/xchg/lidl_gr/hs.xsl/index_13455.htm

    για το πρώτο περιμένω απάντηση στο σχετικό θέμα,αλλά τα γυαλιά αν δεν είναι τελείως της πλάκας ο σκελετός πιστεύω θα είναι μια χαρά για τρέξιμο τώρα το χειμώνα ή και χειρωνακτικές εργασίες.

  26. #206
    Senior Bodybuilder
    Join Date
    27-08-08
    Location
    Athens, Greece.
    Posts
    2,180

    Default

    μπραβο φιλε kritikare για το ρολοι, παιζει να το παρω αυτο, καιρο το ψαχνω.

    Junior , αν και απο πατρα, που το πηρες το κουακερ?

  27. #207
    Pumping Iron
    Join Date
    09-04-11
    Location
    Αθηνα -Χανια
    Posts
    288

    Default

    Ρε παιδια μια παρακληση βαλτε σωστα το λινκ να μπορουμε να το δουμε και εμεις το ρολογακι!
    Last edited by steven300; 11-10-11 at 10:06.

  28. #208

  29. #209
    Advanced Bodybuilder juniorjack's Avatar
    Join Date
    04-06-09
    Location
    Patras
    Posts
    999

    Default

    Μακαρονια ολικης στο Βασιλοπουλο δικης του ετικετας 0,85Ε..!

    @Σταθη, No Fear
    Aπο μαγαζι εδω με ξηρους καρπους που φαινεται κ στην ετικετα.. sideris-nuts.gr

  30. #210
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Quote Originally Posted by juniorjack View Post
    Μακαρονια ολικης στο Βασιλοπουλο δικης του ετικετας 0,85Ε..!

    @Σταθη, No Fear
    Aπο μαγαζι εδω με ξηρους καρπους που φαινεται κ στην ετικετα.. sideris-nuts.gr
    Την ειδα την ετικετα και το φανταστηκα,αλλα ειπα να ρωτησω!
    Ωραια,καλη τιμη εχεις βρει μιας και δεν μενεις Αθηνα!


 
Page 7 of 48 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Μια Super Συνταγή Bodybuilding Για To Καλοκαίρι!!!
    By Musclemar in forum Συνταγές Για Bodybuilding & Fitness
    Replies: 7
    Last Post: 08-06-10, 12:02
  2. προσφορές σε συμπληρώματα διατροφής
    By anastop1 in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 2
    Last Post: 17-01-08, 04:43

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •