Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    30-09-11
    Posts
    2

    Default Eπιλογή διαδρόμου

    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ. ΝΑΙ ΜΟΛΙΣ ΗΡΘΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΘΕΜΑ ΑΜΕΣΑ! ΔΙΑΔΡΟΜΟΙ !!!!!
    ΜΕΝΩ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΕΠΑΡΧΙΑ ΚΑΙ ΕΧΟΝΤΑΣ ΑΓΑΠΗ ΣΤΗΝ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΣΕ ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ. ΟΜΩΣ. ΠΡΩΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΚΡΙΒΑ, ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΕΧΕΙ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ , ΤΡΙΤΟΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΙΑ. ΨΑΧΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΕΣ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΓΟΡΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑΝ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΜΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. ΤΙ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΔΙΑΛΕΓΩ, ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΙΑΔΡΟΜΟ. ΠΑΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΨΑΧΝΩ ΓΙΑ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΣΜΕΝΟ. ΒΟΗΘΕΙΑ !!!!!!

  2. #2
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Κοιτα τον διαδρομο YORK T-301 Diamond.
    Αυτον εχω παρει εγω απο τον Φεβρουαριο,εχω μεινει απολυτα ευχαριστημενος.Το εψαξα αρκετα και ειναι πιστευω πολυ καλη επιλογη για την τιμη του και τα χαρακτηριστικα του.Αν δεν εχεις ιδιαιτερες απαιτησεις,μιας και εγω τον επελεξα για τον μεγαλο κινητηρα του και την αντοχη του στον χρονο,μπορεις να παρεις καποιον αλλον με μικροτερο κινητηρα.

  3. #3
    New Bodybuilder
    Join Date
    30-09-11
    Posts
    2

    Default

    Σ' ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ. ΕΙΜΑΙ ΘΟΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΤΙΣ ΜΑΡΚΕΣ, ΟΜΩΣ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕΤΑ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΩ. ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΙΖΕΙ ΕΠΙΣΗΣ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΡΟΛΟ ΤΩΡΑ!!! ΚΑΙ ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ (ΜΕ ΤΟ ΑΝΑΛΟΓΟ ΡΙΣΚΟ). ΕΧΩ ΔΕΙ ΓΙΑ ΑΧΧΟΝ, PRO FORM, KETTLER, ALPINE, WESLO ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΕΣ YORK. ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΠΟΡΡΙΨΩ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΛΟΥΣΤΕΥΣΩ -ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ- ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΜΟΥ?

  4. #4
    Senior Bodybuilder No Fear's Avatar
    Join Date
    19-07-06
    Posts
    4,795

    Default

    Κοιταξε,απο τις εταιρειες που γραφεις καλες ειναι η Kettler,York και η Pro Form πρεπει ναναι καλη.Απο την Axxon δεν εμεινα ευχαριστημενος με τον παγκο που αγορασα,φθηνη κατασκευη,καλυτερα να επαιρνα York.
    Αν δεν παρεις καινουργιο,παρε τουλαχιστον καποιον που να εχει ακομα εγγυηση για παν ενδεχομενο,επισης,βαση των κιλων σου,κοιταξε να παρεις καποιον που να ειναι για περισσοτερα κιλα για να μην ζοριζεται ο κινητηρας του και ετσι να εχεις και μεγαλυτερη διαρκεια ζωης.
    Αν ηταν να ξαναπαρω καποιον διαδρομο,για την αναλογια ποιοτητας,τεχνικων χαρακτηριστικων και τιμης,παλι σε York θα πηγαινα.
    2 ειναι οι μεγαλυτερες αλυσιδες καταστηματων που εχουν και ιστοσελιδες,ριξε μια ματια να παρεις μια ιδεα για το τι υπαρχει διαθεσιμο στην αγορα,που κυμαινονται οι τιμες και αναλογα αποφασιζεις!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Eπιλογή πρωτεΐνης από αρχάριο με το bodybuilding
    By vanzel in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 07-08-11, 23:42
  2. Eπιλογή συμπληρώματος
    By vlax0S in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 9
    Last Post: 03-04-09, 05:50
  3. ταχυτητα διαδρομου!
    By gymnastic in forum Προγράμματα Και Ασκήσεις
    Replies: 0
    Last Post: 22-02-07, 21:47
  4. ΕΠΙΛΟΓΗ ΔΙΑΔΡΟΜΟΥ
    By jk_79 in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 0
    Last Post: 01-09-06, 01:37

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •