Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    New Bodybuilder
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    2

    Default για πεστε γνωμες ρε παιδια καλα τα παω? ειμαι σε φαση για ογκο εδω και 2 εβδομαδες

    Last edited by vasilhs1; 10-10-11 at 20:07.

  2. #2
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    sorry αλλά ποιός ο λόγος να γραφτείς σε ένα φορουμ και το ένα και μοναδικό σου μήνυμα να είναι ένα post που απλά βάζεις 2 φωτογραφίες (σου)?

    ειλικρινα δεν μπορώ να το καταλάβω στο ελάχιστο το όποιο σκεπτικό αν φυσικά υπάρχει.

    υ.γ.συγγνώμη όλους τους υπολοίπους αλλά δεν γίνεται,αυτοπροτείνομαι για ban.

  3. #3
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    Προφανώς ο φίλος δεν έβαλε τις φωτογραφίες άσκοπα.Αντιθέτως πάνω από αυτές έχει το εξής μήνυμα:

    για πεστε γνωμες ρε παιδια καλα τα παω? ειμαι σε φαση για ογκο εδω και 2 εβδομαδες

  4. #4
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    φίλε kick_boxer με κάθε σεβασμό αλλά με κρίνεις βεβιασμένα.
    όπως βλέπεις έχει γίνει edit το post του στις 8.07 και εγώ έστειλα το μήνυμά μου στις 6.26.

    ο προήγουμενος τίτλος του θέματος ήταν επ'ακριβώς " εγώ " και πέραν τούτου ουδέν.σε καμία άλλη περίπτωση δεν θα έγραφα ένα μήνυμα σαν το παραπάνω,αλλά πιστεύω ότι ύπο τις συνθήκες που αναφέρω αρκετοί θα συμφωνούσαν μαζί μου.

  5. #5
    Junior Bodybuilder nikos nikos's Avatar
    Join Date
    26-07-11
    Posts
    159

    Default

    φιλε basilhs1 δε μας εγραψες υψος και κιλά, ακομα δεν εβαλες καμια φωτογραφια απο πρίν απο τις δυο εβδομαδες ,δηλαδη πριν πας για "ογκο" για να συγκρινουμε και να σου πουμε αν πας καλα!

    Παντως οπως σε βλεπω, θέλεις κιλά στο πανω μερος του σωματος σου!

  6. #6
    kick_boxer's Avatar
    Join Date
    10-04-11
    Location
    Body club
    Posts
    1,227

    Default

    [QUOTE=kritikaros;961948]φίλε kick_boxer με κάθε σεβασμό αλλά με κρίνεις βεβιασμένα./QUOTE]

  7. #7
    Advanced Bodybuilder Antoin's Avatar
    Join Date
    28-08-08
    Location
    B612
    Posts
    921

    Default

    Οπως και να εχει ειναι το πρωτο του ποστ.. Ποσταρει δυο φωτογραφιες χωρις να αναφερει τιποτα για τον ιδιο... εστω και μια καλησπερα θα μου ηταν αρκετη.. Οσο για τον τιτλο ο κρητικαρος εχει δικαιο.. ο πρωτος τιτλος ηταν ΕΓΩ .. Τhats all.....
    -Να το μυστικό μου είπε η αλεπού.
    -Ειναι πολύ απλο:Δε βλέπει κανεις πολύ καλά παρά μοναχα με τη καρδιά.Ο,τι ειναι σημαντικο δε το βλεπουν τα ματια...
    -Είναι ο χρόνος που έχεις χάσει για το τριανταφυλλό σου που το κανει τοσο σημαντικο.
    -Οι άνθρωποι εχουν ξεχασει αυτήν την αλήθεια, εσυ ομως δε πρέπει να την ξεχασεις.Απο δω και μπρος θα είσαι πάντα υπέυθηνος για πάντα για εκείνο που έχεις εξημερώσει.Είσαι υπευθηνος για το τριαντάφυλλο σου!!!!

  8. #8
    New Bodybuilder
    Join Date
    10-10-11
    Posts
    2

    Default

    λοιπον οπως ειδατε ειμαι καινουργιος στο φορουμ και πολλα πραγματα δεν εκανα η τα παραβλεψα οπως λετε καπιοι γιατι δεν γνωριζα οτι ειναι χρησιμα σε αυτο το φορουμ μπηκα για να παρω καποιες συμβουλες για τη σωματικη κατασταση μ
    και οχι για το ποσο κοινωνικος ειμαι οπως ειπε ο φιλος πιο πανω για το καλησπερα αν 8ελεις καλησπερες και καλημερες ειπαρχει και το fb μσν ta οπια ειναι πιο κοινονικα σαιτ exw 6 σχολια και μονο 1 δεν ειναι off topik .τηχ για την βοηθεια ελπιζω να μην κανετε και σε αλλους ετσι γιατι ειναι τελιος ακυρο και ηλι8ιοτητα να το παιζεις καποιος πισω απο ενα pc ενω στν πραγματικοτιτα δν διαφερεις απο κανεναν ανεξαρτητος το ποσο καιρο ειστε μελος σε ενα φορουμ αντε τσαγια!

  9. #9

    Join Date
    22-10-09
    Posts
    730

    Default

    Γιατι αγριευεις ρε Βασιλη?Ασχετα απο την κοινωνικοτητα του καθενος,πρεπει να πεις καποια πραγματα για σενα πριν ζητησεις συμβουλη η οποια μπορει να σου φανει και χρησιμη.Λες οτι εισαι δυο εβδομαδες στον ογκο,δηλ αν σου πω εγω οτι ξεκινησα γραμμωση προχθες το απογευμα πως θα σου φανει?Ειναι πολυ λιγος ο χρονος για να δεις και συ καποια αποτελεσματα πανω σου.Γραψε αν θες τι στοχο εχεις ,ποσο καιρο ασχολεισαι ,τι ειδους διατροφη κανεις και εκει ολο και καποιοι θα σε βοηθσουν.Τους αγραφους κανονες του forum ειναι λογικο να μην τους ξερεις αλλα δεν μπορει κανεις να σε βοηθησει αν δεν πεις καποια στοιχεια παραπανω.Εκτος αν θες απλα να σου πουν καποιο μπραβο συνεχισε δυνατα,που κι αυτο θα το ακουσεις ,αλλα εχε λιγο υπομονη,καλο θα σου κανει.Μην παρεξηγεισαι,μαθε να ακους και δεν θα χασεις.

  10. #10
    New Member
    Join Date
    08-06-11
    Location
    peristeri,athens
    Posts
    90

    Default

    αδερφέ κατά πόσο είσαι κοινωνικά ώριμος δεν με νοιάζει στο ελάχιστο,επίσης δεν στο παίζω παλιός.
    όταν θες συμβουλές όμως πρέπει να ξέρεις τι θες και τι κάνεις και μετά το αναφέρεις για να σου πουν τα παιδιά τις όποιες βελτιώσεις χρειάζονται είτε το πρόγραμμα είτε η διατροφή σου.

    εν κατακλείδι διάβασε τους κανόνες του φορουμ που επέλεξες να συμμετέχεις πριν αρχίσεις τις αναρτίσεις για να είσαι έστω τυπικά καλυμένος και άσε τα καουμποιλίκια για αλλού.

    υ.γ.1 κανένας δεν μπορεί να είναι on-topic πέρα από σένα σε ένα θέμα με τίτλο εγώ.

    υ.γ.2 σύμφωνα με το λεξικό του τριανταφυλλίδη ""φόρουμ το [f?rum] O (άκλ.) : οργανωμένη δημόσια συνάντηση και ανοιχτή συζήτηση ή κύκλος συζητήσεων με ένα ή με περισσότερα θέματα""

    υ.γ.3 δεν έχω σκοπό να συμπληρώσω κάτι άλλο

  11. #11
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Παρακαλώ θάψτε το τσεκούρι του πολέμου πριν πέσει κλειδαριά και πάει άκλαφτο το topic.

    Μη κάνουμε το ζήτημα επίλυση προσωπικών διαφορών. Όποιος έχει να πει κάτι πάνω στις φωτογραφίες, έστω και έτσι με το τρόπο αυτό που μπήκαν, τότε καλώς. Αλλιώς ας μη γράψει.

    Τώρα εσύ vasilhs1, ενώ νουθετείς τους υπολοίπους για σελίδες κοινωνικής δικτύωσεις, κάνεις ακριβώς αυτό για το οποίο διαμαρτύρεσαι. Πετάς στο έτσι δύο φωτογραφίες, χωρίς το οποιοδήποτε άλλο πληροφοριακό στοιχείο για εσένα: ύψος, βάρος, χρόνια ενασχόλησης, πρόγραμμα βαρών, διατροφής, ή έστω τους στόχους σου... τι περιμένεις λοιπόν να κάνουν τα υπόλοιπα μέλη;! Μόνος σου λες ότι εδώ είναι bodybuilding forum, αλλά εσύ ποστάρεις λες και βρίσκεσαι σε καμιά σελίδα γνωριμιών.

    Πάμε on topic παρακαλώ.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. φωτογραφίες μου
    By egw28 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 5
    Last Post: 20-01-09, 22:06
  2. Φωτογραφίες μου...
    By 200sx in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 05-08-08, 16:01
  3. Φωτογραφίες
    By REA in forum Γενικά Θέματα Bodybuilding & Fitness
    Replies: 8
    Last Post: 27-10-07, 04:40
  4. Φωτογραφίες
    By seeker in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 03-05-06, 23:50
  5. φωτογραφιες
    By nikolas81 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 0
    Last Post: 22-09-05, 20:18

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •