Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Bodybuilding Newbie
    Join Date
    26-03-11
    Posts
    7

    Default 7 Μήνες Προπονησης. Αποτελεσματα και εντυπώσεις.

    Γεια σας και καλο χειμώνα να εχουμε.

    Πριν απο επτα μηνες αντιμετωπισα ενα περιεργο ορμονολογικο προβλημα και μαζι με καποια θεματα στο στομαχι αποφασισα οτι ειναι καιρος να αλλαξω τροπο ζωης. Δεν εχω ποσταρει πολυ στο φορουμ αλλα εχω πραγματικα διαβασει πολυ και εχω μαθει αρκετα απο οσα γραφετε εσεις και με εχουν βοηθησει παρα πολυ. Τελικα το ορμονικο προβλημα που αντιμετωπιζα ηταν σωματοποιημενο αγχος και αυτο φανηκε μετα απο πολλες μα πολλες εξετασεις. Επειδη εχω δει τρομερα αποτελεσματα πανω μου αποφασισα να σας κουρασω λιγο και να μοιραστω μαζι σας τις εμπειριες μου επειτα απο επτα μηνες αλλαγης τροπου ζωης και ισως αυτα φανουν χρησιμα σε καποιου που τωρα σκεφτονται να κανουν το ιδιο. Ας παρουμε τα πραγματα απο την αρχη.

    Ειμαι ο Γιωργος και ειμαι 36 χρονων, παντρεμενος με τρια παιδια. Απο δουλεια ειχα την καλυτερη αλλα τωρα με την κριση ενα χρονο καθομαι και τρωμε τα ετοιμα. (εχω χρονο ομως για γυμναστικη). Εχω ενα δικο μου προσωπικο γυμναστηριακι το οποιο εδω και εξη χρονια επισκεπτομουν αραια και που. Τον Μαρτη που περασε ειμουν 102 κιλα με υψος 190. Αυτα τα κιλα ηταν μονο θεμα φαγητου μιας και δεν πινω ποτέ αλκοολ, καφεδες παρα μονο φαγητο. Οταν λοιπον αποφασισα να αλλαξω ζωη πετυχα και το φορουμ σας και αφου εριξα πολυ διαβασμα ξεκινησα ενα προγραμμα δικο μου με διατροφη (απλη αλλα σωστη στην αρχη), αεροβιο και βαρη 5 φορες την εβδομαδα χαλαρα. Απο συμπληρωματα πηρα μονο μια πρωτεινη "καθαρη". Σιγα σιγα τα κιλα επεφταν και εβλεπα το σωμα μου να χανει, οι μειες μου να ξαναδιαγραφονται, η δυναμη μου να αυξανεται και ο χρονος να γυρναει προς τα πισω. Απο αρχες Σεπτεμβρη και μετα ξεκινησα ποιο αυστηρο προγραμμα με πραγματικη διατροφη και δυνατη προπονηση. Αυτη τη στιγμη ειμαι 88 κιλα και απο εκει που φορουσα 36 νουμερο τζιν τωρα εχω 90 εκ περιμετρο κοιλιας και φοραω 31. Αρχισαν να φαινονται και οι κοιλιακοι μου.

    Απο παιδι θυμαμαι πως εκανα παντα γυμναστικη, ειτε βαρη, ειτε αθληματα. Απο τοτε ομως που κανω την γνωστη πλεον τριαδα (διατροφη, αεροβιο, βαρη) ειδα πραγματικα αποτελεσματα παντου. (δυναμη, διαθεση, οψη αλλα και βλεματα).

    Θα ηθελα λοιπον να σας ευχαρηστησω γιατι απο εσας πηρα τη δυναμη και τις γνωσεις και ξεκινησα και εαν εγω καταφερα τοσα στα 36 ποσο μαλλον παιδια πολυ νεοτερα μου.
    Last edited by GeokS; 15-10-11 at 11:53.

  2. #2
    Senior Bodybuilder KOSTASFIT's Avatar
    Join Date
    10-09-08
    Location
    Ηρακλειο Κρητης
    Posts
    1,689

    Default

    Πολλα συγχαρητηρια φιλε μου για το αποτελεσμα αλλα και για το παραδειγμα που δινεις.Ολοι ξερουμε (αλλοι λιγοτερο κι αλλοι περισσοτερο) τι υποχρεωσεις συνεπαγονται με το να εχεις μια οικογενεια και ποσο μαλλον αυτους τους καιρους.

    Ευχομαι να συνεχισεις με την ιδια ορεξη
    TRAIN INSANE OR REMAIN THE SAME...


 

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 32 μηνες προπονησης
    By Giorgos18 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 4
    Last Post: 26-07-11, 08:08
  2. Τα Φώτα Σας Μετά Από 5 Μήνες Προπόνησης
    By NoGutsNoGlory in forum Συμβουλές Για Νέους Με Το Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 29-01-11, 01:01
  3. Μετά από 3 μήνες διατροφής και προπόνησης.
    By cub2bear89 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 13
    Last Post: 27-08-08, 07:56

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •