Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 61 to 63 of 63
  1. #61
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    20-12-16
    Posts
    220

    Default

    Γεια σου φίλε, ατμιστής κι εσύ; Για τις λιγούρες που λες, η αλήθεια είναι ότι έχω κι εγώ αρκετές, ιδίως τα βράδια. Σκέφτηκα να κόβω σε μπαστουνάκια πιπεριές, καρότα και τέτοια και να τα μασουλάω. Η βελτίωσή μου στα 800άρια ήταν σημαντική, έπεσα 10 δευτερόλεπτα στο 800άρι, ενώ με 3-4 δεύτερα κάτω θα ήμουν απόλυτα ικανοποιημένος. Αν συνεχίσω έτσι πάω για τσαμπιόνι χαχα! Μου φαίνεται, ακόμη, ότι αυτές τις λίγες ημέρες που δεν καπνίζω κανονικό τσιγάρο κοιμάμαι πιο εύκολα και ξυπνάω με πιο καθαρό κεφάλι. Καλά, για την τσέπη δεν το συζητάω ότι άρχισε να γεμίζει. Κι όπως είπα και παραπάνω, βασικός στόχος παραμένει η πλήρης απεξάρτηση.

  2. #62
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    20-12-16
    Posts
    220

    Default

    Γεια χαρά, επανέρχομαι με νεότερα του ατμίσματος. Δυστυχώς, κι ενώ άτμιζα συνεχώς και δεν ήθελα να βλέπω τσιγάρο μπροστά μου, κάνοντας μάλιστα και ρεκόρ στο τρέξιμο ever, χωρίς να δικαιολογείται από την προπόνησή μου, κύλισα ξανά στο τσιγάρο. Δύο πακετάκια μάλμπορο, με αποτέλεσμα μείον 8,40 ευρώ ημερησίως (το νοίκι μου δηλαδή), ένα γενικό μπούκωμα και πολύ πεσμένες αντοχές στο τρέξιμο. Μου είχε σπάσει το βασικό ηλεκτρονικό και ένα μικρότερο που είχα μάλλον δεν με κάλυπτε, με αποτέλεσμα σιγά σιγά να αρχίσω να αναζητάω τσιγάρο, να κάνω τράκες και τελικά να αγοράσω πακέτο. Σήμερα αγόρασα ένα καινούργιο και ξεκινάω νέα προσπάθεια. Το οικονομικό και η βελτίωση που αναμένω να ξαναδώ στο τρέξιμο θα είναι τα δύο βασικά μου κίνητρα! Ελπίζω να την παλέψω έτσι για ολόκληρο το καλοκαίρι και από Σεπτέμβριο, που θα κλείσω τα 46, να κάνω μια προσπάθεια για οριστική απεξάρτηση.

  3. #63
    Junior Bodybuilder
    Join Date
    23-10-16
    Location
    Θεσσαλονίκη
    Posts
    133

    Default

    Καλησπέρα φίλε. Όλοι λίγο πολύ που ατμίζουμε την έχουμε πατήσει κάποια στιγμή και γυρίσαμε στο τσιγάρο για λίγο. Το καλό είναι ότι η επιστροφή στο ηλεκτρονικό είναι πιο εύκολη αν το θέλει κάποιος πραγματικά. Εγώ έχω πάντα back up συσκευές και μπαταρίες, όπως και υγρά για αρκετούς μήνες. Δίνεις κάτι παραπάνω στην αρχή αλλά δεν ξεμένεις ποτέ και στο τέλος είσαι κερδισμένος.


 
Page 3 of 3 FirstFirst 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Γνωμες
    By CooperS in forum Συμπληρώματα Διατροφής Bodybuilding
    Replies: 0
    Last Post: 22-12-06, 03:10
  2. Τσιγάρο και ποτά μάς παχαίνουν
    By ouzo in forum Άρθρα Για Διατροφή, Συμπληρώματα Και Προγράμματα.
    Replies: 0
    Last Post: 04-06-05, 00:15

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •