Τον τελευταιο καιρο με ανησηχει ιδιαιτερα το γεγονος οτι τα νευρα μου δεν πανε καθολου καλα...Στην αρχη σκευτομουνα οτι ειναι της εποχης τελος καλοκαιριου δουλειες κλπ και οτι θα χαλαρωσω καπια στιγμη..

Για να μην μακριγορω εν τελει ΔΕΝ εχω χαλαρωσει και δεν ξερω τι να κανω και απο που να αρχισω

Ειδηκα μετα την προπονηση νιωθω περιεργα..εκει που στην αρχη ειμουνα χαλαρος και ευδιαθετος πλεον νιωθω οτι τα παντα με ενοχλουν.

Σκευτηκα τα εξεις..
1) διατροφη? (σε περιπτωση που δεν τρωω αρκετα)
2) καφεδες? (εναν το πρωι και εναν πριν την προπονηση αλλα ειναι κουβαδες οχι κουπες)
3) Υπερπροπονηση αυξημενη κορτιζολη? (αυτο με αγχωνει ακομα περισσοτερο)
4) Κακος υπνος? (οντως δεν κοιμαμαι αρκετα 6-7 ωρες τη μερα και ξυπνω στην τσιτα)
5) 1+2+3+4?

Γενικα πριν ενα εναμιση μηνα σταματησα την υποθερμιδικη γιατι δεν την παλευα πλεον και αυτη τη στιγμη τρωω 2500-2600 τις μερες προπονησης σε αναλογιες 40/40/20..το βαρος μου ειναι σταθερο γενικα περαν απο μια αυξηση 1 κιλου σε 2 ευδομαδες οταν πρωτοανεβασα υδατανθρακα..απο κει και περα ανεβαζω 150γρ την εβδομαδα και αν..

Γυμναζωμαι 5 φορες την εβδομαδα και ειμαι 75 κιλα
Κουρασμενος δεν νιωθω..ισως τις βραδυνες ωρες λιγο οταν εχω κλεισει 12 ωρες ξυπνιος

περιμενω να κανω αιματολογικες να δω τι παιζει

Επισης δεν ξερω αν εχει σχεση εχω παρατηρησει οτι το δερμα στα χερια μου απο τον αγκωνα και κατω ειναι πολυ ξηρο σε σημειο που μετα το μπανιο ψιλοξεφλουδιζω..αν και ειχα στο παρελθον θεμα ξηροδερμιας ηταν πριν πολα χρονια

Καμια ιδεα ρε παιδια? Με εχει φαει το αγχος και τα ασχημα σεναρια και δεν ξερω τι να κανω...

Ευχαριστω προκαταβολικα...