Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 5 of 129 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast
Results 121 to 150 of 3849
  1. #121
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    φιλε ευχαριστω.ελευθερα κανω μεχρι τα 120 και μετα παω στο smith.απλα δεν θελω να ρισκαρω συν το οτι ρυθμιζω και την ασφαλεια σε περιπτωση που κατι παει στραβα.
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  2. #122
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Ναι κατάλαβα, το έκανα και εγώ πιο παλιά αυτό απλα με μπερδεύει αρκετά η διαφορά των δύο κινήσεων και προτίμισα να κάνω μόνο ελεύθερα για να αποφύγω κάποιο λάθος. Και εκτός αυτού όντως 200 κιλά στο smith είναι πολλά βάλε βάρος χαμηλά!
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  3. #123
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Mπραβο ρε συ καλα κιλα ! Αλλος ειναι θυριο στη φωτο και αλλος στη πραξη

  4. #124
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ελα ρε στο νου μου το ειχα και το ξεχασα!εφτυχως το καταλαβε το παιδι διπλα και ανεβηκε επανω!στα πολλα κιλα να σου πω την αληθεια στο ελευθερο φοβαμαι εκεινο το βημα που πρεπει να κανω πισω.εκανα 160 πιο παλια αλλα εκεινο το βημα το εξτρα μου πειραξε λιγο την μεση ετσι καλυτερα στο smith οταν παιζω με πολλα κιλα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  5. #125
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Mπραβο ρε συ καλα κιλα ! Αλλος ειναι θυριο στη φωτο και αλλος στη πραξη
    thanks man! αλλα οπως σε βλεπω και συ με σωστη τεχνικη σιγουρα το εχεις!απλα μπορει να το φοβασαι λιγο

    σημειωσε ομως οτι φετος σταματησα επαγγελματικα το ποδοσφαιρο οποτε καποια δυναμη στα ποδια ισως να απεκτησα 20 χρονια που τα τρεχω!!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #126
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Α μαλιστα 20 χρονια ε ! Ξερω απο το κουμπαρο μου που εχει κατι ποδαρες απο μικρος στη μπαλα. Εγω απο την αλλη δε τη παλευω με τα πολλα κιλα, κανω μονος μου και παγκο , σκουοτ μου παει να , και γενικα στα ελευθερα. Εχουμε και μια ηλικια που you now....

  7. #127
    Advanced Bodybuilder strafou's Avatar
    Join Date
    13-03-11
    Location
    χανια,κρητη,αποκορωνας
    Posts
    837

    Default

    Και γω 6 χρονια τα τρεχα τα ποδαρακια μου με τα ποδοσφαιρα εχουνε φαει χτηπους απιρους, αλλα απαξ και πιασουνε μπαρα για squats τα 115 κιλα τα ξεφτιλιζουνε(παντα ελευθερα) και γενικα στα ποδια οτι και να τους κανω δεν πονανε το μονο που παθενουνε ειναι να πριζονται και να μην μπορω να ανεβω τεις σκαλες.
    Οτι φτιαζει γρηγορα χαλαει και γρηγορα.....!!!

  8. #128
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    @strafou αυτο με τις σκαλες μου παιρνει 15 λεπτα να παω στο αυτοκινητο!

    @tsoureka η ηλικια μο μια χαρα ειναι και σαν εσενα δεν ειναι πολλοι!μπραβο σου λεβεντη μου και οσο για το squat δε νομιζω να φταινε τα ποδια σου απλα το πολυ βαρος που πιανεις μπορει να σε φοβιζει.
    δοκιμασε να μπεις στο smith και απλα να σηκωσεις το βαρος χωρις να κανεις καθισματα.καντο 1 2 φορες να ξεφοβιθεις το βαρος και μετα κανε 1 επαναληψη.την επομενη εβδομαδα κανε 4 επαναληψεις και παιρνε το ετσι.εγω ετσι εφτασα ως τα 200.σου λεω απλα την γνωμη μου
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #129
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ρε μπαγασα εισαι αετος στα γλυκολογα ετσι τη καταφερνεις τη κυρα σου και γλυτωνεις το ξυλο απο το σουπερ μαρκετ Ναι οσο αναφορα το βαρος εχεις δικιο με φοβιζει και ξερεις γιατι , ενα απο τα μειον της ηλικιας στο ββ ειναι οτι οταν εισαι πιτσιρικας θες να αποδειξεις οτι τα καταφερνεις ,εχεις τον ενθουσιασμο , κανεις απερισκεψιες που πολλες φορες αποδιδουν και σε παν ενα βημα παραπερα. Ασε που δεν εχω σμιθ στην υπογα

  10. #130
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    παντως παγκο 110 κιλα κανω και η μπαρα παει να με πνιξει!!!ο καθενας στα σημεια του!!!
    οσο για τα γλυκολογα οπως βλεπω το avatar σου μονο τετοια δεν μου ερχονται στο νου! αν εβαζες καμια αθλητρια του fitness ισως κατι να γινοταν!

    τα σχολια μου τσουρεκα για σενα και απο τα οσα δειχνεις και λες ειναι απλα respect man
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  11. #131
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Παιδιά κι εγώ έκανα σήμερα λίγα χέρια, πολύ ωραία προπόνηση μπορώ να πω!!!

    Ξεκούραση για αύριο Πέμπτη και με βολεύει απόλυτα γιατί έχω και κάτι δουλειές να πάω να κάνω το πρωί.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  12. #132
    Forum Team Kardoula's Avatar
    Join Date
    10-11-04
    Posts
    34,861

    Default

    Το δις εξαμαρτείν.. Δεύτερη φορά πήγα να χαρώ, ανέβασα κιλά στην κωπηλατική με αλτήρα. 26 κιλος αλτήρας, 6 επαναλήψεις. Η χαρά δεν περιγράφεται.. Μέχρι που πήγα να τον ακουμπήσω στο σταντ και δίνω η χαζή μία στο κόκαλο της λεκάνης και για λίγα δευτερόλεπτα έχασα τον κόσμο.. Τώρα έχω μια ωραιότατη μελανια (για δεύτερη φορά..).
    Νext time πάω για 28κιλο αλτήρα, ελπίζω αυτή τη φορά να μη πάθω τα ίδια, χαχα!

  13. #133
    Junior Bodybuilder mallias's Avatar
    Join Date
    17-12-10
    Posts
    170

    Default

    Μολις γυρισα απο προπονηση ποδιων κ μια που το εφερε η κουβεντα για τα squat θελω να ρωτησω κατι.Μεχρι την προηγουμενη βδομαδα εκανα ελευθερα,3σετ 12,10,8 με 100 κιλα αλλα επειδη το gym δεν εχει rack τα σηκωναμε μαζι με τον γυμναστη απο κατω κ τα φορτωνομουν στην πλατη...Οπως καταλαβαίνετε αυτο ηταν αρκετα επικίνδυνο κ σημερα αποφάσισα να τα κανω στο smith.Εκτος οτι δεν μπορουσα να βρω την σωστη σταση δεν ειχα κ τα κιλα που ειχα στα ελευθερα!!Με 100 κιλα(μαλλον,γιατι δεν ξερω ποσο ειναι η μπαρα στο smith...)εκανα με τα χιλια ζορια 8!!!!Μετα εριξα λιγο τα κιλα(5-6) κ τα εβγαλα κανονικα τα αλλα 2 σετ...Leo κατα αρχας ενα μεγαλο μπραβο για τα κιλα(οσο σκεφτομαι οτι για να φτασω αυτα τα κιλα χρειαζονται αλλα 100 στην πλατη μου παθαινω κοκοφλοκο...),θελω να σε ρωτησω στο smith τα ποδια τα βγαζεις μπροστα η τα κρατας ευθεια κατω απο την μπαρα?Το καθισμα σου βγαινει το ιδιο βαθυ οπως στα ελευθερα?
    Κατα τα αλλα η προπονηση βγηκε καλα:
    Leg extenssion με 75κ 12,10,10
    καμψεις δικεφαλων στο μηχανημα με 45κ 12,10,7
    περπατητες προβολες με 2 15κιλους αλτηρες 3σετ 12-17 βηματα
    γαμπες στο smith 4set 20-15επαν(καπου εκει αρχισε να χτυπαει κοφτη το γαλακτικο, οπως καθε φορα κ ειχα ταση για εμετο κ ζαλαδες..)
    ραχιαιοι στον ταυρο 1σετμε 10κιλη πλακα 25 επαν κ 3σετ με 15κιλη 17-15επαν
    Αυριο ανάρρωση...

  14. #134
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    φιλε mallia πιστευω οτι ολα οσα αφορουν το squat ειναι θεμα τεχνικης και φοβου απεναντι στα πολλα κιλα.βλεπω πολλους στο smith να εχουν υπερβολικα μπροστα τα ποδια και αυτο συνεπαγετε να μην εχουν καλη ισορροπια με αποτελεσμα στα πολλα κιλα να υπαρχει προβλημα. εγω και παντα σου εκφραζω την προσωπικη μου αποψη τα ποδια τα εχω ελαφρως πιο μπροστα και παραλληλα.το παν πιστεβω ομως πως ειναι η σημετρια της λεκανης με το στηθος.και τα 2 πρεπει να ειναι εξω οσοτου το κεντρο βαρος να εστιαζετε συμμετρικα σε ολο το κορμι και να μην φορτωνετε περρισοτερο το ανω ή το κατω μερος του κορμιου.αν βρεις αυτη τη συμμετρια με το στηθος και την λεκανη μετα ολα ερχονται.και για να ξεβοφιθεις τα κιλα κανε αυτο που ειπα και στο tsoureka.απλα σηκωσε τα 2-3 φορες χωρις να κανεις καθισματα για να δεις απλα οτι τα εχεις και να μαθεις να τα φορτωνεις ομοιομορφα.στο αν ερχομαι εντελως κατω εγω παντα στα κιλα πανω απο 120-140 βαζω την ασφαλεια εκει που μου επιτρεπει να ερχετε η λεκανη και οι δικεφαλοι των ποδιων μου παραλληλα με το εδαφος (90%). φιλε δεν σου λεω πως οι τεχνικες μου ειναι σωστες αλλα σου λεω απλα πως το δουλευω εγω
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  15. #135
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ωμοι σημερα

    τα χερια μου δεν κρατανε αλλο αλλα εβγαλα το προγραμμα

    εμπροσθιες πιεσεις με μπαρα δεν πονεσα
    εκτασεις δεν πονεσα
    δελτοειδεις μπροστα στο μηχανημα μια χαρα
    δελτοειδεις πισω στο peck deck μια χαρα

    με φοβο πηγα να πιασω αλτοιρες να κανω πιεσεις μπροστα-τι το θελα...
    με το που πηγα να τους σηκωσω ο πονος επανηλθε και πιο εντονος.οπως παντα ξεροκεφαλος πιεστηκα μεχρι τους 25κιλους-χαλια...ψυχολογια στον πατο

    τωρα τρεμω με τη σκεψη του αυριο που εχω χερια.
    με τα τρικεφαλα δεν με πολυ πειραζει.
    στα δικεφαλα ειναι το προβλημα...λεω να παω σε μηχανηματα και να μην πιασω ελευθερα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  16. #136
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Φίλος το πείσμα σε τέτοιες περιπτώσεις δεν κάνει καλό η ξεκούραση είναι η μόνη λύση. Σε καταλαβαίνω γιατι και εγώ τα ίδια έχω κάνει ξανά και ξανά αλλά δεν οδηγεί πουθενά. Να σε ρωτίσω στους ώμους πονάς?
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  17. #137
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    οχι ρε φιλε απο αγκωνα μεχρι καρπο προς τα εξω.
    το ξερω πως θελει ηρεμια αλλα δεν μπορεις να καταλαβεις ποση τρελλα με πιανει...και να σκεφτεις μετα απο αυριο θα κατσω 8 μερες.αλλα οχι αν δεν παω θα παθω κατι ο αχρηστος!και αν δεν βαλω maximum κιλα θα παθω κατι ο βλακας
    τρελλο θα με πεις και εχεις και δικαιο...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  18. #138
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Η προπόνηση με πολλές βοηθητικές κινήσεις και ταυτόχρονα η προσπάθεια να ανεβάσεις την επιδοσή σου σε όλες αυτές είναι πολυ επικύνδινος συνδιασμός κατά την γνώμη μου.
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  19. #139
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    και γω αυτο ακριβως κανω.προσπαθω για pr σε ολες τις ασκησεις σε ενα κυκλο 8 εβδομαδων.μετα τις αλλαζω και παει το ιδιο.αυτη ειναι η φιλοσοφια μου σωστη η λαθος...με αυτη βλεπω αποτελεσματα παραλληλα με μια υπερθερμικη διατροφη που επιβαλλετε κατα τη γνωμη μου σε τετοια προγραμματα...

    χαμηλωνω κιλα μονο οταν ειμαι σε υποθερμικη διατροφη για χασιμο...εκει χρησημοποιω και suprsets κατα καιρους

    τα θελω και τα παθενω φιλε.ετσι απλα
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  20. #140
    Pumping Iron digitalboy's Avatar
    Join Date
    28-10-09
    Location
    Agia City, Athens
    Posts
    487

    Default

    Σεβαστή η άποψη και η φιλοσοφία σου αλλά διαφωνώ... και διαφωνώ επειδή το έχω κάνει και εγώ και όντως λειτουργεί απο άποψη μυηκότητας και σωματικής βελτίωσης αλλά το τίμημα είναι τραυματισμοί... Οπότε ευχαριστώ αλλά δεν θα πάρω. Σου εύχομαι κουράγιο αλλά πρόσεχε γιατί είναι κρίμα μερικές φορες να προκαλούμε την τύχη μας.
    "The difference between a champion and an average lifter is one thing, mindset!" Edward Ignatius Coan

  21. #141
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ευχαριστω φιλε αλλα εγω συνεχιζω...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  22. #142
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Σήμερα είχε ώμους και τραπεζοειδείς το μενού...

    Ξεκίνησα με εμπροσθολαίμιες, πέρασα σε προτάσεις με ατλήρες, έκανα πλάγιες εκτάσεις και τέλειωσα με πίσω ώμους στο μηχάνημα. Μετά είχε άρσεις μπάρας από μπροστά για τραπεζοειδείς.

    Καλά τα πήγαμε, να δούμε τώρα πως θα πάει αύριο που θα έχω τη τελευταία προπόνηση της εβδομάδας.
    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  23. #143
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φιλε κρητικαρε εχω μια απορια, βλεπω μονο μια ασκηση για τραπεζια και αυτη οχι 100% μιας και νομιζω οτι πιανει πολυ και ωμους αν δε κανω λαθος , πες αν θες το σκεπτικο ευχαριστω ! Α, αλλος ανθρωπος στο αβαταρ !

  24. #144
    Forum Team Mazda 6's Avatar
    Join Date
    18-02-06
    Location
    Chania, Crete, Greece.
    Posts
    19,309

    Default

    Ποτέ δεν έκανα πάνω από μια άσκηση στους τραπεζοειδείς. Είναι ένα σημείο που το "έχω" και έβλεπα πως ήταν μια χαρά μόνο με άσκηση

    Η άσκηση που κάνω είναι αυτή εδώ, δεν με πιάνει στους ώμους:

    Άχι και χιόνι να 'μουνα στα όρη του Αλικάμπου,
    να λιώνω να ποτίζουνται τα λούλουδα του κάμπου...

    Αλίκαμπος, Αποκόρωνας, Χανιά, Κρήτη!!!

  25. #145
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Ok εγω δε καταλαβα , λεγοντας αρσεις νομιζα αυτη που τη σηκωνεις και τη φερνεις ψηλα στο στερνο . Επειδη και γω απο τραπεζια παω καλα ηθελα να το διασταυρωσω μπας και κανω και γω μια.

  26. #146
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    χερια!
    ουτε λογος για pr στα δικεφαλα...αλτοιρες μεχρι 20 κιλα με pr την περασμενη εβδομαδα 27,5 ανα αλτοιρα
    σφυρια 27,5 με pr την περασμενη εβδομαδα 35 ανα αλτοιρα
    καμψεις αυτοσυγκεντρωσης στο μηχανημα και απλα την εκανα γιατι μπαρα ουτε λογος να πιασω!

    τρικεφαλα
    ζαβομπαρα (Μ) στην τροχαλια και τα καταφερα να κανω pr με τενοντιτιδα στα 95 κιλα 9 επαναληψεις γιατι τα νευρα μου ηταν στο full μετα απο 2κεφαλα.η ψυχολογια μου ανεβηκε ετσι απλα και επειδει η συγκεκριμενη ασκηση δεν με πειραξε σε καμια κινηση.το μηχανημα μεχρι 80 παει και προσθεσα ενα 15κιλο δισκο με βοηθεια στο κατεβασβα γιατι τα κιλα ηταν πολυ περισσοτερα απο το βαρος μου

    σχοινια στη τροχαλι παλι γιατι δεν ηθελα να πιασω ελευθερα και μεχρι τα 70 κιλα αρχισα να πονω και τελος...pr την περασμενη εβδομαδα στα 80 6 επαναληψεις.

    τελος και αυτου του κυκλου 8 εβδομαδων με το πιο σημαντικο μου pr στο squat στα 200 κιλα(η κοκκινιλλα που εχω κατω απο τον αυχενα που ακουμπουσε η μπαρα δεν περιγραφετε(αγοραστε ενα σφουγγαρι κυριοι ιδιοκτητες-8 ευρω κανει)

    τωρα κανω off για 8 μερες με ισοθερμικη διατροφη και λιγη αεροβια!μετα προχωραμε σε αλλο κυκλο 8 εβδομαδων με διαφορετικες ασκησεις
    σωματικο βαρος : 82,5
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  27. #147
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    ^^^ Ειμαι πισω σε κιλα , καλα λενε οτι αμα δε μπορεις να βγαλεις μια ασκηση προσθεσε κιλα

  28. #148
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    ρε tsoureka ολα γινονται για μια ηθικη ικανοποιηση...αν στο τελος αξιζει ο χρονος θα το δειξει. νομιζω με καταλαβεις-τουλαχιστο για μενα αυτο αξιζει εστω και αν καμια φορα ειναι απλα υπερβολη!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  29. #149
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Καλα κανεις ,τωρα που μπορεις μ@μησετ@ ολα να εχεις να θυμασαι και να διηγησε , εγω το καταλαβα στα 40 και βλεπω τους 20ριδες και λεω μια 20ετια στραφη.

  30. #150
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    2 Διαβολοβδομαδες με ωραριο 9-9 καθε μερα πως βγαινει προπο ? any way στηθος σημερα , ξεκινημα με επικληνη και αλτηρες μεχρι 35 εκαστος , παμε σε ισιο για ανοιγματα 27.5 εκαστος, πεφτουμε ακομα ποιο χαμηλα (οχι στα πατωματα) κατακληνη μπαρα εδω μεχρι 85 , και φευγω για πουλοβερ 40κιλο , και ενδιαμεσα στης ασκησεις βυθισεις στο δυζιγο . Στοχος ..........πονος !


 
Page 5 of 129 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. K72 is lifting heavy things
    By K72 in forum Powerlifting & Αρση Βαρών
    Replies: 590
    Last Post: 18-04-11, 23:01
  2. Wrist wrap - lifting straps για Deadlifts
    By panathinaikara in forum Γυμναστήρια & Εξοπλισμός Για Bodybuilding
    Replies: 1
    Last Post: 26-12-09, 10:37
  3. Νέος on board
    By msdmn in forum Νέα Μέλη Στο Bodybuilders.gr
    Replies: 2
    Last Post: 24-10-09, 10:07

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •