Hello and welcome to our community! Is this your first visit?
Register

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 151 to 166 of 166
  1. #151
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    τι μουτζωνεις μωρε αφου θελει χρονια για να γινει σωστη δουλεια, εχω πλανο 25 ετιας+

  2. #152
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Φέτε ο λυκονονός φέτε!!!!!!!!!!!Μπράβο νονέ μου,βγάζεις την οικογένεια ασπροπρόσωπη!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  3. #153
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Φέτε ο λυκονονός φέτε!!!!!!!!!!!Μπράβο νονέ μου,βγάζεις την οικογένεια ασπροπρόσωπη!!
    ...και συ αλλαξε αυτο το αβαταρ...ποσες φορες να στο πω...με αναστατωνει ετσι οπως με κοιτα και δεν μπορω να συγκεντρωθω...φοβαμαι!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  4. #154
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...και συ αλλαξε αυτο το αβαταρ...ποσες φορες να στο πω...με αναστατωνει ετσι οπως με κοιτα και δεν μπορω να συγκεντρωθω...φοβαμαι!!!
    Θα βάλω δική μου φωτογραφία για να τρομάζεις περισσότερο κ να μη μου ξαναμιλήσεις ποτέ μουαχαχαχαχα!!
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  5. #155
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by Renesis View Post
    Θα βάλω δική μου φωτογραφία για να τρομάζεις περισσότερο κ να μη μου ξαναμιλήσεις ποτέ μουαχαχαχαχα!!
    ...α δεν εισαι εσυ αυτη στο αβαταρ???
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  6. #156
    Senior Bodybuilder Renesis's Avatar
    Join Date
    03-06-14
    Location
    Πειραιάς
    Posts
    1,862

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    ...α δεν εισαι εσυ αυτη στο αβαταρ???
    Πυραμίδα ο άνθρωπος.Στη βάση του το κτήνος,στη κορυφή ο Θεός..
    Χρέος μας η ανηφόρα

  7. #157
    Senior Bodybuilder lakers4life24's Avatar
    Join Date
    08-05-12
    Posts
    3,557

    Default

    Λεωνιδα η πιο πειρτρανη αποδειξη οτι δεν ειναι αυτη στο αβαταρ ειναι ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ

  8. #158
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by lakers4life24 View Post
    Λεωνιδα η πιο πειρτρανη αποδειξη οτι δεν ειναι αυτη στο αβαταρ ειναι ΟΤΙ ΑΠΕΥΘΥΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ
    ...ναι ρε μ@λακα το ξερω...ειναι αναγκη να το μαθει και ολο το φορουμ ομως?????
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  9. #159
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    το μεγαλο στοιχημα για μενα δεν ηταν τοσο να καθαρισω τα περιτα κιλα αλλα να προσπαθησω να διατηρησω αυτο που καταφερα...
    Για όλους εμάς που ξέρουμε "πως το τρίβουν το πιπέρι"
    η δύναμη της θέλησης σε μια τέτοια αλλαγή είναι άξιας σεβασμού μεγαλύτερου της εικόνας !

    Τα κατάφερες Bro...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  10. #160
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    α ρε Bro....εμμεσα μεσα το μυαλο μας δεν τα παραταει ποτε...και οταν επελθει η κουραση...πεισμωνει ακομα περισσοτερο...και κανει ακομα πιο μεγαλη προσπαθεια...εκανα αυτο που ηθελα για φετος...αλλαξα μια εικονα που κρατουσα εδω και 3 χρονια...και ενω λεω εδω σταματαω να χαλαρωσω λιγο και να απολαυσω το καλοκαιρι μου...ερχονται ολα αναποδα και ακομα συνεχιζω...απιστευτο...ισως παω και πιο κατω μεχρι τελη Ιουλιου οπου και θα αρχισει η αδεια μου...τι να πω...δεν ξερω...και δεν προκειται ποτε να ειμαι ικανοποιημενος με τον εαυτο μου...η προσπαθεια θα εχει συνεχεια...always...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  11. #161
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Φέτος Bro έχουμε τα ίδια κιλά....ίδια εικόνα....ίδιο προβληματισμό !

    Τι λες , πάμε για την ανατροπή ?
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  12. #162
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    Φέτος Bro έχουμε τα ίδια κιλά....ίδια εικόνα....ίδιο προβληματισμό !

    Τι λες , πάμε για την ανατροπή ?
    ...ανατροπη???τι εννοεις?μιλα γιατι δεν εχω πολυ περιθωριο...ακομα 2 εβδομαδες και θα κανω το μεγαλυτερο μου διαλειμμα...3 εβδομαδες θα σταματησω τα παντα...το υποσχεθηκα στον εαυτο μου...
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  13. #163
    Senior Bodybuilder tsourekas's Avatar
    Join Date
    04-05-11
    Posts
    13,954

    Default

    Quote Originally Posted by Leo 11 View Post
    και ενω λεω εδω σταματαω να χαλαρωσω λιγο και να απολαυσω το καλοκαιρι μου...ερχονται ολα αναποδα και ακομα συνεχιζω...απιστευτο...
    XEXEXE !
    Εγώ πάνω σε αυτό "πάτησα" και έδεσα τη σκευωρία μου...

    Γνώμη μου (αν και αντίθετη στις περισσότερες που τις σέβομαι) είναι ότι όταν κάποιος φτάνει "εδώ" το να πέσει 2-3 κιλά πιάνοντας Φουλ μονοψήφιο,
    μόνο θετικά αποτελέσματα θα έχει στην συνολική εικόνα μιάς και τον όγκο - μέγεθος οι κατηγορίες μας δεν τον διαθέτουν και ο μόνος τρόπος να "ψευδαισθήσουν" μέσο της εικόνας είναι η μυική σκιαγράφηση...
    Απέχοντας μόνο 3 κιλά από το περσινό κοντίσιον η εικόνα μου συγκριτικά πάντα.... τελείως διαφορετική !!!
    Βέβαια σε 2 βδομάδες εσύ είναι λίγο δύσκολο...
    Η τεστοστερονη εφταιγε για ολα ......αγαπη μου !!!

  14. #164
    Senior Bodybuilder anna_lou's Avatar
    Join Date
    01-02-11
    Location
    Φραπεδούπολη
    Posts
    4,283

    Default

    Όχι που θα μου τι γλιτωνες! Τι έγινε γατάκι τα κατάφερες? Μπά ακόμα δεν μαυρίσαμε???? Τώρα σοβαρά: ΜΠΡΑΒΟ για το αποτέλεσμα! Και ποιο πολύ παει στο ότι κατάφερες αυτό που είχες στο μυαλό σου!!!!Νομίζω άμα το ξεκουράσεις το μυαλό και το σώμα στη άδεια σου θα φανεί ακόμη ποιο ωραίο!
    Επιτρέπεται να πέσεις αλλά επιβάλλεται να σηκωθεις! Σήκω καλέ!!!
    Άθελα σου με έβαλες να σου ορκιστώ πως θα τα καταφέρω και πισωγύρισμα δεν θα κάνω...άθελα σου με πείσμωσες ακόμη ποιο πολύ! Το χαμόγελο σου δεν θα το σβήσω ποτέ από τη καρδιά μου!!!

  15. #165
    Senior Bodybuilder Leo 11's Avatar
    Join Date
    27-06-11
    Location
    Cyprus
    Posts
    14,554

    Default

    Quote Originally Posted by tsourekas View Post
    XEXEXE !
    Εγώ πάνω σε αυτό "πάτησα" και έδεσα τη σκευωρία μου...

    Γνώμη μου (αν και αντίθετη στις περισσότερες που τις σέβομαι) είναι ότι όταν κάποιος φτάνει "εδώ" το να πέσει 2-3 κιλά πιάνοντας Φουλ μονοψήφιο,
    μόνο θετικά αποτελέσματα θα έχει στην συνολική εικόνα μιάς και τον όγκο - μέγεθος οι κατηγορίες μας δεν τον διαθέτουν και ο μόνος τρόπος να "ψευδαισθήσουν" μέσο της εικόνας είναι η μυική σκιαγράφηση...
    Απέχοντας μόνο 3 κιλά από το περσινό κοντίσιον η εικόνα μου συγκριτικά πάντα.... τελείως διαφορετική !!!
    Βέβαια σε 2 βδομάδες εσύ είναι λίγο δύσκολο...
    ...xexexe...μαζι μου μιλας...ξερωντας οτι ειμαι λατρης του ανορθοδοξου πολεμου!!!!!

    θα δειξει απο την διαθεση μου!!!!
    Βιάστηκες να φύγεις...Σου εύχομαι γλυκό καιρό και καλά κυνήγια να έχεις. Κράτησε μου ενα καρτέρι δίπλα σου...Όπως παλιά...
    sanguine tuo...

  16. #166
    Advanced Bodybuilder enas's Avatar
    Join Date
    28-01-13
    Location
    Athens
    Posts
    727

    Default

    λεω οχι οτι θα μ ακουσεις εν τελη οτι σου ρθει κανεις αλλα προσωπικα θα σε απετρεπα να πεσεις κ αλλο... αμα πεσεις σε μονοψηφιο με cheats τοτε σιγουρα θα θυσιασεις και μυικη μαζα και δεν ξερω και ψυχολογικα ποσο θα αντεξεις!! αστο ρε φιλε για του χρονου μην πιεστεις ακομα περισσοτερο φετος δεν υπαρχει λογος!!! τα καταφερες για φετος μεινε εδω και απολαυσε το!!!
    200 pounds is always 200 pounds


 
Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Φωτογραφίες Μου - Πριν & Μετά
    By johnf86 in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 13
    Last Post: 09-12-09, 01:28
  2. Φωτογραφίες Μου - Πριν και Μετά
    By thanospw in forum Φωτογραφίες & Video Μελών
    Replies: 19
    Last Post: 26-06-08, 00:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •